8133 посетителя онлайн
63 315 256

Путин хочет провести ядерное испытание на границе с Украиной, - The Times

путін

Российский диктатор Путин намерен продемонстрировать свою готовность применить оружие массового уничтожения посредством ядерного испытания на границах Украины.

Об этом пишет The Times, передает Цензор.НЕТ.

По данным издания, Кремль сигнализирует о своей готовности к значительной эскалации, поскольку Россия теряет позиции на поле боя.

Опасения по поводу ядерной эскалации усилились вчера после информации о том, что тяга секретной ядерной дивизии движется в сторону Украины.

Польский военный аналитик Конрад Музыка утверждает, что поезд с военной техникой, замеченный в центральной части России, связан с 12-м Главным управлением Министерства обороны России и "отвечает за ядерные боеприпасы, их хранение, техническое обслуживание и транспортировку".

Топ комментарии
+87
замість того щоб знищити виродка і педофіла путіна, весь світ обговорює і аналізує наміри кремлівського двбойоба.
показать весь комментарий
04.10.2022 10:45 Ответить
+69
Треба слідкувати за новинами ЦРУ та Пентагону. Все інше - це маячня.
показать весь комментарий
04.10.2022 10:44 Ответить
+55
как же вы задрочили уже со своим ядерным оружием. Поймите в конце концов, украинцам уже пох на эти угрозы
показать весь комментарий
04.10.2022 10:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Знов сотні помилок написав. Не даром є прислв`я (сім разів відміряй один раз відріж).
показать весь комментарий
04.10.2022 14:14 Ответить
пуйло не доживе !!!
показать весь комментарий
04.10.2022 12:30 Ответить
Тийого до Кобзона відправиш? Хай щастить.
показать весь комментарий
04.10.2022 13:13 Ответить
там на нього чекають цілий оркестр з хором чортів і бісів ... так що кобзик відпочиває
показать весь комментарий
04.10.2022 14:35 Ответить
В Україні відсутня ядерна зброя і взагалі не очікується. Рашка має можливість блефувати і водночас може використати свою ядерну тактичну/стратегічну зброю проти нас, а може і не буде цього робити, тобто 50 на 50. Як ми можемо реагувати на загрозу застосування, та хіба що надіятися і просити наших західних партнерів дати відповідну військову відповідь агресору.
Бомбосхвищ надійних і метро є надто мало, щоб розводити дискусію про можливість і шанси вижити, а тим більше про реакцію Заходу на такий злочинний крок рашку.
Наші ЗСУ просто виконують свою роботу і громлять ворогів, а НАТО в любому випадку розробляє стратегію і кроки стосовно рашку в разі застосування нею ядерної зброї, бо це вже від нас не залежить і якось вплинути ми теж не можемо.
В Україні все залежить виключно від ЗСУ, а ми повинні їх підтримувати і просто далі жити
показать весь комментарий
04.10.2022 12:42 Ответить
треба підготуватися як можемо, продумати всі можливі варіанти, допомоги собі та близьким, це щодо ядерного удару..
показать весь комментарий
04.10.2022 14:38 Ответить
Надеюсь, ничто не остановит ЗСУ. Кацапня должна дохнуть, не переставая
показать весь комментарий
04.10.2022 12:42 Ответить
Высокопоставленный источник - военный польский(!) блогер Конрад Музыка(Konrad Muzyka), найдете в твиттере. Пишет не про ядерку, а про зенитки 12ГУМОр.

https://mobile.twitter.com/konrad_muzyka

Сенсация высосана из пальца.
показать весь комментарий
04.10.2022 12:48 Ответить
Цензор своей срастью писать про ядерное оружие сам танцует под дудку кремля
показать весь комментарий
04.10.2022 12:59 Ответить
а зеленський єврей щось збирається робити, щоб цьому запобігти???? а біден???
ядерні випробування України будуть у відповідь??? якщо ні, то нащо годувати таких недопрезидентів.
з обнуленим карликом вже давним-давно все ясно, а ці двоє що???
показать весь комментарий
04.10.2022 13:10 Ответить
блін, скільки тут на форумі некритично думаючих людей... що ви ведетесь на який завгодно хайп навколо ядерної теми? Ви думаєте, що ви розумніші американських фахівців? ...потяг, секретний... детектив для кухарок і дітей. Ви взагалі розумієте, що там має бути випромінення, котре супутники і літаки-розвідники спеціального призначення засічуть? чи ви в школі, а деякі у вишах свої букварі прокурили?

