9066 посетителей онлайн
16 012 92

Джонсон прибыл в Киев и уже встретился с Зеленским. ВИДЕО

Премьер-министр Великобритании Борис Джонсон в День Независимости Украины приехал в Киев.

Об этом сообщил в телеграм-канале президент Украины Владимир Зеленский, разместив видео встречи высокого гостя, передает Цензор.НЕТ.

"Борис, спасибо за бескомпромиссную поддержку нашей страны с первых дней полномасштабной российской агрессии, за стойкое отстаивание интересов Украины на международной арене! Нашему государству посчастливилось иметь такого друга!" - отмечает глава государства.

Топ комментарии
+88
Нашел время, постарался, приехал лично во время постоянных обстрелов! Друзья познаются в беде.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:00 Ответить
+81
Люблю Джонсона!
показать весь комментарий
24.08.2022 16:58 Ответить
+79
Смілива людина! Наш козак!
показать весь комментарий
24.08.2022 16:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Люблю Джонсона!
показать весь комментарий
24.08.2022 16:58 Ответить
вибач не втримався 🌈
показать весь комментарий
24.08.2022 17:07 Ответить
Та ні. Я з меншості - традиційний.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:16 Ответить
🤝
показать весь комментарий
24.08.2022 17:18 Ответить
з 25%
?
показать весь комментарий
24.08.2022 17:36 Ответить
І з цих теж.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:42 Ответить
Кому що болить...
Я теж люблю Джонсона, нам би таких у владу. А зелене навіть костюм не одягнув, чмо небрите.
показать весь комментарий
24.08.2022 18:10 Ответить
Це сценічний образ.
показать весь комментарий
24.08.2022 18:33 Ответить
так він у вас у владі і був! (ще поки і є) чи ви VPN сплутали?
показать весь комментарий
24.08.2022 19:29 Ответить
Я українка біженка, зараз в Англії тимчасово.
показать весь комментарий
24.08.2022 20:25 Ответить
шо там в Англии? чайки орут?
показать весь комментарий
24.08.2022 22:00 Ответить
Чайки орут, но редко, только когда пролетают мимо, а вот голуби бухтят по утрам и вечерам под самыми окнами, совсем как дома, в Украине.
показать весь комментарий
24.08.2022 22:36 Ответить
вы не на побережье, наверное? когда там был, спать не мог. Орали, как резаные круглосуточно
показать весь комментарий
24.08.2022 22:42 Ответить
До побережья далековато, но чайки тут летают.
показать весь комментарий
24.08.2022 23:27 Ответить
Не обіжають Вас?
показать весь комментарий
25.08.2022 05:18 Ответить
Ні, жодного разу не чула про такі випадки ні від кого, з ким доводилось спілкуватись на зустрічах українців. Навпаки, всі розповідають випадки особливої турботи від місцевих громадян.
показать весь комментарий
25.08.2022 10:06 Ответить
а Зе головнокомандувач верховний... без медалей.. хоч не в пікселі -- то вже прийнятно...
Порох, доречі, був би в пікселі, переконаний... Не знаю, як би на це зреагував Залужний... Але як москалі кажуть -- щось там з історією, вона не терпить...
показать весь комментарий
24.08.2022 19:32 Ответить
Ну якби був Порох тоді ми і говорили би про нього.
показать весь комментарий
24.08.2022 20:34 Ответить
Б.Джонсон: "Я не дозволю єрмаку про*рати Україну !"
показать весь комментарий
24.08.2022 18:08 Ответить
Джонсн: "Я не дозволю єрмаку про*рати Україну !"
показать весь комментарий
24.08.2022 18:11 Ответить
От Борис отжига. Кстаті англійці його не дуже поважають. А зря.
показать весь комментарий
24.08.2022 16:59 Ответить
мля , нам би обмінятись , боневтіка на Джо !!
показать весь комментарий
24.08.2022 20:34 Ответить
Смілива людина! Наш козак!
показать весь комментарий
24.08.2022 16:59 Ответить
Нашел время, постарался, приехал лично во время постоянных обстрелов! Друзья познаются в беде.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:00 Ответить
Дерьмка не видно щоб поздоровкатися. Знає, що він як корабль.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:11 Ответить
з Єрмаком привітався за руку
показать весь комментарий
25.08.2022 17:50 Ответить
дякуємо Борис! здається Ви щиріший за багатьох українців !!!
(та й декому треба постійно нагадувати що і воно не тільки телепузік )
показать весь комментарий
24.08.2022 17:00 Ответить
Браво. Джонсонюк! Дуже сумно. що такий щирий друг України йде зі свого посту. Тримаємо за нього кулаки та чекаємо на чолі НАТО!!
показать весь комментарий
24.08.2022 17:01 Ответить
Україна завжди рада вітати
нашого Бориса Джонсона!
показать весь комментарий
24.08.2022 17:02 Ответить
Человечище! Невзирая ни на что.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:02 Ответить
Аж мурашки
показать весь комментарий
24.08.2022 17:02 Ответить
Дякуємо Вам, пане Джонсон! Ви наш справжній друг! Українці ніколи не забудуть Вашу підтримку і допомогу нам в самі важкі наші часи! Нехай Бог береже Вас, Велику Британію, Україну і всіх світлих людей в цілому світі!
