4734 посетителя онлайн
28 577 193

Посол Украины в Германии Мельник уволен, - указ Зеленского

мельник,андрій

Президент Владимир Зеленский подписал указ об увольнении посла Украины в Германии Андрея Мельника.

Как сообщает Цензор.НЕТ, соответствующий указ №479 главы государства появился на сайте Офиса президента в субботу, 9 июля.

"Уволить Мельника Андрея Ярославича с должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Украины в Федеративной Республике Германия", — говорится в тексте указа.

Топ комментарии
+109
а Ермака слабо звільнити?
показать весь комментарий
09.07.2022 18:22 Ответить
+85
Слабо.
Потому,что у Ермака большая и толстая папка с компроматом на ЗЕдегенирата.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:25 Ответить
+76
Слабо. Єрмак керівник Зеленського.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Специфіка в безмежній безвідповідальності. Так сралін числився секретарем убийбюро
показать весь комментарий
09.07.2022 18:55 Ответить
Посада брати на себе всю брудну відповідальність, яку не хоче брати президент.
показать весь комментарий
09.07.2022 19:47 Ответить
Звільнили за правду. Бандера наш національний герой, ми знаємо чому, та треба боротись против міфів радянської пропаганди.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:37 Ответить
Похоже, это условие для дальнейшей помощи от Германии....
показать весь комментарий
09.07.2022 18:37 Ответить
В принципі, було зрозуміло, що цим закінчиться.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:37 Ответить
Ка гебе очікувано
показать весь комментарий
09.07.2022 18:56 Ответить
Сосиска нарешті спрацювала, а що далі, невже підвищення?
показать весь комментарий
09.07.2022 18:38 Ответить
Українці звільняють зеленського з посади президента України, як зрадника України та не Українця.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:39 Ответить
Українці ще не доросли до такого. Сподіваюся, що ія страшна війна змусить їх дорослішати.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:45 Ответить
взрослеют на фронтах, а в тылу процентная величина инфантилов таким образом вырастает, и у них всё-таки больше шансов уцелеть, втыкая не в теплик. а в зелемарафон.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:55 Ответить
самое печальное что многие особи например женского пола вообще не раздупляют что происходит в стране до и во время войны .. онихавают все это зеленое гавно
показать весь комментарий
09.07.2022 23:01 Ответить
идиотизм не имеет гендерного предпочтения, но должен заметить, что самые необоримые долбоёбы как правило, мне попадались среди мужского пола.
показать весь комментарий
10.07.2022 00:48 Ответить
Штайнмайер вставил Мельнику ответный фитиль.
Хватит портить берлинский воздух.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:41 Ответить
кто знает - Сивохо хоть как-то владеет немецким?
показать весь комментарий
09.07.2022 18:42 Ответить
он может обосцатся хорошо от пива баварского....
показать весь комментарий
09.07.2022 19:19 Ответить
Пивом? Конечно!!
показать весь комментарий
09.07.2022 21:10 Ответить
Пикро,не ******* правди ні там ,ні тут. Прикро....за хлопців які гинуть без сутьтєвої допомоги від тих і тутошніх...прикро.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:42 Ответить
А дерьмака
показать весь комментарий
09.07.2022 18:43 Ответить
З величезною повагою ставивися до посла Украіни в Німеччині , Андрія Мельника !

Причина звільнення , не відома 😠
Цікаво , хто із слуг Зе , посяде місце в посольстві Украіни в Німеччині ?!

