8654 посетителя онлайн
4 146 73

"Слуги народа" предлагают упростить увольнение языкового омбудсмена

Депутаты монобольшинства зарегистрировали законопроект, упрощающий отставку Уполномоченного по защите государственного языка.

Текст законопроекта №6336 опубликован на сайте Верховной Рады, сообщает Цензор.НЕТ.

Языкового омбудсмена предлагают увольнять еще по двум критериям:

  • признание Кабмином деятельности омбудсмена неудовлетворительной по результатам рассмотрения ежегодного отчета;
  • "в других случаях" по представлению премьера.

Авторы законопроекта считают, что это "устранит пробел в законодательстве, заключающийся в отсутствии политической ответственности за неисполнение или недобросовестное исполнение своих обязанностей омбудсменом".

Инициаторами законопроекта являются 39 народных депутатов. В частности, Максим Бужанский, Даниил Гетманцев, Андрей Клочко, Галина Третьякова, Евгений Брагар, Юлия Гришина.

Сейчас уполномоченный назначается и увольняется Кабмином, и есть только 9 причин для такого увольнения: подача им заявления, по состоянию здоровья, нарушение требований несовместимости, привлечение к ответственности за нарушение закона, поддержка многоязычия вопреки Конституции, обвинительный приговор, прекращение его гражданства, признание его без вести пропавшим или в случае его смерти.

"Слуги" же предлагают увольнять языкового омбудсмена просто по представлению премьера или признав его работу "неудовлетворительной".

Топ комментарии
+40
Ініціаторами законопроєкту є 39 народних депутатів. В тому числі Максим Бужанський, Данило Гетманцев, Андрій Клочко, Галина Третьякова. Євгеній Брагар, Юлія Гришина. Джерело:
Все д-мо собралось.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:24 Ответить
+30
Україною керують чужинці, котрі тваринно ненавидять Українство.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:30 Ответить
+23
Ригально- зебільне бидло ніяк не заспокоїться.
Потрібно звільнити єдиного не прокацапського представника влади, ще й не кацапа чи малаЙця, а українця.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ініціаторами законопроєкту є 39 народних депутатів. В тому числі Максим Бужанський, Данило Гетманцев, Андрій Клочко, Галина Третьякова. Євгеній Брагар, Юлія Гришина. Джерело:
Все д-мо собралось.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:24 Ответить
ну на манeжe усьо тe жe
показать весь комментарий
25.11.2021 17:25 Ответить
показать весь комментарий
25.11.2021 17:42 Ответить
Реанш кремлівських гнид триває ,мовне питання в них як кістка в горлі !!!))))
показать весь комментарий
25.11.2021 17:43 Ответить
Уся гоп компанія ворогів України. А ворогів .... отож.
показать весь комментарий
25.11.2021 18:21 Ответить
Бужанський, Гетманцев, Клочко, Брагар, Гришина - все московские шавки. Проводят указку кремля
показать весь комментарий
25.11.2021 18:45 Ответить
А облегченное увольнение депутатов когда проголосуете?
показать весь комментарий
25.11.2021 17:24 Ответить
от суки! от тварюки!
показать весь комментарий
25.11.2021 17:24 Ответить
Є зустрічна пропозиція-спростити звільнення слуг народу...
показать весь комментарий
25.11.2021 17:27 Ответить
Кремін-тримайся...
показать весь комментарий
25.11.2021 17:45 Ответить
...заберіть брудні руки геть від української мови...
показать весь комментарий
25.11.2021 17:52 Ответить
Нехай зареєструють закон який затвердить якого народу вони слуги.Це не слуги народу, а бісові слуги і нехай горять у пеклі.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:28 Ответить
показать весь комментарий
25.11.2021 17:51 Ответить

