9000 посетителей онлайн
11 914 52

Украина получит две батареи современной ПВО NASAMS, - спикер Воздушных сил Игнат

nasams

Противовоздушная оборона Украины получит две батареи зенитно-ракетного комплекса NASAMS.

Об этом в эфире "Радио НВ" сообщил представитель Коммандования Воздушных Сил ВСУ Юрий Игнат, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Нам не две штуки пообещали, а две батареи. Мы понимаем, что такое высокотехнологичное вооружение имеют немногие страны мира и стоят за ним в очереди", - сказал он.

При этом Игнат отметил, что точное количество систем назвать невозможно.

"Речь идет о двух батареях, которые имеют не только пусковые установки, но и определенные машины для зарядки, обнаружения целей и обслуживания комплексов", - сказал спикер командования ВС ВСУ.

Топ комментарии
+21
І де будуть ці обидві батареї, зелену шваль прикривати над Київом???
показать весь комментарий
16.07.2022 14:43 Ответить
+13
Вот я тоже подумала, что их 100% под Киев засунут. С другой стороны, то ПВО, которое сейчас под Киевом, распределят в другие области.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:44 Ответить
+11
пля, скільки речників розвелося, послєдоватєлі двбойоба абрістовічя. не пздіти треба, а мовчки отримувати і мовчки пздячити русню.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І де будуть ці обидві батареї, зелену шваль прикривати над Київом???
показать весь комментарий
16.07.2022 14:43 Ответить
Вот я тоже подумала, что их 100% под Киев засунут. С другой стороны, то ПВО, которое сейчас под Киевом, распределят в другие области.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:44 Ответить
Они обе будут прикрывать резиденцию и бункер Зеленского. Так сказал один конгрессмен из США.
Страна обойдется
показать весь комментарий
16.07.2022 14:59 Ответить
Тебе на ушко позвонил лично сказал?)
показать весь комментарий
16.07.2022 15:01 Ответить

кацапская консерва проснулась
показать весь комментарий
16.07.2022 16:14 Ответить
Было включение из США на Freeдом и, по-моему, на Апострофе. А ты только тут ошиваешься, ничего не смотришь?
показать весь комментарий
16.07.2022 18:59 Ответить
Та ты шо, целый канал фридом и апостроф! А фамилия конгрессмена есть? Это он специально каналу фридом сообщил?
показать весь комментарий
16.07.2022 19:25 Ответить
Борух, я только домашний адрес помню...
показать весь комментарий
16.07.2022 20:16 Ответить
резиденція і бункер напевно в твоїй дупі знаходяться?
показать весь комментарий
16.07.2022 15:09 Ответить
ти щось поплутав. бункер - це у твого *****. і жоден конгресмен з США про нього, *****, не турбується.
показать весь комментарий
16.07.2022 15:17 Ответить
А ти досі гадаєш що вони про тебе хвилюються?
показать весь комментарий
16.07.2022 14:45 Ответить
Може тобі щє координати викласти?
показать весь комментарий
16.07.2022 14:49 Ответить
вони будуть прикривати урядовий квартал, конча заспу, і там де найбільше депутатських і бандитських поселень всіляких котеджів і тд... а Харкову який луплять кожен день іскандерами- ЗАЛ УПА!
показать весь комментарий
16.07.2022 14:49 Ответить
До чого тут Іскандери приплетені?
показать весь комментарий
16.07.2022 14:52 Ответить
в бота питаєш? навряд чи він щось скаже...
показать весь комментарий
16.07.2022 14:53 Ответить
Немає сенсу прикривати урядовий кварталб по ньому навіть не пробували стріляти бо кацапи по своїм агентам не стріляють
показать весь комментарий
16.07.2022 14:53 Ответить
Да ладно вам. В Киеве мосты. тоже не маловажно.

