11451 посетитель онлайн

Российский штурмовик Су-25 сбит на Херсонщине, - ВК "Південь"

су25

В Херсонской области силами ПВО сбит российский штурмовик Су-25.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на воздушное командование "Південь".

"10 октября, около 14.30 часов, в Херсонской области, подразделением Херсонской зенитной ракетной бригады сбит российский штурмовик Су-25", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+39
Сподіваюсь, пілота в полон не брали, а ********** на місці, бажано як можна надовше розтягуючи процес.
показать весь комментарий
10.10.2022 18:59 Ответить
+34
дуже добра новина
показать весь комментарий
10.10.2022 18:58 Ответить
+25
За 6 годин зібрано більше 100 млн грн на дрони камікадзе фонд Притули.Народ злий.Ми вам тварюки орки покажемо що таке лють українського народу !
показать весь комментарий
10.10.2022 19:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
дуже добра новина
показать весь комментарий
10.10.2022 18:58 Ответить
Сподіваюсь, пілота в полон не брали, а ********** на місці, бажано як можна надовше розтягуючи процес.
показать весь комментарий
10.10.2022 18:59 Ответить
За две березки как руzкие ето любят....
показать весь комментарий
10.10.2022 19:20 Ответить
Сколько наших пленныхгероев можно поменять на их Z пилота-убийцу?
показать весь комментарий
10.10.2022 19:48 Ответить
Впав Максим, ну і куй з ним!
показать весь комментарий
10.10.2022 19:24 Ответить
сподіваюсь пілот попав до нас в полон і ми зможемо його поміняти на 10 наших людей, а ти і далі пий каву на дивані як і всі нікчеми що не розуміють таких елементарних речей
показать весь комментарий
10.10.2022 19:48 Ответить
Ідіот це завжди ідіот.
Якщо не ясно, що один пілот потім може сотню людей положить за 1 залп своєї ********* ракети.
Але ти далі продовжуй нести *****, яку не розумієш, чучело. В ігнор.
показать весь комментарий
10.10.2022 19:50 Ответить
твоя справа за щоку брать ,а що з полоненим робити(якщо такий є) вирішувати військовому керівництву. Якщо ти думаєш що пілот без літака не вартує життя наших полонених, іди хай тебе хоч на одного "азовця" поміняють. Але таке тупе лайно як ти нікому не потрібно
показать весь комментарий
10.10.2022 20:02 Ответить
Этих ****** и надо брать в плен. Чтобы плакали крокодильими слезами на камеру как они "ошиблись" и рассказывали о планах и уровне боеспособности авиации *********. В плен не надо брать зеков-мобиков и других дебилов из новой волны призыва на деревнях рабссеи.
показать весь комментарий
10.10.2022 19:53 Ответить
Слава ЗСУ!
Хтось яиком ляпає, а хтось діло робить
показать весь комментарий
10.10.2022 19:00 Ответить
Чудово 👍🏼👍🏼👍🏼😊
показать весь комментарий
10.10.2022 19:01 Ответить
В Ростовской области они просто падают, а над Херсонщиной не успевают, бьют как уток)
показать весь комментарий
10.10.2022 19:03 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2022 19:05 Ответить
За 6 годин зібрано більше 100 млн грн на дрони камікадзе фонд Притули.Народ злий.Ми вам тварюки орки покажемо що таке лють українського народу !
показать весь комментарий
10.10.2022 19:06 Ответить
Вже 206 МЛН ГРН ! ЗА 7 ГОД ! Орки вам капець !
показать весь комментарий
10.10.2022 19:27 Ответить
а нашему МО заказать за наши налоги у "Укрспецэкспорта" напрямую не?? Обязательно откатывать 10%??
показать весь комментарий
10.10.2022 19:29 Ответить
До чого до мене це питання?Я що збираю кошти або їх замовляю/виробляю?
показать весь комментарий
10.10.2022 19:35 Ответить
та це не до вас. Це просто риторичне питання, яке висить у українській політичній атмосфері, як сокира у смороді. Просто, як писав класик, ******** це питання зайобує...
показать весь комментарий
10.10.2022 20:07 Ответить
Таких питань в такій площині багато.На жаль.
показать весь комментарий
10.10.2022 21:05 Ответить
Долетался, стервятник!
*
Слава Україні! - Героям Слава!
Glory to Ukraine! - Glory to heroes!
Ukraine will win!
показать весь комментарий
10.10.2022 19:06 Ответить
жодна ****-25 не варта життя українців
показать весь комментарий
10.10.2022 19:09 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2022 19:09 Ответить
Ну то й добре. На полі бою кацапи слабаки, це вам не ракети. Але і ракети скоро закінчаться, а українці прийдуть і запитають, хто вбивав мирних в їх містах?
показать весь комментарий
10.10.2022 19:16 Ответить
Літаки рашистів збиваються.
Україні треба системи ПРО для збиття рашистських ракет
показать весь комментарий
10.10.2022 19:20 Ответить
Треба нищити те, чим ті ракети запускаються - літаки та платформи.
показать весь комментарий
10.10.2022 19:46 Ответить
Пілотів рашистських літаків-бомбардувальників треба нищити разом з їх родинами. Повністю, щоб не дали потомства.
показать весь комментарий
10.10.2022 19:44 Ответить
Я надеюсь что забили пи*ора прикладами.
показать весь комментарий
10.10.2022 19:59 Ответить
Знов про "велика крадiвництво":

"На Херсонщині спекотно, російські військові регулярно отримують нагадування про те, що вони знаходяться на чужій території від ЗСУ. Аби стримати наступ українських сіл в районі Софіївської балки, що в Миловому, підірвали міст. Про це вчора повідомляли місцеві жителі.

Цей міст довго заходився на реконструкції та був повністю відновлений до початку повномасштабного вторгнення..."
показать весь комментарий
10.10.2022 21:44 Ответить
А при затриманні пілота йому випадково пальці нe відстрeлили?
показать весь комментарий
10.10.2022 22:59 Ответить