8059 посетителей онлайн
2 197 40

Кабмин предлагает президенту создать Нацсовет по восстановлению страны, - Шмыгаль

шмигаль

Кабинет Министров подал на рассмотрение президента проект указа о создании Национального совета по восстановлению страны, сообщил премьер-министр Денис Шмыгаль.

Как информирует Цензор.НЕТ, со ссылкой на Интерфакс-Украина, об этом Шмыгаль заявил на заседании правительства в субботу.

"Подаем на рассмотрение президента Владимира Зеленского проект указа о создании Национального совета по восстановлению страны, который будет заниматься собственно разработкой плана послевоенного восстановления и развития нашей страны", - сказал Шмыгаль.

По словам премьера, план будет предусматривать не только шаги по восстановлению, развитию инфраструктуры, но и структурной модернизации и перезапуску экономики на основании европейских стандартов и правил.

Топ комментарии
+21
Сначала отвоюйте эту країну , пиарщики . На Донбассе радужных перспектив не видно , юг возле Крыма захвачен , а они уже восстанавливать рвутся .
показать весь комментарий
09.04.2022 21:54 Ответить
+21
"Почесним" наглядачем" буде Бєня Коломойський??? А Далі, Коля-КАтлєта, Хламідія, Гетьманцєв ( який вбив бізнес ще два роки тому), Лєщенко, БезУгла і інші " рабочіє сосни"???
показать весь комментарий
09.04.2022 21:55 Ответить
+20
Нацраду бєня очолить?
показать весь комментарий
09.04.2022 21:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Только не организуйте комитет распила денег пока ЗСУ пистит касапов.
показать весь комментарий
09.04.2022 21:50 Ответить
Захід виділяє кошти, то ж поцони займуться своєю улюбленою справою, якою займались до 24-го лютого - сцянням в очі і дерибаном.
показать весь комментарий
09.04.2022 21:58 Ответить
Нацраду бєня очолить?
показать весь комментарий
09.04.2022 21:51 Ответить
зелена мразота спочатку перемога. підтримка ЗСУ першочергове!!!
показать весь комментарий
09.04.2022 21:54 Ответить
Що ви. Це як з дорогами, а потім ЗСУ. Ще далеко до Перемоги, а міста збираються відбудовувати, щоб знову їх разбомбили. Просто у деяких руки чухаються при слові гроші
показать весь комментарий
09.04.2022 22:40 Ответить
Голова пропонує дупі створити головодупу раду...
Якби не шмигаль, а так дуподупова рада!
показать весь комментарий
09.04.2022 21:54 Ответить
Сначала отвоюйте эту країну , пиарщики . На Донбассе радужных перспектив не видно , юг возле Крыма захвачен , а они уже восстанавливать рвутся .
показать весь комментарий
09.04.2022 21:54 Ответить
Знову нацрада по дерібану? Тут у них рівних немає, головне, щоб Джонсон сильно не засмутився,
показать весь комментарий
09.04.2022 21:54 Ответить
Давайте, б.ядь, більше більше всяких комісій, комітетів і зарплати хоть по тисяч 200. Бо в нас грошей до.уя.
показать весь комментарий
09.04.2022 21:54 Ответить
бєня forever.
показать весь комментарий
09.04.2022 21:55 Ответить
"Почесним" наглядачем" буде Бєня Коломойський??? А Далі, Коля-КАтлєта, Хламідія, Гетьманцєв ( який вбив бізнес ще два роки тому), Лєщенко, БезУгла і інші " рабочіє сосни"???
показать весь комментарий
09.04.2022 21:55 Ответить
відновленням України будуть займатися міжнародні донори,а не українські корупціонери, в котрих вже рученьки чешуться до світових грошенят.
показать весь комментарий
09.04.2022 21:55 Ответить
О, гарна ідея. Пропоную склад комісії:

Коломойський

Арахамія

Єрмак

Ще якесь падло

Чергова тварюка...
показать весь комментарий
09.04.2022 21:57 Ответить
а люська ? як без люськи?)))
показать весь комментарий
09.04.2022 22:22 Ответить
Абгамовіча хай не забудуть запросити. Він же являється крайнє еффектівним посредником в моделірованії процессов
показать весь комментарий
09.04.2022 23:01 Ответить
Это башлятиме на цей раз за чергові зелені розваги?
показать весь комментарий
09.04.2022 21:57 Ответить
Шмигалі, ще війна не скінчилась, нє пілітє бабло раніше врємєні.
показать весь комментарий
09.04.2022 21:59 Ответить
А Кабмін що робитиме?
показать весь комментарий
09.04.2022 22:00 Ответить
шмигалятиме кошти під обрізані шманси.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:12 Ответить
Зелених тварєй ніщо не зупиняє. Вони ще гірше орків, наживаються на війні.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:01 Ответить
І це в той час, коли волонтери і військові через соцмережі збирають кошти на найнеобхідніші для ЗСУ речі? Йдіть *****, зелені уйобки!
показать весь комментарий
09.04.2022 22:05 Ответить
тільки не НАЦ
показать весь комментарий
09.04.2022 22:07 Ответить
Війна може й рік тривати. Тут всі сили мали б на забезпечення перемоги кинути. А вони вже журяться як гроші допомоги ділити будуть.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:07 Ответить
Только убрать сначала корупцію!!!!! Иначе опять нищета и распил денег, тогда страна опять не сможет процветать.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:10 Ответить
О, на арену виходить велике крадівництво. Як неочікуванно! В Києві вже не гримить і не стріляють, то значить можна продовжувати красти.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:10 Ответить
Респект пану президенту Зеленскому и его команде!
Слава Україні! Героям Слава!
показать весь комментарий
09.04.2022 22:10 Ответить
не пехти дурнику.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:14 Ответить
о нова мінетчиця на арені цирку))))
показать весь комментарий
09.04.2022 22:23 Ответить
Ще зарано. Ворог ще завдає ударів, руйнує об'єкти. Зарано відновлювати, хіба що за тимчасовою схемою і найважливіше.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:12 Ответить
Велике відновлеництво. У когось починають руки чухатись.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:15 Ответить
Нахер тогда нужен Кабинет Министров и лично ты как его руководитель??? Четыре глаза, ни водном совести
показать весь комментарий
09.04.2022 22:15 Ответить
"куй железо пока горячее"
показать весь комментарий
09.04.2022 22:19 Ответить
Дождись окончания войны, марадер. Не волнуйся так, что-нибудь тебе достанется. Какой моральный урод
показать весь комментарий
09.04.2022 22:20 Ответить
А ответственными назначить ермака и арахамию
показать весь комментарий
09.04.2022 22:24 Ответить
В першу чергу потрібно зброю робити/ закупати,щоб забезпечити армію в повному обсязі.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:41 Ответить
Дуже сподіваюся що коли почнеться повоєнне відновлення то зеленої влади при владі вже не буде.
Дуже сподіваюся що нова влада буде зовсім нова, із фронтовиків.
показать весь комментарий
09.04.2022 22:42 Ответить
А що??? Це вже на часі?
показать весь комментарий
10.04.2022 00:57 Ответить
Правельно,конче потрібно.Кто там у зелі головний по " великому крадівництві" .
показать весь комментарий
10.04.2022 09:57 Ответить