Тобі лука дояр таку винагороду призначив гнида продажна? Коли будеш йти по вул. к маркса і по вул членіна не пече печія що продався падло?
показать весь комментарий
25.11.2021 18:10 Ответить
Заткнись! Людина не винна що живе під Білоруссю і користується "Київстаром" через білоруську вишку!
показать весь комментарий
25.11.2021 19:54 Ответить
Коли мені знадобиться порада вельмишановного пана то я звернусь. Не розповідай що мені робить,а я не буду казати куди пану піти.ПТН-ПНХ
показать весь комментарий
25.11.2021 21:02 Ответить
Чуєш "нешановний"! Я тебе вже не раз "мордою по столу возив"! Пропоную - "не наривайся"! Тобі до у патріотизмі - "як куцому - до зайця"!
показать весь комментарий
25.11.2021 21:09 Ответить
Коли треба буде твоя думка -звернусь.пнх
показать весь комментарий
25.11.2021 21:27 Ответить
Туди куди ти мене посилаєш я не піду - туди тебе багато хто часто туди посилає А я ще й там з тобою зіткнуться не хочу - твого смердіння мені і тут вистачає!
показать весь комментарий
25.11.2021 21:35 Ответить
Лікуйся.
показать весь комментарий
25.11.2021 21:39 Ответить
Мені не треба... Це тебе бідолаху - "ковбасить" і тіпає ...
показать весь комментарий
25.11.2021 21:50 Ответить
Я до тебе не звертався,а що до твого звернення,то мій діагноз що тобі треба лікар,бо лізеш туди куди сірко буй не совав.
показать весь комментарий
25.11.2021 21:58 Ответить
Я ж кажу - лікуваться треба тобі - бо "ковбасить" і тіпає!
показать весь комментарий
25.11.2021 21:59 Ответить
Якщо ти гнида не знаєш що цей павло-кіт давно втік до бульбонії і 20років поспіль обирає дояра ,то є твої проблеми. Воно ходить по вул членіна ,кирлимаркса,клєрицеткін,а мене повчає життю. То ПНХ разом з ним дояром і ******.
показать весь комментарий
25.11.2021 21:38 Ответить
А ти "негнида" де ходиш ? По "Дубровніку" - у Сімферополі? Чи по парку Щербакова у Донецьку?
показать весь комментарий
25.11.2021 21:45 Ответить
Я живу на півночі України де одні з перших провели декомунізацію де нема жодного пам"ятника катам і куди не потрапить жодна кацапо-бульбашська курва щоб окупувати мою садибу.
показать весь комментарий
25.11.2021 21:52 Ответить
Судячи з твоїх дописів - од тебе "ватою" на кілометр пре!
показать весь комментарий
25.11.2021 21:58 Ответить
Від тебе тхне павлом -кітом,лукою -дояром,і ******-лайном, бо ти їх підтримуєш. Хай щастить на вул к-маркса.
показать весь комментарий
25.11.2021 22:02 Ответить
Бачу-бачу! Значить я "попав у точку - ач як ти "психонув"!
показать весь комментарий
25.11.2021 22:16 Ответить
Довго тобі недоношеному треба чекати щоб я на тебе зригнув.Зазвичай я гидую кацапів і їх яззік а ти незрозумілий комуняк,такий як кіт павло.І попав ти у дупу,то твоя (точка)
показать весь комментарий
25.11.2021 22:35 Ответить
Ох же ж тебе тіпає! Я все більше і більше стверждуюся в думці що ти точно "козачок засланий" Про це (в першу чергу) свідчить твоя "суперпатріотичність" Вона неприродна - надто сильно "вишиванку" на грудях рвеш
показать весь комментарий
25.11.2021 22:41 Ответить
ПНХ- разом з окупантами.
показать весь комментарий
25.11.2021 22:44 Ответить
