7716 посетителей онлайн
15 842 68

ВСУ вышли из Лисичанска без потерь, - Гайдай

зсу

Глава Луганской областной администрации Сергей Гайдай заявил, что украинские войска покинули Лисичанск для того, чтобы не допустить окружения и выйти из города без потерь.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на BBC.

"Наши военные могли бы еще долго удерживать город, но сейчас Россия имеет огромное преимущество в артиллерии и боеприпасах. Они просто уничтожили бы город издалека, так что не было смысла оставаться. Мы бы попали в окружение и должны были бы сидеть там, пока город обстреливали. Поэтому мы решили не допускать окружения, чтобы не пытаться отступать все сразу. Решили отойти на готовые укрепленные позиции дальше на запад, занять их и оттуда продолжить борьбу с русской армией. Как следствие, все ушли без потерь", — объяснил он.

По его словам, пока одни подразделения украинских войск держали оборону в Лисичанске, другие строили новые укрепления в Донецкой области, и теперь войска ушли туда.

Топ комментарии
+20
Запитайте у зеленого поца чому замість зброї будував дорогі для окупантів а не Байдена.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:56 Ответить
+16
ти у окопах потрібен, без тебе ніяк
показать весь комментарий
04.07.2022 13:46 Ответить
+14
там в конце через запятую ЗЕ добавь..
показать весь комментарий
04.07.2022 13:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
БАЙДЕН, ДЕ ЛЕНДЛІЗ?
ЄВРОПА, ЧОГО СИДИТЕ НА МІСЦІ, ХОЧТЕ, ЩОБ ДО ВАС ЦЯ НАВОЛОЧ ДОПОВЗЛА?
ДЕ ЗБРОЯ, НАТО, ДЖЕЙ СЕВЕН, ЄС?
показать весь комментарий
04.07.2022 13:37 Ответить
там в конце через запятую ЗЕ добавь..
показать весь комментарий
04.07.2022 13:43 Ответить
Запитай у Кучми та Кравчука, куди вони поділи зброю атомну
показать весь комментарий
04.07.2022 13:45 Ответить
Ленд-ліз це можливість замовити у них техніку нашій владі. Скоріше за все ленд-лізом піде ппо та авіація коли закінчиться навчання. Треба дивитись що замовила наша влада.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:47 Ответить
Запитайте у зеленого поца чому замість зброї будував дорогі для окупантів а не Байдена.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:56 Ответить
Поставки по лендлизу осенью начнуться.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:00 Ответить
Вылезла. Ты не в курсе, что у нас уже асфальта горы лежат, отобьемся не ссы. 95 квартал уже на передовую вышел. И да, юзика с Тищенко тоже прихватили.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:27 Ответить
Байден не читає коментарі на цензорі, напиши йому в лічку
показать весь комментарий
04.07.2022 14:32 Ответить
показать весь комментарий
04.07.2022 21:01 Ответить
Написано черным по белому: лендлиз в промышленных масштабах начинается с октября 2022. До тех пор приходит одноразовая помощь от разных государств по мере их возможности и желания. Вам никто ничего не должен.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:50 Ответить
Написано черным по белому: лендлиз в промышленных масштабах начинается с октября 2022. До тех пор приходит одноразовая помощь от разных государств по мере их возможности и желания. Вам никто ничего не должен.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:51 Ответить
там же де и тор 2..вильха..нептун..тебе кто то что то должен??? **** асфальтом воюй
показать весь комментарий
04.07.2022 21:47 Ответить
"Наші військові могли б ще довго утримувати місто, але зараз Росія має величезну перевагу в артилерії та ***********. Вони просто знищили б місто здалеку, тож не було сенсу залишатися" (с)
Так кількісна перевага в артилерії та *********** буде і під Слов'янськом, Краматорськом, потім, мабуть, під Харковом, під Запоріжжям і т.д.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:41 Ответить
ти у окопах потрібен, без тебе ніяк
показать весь комментарий
04.07.2022 13:46 Ответить
Ніяк не беруть. Кажуть, якби хоча б був в армії чи цікавився військовою справою. А таких як ти, кажуть, черги.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:49 Ответить
Скоріше за все ідіоти плагіатять російський підхід із патєр нєт. Як на мене краще перестраховуватись та робити правильні заяви.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:45 Ответить
Esli uchitovat tolko moment samovo procesa vixoda, to mozet i poluchitca...
показать весь комментарий
04.07.2022 13:50 Ответить
Інтересно в чому зміст таких заяв?