Розумійте, що це ІПСО... так би мовити, остання лінія для *****, щоб якось утриматись при владі
показать весь комментарий
04.10.2022 13:14 Ответить
Яке випромінення у плутонієвої кулі діаметром 20 сантиметрів, що розташована всередині суцільної свинцевої кулі діаметром 1 метр?
показать весь комментарий
04.10.2022 14:31 Ответить
Дело не в излучении, а в том что все эти ядерные установки размером с 20 слонов и отлично палятся из космоса
показать весь комментарий
04.10.2022 14:43 Ответить
Ми не говоримо про установки розміром у 20 слонів. Ми говоримо про плутонієву кулю вагою 10 кг, обкладену конвенціальною вибухівкою, і це все разом вміщується у багажник невеликої вантажівки.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:39 Ответить
справа і у випроміненні також і ще багато в чому. Однак дописувач такий обізнаний... й про кулю, та ще й плутонієву в діаметрі 20 см і свинцеву в 1 м. Одним словом про буквар я уже писав.
показать весь комментарий
04.10.2022 14:46 Ответить
Так. А по суті є що сказати?

Якщо кацап перевозить ядерну бомбу розмірами, скажімо, 50 x 50 x 100 см, всередині свинцевого контейнера (чи з карбіду бору, чи іншого матеріялу) -- як Ви цей факт зібралися "засікати" з космосу?

Можете навести посилання на які-небудь наукові чи популярні статті, це обґрунтовується можливість цього?