Ну я ж тобі сказав - я не ходжу туди куди тебе посилають!
показать весь комментарий
25.11.2021 22:50 Ответить
Це тому що ти така ж сама ********** як і павло кіт? То йдіть разом з ним-козли.
показать весь комментарий
25.11.2021 23:37 Ответить
Цікаво - який процент вам платять за знання української мови?
показать весь комментарий
26.11.2021 05:10 Ответить
Пан дебіл?
показать весь комментарий
26.11.2021 08:54 Ответить
показать весь комментарий
26.11.2021 09:46 Ответить
показать весь комментарий
25.11.2021 18:06 Ответить
Тварини досі волають бо втратили корито.
показать весь комментарий
26.11.2021 11:22 Ответить
Україною керують чужинці, котрі тваринно ненавидять Українство.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:30 Ответить
Ось в цьому і є коріння всіх нагараздів України !!! Відсутність реальної української державної влади !!! Зелена пліснява ,це жалюгідна пародія на державну владу ,лялькова імітація !!!))
показать весь комментарий
25.11.2021 17:46 Ответить
Ригально- зебільне бидло ніяк не заспокоїться.
Потрібно звільнити єдиного не прокацапського представника влади, ще й не кацапа чи малаЙця, а українця.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:30 Ответить
По-перше, не йдеться саме про Креміня, а взагалі. Хоча відомо, що цим бужанським він, як кістка у горлі. Ця купка зрадників мала право зареєструвати, вона ним скористалася.
Прийняття цьої хотілки неможливе. Пару випустять, гроші від кураторів відроблють.
А взагалі це не варто виїденого яйця.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:42 Ответить
Так, до чого тут Кремінь? Ви ж не вірите в чістоЄ соВпаденіЄ? Особливо з огляду на перелік потерпевшиХ ініціаторів. бУжанський, гетьманцев, трет'якова та інше зелене лайно.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:50 Ответить
украинцы мегатолерантны,но всему есть предел..
показать весь комментарий
25.11.2021 17:31 Ответить
предела нет
- выбрать в презики тупого карлика чужого народа в президенты, соплеменники которого убили голодом миллионы украинцев, и который осмеивал это - это запредельный адовый Ад..
показать весь комментарий
25.11.2021 17:44 Ответить
"Кацапствующие" як завжди проти
показать весь комментарий
25.11.2021 17:33 Ответить
Пропоную замість слова "омбудсмен" вставити "Слуга народу" (їх там стільки, на чолі з ЗЕ!), "Єрмак" (цього завхоза, як і Льовочкіна при овочі треба міняти бо гниє) або "зашкварений" ротовими викидами для відволікання уваги від зашкварів тих, хто згаданий раніше
показать весь комментарий
25.11.2021 17:34 Ответить
Ось тих 39 кацапів сбу має нагнути на 15років і жопоблок в придачу!!!
показать весь комментарий
25.11.2021 17:34 Ответить
Да, да Бужанского туда поставьте.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:35 Ответить
Нет-уж ребЬята - все , что касается языка , то для вас это должна быть вААще запретная тема ( не@ер этот вопрос совсем трогать - не ваше это ) .
показать весь комментарий
25.11.2021 17:36 Ответить
краще піаніста звільніть.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:45 Ответить
Ау, зебіли-патріоти, чим вас не влаштовує робота Тараса Креміня?

