6716 посетителей онлайн

18 российских ракет за утро сбили ПВО, - Воздушные Силы

ппо

Силы противовоздушной обороны сбили 18 российских ракет.

Об этом заявил спикер Воздушных сил ВСУ Юрий Игнат, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

Так, силы ПВО сбили 18 крылатых ракет, 8 дронов-камикадзе на юге (Одесщина и Николаевщина) и 3 БПЛА.

Топ комментарии
+17
Дякую нашим захисникам Слава Україні Переможемо
показать весь комментарий
11.10.2022 13:31 Ответить
+13
Молодці! Чекаємо на Лелеку на червоній площі!
показать весь комментарий
11.10.2022 13:28 Ответить
+4
Ну вот, когда нет массового запуска сотни ракет и бпла, ПВО наше отрабатывает хорошо.
Есть несколько прилётов, но основную массу сбили.
Надеюсь Запад наконец-то прокачает наши возможности, Зима близко...
показать весь комментарий
11.10.2022 13:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Молодці! Чекаємо на Лелеку на червоній площі!
показать весь комментарий
11.10.2022 13:28 Ответить
Дякую нашим захисникам Слава Україні Переможемо
показать весь комментарий
11.10.2022 13:31 Ответить
показать весь комментарий
11.10.2022 13:34 Ответить
Отже ,сьогодні наступна серія сумного серіалу "Ми іх за 72 часа".Ну,ну.
показать весь комментарий
11.10.2022 13:45 Ответить
чего за 72 часа ?
показать весь комментарий
11.10.2022 13:49 Ответить
То вже як вийшло в москалів.Але кіно мало таке й бути.
показать весь комментарий
11.10.2022 13:52 Ответить
Другий день намагаються знищити скляний міст, поки не виходить с.😳
показать весь комментарий
11.10.2022 14:35 Ответить
Это все та же атака, что и вчера, еще пару дней будет, поэтому считаем все вместе. Соответственно % сбитых ракет увеличивается. Слава ЗСУ !!!
показать весь комментарий
11.10.2022 13:47 Ответить
пишите сколько не сбили ,плизззз
показать весь комментарий
11.10.2022 13:48 Ответить
страдаешь от потерь?
показать весь комментарий
11.10.2022 13:53 Ответить
ага
показать весь комментарий
11.10.2022 13:56 Ответить
Всрався мабуть, кацап?
показать весь комментарий
11.10.2022 14:09 Ответить
Ну вот, когда нет массового запуска сотни ракет и бпла, ПВО наше отрабатывает хорошо.
Есть несколько прилётов, но основную массу сбили.
Надеюсь Запад наконец-то прокачает наши возможности, Зима близко...
показать весь комментарий
11.10.2022 13:48 Ответить
https://www.bbc.com/ukrainian/live/news-63133453 ВВС сьогодні в 13:28 повідомляє , що мінагресії касапів підтвердило, що у вівторок орківські злочинці продовжили масований удар "по об'єктах воєнного управління та енергетики України". Ракетні удари тривають в країні від самого ранку. ППО збила ракети на Одещині, Миколаївщині, Київщині, Рівненщині та Дніпропетровщині та на Запоріжжі. Однак касапи поцілили по Ладижинській ТЕС на Вінниччині, а також уразили енергетичну інфраструктуру Львова та області - частина міста без світла.
"Ціль удару досягнута, всі визначені об'єкти уражені", - брешуть в касапському міністерстві.
показать весь комментарий
11.10.2022 13:52 Ответить
А у них куди попали - там і "визначені об'єкти"...
показать весь комментарий
11.10.2022 14:11 Ответить
Звичайно, що брешуть. Ще їхній класик Іван Тургенєв зазаначав, що брехливість, то суть рускага чілавєка.
показать весь комментарий
11.10.2022 14:11 Ответить
У Львові слабо ППО працює, майже усе в ціль прилітає, треба підсилити місцеву оборону.
показать весь комментарий
11.10.2022 14:37 Ответить
Мало тренувань на реальних цілях було. В Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові тощо - тренуються безперервно з 24.02. Це не в докір львівським ППО-шникам. Просто факт - аби збивати, треба вчитись на реальних ракетах та дронах.

Зрозумійте - українська ППО зараз робить реально фантастичні дива. В Ізраїлі зараз заздрісно зітхають - наші хлопці на совковому допотопному залізяччі роблять фантастику, збиваючи 50-70% крилатих ракет та 70%+ дронів-камікадзе...
показать весь комментарий
11.10.2022 16:08 Ответить