показать весь комментарий
24.08.2022 17:04 Ответить
Вітаємо справжньго українця Бориса Джонсонюка на нашій українській землі...
показать весь комментарий
24.08.2022 17:04 Ответить
Джонсону особливий респект, таких друзів мати це честь...
показать весь комментарий
24.08.2022 17:04 Ответить
Боря просто ********* не приїжджає
показать весь комментарий
24.08.2022 17:05 Ответить
😁😂💯
показать весь комментарий
24.08.2022 18:12 Ответить
Цікаво чи Дєрьмаку руку потиснув а то відео обрізане зелені інтригу тримають?
показать весь комментарий
24.08.2022 17:06 Ответить
Хочу надіятись що Джонсон на дєрмака поклав...
показать весь комментарий
24.08.2022 17:09 Ответить
потис. Це на Цензорі обрізали
показать весь комментарий
25.08.2022 17:51 Ответить
Ніщо так не заспокоює українців як приїзд Джонсонюка в Україну
показать весь комментарий
24.08.2022 17:06 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2022 18:13 Ответить
хай би приїхав на рочок , пожив , поки до нової посади ...
показать весь комментарий
24.08.2022 20:38 Ответить
виконючим обовязки президента
показать весь комментарий
24.08.2022 22:02 Ответить
Вітаємо з приіздом
показать весь комментарий
24.08.2022 17:07 Ответить
Придивився на відос....Як завжди за найвеличнішим боневтіком тисячоліття тінню слідує завгосп ОП єрмак.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:07 Ответить
То щоб по Джонсону не стріляли, дерьмак не повинен постраждати..
показать весь комментарий
24.08.2022 17:18 Ответить
Дерьмак - смотрящий від пуйла, приставлений до небритого створіння.
показать весь комментарий
24.08.2022 18:16 Ответить
И ипло Елдака на заднем плане портит все настроение. Они точно не любовники с нашим комиком? Просто пипец, чел , с непонятной должностью , как тень президента. Сюр.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:07 Ответить
Якось пофіг хто з них кого шпекає. Держзрада-набагато більше зло.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:15 Ответить
пішли на Майдан і на Хрещатик дивитись виставу - парад кацапів в Києві.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:09 Ответить
Welcome to Ukraine,dear Friend!
показать весь комментарий
24.08.2022 17:10 Ответить
І ніхто не пише що це піар під час війни,та ще й за кошти Великобританії
показать весь комментарий
24.08.2022 17:11 Ответить
В такий день Борис Джонсон своїм гідним вчинком довів до сліз вдячності і пошани.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:14 Ответить
появление Бориса в киеве, всегда хороший знак и вселяет оптимизм. в отличие от спущенного с дерева в медиа пространство ары хамии, сидящего на плече дерьмака, на которого абдристович, как на глобус, пытается натянуть теперь уже броник.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:15 Ответить
Дякуемо,Борисе , мабуть привiз щось гарненьке в папочцi...
показать весь комментарий
24.08.2022 17:17 Ответить
киздюлі
показать весь комментарий
24.08.2022 18:29 Ответить
Що теж не являється поганим, враховуючи контекст.
показать весь комментарий
24.08.2022 21:30 Ответить
Видно опять наш Вовка задумал перемиріе і гарантії безопасності
показать весь комментарий
24.08.2022 17:18 Ответить
Зю хоч не довго поспілкується з розумною людиною.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:23 Ответить
Ви йому лестите, послухає розумну людину, так буде вірніше. На спілкування треба мати розуму хоч трохи.
показать весь комментарий
24.08.2022 18:28 Ответить
Борис Джонсонюк приїхав, це добре!
показать весь комментарий
24.08.2022 17:27 Ответить
Джонсонюк привіз черговий чарівний "пендель" для яневтіка
показать весь комментарий
24.08.2022 17:31 Ответить
Раді вітати в Україні !
показать весь комментарий
24.08.2022 17:31 Ответить
Цікаво було б послухати що наше не голене телятко плете
показать весь комментарий
24.08.2022 17:32 Ответить
Наші військові раді більше всіх.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:46 Ответить
Мені Борис Джонсонюк подобається більше ніж Яценюк.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:48 Ответить
А Яценюк до чого тут?
показать весь комментарий
24.08.2022 18:20 Ответить
Яценюк?
Похожа свиня на коня, та тільки хвіст не такий.
показать весь комментарий
24.08.2022 18:40 Ответить
Ну і чим? Він же ж русню в Ічкерії не "мочив", тільки нещодавно став на шлях "лютої русофобії"
показать весь комментарий
24.08.2022 19:17 Ответить
вот с ним бы я засосал стакан и в Ватикан...
показать весь комментарий
24.08.2022 17:49 Ответить
Яка приємна світла людина з добрим і щирим серцем. Великий друг України. Нехай Бог дасть йому здоров'я та довгі роки життя. Завжді раді його бачити в Україні.
показать весь комментарий
24.08.2022 17:59 Ответить
@volin_ka