Брагар і Третьякова та інші депутати від «Слуг народу» на чолі з Бужанським подали спеціальний законопроект, який терміново розглядається на наступному тижні для того, щоб можна було звільнити з посади мовного омбудсмена, в даному випадку це Тарас Кремінь, який чесно і професійно виконує свою роботу», - заявив Княжицький.

Він також наголосив, що на сьогодні законодавство захищає омбудсмена з питань мови і прав людини від зміни політичного керівництва країни, задля забезпечення їх ефективної роботи.

«Змінити його розпорядженням Кабінету міністрів неможливо, бо закон, який ми підготували з громадськими активістами, багатьма українцями передбачає незалежність мовного омбудсмена, так само як омбудсмена з прав людини, щоб він мав захист на час зміни влади.
Вони хочуть скасувати цю незалежність і звільнити мовного омбудсмена за те, що він якісно виконує свою роботу», - підкреслив народний депутат.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:46 Ответить
Суки народа.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:47 Ответить
Зелёная кремлёвская прислуга люто ненавидит Украину, украинцев и украинский язык. ФСБ или кремль проплатили "слугам" эту антиукраинскую языковую диверсию. "Слуги" готовы и мать родную на органы продать, лишь бы услужить кремлёвской крысе....
показать весь комментарий
25.11.2021 17:49 Ответить
Українофобськи потвори активізувалися, поки президент відсутній...
показать весь комментарий
25.11.2021 17:49 Ответить
Можно подумать, что президент не такой.
Или это Вы про настоящего Президента Украины, которого сейчас нет?
показать весь комментарий
25.11.2021 17:55 Ответить
Угадали, именно про него. Полшестого -- кто угодно, но не президент.
показать весь комментарий
25.11.2021 18:08 Ответить
- Куме! А знаєте чим Порошенко відрізняється від Зеленського?
- Знаю! Порошенко - президент! А Зеленський - "президентозамісний продукт"... Ну як котлети з перловки!...
показать весь комментарий
25.11.2021 20:00 Ответить
А навіщо спрощувати? Диктатор Зеля вже запроваджує іврит державним?
показать весь комментарий
25.11.2021 17:50 Ответить
посмотри кто в авторах - вопрос отпадет
показать весь комментарий
25.11.2021 17:53 Ответить
самые гнусные из авторов законопроекта давно напрашиваются на упрощение применения к ним суда и следствия, вплоть до отмены оных и переходу сразу к исполнению приговора
показать весь комментарий
25.11.2021 17:52 Ответить
Ініціаторами законопроєкту є 39 народних депутатів. В тому числі Максим Бужанський / Креминь как то проскочил мимо Коломойского. Главный кадровик Украины с юмором. Директором Украинского института национальной памяти Коломойский ставит еврея Дробовича. Вора Ткаченко, укравшего культурное достояние Украины Одесскую киностудию назначает министром культуры. Шкарлета, укравшего диссертацию, ставит министром образования и науки. После отказа Виндмана стать министром обороны на эту должность Коломойский ставит подозреваемого в госизмене Тарана. Украинцы тоже посмеялись бы вместе с Коломойским, гражданином Израиля, военного союзника Путина. Если бы не война.
показать весь комментарий
25.11.2021 17:53 Ответить
Борьба с олигархами по-зеленски:

https://ibigdan.livejournal.com/27616121.html Пи....Ят и пИ....ят (c)

Лонгрид про газ. Поговорим о том как Витренко помог заработать Фирташу почти $100 млн только в ЭТОМ ОКТЯБРЕ!

---> https://ibigdan.livejournal.com/27616121.html
показать весь комментарий
25.11.2021 17:53 Ответить
39 обнаглевших антиукраинских, пропутинских негодяев, назначенцы комуняки зе, которых давно пора лишить гражданства и выселить в ОРДЛО.
показать весь комментарий
25.11.2021 18:02 Ответить
Высылать только по минным полям!!!
показать весь комментарий
25.11.2021 18:44 Ответить
Готовий сценарій для другого сезону серіалу Гра у кальмара.
Одна серія в онлайні.
Супер.
показать весь комментарий
25.11.2021 18:55 Ответить
Втратимо мову - втратимо державу!
показать весь комментарий
25.11.2021 18:22 Ответить
Якого народу ці слуги точно не украінського ,це вороги п'ята колона як опзж і як вони прийняли дружно закон украінофоба бужанського про заборону антисимітизму. Коли вже біомаса зрозуміє кого вони обрали.
показать весь комментарий
25.11.2021 18:57 Ответить
в Українців є зустрічна пропозиція - спростити усунення з жирного місця зрадника-прездобола та кріпаків-хабарників депутан