8090 посетителей онлайн
9 406 22

Российского военного, расстрелявшего автомобиль с семьей, будут судить на Черниговщине

злочин

В Черниговской области будут судить российского военнослужащего, который в конце февраля расстрелял автомобиль с семьей в селе Крупичполе Прилукского района.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает Черниговская областная прокуратура на своей странице в Facebook.

По данным следствия, 26 февраля 2022 года российские военнослужащие, двигаясь в центре села Крупичполе Прилукского района, заметили остановившийся гражданский автомобиль, который давал дорогу военной технике врага. В авто находилась супружеская пара, их дочь и зять.

Обвиняемый совместно с другими военными сразу открыли прицельный огонь по автомобилю и его пассажирам. Затем, думая, что все четыре человека погибли, российские военнослужащие покинули место совершения преступления.

В результате обстрела старшая женщина погибла, другие члены семьи получили телесные повреждения разной степени.

Следствие установило личность военнослужащего, а также получило достаточные доказательства его причастности к инкриминируемому преступлению.

Мужчину обвиняют в нарушении законов и обычаев войны, сопряженного с умышленным убийством, совершенном группой лиц (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 438 УК Украины).

Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы сроком от десяти до пятнадцати лет или пожизненное лишение свободы.

Топ комментарии
+24
Які можуть бути 15 років? Якесь в нас законодавство криворуке.
показать весь комментарий
21.11.2022 18:48 Ответить
+17
15 років? Він позбавив життя цілу родину, тобто має заплатить рівноцінну ціну
показать весь комментарий
21.11.2022 18:50 Ответить
+13
Хлопці за гратами "підправлять" покарання...
показать весь комментарий
21.11.2022 18:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Які можуть бути 15 років? Якесь в нас законодавство криворуке.
показать весь комментарий
21.11.2022 18:48 Ответить
В Україні нема смертної кари, як і в усій іншій Європі. Маю надію, що той покидьок 15 років не буде підійматися вище рівня параши та перепробує на собі весь спектр знущань, який придуманий в тісному закритому нудьгуючому чоловічому колективі...
показать весь комментарий
21.11.2022 18:52 Ответить
якщо місяць хоч протягне
показать весь комментарий
21.11.2022 18:54 Ответить
а чорт його знає, схоже що русскіє вже це все лайно перепробували, то ж...то тільки чорта тішити.
показать весь комментарий
21.11.2022 19:09 Ответить
Спочатку його треба впіймати, а потім судити. Суддям роботи немає? Нехай ідуть і впіймають його.
показать весь комментарий
21.11.2022 19:14 Ответить
15 років? Він позбавив життя цілу родину, тобто має заплатить рівноцінну ціну
показать весь комментарий
21.11.2022 18:50 Ответить
Брейвік нашинковав набагато більше, але сидить зараз в апартаментах, в пʼять разів комфортабельніших, ніж моя кімната в гуртожитку, коли я був студентом...
показать весь комментарий
21.11.2022 18:54 Ответить
В нас забагато брейвіків. Лагідне покарання не для них
показать весь комментарий
21.11.2022 18:57 Ответить
Ха! Більш комфортабельних, ніж житло десь 60% українців до війни, не кажучи вже про різні комунальні радості, такі як інтернет та гаряча вода!
показать весь комментарий
21.11.2022 20:44 Ответить
Хлопці за гратами "підправлять" покарання...
показать весь комментарий
21.11.2022 18:52 Ответить
Будеш "гріти" хлопців, щоб вони "підправляли"? Завтра і на тебе так закинуть гроші. Не мели дурниць,
показать весь комментарий
21.11.2022 19:15 Ответить
Якщо зважати на міжнародне право, то в Україні НЕМАЄ "російських військовослужбовців", оскільки московія не знаходиться у стані війни з Україною. "Іх там нєт"="терорист".
Все те, що московія сюди насунула - терористи! Як з огляду на право, так і з огляду на їх дії.
Немає "російських військовополонених" - є захоплені терористи.
Ну і які ж перемовини з терористами?
показать весь комментарий
21.11.2022 18:54 Ответить
Може пора вводити довічне ув'язнення.
І хай усі ці роки відбудовує Україну за тарілку щі , моральні уроди рашисти, зі своїм совком 😡😡😡
показать весь комментарий
21.11.2022 18:54 Ответить
Як варіант - повернути смертну кару на час дії військового стану.
показать весь комментарий
21.11.2022 18:59 Ответить
Абсолютно згоден! У військовий час смертна кара за військові злочини - абсолютно адекватне покарання.
показать весь комментарий
21.11.2022 19:17 Ответить
Невже наші, так звані,правоохоронці не розуміють , що такий вирок по суті є виправданням знаходження збройних формувань окупанта на нашій території. Як би він не вбивав, то і ніяких претензій до нього не було би?
показать весь комментарий
21.11.2022 18:59 Ответить
Чи за незаконний перетин кордону та за незареєстровану зброю судять тільки громадяни Украіни?
показать весь комментарий
21.11.2022 19:07 Ответить
Люта смерть. Була б надія на зону, але там всі ссучені ( по гулагу)
показать весь комментарий
21.11.2022 19:03 Ответить
Питання скільки за нього наших запросять?
показать весь комментарий
21.11.2022 19:05 Ответить
какого военного???, русского террориста...
показать весь комментарий
21.11.2022 19:28 Ответить
его опустят в тюрьме и он будет сосать писюны пока не сдохнет
показать весь комментарий
21.11.2022 20:02 Ответить
Какая смерть? Он должен жить долго,но так чтоб он молил о смерти а она неприходила,чтоб у него небыло возможности суицида,чтобы боль и страдания были непрекращающимися.Жизнь в аду ..это самое то что он заслужил.
показать весь комментарий
21.11.2022 21:09 Ответить