А Зе-рмакам, на відміну від Джонсона, в День Незалежності України носити українську символіку нєположєно?

показать весь комментарий
24.08.2022 18:11 Ответить
Не чіпляйтеся, вони ж тільки з фронту, не встигли перевдягтися навіть. Шоумени ***...
показать весь комментарий
24.08.2022 18:23 Ответить
Ця хрякофігура єрмака всю сердечну зустріч обіср(гадила).
показать весь комментарий
24.08.2022 19:27 Ответить
БОЖЕ ХРАНИ КОРОЛЕВУ И БОРИСА ДЖОНСОНА --- две величайшие экономики мира ФРГ И БРИТАНИЯ но как можно сравнить двух политиков этих стран ангелу шмеркель и БОРИСА ДЖОНСОНА . очень жаль что в 14 году БОРИС не был премьером БРИТАНИИ . но это уже история . а сейчас великий уклин пане БОРИСЕ за всю твою допомогу УКРАИНИ
показать весь комментарий
24.08.2022 18:24 Ответить
О! Як тільки в ЖЕКу презедента мокають ручки для підписання чергових угод з ******, Джонсон раптово з'являються в Києві. І У Зельоного сплеск патріотизму і розворот на 180. Завджи тут, і гасить те, що йому розвідка доповідає. На жаль, в останній раз
показать весь комментарий
24.08.2022 18:26 Ответить
Джонсон зазвичай приїзжає коли Віслюк намагається втнути чергове гімно. 🤡
показать весь комментарий
24.08.2022 18:28 Ответить
Прем'єр Великобританії. Може тойво - Прем'єром України його
показать весь комментарий
24.08.2022 18:31 Ответить
- Владимир Александрович! А чего это Вы сегодня с Ермаком "враскаряку" ходите? Геморрой, что-ли?
- Да это всё Борис Джонсон виноват! Сказал, что привёз очередную "таблетку" успокоительную - чтобы мы меньше нервничали во время войны! Теперь жопы болят!
- А при чём здесь таблетка к жопе?
- Так они же лицензированные! От фармкомпании "Ми-6" Джонсон сказал, что их вводят исключительно ректально А потом забил нам их в задницу!
показать весь комментарий
24.08.2022 18:33 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2022 19:07 Ответить
Даёшь Бориса генсеком НАТО.
показать весь комментарий
24.08.2022 19:13 Ответить
Славний (RIP) Джон МсКейн, сердечний друг Борис Джонсон і інші щирі наші друзі: Вам честь і подяка.
показать весь комментарий
24.08.2022 20:23 Ответить
Та хоч би вдягнулось, щоб зустріти дорогого гостя.
Бо після 4-х повісток, та я не лох - вдягатись в стилі міітарі, не брити пику, неначе з окопів не вилазить - це сюр.
показать весь комментарий
24.08.2022 20:34 Ответить
Підтримати Україну і її воїнів приїхав Джонсон, а не до Зе. Дякуємо, Борисе
показать весь комментарий
24.08.2022 20:58 Ответить
Храни, боже пана Джонсона! Очень надеюсь, что это не последний его приезд в Украину
показать весь комментарий
24.08.2022 21:12 Ответить
Людина !З великої літери! Дякуємо пане Борис за те що ви незламний, справжній, сміливий, порядний....можно продовжувати безкінечно! Дякуємо що Ви в нас є,що взагалі є такі Люди як Ви!Благослови і бережи Вас Господь!
показать весь комментарий
24.08.2022 21:13 Ответить
Таких, як Джонсон більш нема.
Хоча Байден, майже так само, приїжджав шість разів до Порошенка. Але зелень, яка щойно тільки прийшла до влади, одразу намагалась їх обох знищити. Тому можливо приїхав би і Байден, якби зелень не показала себе повним лайном.
показать весь комментарий
24.08.2022 21:21 Ответить
честь и хвала Джонсону!!!
показать весь комментарий
24.08.2022 22:05 Ответить
От брали в політику і владу всяких - -швілі, -дзе, -ія. і тд і тп...
А людина-політик такого калібру?
показать весь комментарий
25.08.2022 05:24 Ответить