Я бы ставил в Киеве и Днепре например

Или вам насты не нужны через Днепр?
показать весь комментарий
16.07.2022 15:03 Ответить
Не, твой дом будут прикрывать. Где ты живешь?
показать весь комментарий
16.07.2022 15:23 Ответить
В Киеве надо прикрывать посольства, в первую очередь США. Когда нам дадут нормальные ракеты к хаймарсам и мы вжарим крымский мост, кацапетовка 100% бомбанет посольства в Киеве.
показать весь комментарий
16.07.2022 16:37 Ответить
Про Київську ГЕС нічого не чув? останнім часом ПВО Київське відпрацьовує на відмінно.
показать весь комментарий
16.07.2022 17:10 Ответить
Оп-па-па,это уже интересно. Одну конечно в Киеве оставят, а другую гхм. Неплохом бы Николаев прикрыть с Одессой
показать весь комментарий
16.07.2022 14:48 Ответить
Їх не будуть ставити на одному місці. Якщо в тилу, то вони будуть переміщуватись прикриваючи логістику зброї.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:57 Ответить
Судя по всему они фронтового применения, а не тылового.
показать весь комментарий
16.07.2022 15:09 Ответить
Вони для оперативно-тактичного прикриття останньої ланки (short range). В тилу вони тільки проти круізних ракет захищають і можуть використовуватися для прикриття ланцюгів постачань. Але на фронті вони дійсно більше користі принесуть, бо там крім круїзних ракет (Калібр, Онікс, Овод) щє зможе поцілювати бпла, літаки та гелікоптери.
показать весь комментарий
16.07.2022 19:06 Ответить
Скорее всего обе прикроют Киев. Но возможно оттуда что-то перекинут в другие города, и потом это только начало.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:52 Ответить
Скорее всего обе будут прикрывать ВСУ и логистику армии, а не какие-то города.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:55 Ответить
пля, скільки речників розвелося, послєдоватєлі двбойоба абрістовічя. не пздіти треба, а мовчки отримувати і мовчки пздячити русню.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:52 Ответить
1 батарея - 12 пускових по 6 ракет, тобто 72 ракети в пуску. Як на мене, батарею можна розбити на взводи по 3-4 пускові і прикрити головні міста країни.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:55 Ответить
Щоб прикрити повністю велике місто треба таких батарей штук 5 навкруги нього. Як на мене, це суто для оперативно-тактичних потреб ЗСУ.
показать весь комментарий
16.07.2022 14:59 Ответить
Чому? якщо радіус дії ракети 40 км? Розставити кілька пускових на певній відстані одна від одної - периметр міст прикритий
показать весь комментарий
16.07.2022 15:25 Ответить
Має значення не тільки радіус ураження, але й розташування системи виявлення цілі (радару). Це якщо у чистому ровному полі поставити, де не буде ніяких пагорбів та бетонних споруд, то можна розраховувати на повне закриття зони ураження. Якщо ставити біля міста, то з протилежних напрямків сигнал буде екрануватись будівлями та пагорбами.
показать весь комментарий
16.07.2022 18:13 Ответить
Якщо щє точніше, то не "екрануватись", а перевипромінюватись, відбиваючись.
показать весь комментарий
16.07.2022 18:15 Ответить
І навіщо про це тризвонити на цілий світ? Це нагадує поділ шкіри ще невбитого ведменя!
А може вже не існує поняття військової таємниці?
показать весь комментарий
16.07.2022 15:01 Ответить
та вже мовчіть!!!! отримає...колись...уряяя...
от як вже отримаєте... то й тоді не треба вихвалятися... най сюрпризом ворогу буде...
що за нетерплячка похвалитися тим...чого ще нема і Бог зна коли й де буде...
показать весь комментарий
16.07.2022 15:01 Ответить
Ша,шо за крики,зачем?У Вейвало все пучком...
показать весь комментарий
16.07.2022 15:02 Ответить
Фуфел мавзолейный говорил что Украина под внешним управлением...Госдепа и Британской разведки...
Наверно прав был...иначе не было бы такого Обсерона крыс путлера...
показать весь комментарий
16.07.2022 15:03 Ответить
Менше трендiть, а давайте скорiше!!!
показать весь комментарий
16.07.2022 15:11 Ответить
Цікаво, на якому числі NASAMS Скарабєєву чи Солопйова шляк трафить?
показать весь комментарий
16.07.2022 15:14 Ответить
2 на всю Украину??? моща....
показать весь комментарий
16.07.2022 15:31 Ответить
в нас війна, рашисти ракетами по українських містах стріляють, яка черга
показать весь комментарий
16.07.2022 15:32 Ответить
Эти батареи нужны "еще вчера", еще до Хаймарсов; почему произошло наоборот - непонятно.
показать весь комментарий
16.07.2022 15:33 Ответить
Усю зброю перед відправленням нам переробляють на експортний варіант, на випадок захоплення рашистами. Мабуть хімарси швидше переробити, ніж насамси.
показать весь комментарий
16.07.2022 18:18 Ответить
подивіться в яких підземних бункерах іранці ховають зброю....чому у нас таких немає?
показать весь комментарий
16.07.2022 15:49 Ответить
а у "вас" есть хатынки на женевском озере и яхты в Италии.
показать весь комментарий
16.07.2022 16:01 Ответить
Самі відповідь знаєте
показать весь комментарий
16.07.2022 16:22 Ответить
Насправді, в нас також є стратегичні сховища. Проблема у тому, що під час війни амуніція та зброя потрібна на поверхні і набагато ближче до фронту.
показать весь комментарий
16.07.2022 18:22 Ответить
Пообещали.... Что-то в последнее время Игнат часто все докладывает. Как оно будет. А не как оно есть.
показать весь комментарий
16.07.2022 16:32 Ответить
Как оно есть и так понятно. Всем интересно, как оно будет.
показать весь комментарий
16.07.2022 19:07 Ответить
Треба розуміти що це не остання поставка. Так все повільно але буде постачатися. І це зрозуміло що мало. .Головна мета для України захистити логістику ЗСУ і Київ. Але поступово Україна буде нарощувати свою оборону.
показать весь комментарий
16.07.2022 17:28 Ответить
Кацапів на гілляку!
показать весь комментарий
16.07.2022 20:08 Ответить