показать весь комментарий
09.07.2022 18:43 Ответить
Що, Шольц дужк наполягав? Може, пообіцяв Зеленському пообіцяти обіцянку?
показать весь комментарий
09.07.2022 19:42 Ответить
Вот, что примечательно: уволили Мельника, и сразу же нашлись снаряды для "Гепардов"
показать весь комментарий
09.07.2022 18:44 Ответить
еще на одиннадцать минут огня нашли?? Но зато "потеряли" бронетранспортёры Fuchs. Ну, как потеряли... сказали, а вдруг завтра война с другом владимиром, а у нас бронетранспортёры закончились.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:50 Ответить
кто-нибудь в курсе - Хомчак хоть чуть-чуть владеет немецким?
показать весь комментарий
09.07.2022 18:45 Ответить
Шпрехен зи дойч? Конечно пью!
показать весь комментарий
09.07.2022 19:44 Ответить
Не шпрехен, а тринкен!)
показать весь комментарий
09.07.2022 21:12 Ответить
вульгарний і тупий блазень-маріонетка призначає і звільняє послів в Україні - стільки часу минуло, а ніяк не можу звикнути
показать весь комментарий
09.07.2022 18:48 Ответить
Є таке, досі не можу звикнути, що воно у нас замість президента
показать весь комментарий
09.07.2022 22:25 Ответить
Договор браццкий Молотов-Риббентроп Бере паузу...путлер назначит нового посла...мабуть Маряну Безуглу... буде Штирлицом в юбке
показать весь комментарий
09.07.2022 18:51 Ответить
Мельник представлял Украину субъектом европейских видносын, что очень раздражало немцев. Это больше подходит для посла в Америке или Великобритании, возможно там ему и место.
показать весь комментарий
09.07.2022 18:52 Ответить
та йдуть вони лісом, вони самі свою суб"єктінсть мало не втратили через шашні з газпромом, було би не до сміху їм. Диви яка цяця пихата, всіх вважають гіршими від себе.
показать весь комментарий
09.07.2022 19:05 Ответить
Они считают Рюриковичей арийцами, а земли Руси своими.
показать весь комментарий
10.07.2022 14:55 Ответить
мнение тупого бота никого здесь не волнует
показать весь комментарий
09.07.2022 18:59 Ответить
Дипломат VS блазень...
показать весь комментарий
09.07.2022 18:55 Ответить
що за фігня ,хто кращий того приберем , а заміни завгоспу не знаходимо.....
показать весь комментарий
09.07.2022 18:57 Ответить
Цей вже допатякався?
Але ж це всеодно не відволіче від питання Єзрадника!
показать весь комментарий
09.07.2022 19:02 Ответить
Браво. Первый пшёл. Значит замечен с кацапоагентами
показать весь комментарий
09.07.2022 19:09 Ответить
Так вот почему его переводят в заместители Кулебы...
показать весь комментарий
09.07.2022 19:19 Ответить
Leber печень wurst колбаса. До 15 евро за кило. В каждой земле свой рецепт. Мельник отмороженный конечно. Уровень дипломатии.... дипломатов надо каждые три года менять. Чтобы не успели завербовать
показать весь комментарий
09.07.2022 19:12 Ответить
Хах. У нього була сама адекватна та правильна поведінка.

Ви просто не представляєте куди він попав.

Німеччина це метрополія росії. Для німецьких політиків росія це їх ресурсна колонія ще з часів як їх предки створили російську імперію.

Німецькі політики, а точні германські клани інтереси яких вони представляли хотіли багатополярний світ та повалення сша. І тут на тобі появилась Україна, український народ і українські дипломати які поломали весь їх план.

А тепер представте собі що Мельник попадає в таке оточення де одні вороги. Ось тому він як міг так привертав увагу до себе щоб заодно люди звертали увагу на слова та дії тих з ким він контактував. Бо коли тобі як дипломату після нападу на твою країну заявляють що ще пару годин і настане новий світовий порядок ті кого ти вважав партнерами то це багато про що каже.
показать весь комментарий
09.07.2022 19:30 Ответить
Мельника завербовала немецкая политическая элита чтобы он размазывал их по стенке на глазах избирателей
показать весь комментарий
09.07.2022 19:31 Ответить
Мельника завербовала московская "илитка",чтобы он размазывал по стенке Украину!
показать весь комментарий
09.07.2022 21:18 Ответить
Зе настільки тупий та ******** на голову, він явно обкурився і замість Дєрмака звільнив посла. Чи не єдиний посол, який був на своєму місці і різав правду фрікам в очі.
показать весь комментарий
09.07.2022 19:15 Ответить
Давно пора !!! Безмозглий болтун тільки позорив Україну ! Добре б було ,якби це був початок ,бо там високо їх ще немірено !!!
показать весь комментарий
09.07.2022 19:17 Ответить
Боневтік- то не Україна.
Україну він захищав.
показать весь комментарий
10.07.2022 01:35 Ответить
Нашо послів звільняти, які в курсі всіх справ та працюють для України? дЕрьмака и Ко звільняти треба.
показать весь комментарий
09.07.2022 19:17 Ответить
Бо з Мельником в Німеччині з правлячої коаліції більше ніхто не спілкувався, настільки токсичним він став, і не має значення хто правий у даній ситуації, бо якщо посол не має доступу до урядових кіл, натомість має налаштоване проти себе суспільство країни в якій працює, користі від такого посла жодної.
показать весь комментарий
09.07.2022 19:24 Ответить
Мельник говорив правду, а "дипломатію" та "політику" вигадали щоб загорнути брехню у красиву обгортку. ДОСИТЬ БРЕХНІ!
показать весь комментарий
09.07.2022 22:57 Ответить
він не говорив правду, а дозволяв собі ображати канцлера ФРН. Це не посол.
показать весь комментарий
09.07.2022 23:56 Ответить
Цензор мог бы и написать, что цель увольнения - повышение... назначение заместителем министра иностранных дел. А то вижу, народ волнуется...)
показать весь комментарий
09.07.2022 19:18 Ответить
А Єрмак щє на місці?
показать весь комментарий
09.07.2022 19:18 Ответить
Якщо Зеленський нездатен посадити російську агентуру- жОПу, зай пише заяву про звільнення. Злочинцю немісце Президента
показать весь комментарий
09.07.2022 19:18 Ответить
Цей дипломат достойний політик.

