9964 посетителя онлайн

В Луганской области тяжелые бои, россияне подтягивают все резервы, - Гайдай

війна,зсу,бій

В Луганской области идут тяжелые бои. оккупанты бросают в бой мобилизованных и зэков

Об этом сообщил глава Луганской областной военной администрации Сергей Гайдай, информирует Цензор.НЕТ.

"Освобождение каждого метра Луганщины дается очень тяжело – россияне подвезли много резервов, как в виде личного состава, так и техники", - говорится в сообщении.

По его словам, в атаки россияне бросают преимущественно заключенных и "свежемобилизованных". Гайдай уточнил, что мобилизованные не научены воспользоваться ни оружием, ни техникой.

"Они сильно увеличивают количество погибших оккупантов", - добавил он.

Комментировать
Сортировать:
росіяни підтягують усі резерви

- Які резерви?
- Усі!

В якості підтяжок для підтягування резервів можна використовувати резервативи.
показать весь комментарий
07.12.2022 10:04 Ответить
Сьогодні немає маячні Гайдая про просування ЗСУ на Луганщині...
показать весь комментарий
07.12.2022 10:07 Ответить
та для вас я так понимаю любое продвижение зсу єто бред,а после херсона наверное неделю рыдали в подушку
показать весь комментарий
07.12.2022 10:20 Ответить
Брєд- це коли орки під Сватовим просунулися, а цей "губернатор" розказує про наступ ЗСУ! Ви за брехню?
показать весь комментарий
07.12.2022 11:10 Ответить
Так це правда, бої на східній околиці Бахмут, Білогорівка під вогнем, м'яса і техніки нагнали .Війна триває,але Перемога буде за Україною.
показать весь комментарий
07.12.2022 10:08 Ответить
Я знову переконався, що Гайдаю краще помовчати, бо ще вчора тут віщав, що ось-ось будуть гарні новини, що ми рехаємося..., то це ті гарні новини? Навіщо забивати контент піарщиками "зеленої команди", вони тупо або брешуть, або нічого не знаютбь і видають бажане за дійсність. Тільки інформація Генштабу має достовірність, решта "відоси" для рейтингу!
показать весь комментарий
07.12.2022 10:24 Ответить
Треба чекати коли закінчаться зеки вагнера, мобілізовані так активно не будуть перти на смерть
показать весь комментарий
07.12.2022 10:56 Ответить
Якщо «підтягують усі резерви» в одне місце, то це має означати про суттєве ослаблення агресора у інших місцях фронту, зокрема на півдні.
Чому цим досі ніхто не скористався? Невже триває підігрування ініціативі окупанта.
показать весь комментарий
07.12.2022 11:37 Ответить