5456 посетителей онлайн

В ООН признали, что действия России направлены против украинской идентичности

оон,радбез

Об этом сообщается на сайте Министерства культуры и информационной политики, передает Цензор.НЕТ.

Министр культуры Александр Ткаченко подчеркнул, что россияне целенаправленно совершили 423 преступления против культурного наследия Украины: "Международные организации должны усилить давление на Россию, чтобы прекратить этот терроризм против украинской нации. Только вместе мы сможем остановить агрессора".

"Россияне целенаправленно уничтожают объекты культурного наследия обстрелами по всей Украине – от Луганской области до Львовщины. Культурное наследие всей страны, как материальное, так и нематериальное, сейчас находится под ударом и должно быть защищено для всего человечества", - отметила замминистра Екатерина Чуева.

Участники заседания Совбеза ООН осудили российскую агрессию, признали действия РФ направленными против украинской идентичности и отметили необходимость усиления совместных усилий по защите культурного наследия Украины от российской агрессии.

По данным МКИП, Россия уже уничтожила:

  • 128 объектов недвижимого культурного наследия, имеющих официальный статус достопримечательностей;
  • 147 культовых сооружений (50 из них состоят на учете как памятники истории, архитектуры и градостроительства или являются ценными историческими сооружениями);
  • 136 объектов, принадлежащих христианским общинам (125 – православным, 10 – протестантам, 2 – католикам, 4 – мусульманам, 6 – евреям);
  • 46 мемориальных памятников в честь исторических личностей и событий XIX – начала XXI века;
  • 33 музея и заповедника;
  • 59 культурных центров, театров и кинозалов;
  • 40 библиотек.

Все эти повреждения и разрушения, которые являются результатом ракетных ударов, бомбардировок и артиллерийских обстрелов, зафиксированы в 15 регионах Украины. Географически это охватывает почти всю территорию страны от Луганской и Донецкой областей на востоке Украины до Львовской области у границы с Польшей на западе.

Топ комментарии
+14
Политическая оргия политических импотентов.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:08 Ответить
+8
А чо рашка вето не наклала? Навіть кацапи зрозуміли наскільки імпотентна ця організація і їм ліньки навіть ветувати?
показать весь комментарий
18.07.2022 13:10 Ответить
+5
Ну так чим діло закінчилось? Якимось офіційним документом? Та ні.
Просто без толку попи#діли в черговий раз.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Политическая оргия политических импотентов.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:08 Ответить
А чо рашка вето не наклала? Навіть кацапи зрозуміли наскільки імпотентна ця організація і їм ліньки навіть ветувати?
показать весь комментарий
18.07.2022 13:10 Ответить
порошистий змій, рашка роками десятиліттями прокладала зв.язки і проплати у світі щоб стати державою такою як є. кровопийною та зі зброєю і своїм газом повсюди.....їх навіть крахїною террористом не назвуть бо самі втратять комфорт під сракою. українці не знали як раша пов.язана з Угорщиною Німеччиною та іншими країнами. думали як ЄС то все- всі за нас. Німеччина може на 70% корист рос газом. а путін взагалі там проходив службу. там купа проросійських. Закордоном взагалі вже мало де пишуть про війну в Україні. знає той хто цікавиться. Навіть знайомий турок спитав чи в нас скінчилась війна бо в них мало про неї пишуть. кажу ти що, навпаки продовжується террор України
показать весь комментарий
18.07.2022 13:27 Ответить
сіFifлEs, ти можеш робити свої висери коротшими, та робити з написаного якісь висновки в кінці. Так буде простіше розуміти твої потоки підсвідомості.
Дякую.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:41 Ответить
Если не наложили вето, напрашивается только один вывод - им покуй.
Другого объяснения не вижу.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:52 Ответить
Як кажуть, випілі, закусілі і домой поколбасілі...
показать весь комментарий
18.07.2022 13:18 Ответить
І при цьому страждають найбільше прихильники парашного міра.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:20 Ответить
засудили засуджують і будуть засуджувати
нам від цього не легше. потрібно якісь реальні дії. гинуть люди... все що писали раніше неправда. про деморалізовану рос армію по те що в них ракети закінчуються про те що вони ні на що нездатні і не захоплюють території. одне тільки що вони ЗАЕС захопили вже моторошно. країни ЄС і сша дуже слабо допомагають. бо якби як треба реально то б ми відбили рашу з наших територій притому і дон і луг . а видно що дають зброю тільки стримувати. наступальної неясно чи дали. надіюсь на краще, хлопцям нашим сили і наснаги, з богом
показать весь комментарий
18.07.2022 13:24 Ответить
Коли у Сирії або Руанді людей знищують ТИ хоча б занепокоєння висловив? То які претензії?
показать весь комментарий
18.07.2022 13:30 Ответить
висловлювала. також знаю про Сирію, яку бомбила твоя країна, бо ти так пишеш ніби з рашки. Висловлювала всюди де я знала про дії війни. Також коли побили білорусів на протестах проти лукашеско.
я на відміну від вас не маю часу бути постійно в новинах і в інтернеті. я працюю і прихожу додому втомлена. а завтра новий день працювати.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:37 Ответить
Це троль. Не звертайте уваги. Воно тут для роздмухування срача.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:42 Ответить
Ну так чим діло закінчилось? Якимось офіційним документом? Та ні.
Просто без толку попи#діли в черговий раз.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:29 Ответить
Окупація, вбивства, денаціоналізація, рабство, асиміляція, знищення всього українського і українства - плани і дії московії - раша-фашистської недодержави в Україні.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:29 Ответить
Звертаюсь до українців , у зв"язку з відкрито оголошеним геноцидом , знищенням української культури , освіти саме проти ,як писав кремлівський пропагандист Тимофій Сергейцев , етнічних українців , і тих , хто вважає себе українцями , вимагати від ВРУ юридичного захисту , а для цього потрібно прийняти закон , на зразок антисемітського , бо ми вже є по факту штучно вимираюча нація .Щоб не було ніяких звинувачень що етнічні українці хочуть для себе особливих привілей , пропоную і наполягаю на прийнятті закону про реєстрацію національностей у Свідоцтвах про народження всіх громадян України з повною реєстрацією по місту проживання , як це є у Польщі в їх громадах (Гмінах) . Нам потрібно мати Облік національностей , націй , етносів , які живуть в Україні для налагодження порядку в цій частині і з точки зору освіти та інформаційного простору ,бо монополізовані МЕДІА , є загрозою для розвитку української нації і дотримання прав і свобод , традицій та культури для всіх національностей .
показать весь комментарий
18.07.2022 13:30 Ответить
..і шо?... Московія вже вИключена з Організації Озабочєних Націй чи хоча б позбавлена права вето?.. імпотенти-балаболи-паразіти, валютні хвойди-утриманки Кремля
показать весь комментарий
18.07.2022 13:31 Ответить
Ну констатували,висловили стурбованість і що далі?Агресор чому досі займає місце у радбезі ООН?Цю організацію взагалі потрібно ліквідувати,вона шкідлива бо по суті справ нічого не робить і крім того порушує свій же статут!
показать весь комментарий
18.07.2022 13:45 Ответить
ППР