Чого варті його дії на слова німецьких кланів про новий світовий порядок та рекомендацію Україні капітулювати. Сильна людина.
показать весь комментарий
09.07.2022 19:22 Ответить
То по вашому задача посла - сратися зі всіма навкруги? Тоді дісно, Мельник був майстер своєї справи...
показать весь комментарий
09.07.2022 21:53 Ответить
Він срався не з усіма, а тількі з німцями. Срати на них. Браво пане Мельник!
показать весь комментарий
09.07.2022 23:02 Ответить
Мда... якщо вам не потрібен результат, то можете сратися
показать весь комментарий
10.07.2022 00:55 Ответить
Він не срався з німцями. Він срався з пуйловськими підстилками.
І гарно працював з чесними медіа. Саме чесні медіа в Німеччині зформували суспільну думку проти цапсьтана, тому цим шольцам не залишилося шансів вилизувати дупу пуйлу
показать весь комментарий
10.07.2022 01:43 Ответить
Коли чекати Указ про капітуляцію?
показать весь комментарий
09.07.2022 19:36 Ответить
і зробити ротацію з єрмаком... подивимось на що вони здатні на нових посадах. за Мельника я впевнений...
показать весь комментарий
09.07.2022 19:52 Ответить
По-перше, Мельник в такій же агресивній манері вимагав від Німеччини важке озброєння, як і слуга голобородько. Але не всім можна так робити. По-друге, Мельник в інтерв'ю одному козлу сказав про С.Бандеру, як про національного героя. А козел 1:1 повторював рашистську легенду з ключовими словами: фашисти, колаборант, вбивця на етнічному грунті, вбито 100000 чи 800000 євреїв і тисячи поляків. Бубочка зрозуміло не зміг ніяк заперечити козлу, краще пожертвувати послом
показать весь комментарий
09.07.2022 19:57 Ответить
Дегенерату ЗЕ треба було б засвоїти три прості речі, коли йде така розмова

1. Бандера всю війну просидів у Заксенхаузені. Вимога у німців до нього була одна едина - відмовитися від державністі України. І тоді був би в шоколаді, ходив би по вечорінках та ресторанах з Власовим.

2. Обидва РІДНІ брати Ст. Бандери загинули у концлагері АУШВІЦ, куди вони були кинуті німцями.

3. Ну а щодо операцій УПА, таких як так звана "Волинська різня", то тоді УПА воювала на шість фронтів фактично, перший радянсько-гітлерівськи війска, другий, а може у перший за значемостю - війна з двома ворожуючими між собою польскими арміями, одна з которих підкорялась польскому уряду у Лондоні, друга Сталіну. Ця війскова операція була УСПІШНОЮ ВІДПОВІДДЮ обом польским арміям, що вбивали мирних українців суто по єтнічним ознакам.

4. Щодо жидів, їх було немало у УПА. Могу вам навести приклад Гершеля Келлер, який працював начальником медичною служби УПА, та мав найвищий можливий чин у УПА. Він став всесвітньо відомим по повстанню вояків УПА у полоні - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D0%B8%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D1%91%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85

Зверніть увагу, що повстання вояків УПА очолили Гершель Келлер, тобто він користувався найвищим авторітетом у вояків УПА, хоча зрозуміло, що ніяких генеральских погон УПА в концлагері у нього вже не було.
Про які анті-жидовськи дії УПА можна казати, якщо НАЙВИЩИЙ КОМАНДИР після Шухевича був по національності жидом, й він користувався НАЙВИЩИМ можливим авторітетом навіть у концлагері.

