10415 посетителей онлайн

Лукашенко утверждает, что Путин предлагает Зеленскому "абсолютно приемлемый вариант договора"

зеленський,путін

Александр Лукашенко, захвативший власть в Беларуси, утверждает, что если Украина не согласится на "совершенно приемлемый" договор с РФ, то впоследствии вынуждена будет подписать капитуляцию.

Об этом он рассказал в интервью японскому телеканалу, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на белорусское государственное информагентство "Белта".

"Скажу вам впервые главное: Россия предлагает Украине – Путин Зеленскому, я это точно знаю, – абсолютно приемлемый вариант договора. И сегодня еще возможно, чтобы Украина с Россией договорились и Зеленский подписал с Путиным этот договор. Если Зеленский на это не пойдет, то , поверьте, ему придется со временем подписать акт о капитуляции. Россия в этой войне не проиграет", – заявил диктатор.

Лукашенко еще раз повторил, что Беларусь не хочет участвовать в войне.

"Западу не удастся вовлечь нас в этот конфликт. У нас достаточно ума, чтобы не втянуться в этот конфликт, как нас сегодня американцы вместе со своими партнерами толкают к этому конфликту", – сказал он.

Однако диктатор не исключил участия своей армии в войне в случае эскалации.

Он добавил, что украинские летательные аппараты якобы нарушают государственную границу Беларуси, а также, что за последнюю неделю украинцы "осуществили пуск двух ракет, как минимум двух ракет "Точка-У" по территории Беларуси" – но их удалось сбить".

По его словам, это делается для того, чтобы "возбудить" Беларусь, чтобы она начала отвечать.

Топ комментарии
+119
Зеленский может подписать только одну бумагу - акт о капитуляции рф.
показать весь комментарий
17.03.2022 15:19 Ответить
+89
Лукашенко идет нах*й вместе со всей рашисткой швалью!
показать весь комментарий
17.03.2022 15:19 Ответить
+63
скоро пізда шо кацапії шо бульбацапії
показать весь комментарий
17.03.2022 15:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ти скільки орків вже знищив на Цензорі, вояка?
показать весь комментарий
17.03.2022 17:14 Ответить
Писдабол усатый. пынькина бульбошлюшка.
показать весь комментарий
17.03.2022 15:56 Ответить
Якщо говорить що не програють, значить не вірять в перемогу. Все буде Україна!
показать весь комментарий
17.03.2022 15:57 Ответить
Дополнение---Смерть русским фашистам...СЛАВА УКРАИНЕ !!!
показать весь комментарий
17.03.2022 15:58 Ответить
з ними можна підписувати будь-що і їх підпис буде мати НУЛЬОВУ силу! а поки що потрібно їх продовжувати БИТИ!!! БИТИ ТАК, ЩОБ АЖ ГІВНО З НИХ ЛІЗЛО!!!
показать весь комментарий
17.03.2022 16:01 Ответить
Ты это, ****, расскажи людям в Мариуполе. Им насрать на амбиции политиков, они жить хотят.
показать весь комментарий
17.03.2022 17:00 Ответить
***** картофЭльный, направление тебе ***** направлнение за сРуцьким клраблем.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:05 Ответить
Ну якщо бульбофюрер сказав що хороше, то надабрать. Інфа сотка.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:08 Ответить
лукашонка твiй час настав посадять тебе як бараболю
показать весь комментарий
17.03.2022 16:09 Ответить
Враховуючи високу зацікавленість до інформації, кібер спільнота <<ENIGMA>> публікує
повний список акредитованих журналістів ДНР
https://t.me/EN111GMA/168
показать весь комментарий
17.03.2022 16:12 Ответить
коментувати бульбофюрера можна лише словами :
ЩО ВІН МЕЛЕ ?
показать весь комментарий
17.03.2022 16:14 Ответить
Лукашеску, добрий дрин тобі в дупу!
показать весь комментарий
17.03.2022 16:15 Ответить
Не завидую судьбе усатой Лукакашке. Смерть будет долгой и мучительной.Инфа сотка
показать весь комментарий
17.03.2022 16:15 Ответить
ах ти ж потвора картопляна!
показать весь комментарий
17.03.2022 16:15 Ответить
Бульбашфюрер має відсрочку... від протестів Влада у бульбашандії тримається на зброї рашистів. Сябри ще не зрозуміли що мати вільну країну це означає взяти владу у свої руки. Серед громади сябрів багато москалів ось де корінь зла.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:17 Ответить
Лукашенко,ти ******** кінчений.Засунь цей договір собі в сраку.Україна переможе.А договір про капітуляцію,не буде кому підписувати.Україна до останнього солдата буде боротись,за ВОЛЮ.Ми деже мертві будем повставати і гризти ваші горлянки.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:19 Ответить
ничего, и до дранника дело дойдет
показать весь комментарий
17.03.2022 16:22 Ответить
Підар Лука пішов на ***!!!
показать весь комментарий
17.03.2022 16:24 Ответить
Этот калхозник должен усвоить КАПИТУЛЯЦИЯ московии (РФ) неизбежна.
а таракану некуда смыватся везде растопчут.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:26 Ответить
Той, хто підпише договір, вигідний Мордору, повисне на ліхтарному стовпі. І зелена шобла це зараз цілком усвідомлює.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:27 Ответить
Всі знають Гітлера і Муссоліні. Один ідеолог фашизму, другий ман'як, що вбив мільйони. Однак, мало хто згадує про фашистських послідовників Угорщини, Іспанії, Греції і т.д. Так само і зараз, Лукашенко буде засуджений за співпрацю і посібництво злочинному режиму РФ, але цього колаборанта ніхто вже не згадає.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:28 Ответить
Что то пошло не так ,сначала мы захватим Киев до ужина ,а тепер ,,расия в войне не проиграет,,
показать весь комментарий
17.03.2022 16:29 Ответить
Єдине про що можна домовитися так це припинення бойових дій і виведення військ. А далі міжнародний суд розбереться що *****-Путін замовник, російська армія і лукашенко виконавці а російські з білоруськими громадяни співучасники вбивст.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:30 Ответить
Лукашенко ще раз повторив, що Білорусь не хоче брати участь у війні.

