5045 посетителей онлайн

Россия должна проиграть в войне с Украиной, - Дуда

дуда

Российская Федерация должна проиграть в войне с Украиной, чтобы последняя стала частью свободного мира.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление президента Польши Анджея Дуды на саммите первых леди и джентльменов.

"Я очень надеюсь, что Украина скоро освободится, восстановится и превратится в самую волшебную и современную страну. Главное, чтобы россияне проиграли с военной точки зрения, а Украина стала частью свободного мира", - отметил он.

Ранее Дуда говорил, что Запад не сможет вынудить Украину согласиться на уступки президенту России Владимиру Путину.

Топ комментарии
+37
показать весь комментарий
23.07.2022 19:33 Ответить
+20
Дуда, поки ви по балах шастаєте, там орбан знову розійшовся не на жарт. Може вже пора піднімати питання про виключення ***** Угорщини з ЄС??
показать весь комментарий
23.07.2022 19:34 Ответить
+13
Анджею Дуді-черговий респект...
показать весь комментарий
23.07.2022 19:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
23.07.2022 19:33 Ответить
Ему сламалі задній проход, а оно как всегда прікрилось лєгєндой. Чмо.
показать весь комментарий
23.07.2022 19:43 Ответить
100%
показать весь комментарий
23.07.2022 19:33 Ответить
Дуда, поки ви по балах шастаєте, там орбан знову розійшовся не на жарт. Може вже пора піднімати питання про виключення ***** Угорщини з ЄС??
показать весь комментарий
23.07.2022 19:34 Ответить
не передбачена така процедура. максимум що можуть зробити, забрати право вето на спільні рішення, ну й заморозити фінансування
показать весь комментарий
23.07.2022 19:35 Ответить
І здравствуй, Вєнґєрская народная республіка.
показать весь комментарий
23.07.2022 19:50 Ответить
Виключити з ЄС. Із НАТО теж. Щоб Угорщина одразу стрибнула в одекабе та есенге, і таким чином отримати ще один кацапський анклав, на кшталт калініградської області. Кому таке "щастя" треба? Допоки вони в ЄС, вони гади пакостять, але на них є бодай якийсь вплив.
показать весь комментарий
23.07.2022 21:57 Ответить


Навіщо писати дурню, чи більше справ нема?
Нема механізму ні виключення із ЄС, ні з НАТО, тільки добровільний вихід.
Угорщина добровільно ніколи не піде, дуже зручно ви...ться, маючи економічну підтримку ЄС (особливо вважаючи, що власна економіка Угорщини досить слабенька), та військове прикриття НАТО.
показать весь комментарий
24.07.2022 10:35 Ответить
Анджею Дуді-черговий респект...
показать весь комментарий
23.07.2022 19:35 Ответить
А де ж тут слова Дуди, що "росія програє у війні з Україною?"
показать весь комментарий
23.07.2022 19:37 Ответить
У тебя сомнения, репоед?
показать весь комментарий
23.07.2022 20:22 Ответить
Перше повідомлення на Цензорі(котре Цензор миттю змінив) було - що "росія програє війну з Україною", у той час, як пан Дуда сказав не так (читай уважно), відсмоктувачу.
показать весь комментарий
24.07.2022 18:04 Ответить
"щоб росіяни програли з військової точки зору"

Де ще кацапня може програти з військової точки зору, як не у не війні?
показать весь комментарий
23.07.2022 22:02 Ответить
Заголок и текст вообще разные
показать весь комментарий
23.07.2022 19:38 Ответить
тільки треба ще трошки більше русофобії
показать весь комментарий
23.07.2022 19:38 Ответить
Да. Тільки через зрадників загине значно більше українців. Значно. Разів в 4-5
показать весь комментарий
23.07.2022 19:43 Ответить
Ivo

@IvoL90818725

В Москве при странных обстоятельствах скончался директор конструкторского бюро Коноплев , выпускающего противотанковые ракетные комплексы "Корнет", "Квартет" и "Метис"; комплексы ПВО "Панцирь-С1", "Каштан-М", "Тунгуска-М1"; ракетный комплекс "Гермес-А" и другое .