Якщо б всратий Бубочко запам'ятав хоча б ці прості речі, разом зі своїм дегенератами-батьками папой Ізей та мамой Рімой та десятками тисяч подібних дегенератських совкових деградантів-жидів, у нашій країни хоч у далекій перспективі з'явівся би невеличкий лучік надія від усіх всіх клятих совкових жидів, яких требя нам тягнути як гіри на ногах, не перестріляти цих дебільних покидьков неможна, ні в Ізрайль депортувати. Приходиться жити поруч з напів-людьми, напів-мавпами, які не можуть запам'ятати самі прості речі. Або може й можуть, але ці мерзотні тварини навмистно грають ПРОТИ українців, за свій Великий Ізраіль.
показать весь комментарий
09.07.2022 20:53 Ответить
Co to za brednie? Rzeż wołyńska na Polakach to fakt i aprobował to Bandera a wykonywał Szuhevycz. Jaka oobrona etnicznych ziem ukraińskich? Kto kogo zaatakował? Pan zna historię?
показать весь комментарий
09.07.2022 22:18 Ответить
Тут говоримо про німців а не Польско-Українські стосунки пане.
показать весь комментарий
09.07.2022 23:06 Ответить
За Ермака молчит,язык в жопу засунул. Потому что знает.
показать весь комментарий
09.07.2022 20:05 Ответить
От шо ЗЕбильное творит, а ермаки, верещуки, татаровы и прочие нели штепы все при деле.
показать весь комментарий
09.07.2022 20:17 Ответить
Та щас , він - головний режисер і сценарист по відосиками, ніким замінити.
показать весь комментарий
09.07.2022 20:17 Ответить
...и ВСУ разогнать, а то они дружеский шашлык с агрессором и оккупантом кушать мешают.
показать весь комментарий
09.07.2022 20:21 Ответить
Відверто кажучи, було соромно за невихованість нашого дипломата і абсолютну відсутність дипломатичного такту. Нехай, якщо здатний, займеться іншою сферою діяльності.
показать весь комментарий
09.07.2022 20:42 Ответить
Будь у Мельника те про шо ти верзеш ми б мали ще мінус тисячу життів
показать весь комментарий
09.07.2022 21:30 Ответить
Соромно за німеччину а не за посла.
показать весь комментарий
09.07.2022 23:08 Ответить
Зеля псіханув на Штанмайєра а німці обурились і тормознули з доставкою зброї. За добрі стосунки і зброю ,німців Зеля ублажив головою Мельника.
показать весь комментарий
09.07.2022 20:52 Ответить
Дебіл *** в усіх студіях вставали коли туди входив Мельник
показать весь комментарий
09.07.2022 21:27 Ответить
Вставали і виходили?
показать весь комментарий
09.07.2022 21:49 Ответить
Только насрал,и ушел.
показать весь комментарий
09.07.2022 21:31 Ответить
мельник и Опа своим непрофессионализмом, хамством и тупостью сделали все, чтобы немцы к нам относились хуже, а оружие пришло как можно позже! И только идиот этого НЕ понимает!

Спасибо США, что сглаживает все время зеленые косяки!
показать весь комментарий
09.07.2022 21:43 Ответить
Немцьі и без Мельника так к нам относились. Он просто как прямой человек на ето отреагировал. Побольше бьі таких людей во власти.
показать весь комментарий
09.07.2022 23:11 Ответить
Потрібно відстоювати и свою позицію без хамства. Особи на державних посадах мають це розуміти.
показать весь комментарий
10.07.2022 08:10 Ответить
Нарешті прибрали цього полудурка... Хоча це треба було зробити одразу після перших же його заяв.
показать весь комментарий
09.07.2022 21:51 Ответить
Зебил не собирается послов в США и в Китай назначить???
Байден не принял Маркарову как посла, но зеленое дерьмо не чешется...
Хотят от Китая поддержки, а посла не шлют---для китайцев это оскорбление и неуважение!
Уклонист это специально делает? главдипломат хренов с района!
показать весь комментарий
09.07.2022 21:57 Ответить
воно все робило щоб зіпсувати відносини з Німеччиною
показать весь комментарий
09.07.2022 22:01 Ответить
В дупу німеччину.
показать весь комментарий
09.07.2022 23:12 Ответить
Za słowa.o.Banderze i Polakach powinien być dawno odwołany. Może to pożyteczny idiota próbujący nas skłócić? Niech żyje Ukraina i Rzeczpospolita.
показать весь комментарий
09.07.2022 22:15 Ответить
что не так он сказал о Бандере?
показать весь комментарий
10.07.2022 00:43 Ответить
Так его и уволили после слов о Бандере. Когда унижал кастратов немцев это было забавно, а Польша и Израиль это уже не смешно.
показать весь комментарий
10.07.2022 05:19 Ответить
Може, Мельник сказав, що нацисти посадили Бандеру в концтабір, а німці образилися за цю правду? За Гітлєра стало обідно, да? )))
показать весь комментарий
10.07.2022 13:43 Ответить
лысый будет послом !!!
показать весь комментарий
09.07.2022 23:18 Ответить
Думаю Мельник сделал свое дело. И сделал хорошо. Когда надо было называть вещи своими именами, он это делал. Не комфортные, но правильные слова. Это поспособствовало результату. Сейчас Германия наконец зашевелилась. И настало время убрать этот элемент дискомфорта в отношениях с немецкими политиками.
показать весь комментарий
10.07.2022 00:42 Ответить
Странно посол Мельник был на своём месте и как никто отстаивал интересы Украины