"Заходу не вдасться втягнути нас у цей конфлікт. У нас достатньо розуму, щоб не втягнутися в цей конфлікт, як нас сьогодні американці разом зі своїми партнерами штовхають до цього конфлікту", - сказав він. -бульбен фюрер ,не розуміє,що надавши свою територію рашисту для окупації і з якої летять ракети та ідуть ворожі рашистські війська на Україну він вже тим самим є співучасником війни з Україною на боці кровавого рашиста,як баран не розуміє, що не американці з партнерами.а саме рашист вже втягнули бульбен фюрера у війну з Україною .Найкращий варіант для бульбенфюрера є капітуляція рашиста.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:33 Ответить
Заходу не вдасться втягнути нас у цей конфлікт
----
А Ўсходу? о_0
показать весь комментарий
17.03.2022 16:40 Ответить
Усход Расеі ўжо ўцягнуў Беларусь у вайну 0_0
показать весь комментарий
17.03.2022 16:44 Ответить
І я пра гэта...
показать весь комментарий
17.03.2022 16:47 Ответить
все він розуміє,просто шлангом прикидається
показать весь комментарий
17.03.2022 17:06 Ответить
А хто такий Лукашенко, і що він вирішує?
показать весь комментарий
17.03.2022 16:34 Ответить
для каго? 0_0
показать весь комментарий
17.03.2022 16:39 Ответить
Да йди вже картоху сади чмо усате!
показать весь комментарий
17.03.2022 16:39 Ответить
Идиот)) и таких теперь два!!! Воин **** пирдящий как и ***** из чулана
показать весь комментарий
17.03.2022 16:41 Ответить
що цілком прийнятне для ........ лукашенка, абсолютно не прийнятне для порядної людини.
показать весь комментарий
17.03.2022 16:55 Ответить
Бульбаша давно пора убрать из медиа пространства, либо просто убрать. Разве его кто-то вообще воспринимает?
показать весь комментарий
17.03.2022 17:04 Ответить
Бульбофюрер іди пливи попеду корабля в два рази скоріше йди *****
показать весь комментарий
17.03.2022 17:06 Ответить
ШИЗОФРЕНИК .
показать весь комментарий
17.03.2022 17:26 Ответить
"Росія у цій війні не програє"
дійсно не програє, бо ВЖЕ ПРОГРАЛА 😀
показать весь комментарий
17.03.2022 17:29 Ответить
О це додумався, аж японцям дав інтервью. Миротворець ? Він просто хворий і загрожує життю інших. особисто чув, як він віщував що до 6 березня все закінчиться, бо в них на сьоме удвох були заплановані зустрічі з "девчатами". зустрілися, але вийшло якось скомкано. Лука дав свій перл -Ми туда, ани сюда, и не смогу вас спасти, дорогие женщиніи.
показать весь комментарий
17.03.2022 17:32 Ответить
Боже яке кончене
показать весь комментарий
17.03.2022 17:36 Ответить
найопує старий пердун
показать весь комментарий
17.03.2022 18:05 Ответить
Якщо, за словами Таргана, Україна підпише капітуляцію, і він не хоче виступати разом з москалями, то... Україна підпише капітуляцію москалів?
От не втямлю: чи то Тарганисько знайшов "шпарину для втечі", чи то остаточно заплутався у своїй маячні.
показать весь комментарий
17.03.2022 18:24 Ответить
***** картофЭльный, подожди мразь, придет и твое время ****, присадим и тебя сракой на бутылку за бомбежки гражданского населения, да и вообще всей Украины.
показать весь комментарий
17.03.2022 22:39 Ответить
Тварина , усата!
показать весь комментарий
18.03.2022 07:00 Ответить
Страница 2 из 2