показать весь комментарий
23.07.2022 19:43 Ответить
другим новичком надышали ))
показать весь комментарий
23.07.2022 20:03 Ответить
Дуда молоток -- всі би так
показать весь комментарий
23.07.2022 19:46 Ответить
Ну чому Дуда, Джонсон чи Байден повинні бути більшими українцями, ніж наше Чмо. Воно, коли просто кривляючись читає з суфлера, то терпіти можна, коли від себе брякає, краще вуха затуляти, але коли щось підмахне на дивлячись, то надія тільки на Захід і на Бога, бо навіть до Залужного вже полізло зі своїми тупими порадами і служками.
показать весь комментарий
23.07.2022 19:46 Ответить
На жаль, гірка правда. (((
показать весь комментарий
23.07.2022 19:55 Ответить
Зепил, жалкий гундосик, который за оманских тридцать серебренников закатал ракетную программу Украины в асфальт
показать весь комментарий
23.07.2022 20:24 Ответить
Як колись співав скрипка: ДУДА ДУДА ДУДЄ ! Дякуємо, дядько так і буде.
показать весь комментарий
23.07.2022 19:46 Ответить
Я не знаю, як ми маємо перемогти, коли країною керує русня і шахраї.
показать весь комментарий
23.07.2022 19:48 Ответить
генерал Альнур Мусаев: путин - "Человек в футляре".....
https://youtu.be/EVjXxowDpUw
показать весь комментарий
23.07.2022 19:51 Ответить
показать весь комментарий
23.07.2022 19:54 Ответить
Игра слов---так должна проиграть, или проиграла? Ведь ответить не возможно на любую часть вопроса.. Ведь пока не проиграла, как бы и не должна проиграть. Абы шо.
показать весь комментарий
23.07.2022 19:56 Ответить
Путлер опять взорвет улицу Гурьянова на Мацковии а это паБеда ..останется взорвать дом на Каширском шоссе и дело в шляпе... не понадобится ни Буйнакск ни Волгодонск...а Рязань может спать спокойно...Гексоген закончился...
показать весь комментарий
23.07.2022 19:57 Ответить
Заводи в РФ з китайської сировини та електроніки клепають клепають по 10 штук ракет в день, якими безкарно обстрілюють нашу територію і ми ці заводи не можемо знищити, ані обстріляти ніхера ми не можемо, так вигравати війну Україна буде дуже довго, коли тебе вбивають, а ти не можеш відповісти... до останнього українця...
показать весь комментарий
23.07.2022 20:03 Ответить
совкодрочера Газманова покалечили в США
https://www.eg.ru/showbusiness/2392472-vsya-pravda-kak-est-rodiona-gazmanova-pokalechili-v-ssha/

показать весь комментарий
23.07.2022 20:13 Ответить
Для нашого народу дуже важлива думка пана Президента братньої нам Польщі. Але багато хто на вулиці Банкова роблять все навпаки, Совпадение!? Я не думаю
показать весь комментарий
23.07.2022 20:19 Ответить
Лукавить Анджейка....
Бо програла і Росія, і нажаль Україна серйозні втрати несе(країна не може перемагати, коли на її території війна....коли гинуть військові та цивільні, руйнується економіка, підприємства і житловий фонд міст)....

А виграли насправді поляки, литовці, латиші і естонці ...От хто справжні переможці!!!! Вчасно вступили у НАТО та ЄС...А тепер спостерігають, як завдяки відчайдушному спротиву ЗСУ, слабне російська військова машина....яка їм постійно також загрожувала. ..
показать весь комментарий
23.07.2022 20:22 Ответить
Нагадаю, в 1991 році Україна замість євроінтеграції вибрала єСєНДє.
показать весь комментарий
23.07.2022 21:35 Ответить
Не "Україна", а покійний секретар ЦК КПУ Кравчук.
показать весь комментарий
24.07.2022 05:07 Ответить
Прогиграет. Ждите. Если сами США ослабили санкции и стали закупать у РФ химические удобрения и прочее
показать весь комментарий
23.07.2022 20:30 Ответить
Правильно, по-этому больше оружия, топи там за нас в ЕС, потому что следующие будет Польша и страны Балтии
показать весь комментарий
23.07.2022 20:52 Ответить
Хоть один умный политик.
Анджей Дуда, не садитесь в Ту 134 и не посещайте смоленские аэродромы.
показать весь комментарий
23.07.2022 21:48 Ответить
аби нам ще не програти Україну Ермаку і його банді.
показать весь комментарий
23.07.2022 22:51 Ответить
Даже в Европе это понимают, что Украине нужна победа. А наша власть, хочет "окончания войны". Даже не скрывают, что спят и видят как бы быстрее капитулировать и подписать очередную туалетную бумагу и преподнести это как "победу". Россия уважает только сильного. Получили под Киевом - бежали. Получили на Змеином - бежали. Только почувствовали реальную угрозу - бежал почти весь флот аж до Новороссийска.
показать весь комментарий
23.07.2022 22:53 Ответить
Ключевое слово - мае
показать весь комментарий
23.07.2022 22:54 Ответить
Іноді треба казати як є: Росія повинна програти і за все заплатити.
Збгінев Бжезінський казав те саме.
показать весь комментарий
24.07.2022 05:11 Ответить