Будьмо реалістами хоч хтось але поранення міг отримати, якусь техніку скоріше за все залишилось бо вона стаціонарна. А якщо хтось загинув? Навіщо тоді дискредитувати себе такими заявами?

Не треба брати приклад із російського "патєр нєт" ми ж не худоба та не гобліни.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:43 Ответить
А тобі до чого знати? Цікаво? Збирайся до окопів, там поради краще ************.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:47 Ответить
До чого знати... Тогда бы вообще мовчали без заяв, щоб питань не було.
показать весь комментарий
04.07.2022 15:53 Ответить
"Збирайся до окопів" - Таким як ти треба премію дарвіна вручати. Філ гарну анімацію зробив про таких як ти хто хоче мобілізацію використовувати як покарання.

"А тобі до чого знати?" - для того що де-хто своїми заявами працює на пропаганду рф. Ось мені цікаво воно просто тупувате типу тебе чи воно зрадник?
показать весь комментарий
04.07.2022 21:18 Ответить
Вчора в ФБ прочитав пост одного бійця, який казав, що в них із взводу лише він і ще двоє поранених залишилося. Із їхньої роти - 20 чоловік. Це під якимось селом поруч із Лисичанськом. Їх тупо кинули проти арти, літаків і танків. А Гайдай просто брехливе зелене чмо. Можливо із Лисичанська і вийшли впевнено, але не із навколишніх сіл.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:55 Ответить
Піхота завжди проти танків, арти та літаків в окопах, нічого нового не має, так було і буде, поки війна не перейде на кіборгів та роботів
показать весь комментарий
04.07.2022 16:39 Ответить
ссылку в истории можешь найти
показать весь комментарий
05.07.2022 09:08 Ответить
Так експерти казали,що місто на висоті і це фортеця.А ще казали.що доля у війні вирішується в донецькій і луганській області.Якщо москалі захоплять ще донецьку область,то на цьому не зупиняться.Бо ж більше половина запорізької вже захоплення,це означає,що москалі підуть на самий обласний центр.Те саме і з харківською областю.
показать весь комментарий
04.07.2022 13:56 Ответить
Еще один стратег не в генштабе.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:01 Ответить
Я не стратег.Я кажу те що думаю і це все логічно.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:19 Ответить
Юрій Гросарчук e7884015,
А ти в Генштабі працюєш? Стратегом?

