6076 посетителей онлайн
53 906 116

Под ракетный удар попала военная часть в Червоноградском районе, - Львовская ОВА

ракета

Об этом сообщил глава Львовской ОВА Максим Козицкий, передает Цензор.НЕТ.

"К сожалению попадание. Червоноградский район. Военная часть. Два взрыва. Информация о жертвах отсутствует. Масштабы разрушений устанавливаются. Шесть ракет сбили силы ПВО на подлете", - сказал чиновник.

Топ комментарии
+84
Пане Президенте, де наші ракети, де наші ППО? Вас вибрали як прораба будувати дороги, чи захистити Україну, як гаранта Конституції і Верховного головнокомандувача? Чому немає артилерії, САУ "Богдана", чому немає "Вільха М"? Чому немає "Нептуна"? Чому немає "Грім 2"? Чому ДБР вилучила клістрони від ЗРК і протримали їх в себе довгий час, навіть під час активної фази війни? Чому перекрили канал постачання цих клістронів для ЗРК, хто у цьому винен? Чому не закуплялися жодного снаряду 152 і 155 калібрів? Чому не виконувалося оборонне замовлення? Чому скорочували армію? І нарешті хто з вас, Ви чи єрмак будуит нести відповідальність за знищення військових в частинах, коли їх призвали і не захистили, бо хтось всі гроші зарив в асфальт?
показать весь комментарий
02.08.2022 21:14 Ответить
+55
У Львові сєпарні понаїхало повно. Повно наркоманів і алкашів, мені знайомі мєнти розказують, що кожного дня "приймають" цей донєцко-луганський контєнгєнт. Сюди така "інтєлєгєнция" поперла, шо самі мєнти в шоці! А шо, бабло держава халявне платить, по школах, садочках, монастирях халявне житло........... Гуманітарні халявні макарони, кетчупи, цукерки і шмотки роздають валом............ На війну не призвуть....... Жизнь маліна!
показать весь комментарий
02.08.2022 21:23 Ответить
+45
Тому що він не Пан, не Президент, і не Головнокомандуючий. А лише паяц, що намагається виконувати роль.
показать весь комментарий
02.08.2022 21:24 Ответить

Загрузка...