5973 посетителя онлайн

Киев переходит на стабилизационные отключения, - ДТЭК

світло

Сегодня, 29 ноября, по распоряжению госкомпании НЭК Укрэнерго, применяются стабилизационные отключения электроэнергии.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр ДТЭК.

Энергетики обещают прилагать все усилия, чтобы отключение электроэнергии в Киеве длилось не более 4 часов для каждой группы потребителей.

Киев переходит на стабилизационные отключения, - ДТЭК 01

Топ комментарии
+2
Тоді навіщо щось обіцяти? Кажіть чесно - нічого гарантувати не можемо, робимо що в силах, не провокуючи людей на негатив тим, що очікують відключень на 4 години, а отримують на 12-ть і більше!!!
показать весь комментарий
29.11.2022 11:13 Ответить
+2
Просто ENTSO-E - выкладывает информацию об экспорте/импорте электроэнергии. В разрезе каждого часа. Кто. Кому. Сколько. И когда. Публично.
Вы б посмотрели бы. Интересно.
показать весь комментарий
29.11.2022 11:25 Ответить
+1
Попередні пояснення ДТЕК були логічно обгрунтовані і викликали довіру.
Зараз обленерго посилаються на розапорядження НЕК - стабілізаційні відключення.
Таке враження, що за справу взялися зепокидькі і роблять її в притаманому стилі - гучна назва і мерзенні дії!
показать весь комментарий
29.11.2022 10:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
29.11.2022 10:46 Ответить
просто пошкоджена енергосистема це дуже хитка річ. багато рішень зараз тимчасові або резервні і вони не витримують перевантажень. доводиться балансувати систему аварійно.
показать весь комментарий
29.11.2022 10:57 Ответить
Тоді навіщо щось обіцяти? Кажіть чесно - нічого гарантувати не можемо, робимо що в силах, не провокуючи людей на негатив тим, що очікують відключень на 4 години, а отримують на 12-ть і більше!!!
показать весь комментарий
29.11.2022 11:13 Ответить
Просто ENTSO-E - выкладывает информацию об экспорте/импорте электроэнергии. В разрезе каждого часа. Кто. Кому. Сколько. И когда. Публично.
Вы б посмотрели бы. Интересно.
показать весь комментарий
29.11.2022 11:25 Ответить
Саме про відновлення генеруючих та розподільчих систем і писав ДТЕК, це було логічно.
Що саме стабілізують відключеннями від НЕК? Не вистачає генерації? - АЕС працюють. Не вистачає розподілу? - тоді відключення мають бути різні по регіонах.
Може відлючають, бо зекодло тупе і навіть з цього робить шоу (вигляд корисної діяльності).
А може мета - зниження споживання газу (бо дешевий занадто) та продаж е/е за кордон?
показать весь комментарий
29.11.2022 12:21 Ответить
https://youtu.be/7W40DvKkvvU

Гео Лерос о тайных переговорах Зе и путлера по поводу поставок Аммиака через Украину...
показать весь комментарий
29.11.2022 11:01 Ответить
Гео ще той Лєрос, бо іноді його байки не ліпші ніж в Арахамії, хоча наприкінці 2021-го став якось адекватніше!
показать весь комментарий
29.11.2022 11:10 Ответить
Ты хоть смотрел видос..чувачок..инфу Лерос получил из Эмиратов...
показать весь комментарий
29.11.2022 11:17 Ответить
пуклер? это кто? животное кривляется.
показать весь комментарий
29.11.2022 12:03 Ответить
У Києві можливо і до 4 годин, а от стосовно Одеси щось не схоже. Принаймні у багатьох світла не має з 6-ї ранку і досі (11:05), коли включать невідомо, а вдома в мене вчора з 00:00 до 00:00 сьогодні світло загалом було лише 7 с половиною годин. У плюс була наявність мобільного зв'язку який раніше зникав разом зі світлом!
показать весь комментарий
29.11.2022 11:08 Ответить
яка різниця для споживача, в квартирі котрого немає електроенергії,муйня від ахметкіного Укренерго про стабілізаційні,аварійні,позапланові, планові,згідно графіку відключення його від електроенергії???
показать весь комментарий
29.11.2022 11:58 Ответить
Тем кто думает что в Киеве манна небесная...Сидим так же без света как и все остальные.Вчера например,в 12.00 вырубили,дали в 19.00,а 21.00 снова вырубили до 1.00...Ночью был,а утром в 7.00 снова отключили.А нах.. мне свет ночью??Я ж не кошка,********* всю ночь Ото таке.У всіх нема.
показать весь комментарий
29.11.2022 12:04 Ответить