5185 посетителей онлайн
9 247 46

Байден не собирается в Украину, - Псаки

байден

Пресс-секретарь президента США Джо Байдена Дженнифер Псаки заявила, что его поездка в Украину не планируется.

Об этом она заявила во время записи подкаста Pod Save America, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

"Нет, мы не отправляем президента в Украину", – сказала Псаки.

Это заявление прозвучало после того, как Байден сказал журналистам о готовности совершить поездку в Украину.

Топ комментарии
+22
Зараз важливо не візит Байдена, а швидне освоєння в ЗСУ тих штатівських ракет, що достають до Курська, Воронежа і Ростова-на-Дону!
показать весь комментарий
15.04.2022 15:38 Ответить
+21
Борис приїжджав інкогніто, без попередження, щоб провести спецоперацію, по декапітуляцизації агрохімій і зелебобиків, а Бідон так не зможе, він вже старий, і не бандервівець, як Борька. ви шо хочете шоб путлєра калібром діда зауячив?
показать весь комментарий
15.04.2022 15:38 Ответить
+8
Это, как бы, было понятно сразу. В стране война.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Это, как бы, было понятно сразу. В стране война.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:34 Ответить
да ладно, а Джонсон приезжал? при чем тут война?
показать весь комментарий
15.04.2022 17:01 Ответить
та ясен пень...
его Укрзализницей не притаранеш )))
показать весь комментарий
15.04.2022 15:37 Ответить
Борис приїжджав інкогніто, без попередження, щоб провести спецоперацію, по декапітуляцизації агрохімій і зелебобиків, а Бідон так не зможе, він вже старий, і не бандервівець, як Борька. ви шо хочете шоб путлєра калібром діда зауячив?
показать весь комментарий
15.04.2022 15:38 Ответить
А смысл в визите? Создать соблазн для орков?
показать весь комментарий
15.04.2022 15:38 Ответить
Зараз важливо не візит Байдена, а швидне освоєння в ЗСУ тих штатівських ракет, що достають до Курська, Воронежа і Ростова-на-Дону!
показать весь комментарий
15.04.2022 15:38 Ответить
было бы странно наоборот
показать весь комментарий
15.04.2022 15:40 Ответить
потому что приезжать нужно тихо, без огласки.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:40 Ответить
Наприклад, свідки пороха.
Сонний скоро заявить, що летить на місяць, подавай карету.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:54 Ответить
Та в топку на него здесь, потом приедет, сейчас оружие главное
показать весь комментарий
15.04.2022 15:41 Ответить
не їдь Джо - сидь вдома...
там 4 рази зелена зобіжалка і крохітний наполiон.
а ще там є Українці яки нищять кацапню без повісток і ґинуть але не сдаються.
думай Джо...
показать весь комментарий
15.04.2022 15:44 Ответить
Ліваки сонного скоро на люди не випускатимуть. Бовкає, що в голову прийде.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:56 Ответить
Мій комент саме про це вже знесли. Правда очі випікає.
показать весь комментарий
15.04.2022 16:00 Ответить
дура трампкону вата 2.
спам від мене.
показать весь комментарий
15.04.2022 16:09 Ответить
з першого не дійшло?
показать весь комментарий
15.04.2022 16:10 Ответить
праваки ні слова за війну - Fox мовчить як та риба - нема її, теї війни і баста.
Такер тільки желчю за ***** - так тож такер мо він з онтаріо?
показать весь комментарий
15.04.2022 16:07 Ответить
Закон о лендлизе подписан. Большего для Украины США уже не сделает.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:46 Ответить
ще зробить.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:56 Ответить
вообще-то ниче еще не подписано и не проголосовано
показать весь комментарий
15.04.2022 17:02 Ответить
пришлите лучше больше оружия и техники, чем старого президента.
Тем более Байден в Киеве = удар крылатыми ракетами вероятный.
Нафиг не надо.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:49 Ответить
кацапы рискнут захерачить президента сша? рили?
показать весь комментарий
15.04.2022 16:04 Ответить
Вас *** хер поймешь,по приеду - готовьте каравай, то ну его нах, боюся!!! Вы там как то у себя разберитесь что *****..ть на камеру!!! А нам одни заботы, то накрой "поляну", то убери "поляну"...
показать весь комментарий
15.04.2022 15:54 Ответить
В лівацької маріонетки джо - старечий маразм, поставімося до цього з розумінням.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:58 Ответить
Шось ти якийсь мутний, Сашку. Байден тобі не бро, Порох тобі не бро.
А чи не засланий ти троляка з ольгіно, часом?
показать весь комментарий
15.04.2022 16:05 Ответить
Файно коменти труться. На одоробло не можна казати, що воно - одоробло.
показать весь комментарий
15.04.2022 15:55 Ответить
У свідків пороха рефлекс - робити все проти тих, хто говорить правду про байдена й "демократів". З чого б це?
показать весь комментарий
15.04.2022 16:02 Ответить
Я - порохобот.
показать весь комментарий
15.04.2022 16:05 Ответить
Боты - это программы, которые управляют фейковыми аккаунтами в соцсетях. При этом они имитируют поведение настоящих пользователей: подписываются на других юзеров, лайкают, репостят, оставляют под чужими постами заготовленные комментарии.
показать весь комментарий
15.04.2022 16:37 Ответить
Я подала те слово, яким обзивали і обзивають тих, хто голосував за Порошенка.
показать весь комментарий
15.04.2022 16:50 Ответить
А їм не правда потрібна а пропаганда і суцільна модерація контента
показать весь комментарий
15.04.2022 16:13 Ответить
Джо- а до мене приїдешь? на куй тобі зелебобік- в мене і горілочка і колбаска і сальце.. повір- гарно відпочинешь -запамятаешь назавжди - а ввечері по мацкві томогавка разом запустимо..
показать весь комментарий
15.04.2022 15:59 Ответить
краще би посла в Київ повернули
показать весь комментарий
15.04.2022 16:13 Ответить
А він є ?
показать весь комментарий
15.04.2022 16:27 Ответить
Здається, коли президент США приймає присягу, то також, він дає зобов'язання, дотримуватися всіх рекомендацій служби безпеки.
І я сумніваюсь, що служба безпеки порекомендує йому їхати в Україну!
показать весь комментарий
15.04.2022 16:16 Ответить
А яка йому необхідність їхати? Він навіть бувши в Польщі не заходів зустрічатись з великим Наполеоном 95 кварталу.
показать весь комментарий
15.04.2022 16:37 Ответить
Не на часі. Ми зараз не зможемо забезпечити надійний захист, тільки відволікатиме спецслужби.
показать весь комментарий
15.04.2022 16:40 Ответить
У меня очень плохое отношение к байдену. Посмотрите ролики в Ютюбе канал марка солонина два байдена, канал Юлии латыниной интервью с илларионовым 13.04.22
показать весь комментарий
15.04.2022 18:39 Ответить
Ну так! Серйозні люди!
показать весь комментарий
16.04.2022 00:18 Ответить
Бідона зловили за рукав всюдисущі журналізди і запитали про візит в Україну. Маразматик у відповідь ляпнув, що готовий їхати. Псяча секретутка тепер заявляє, що дідулю в таку далеку подорож не пустять, бо ще ґиґне під час перельоту, чи таблетки від деменції закінчаться.
показать весь комментарий
15.04.2022 20:59 Ответить