По Лисичанську херня вийшла, втратили за 1 тиждень. Хоча місяць розповідали, що він на вигідних висотах і прикритий річкою. Тому що *****@ли наступ орків з напрямку Попасна-Комишуваха, з півдня.
Перевага орків в авіації, бронетехніці та арті тут ні до чого. Така перевага в орків була завжди і всюди, починаючи з 24 лютого. Прой@б був саме в тактиці...
показать весь комментарий
04.07.2022 19:22 Ответить
згоден , все почалось з Попасної
показать весь комментарий
05.07.2022 04:00 Ответить
Idjot unichtozenie skladov roSSijan, skora *********** nebbudet i kto neuspeet ubezat, tex rosijan unichtozat... Kakto tak.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:03 Ответить
Те, що відійшли, якщо цього вимагала оперативна ситуація, це правильно! Але навіщо Гайдаю брехати, що без втрат? Чи не чув вчора Зеленського про запеклі бої на околицях Лисичанська?
показать весь комментарий
04.07.2022 13:58 Ответить
Нашим официальным спикерам нет веры. Кацапы сказали, что взяли Лисичанск, а наши еще день рассказывали о "панівних висотах".
показать весь комментарий
04.07.2022 13:59 Ответить
У піпла вже нема переможного запалу, доводиться щось вигадувати.
показать весь комментарий
04.07.2022 15:38 Ответить
Я ще з 14 року казав,що потрібна техніка для війни з москалями.Потрібна ракети і авіація в першу чергу,а не грати роль дурня з повернення призову.В Україні то гроші на все були,подивіться скільки в нас багатіїв і скільки грошей поза економікою.Зараз то хочуть людьми всі дірки закрити,а так вже не буде.Тому що не ті часи.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:00 Ответить
Він з одного листка читає одне й те саме. Тільки назви міст різні.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:04 Ответить
Залужний, це що "жест доброї волі"?
показать весь комментарий
04.07.2022 14:10 Ответить
Гайдаю час скласти повноваження. Як очільник військово-цивільної адміністрації не впорався, а балаболів від влади й так більш, ніж достатньо! Кошти, які вивільняться після його звільнення, перераховувати на потреби ЗСУ!
показать весь комментарий
04.07.2022 14:22 Ответить
Ось кажуть Бутусов здає своїми дописами нас рашистам, а він же пересказує, що Гайдай видає кожен день передчасно, що тільки збираються чи в наступ, чи у відступ. І нічого нікому він, як бачимо, не здає.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:22 Ответить
Так то свій, йому можна. Мера Чернігова в Швейцарію не випустили а мер Дніпра вже там. Висновок зробиш чи допомогти?
показать весь комментарий
04.07.2022 14:27 Ответить
Останні пости Гайдая?
показать весь комментарий
04.07.2022 14:26 Ответить
ну тоді може відступимо від Сіверська, а там і від Краматорська, бо нічого ж не змінилося - можна довго його захищати, але в них більше артилерії, тому місто буде знищено. І так до Ужгорода.
показать весь комментарий
04.07.2022 14:34 Ответить
Гармати мають ресурс, можливо тактика зараз чекати коли ресурс почне вичерпуватись
показать весь комментарий
04.07.2022 16:43 Ответить
Судячи з усього тактика така, щоб у орків закінчились усі снаряди і ракети.
показать весь комментарий
04.07.2022 18:40 Ответить
Тактика така, яку можемо собі дозволити.
показать весь комментарий
05.07.2022 06:36 Ответить
Україная, як країна, також має ресурс.
показать весь комментарий
04.07.2022 20:07 Ответить
Главное - сохранить боеспособные силы, а в тылу обучать людей военному делу и оказании мед.помощи.
Без ВСУ, без наших воинов русня просто превратит нас в лагерную пыль на просторах Колымы и Магадана.
показать весь комментарий
04.07.2022 15:35 Ответить
тебе свиноцабака вслед твоей МацКве...
показать весь комментарий
04.07.2022 16:08 Ответить
А ти іхі істи.
показать весь комментарий
04.07.2022 16:12 Ответить
Может не в тему,просто цикаво.Вот Гайдай,ОГА Луганской обл...Это ведь живые люди,как и влада Мариуполя?))Вот реально,они наверное и зп получают,и конечно же ждут....когда всё назад отвоюем!Какая у них сейчас задача???Писать,типа руськое патерь нет??!!Это к чему...Заняться нечем больше???
показать весь комментарий
04.07.2022 16:37 Ответить
А мирных под 10к осталось
Наверное все русский мир ждали или не было повода для паники ?
показать весь комментарий
04.07.2022 17:19 Ответить
В Северодонецке около 15, в лисичанске больше. Гайдай поэтому и мелит, потому что полный *****
показать весь комментарий
05.07.2022 09:09 Ответить
Вийшли війська, надіюсь техніку вивели. **********, які неможливо вивезти замінували.
А люди?
Та й занадто далеко відступати не можна.
показать весь комментарий
04.07.2022 17:42 Ответить
откуда, кто вышел без потерь, разорвали как туалетную бумагу,бегут как обосранные к Славянску,добегут ли?
показать весь комментарий
04.07.2022 21:36 Ответить
Із такої заяви можна зробити 2 висновки - або він брехун, або він просто нічого незнає як насправді було!
показать весь комментарий
04.07.2022 21:45 Ответить
Інтенсивність арти орків після таких колосальних втрат боєзапасу арти різко впаде. До нового підвозу. На Харківщині стовідсотково використовують беєзапас тутешніх так і їх арту з резерву. Хаймари будуть бити по жд станціям. Такі феєрверки можуть бути тільки при детонації сотень вагонів ***********. Вважається, що вагон (це загальноприйнята мірка в орків) це 18-20 тон припасів ( обЄм визначає укупорка).
показать весь комментарий
05.07.2022 04:40 Ответить
хаймарсов аж4 шт всего
показать весь комментарий
05.07.2022 11:29 Ответить
Треба політикам і експертам поменше патякати в СМІ про можливі дії нашої армії.
Ворог чув як із кожної праски лунало, що ми відійдемо до Лисичанська і закріпимось на горі де нас буде неможливо візяти і вирішив що в такому разі не треба не лізти в лоб а обійти місто і зайти з тилу.
Піар політиканствуючих "діячів" та "експертів" на тому, що вони знають, що планує армія може завдавати великої шкоди і нічим не краще зради чи шпигунства.
показать весь комментарий
05.07.2022 07:36 Ответить
Так можна із України вийти, тоді ніяких втрат.
показать весь комментарий
05.07.2022 10:02 Ответить
Щоооо???? А чоловік мій на іншій планеті іншого Лисичанська помер???? Без яких втрат???? Ще й заборонили говорити ,не помідомляли ,що помер!!! Сама шукала тіло.... Дякую хлопцям,що не залишили на полі бою