Тіки про буквар не треба. Ми не в садочку, й говоримо про серйозні речі.
показать весь комментарий
04.10.2022 19:49 Ответить
щодо вашого бажання зрозуміти технологію ядерного вибуху, технологію зберігання ядерних зарядів, підготовку їх до використання і відповідно на основі цього розуміти методи відслідковування процесів підготовки до використання - то вчіться. я вам не найнявся тут бути викладачем ядерної фізики і ядерних технологій.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:30 Ответить
Я знайомий з технологією ядерного вибуху; знаю що таке критична маса й критичні розміри. Пар з фізики не прогулював. Я Вам поставив цілком конкретне питання: яким чином Ви зібралися відслідковувати з космосу маршрут невеликого плутонієвого ядра всередині якого-небудь тактичного ядерного заряду?
показать весь комментарий
04.10.2022 20:36 Ответить
Так, яз на потязі, це ми вчили на воєнці. Ще був державний екзамен з воєнки
показать весь комментарий
04.10.2022 14:47 Ответить
"вчив на воєнці" та ще й іспит здавав. ну то звичайно ж ви фахівець, та ще й такий, що можете бути експертом. однозначно.
показать весь комментарий
04.10.2022 14:49 Ответить
ОП вірить, що Путін не застосує, яквіривЩо не нападе- ібудутьу нас шаашлики н травневі. Зараз- те саме.
Тільки дурень не вчитьсяна власних помилках.
Необхідний закон про обов"язковий тест на IQ кандидатам в Президенти, високопосадовцям, депутатам ( Коля-Котлета!, Кива, Арахамія!), щоб дурні і ідіоти не вирішували долю Країни.
показать весь комментарий
04.10.2022 13:20 Ответить
Правильно,нужно ****** сначала по Белгороду,пригрозить Украинцам.Провести выпробування.Мы не против
показать весь комментарий
04.10.2022 14:12 Ответить
... можно и в Украине. Например в Севастополе))))
показать весь комментарий
04.10.2022 14:47 Ответить
показать весь комментарий
04.10.2022 14:47 Ответить
ядерне випробування можна на Воронежі провести )))
показать весь комментарий
04.10.2022 15:09 Ответить
на кордоні з ким це бидло хоче випробувати яо? якщо з ЕС то маю надію що Европа почне розуміти ,що ***** і його імперія повінні бути знищені, якщо на кордоні рашки та України, то ми витримаємо, головне щоб орків побільше повиздихало.
показать весь комментарий
04.10.2022 15:32 Ответить
Це вже привід для глибокого занепокоєння НАТО чи там і далі чекатимуть наслідків тої акції від кацапні?
показать весь комментарий
04.10.2022 15:39 Ответить
Самий оптимальний варіант-провести вибух у варонєже.
показать весь комментарий
04.10.2022 15:43 Ответить
В ответ на российский ядерный шантаж и не дай Бог применение Украине пора готовить грязные бомбы для россии. Ядерных отходов в Украине предостаточно . Ракетами отправляем на города россии и жить там будут лет так через 50 не ранее.
показать весь комментарий
04.10.2022 17:42 Ответить
Украине нужно ядерное оружие взять у Великобритании!!!
показать весь комментарий
04.10.2022 18:05 Ответить
Поїзд то скоріш за все понти, як що і будуть використовувати тактичну зброю, то це буде бомбардувальник Ту, а на кацапському поїзді використовують стратегичну ЯО з міжконтинентальними ракетами, кацапи сикуни як що діло зайде про відповідь від НАТО і США,
тому як що і будуть використовувати, то це тактичну ЯО малої потужності
показать весь комментарий
04.10.2022 18:13 Ответить
Я поражаюсь россиянам ,неужели они так обдолбаны пропагандой , что не понимают что их гонят как стадо баранов на убой ?! Этот ИДИОТ с его кликой загнаны в угол и он не считаясь ни с чем уничтожает народ!
показать весь комментарий
04.10.2022 18:33 Ответить
Так шо, у нас скоро буде власний ядерний потяг?
показать весь комментарий
04.10.2022 18:34 Ответить
По любому, або в Воронежі, або в Ростові...
показать весь комментарий
04.10.2022 18:50 Ответить
То, что мировое сообщество на самом деле всерьез обсуждает и даже ДОПУСКАЕТ применение ЯО в 21 веке в любой точке планеты - это колокол. Это будет иметь не слабые последствия, даже если до реального удара не дойдет, сам факт того, что некий безумец совершенно безнаказанно может угрожать миру - это подрыв абсолютно всех сложившихся правил и догм, на которых держится закулисная и не очень политика. Это такой громадный сигнал безядерным странам задуматься "а вдруг" и это на фоне постоянных разговоров о том, что бы страны от него отказывались. А тут... 21 век, Европа и все дела, а по факту оказывается все мировые институции, призванные предупреждать такое, на самом деле импотенты и толку в них нет. Не удивительно, что поляки и прибалты прониклись нашей бедой больше остальных, ибо пришло понимание, что их так же могут кинуть через колено всякие Нато и т.д., как вот Украину с Будапештскими гарантиями. В остальном, нам отступать и терять нечего, потому уже никто и не содрогается в страхе от подобных заявлений.
показать весь комментарий
04.10.2022 19:03 Ответить
Він більше всіх п**дить.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:14 Ответить
Колись десь одинадцять років тому читав, що є якийсь світовий договірняк (конспірологія) - знищити Чорне море. Це море, як бочка з порохом, тільки замість пороху сірководень. Тому, спостерігаючи всю цю ситуацію, як би це культурно сказати? х#й зрозумію чому вірити??
показать весь комментарий
04.10.2022 19:08 Ответить
***** треба замочити в сортірі... а його посіпак повішати на смереках і березах.... тоді настане мир...
показать весь комментарий
04.10.2022 19:18 Ответить
А толку як що тактичний ядерний заряд буде підірваний у 10 - 20 км від міста - що буде, що не буде Епіцентр тактичного я. заряду 1 - 1,5 км.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:16 Ответить
Як шо у белгородський губерниїї - то хай там шо хоче той випробує. Вчора по Миколаїву рашисти планували провести ракетний обстріл - так просрочені ракетки взривалися прям на старті. І обстрілу не було, вчора.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:38 Ответить
хватит уже эту ядерную байду нести.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:49 Ответить
показать весь комментарий
04.10.2022 20:56 Ответить
Все закінчилося в маскві - на червоній площі будуть спалені фрашистські прапори!
показать весь комментарий
04.10.2022 23:27 Ответить
Побоювання щодо ядерної ескалації посилилися вчора після інформації про те, що потяг секретної ядерної дивізії рухається у бік України.
А розмов було, що амери усе знають ... Це якщо інфа вірна, звичайно.
показать весь комментарий
04.10.2022 22:18 Ответить
Амери вже свого стрєлочніка поставили
показать весь комментарий
04.10.2022 22:24 Ответить
Расстрелять этот поезд хамерсами на территории оркостана.
показать весь комментарий
04.10.2022 22:55 Ответить
Ракеты на 300 км подвезите Украине. Они этот поезд на границе разнесут в хлам.
показать весь комментарий
04.10.2022 23:01 Ответить
Ну так и нарвется на ответ. Это всё или ещё есть варианты? Из за чего шум?
показать весь комментарий
04.10.2022 23:04 Ответить
Какой жалкий этот путлер и жалкое кацапье. Но их 140 млн и ЯО. И они агрессивные.
показать весь комментарий
05.10.2022 00:06 Ответить
кордон з Україною ? цікаво ...по своєму кордону ****...ть чи з Білоруссю ..там якраз є вже радіація