12622 посетителя онлайн

Словакия в ближайшее время может предоставить Украине самолеты МиГ-29, - NYT

літак

Словакия договорилась с Польшей о том, чтобы польские самолеты F-16 патрулировали небо.

Об этом пишет The New York Times, передает Цензор.НЕТ.

После встречи министров обороны двух стран Польша заявила, что ее воздушные силы начнут патрулировать Словакию в рамках их совместных усилий по помощи Украине. Сроки, когда начнутся патрулирование, не сообщаются.

Таким образом, Словакия перестанет использовать боевые самолеты МиГ-29, что откроет путь к возможной поставке самолетов в Украину.

Топ комментарии
+38
Словаччина перша передала серйозну зброю. І не забзділи, хоч мокалів впливових там багато.
показать весь комментарий
30.04.2022 21:40 Ответить
+27
Маленькій Словаччині - велика подяка !
показать весь комментарий
30.04.2022 21:39 Ответить
+22
Будемо вдячні.
показать весь комментарий
30.04.2022 21:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Смущает слово "може"
показать весь комментарий
30.04.2022 21:35 Ответить
Ничё. Потом будет по факту.
показать весь комментарий
30.04.2022 21:36 Ответить
Напевне передасть. Бо зараз іде велике переозброєння ЄС і старий хлам масово списують.
показать весь комментарий
30.04.2022 21:37 Ответить
Будемо вдячні.
показать весь комментарий
30.04.2022 21:36 Ответить
Вони так довго теліпали цюцюрку з літаками... і бідон все блокував... краще б говорили коли вже по факту вони будуть бомбити русню...
показать весь комментарий
30.04.2022 21:37 Ответить
Коли ми чуємо, що щось може статися, зазвичай, справа вже зроблена. Ви чули, щоби Польща передала літаки? Але вона вже має намір патрулювати своїми Фалконами територію Словаччини.
показать весь комментарий
30.04.2022 21:53 Ответить
пусть еще прямо сейчас расскажут с каких аэродромов , на какие и в каких количествах желательно еще и ТВ .
показать весь комментарий
30.04.2022 21:37 Ответить
Ага, і гавноканал запросити...
показать весь комментарий
01.05.2022 06:47 Ответить
Маленькій Словаччині - велика подяка !
показать весь комментарий
30.04.2022 21:39 Ответить
Для нас це - Велика Країна!
показать весь комментарий
30.04.2022 22:27 Ответить
Не така вже вона й маленька...
За населенням - так, в районі 6 млн. Але подивитись є на що. Мені найбільше сподобались Левоча і Бардеїв
показать весь комментарий
30.04.2022 22:36 Ответить
На одну людину населення і один квадратний кілометр площі - сміливості в десять разів більше, ніж в Німеччини і Франції.
показать весь комментарий
01.05.2022 07:55 Ответить
Словаччина перша передала серйозну зброю. І не забзділи, хоч мокалів впливових там багато.
показать весь комментарий
30.04.2022 21:40 Ответить
а може не надати
показать весь комментарий
30.04.2022 21:43 Ответить
Джойстіком ти манпулювати будешь?Там управління дещо відрізняеться
показать весь комментарий
30.04.2022 21:52 Ответить
міги є і 91 року тут не в тому справа,он турки літають на ф16х 90х років випуску,і нічого,питання як доглядались і модернізувались,нічим грамотно модернізований міг разюче не поступається фці
показать весь комментарий
01.05.2022 00:01 Ответить
Справа в тому, як ним користуватись...в умілих руках це грізна зброя.
показать весь комментарий
01.05.2022 06:52 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2022 21:47 Ответить
Якого хера це писати як що цього не відбулося и можливо ніколи не відбудеться. Нафіга поширювати фейки? Ви що якийсь рашистський паблік? Чи ви з них берете зразок?
показать весь комментарий
30.04.2022 21:51 Ответить
Одна з найвпливовіших видань світу - https://www.nytimes.com/live/2022/04/30/world/ukraine-russia-war-news#slovakias-fighter-jets-might-soon-be-freed-up-thanks-to-a-deal-with-poland The New York Times
Це для вас фейк? А такі позитивні новини потрібні під час війни.
показать весь комментарий
30.04.2022 22:07 Ответить
Тим більше ці чутки ходили дещо раніше.А судячи з нашої безпорадності у повітрі під Маріуполем - літаків ми не отримували. Можливо в цей раз пролізе..
показать весь комментарий
30.04.2022 22:11 Ответить
Нах.я пи.діти про те, що ще не трапилось, ідіоти. Дедуть, тоді і напишите, де.біли. Чи може, таким чином, хочите зірвати угоду?
показать весь комментарий
30.04.2022 22:00 Ответить
Не важно кто, но самолеты нам дадут. Позже дадут и F-16. Если Америка и Запад поставили цель уничтожить парашу нашими руками, то в руки нам они дадут все, что нужно.
показать весь комментарий
30.04.2022 22:04 Ответить
До цього все і йде... для чого той ленд-ліз придумали
показать весь комментарий
01.05.2022 06:54 Ответить


Margo

@holnzfgropas

Можно здуріти.ДБР перекрило канал олігарха Дерипаски,яким постачали в Росію кварцити для "Точки У" З Глухівського кар'єру видобували високочистий кварцит у Баницькому родовищі на Сумщині. Далі незаконно експортували до Росії, там його використовували для ракет "Точка У".
показать весь комментарий
30.04.2022 22:24 Ответить
Та ***** тримайте вже нарешті язик за зубами.Нахрена про це на весь світ тріщати.
показать весь комментарий
30.04.2022 22:29 Ответить
https://www.nytimes.com/live/2022/04/30/world/ukraine-russia-war-news#slovakias-fighter-jets-might-soon-be-freed-up-thanks-to-a-deal-with-poland это информация The New York Times пиши на английском, иначе они не поймут
показать весь комментарий
01.05.2022 00:38 Ответить
шо тримати за зубами? то що згідно ВІКІ,з12! машин льотні аж 4? і такий стан уже років з 5 як не більше,ух "тайна мадрідського двора",по всім Мігам що зараз є у членів НАТО,все давно відомо,ЄДИНІ льотні машини тільки у Польщі,у всіх решта,або на зберіганні,консерві,або в процесі зняття з озброєння(через виробіток ресурсу,прикинь у літаків є ресурс),так само розвели плач за 6 гниляків у Молдові,які ***** з 2007 !року не літають,а з 2010 року ніяк продати не змогли,і хтось вірить що там щось цінне залишилось?
показать весь комментарий
01.05.2022 02:07 Ответить
Такие новости если давать - то через какое-то время: ПОСЛЕ всего.
А лучше - если орки прочувствуют нашу прибавку на своей шкуре.
показать весь комментарий
30.04.2022 22:50 Ответить