8915 посетителей онлайн

Зеленский провел заседание Ставки: Обсудили усовершенствование ПВО, восстановление энергосистемы и обеспечение ВСУ на самых горячих участках фронта

зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский сегодня провел очередное заседание Ставки Верховного Главнокомандующего.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Офиса президента.

"Были заслушаны доклады по оперативной ситуации на фронте и возможным действиям врага в ближайшей перспективе. Участники заседания акцентировали внимание на обеспечении подразделений сил обороны на самых горячих участках вооружением и другими средствами.

Также были рассмотрены вопросы усовершенствования противовоздушной обороны Украины, в том числе для защиты объектов критической инфраструктуры", - говорится в сообщении.

Отмечается, что отдельно члены Ставки заслушали информацию о возобновлении энергетической системы Украины после недавних ракетных атак России.

В заседании приняли участие: руководитель Офиса президента Андрей Ермак, секретарь Совета национальной безопасности и обороны Алексей Данилов, министр обороны Алексей Резников, Главнокомандующий Вооруженными Силами Украины Валерий Залужный, начальник Главного управления разведки Кирилл Буданов, глава Службы внешней разведки Украины Александр Литвиненко, командующий ВСУ Александр Сырский и командующие войсками оперативных направлений.

В заседании Ставки также приняли участие: министр внутренних дел Денис Монастырский, министр иностранных дел Дмитрий Кулеба, вице-премьер-министр по восстановлению Украины – министр развития громад, территорий и инфраструктуры Александр Кубраков, другие члены правительства, в.и.о. главы СБУ Василий Малюк и другие руководители силовых ведомств и правоохранительных органов.

Топ комментарии
+14
Балакали-балакали, посідали, та й заплакали!
"Ставка", блін! "Верховний гівнокомандувач", блін!
Зелена мерзота грає у войнушку, поки професіонали роблять свою справу!
показать весь комментарий
30.12.2022 14:43 Ответить
+13
Не пускайте цих клоунів в московських агентів в штаб, зрозуміло же що буде...
показать весь комментарий
30.12.2022 14:22 Ответить
+13
Голімі зе-понти,а позвіздеть...
показать весь комментарий
30.12.2022 14:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Говорили. Багато говорили...
показать весь комментарий
30.12.2022 14:15 Ответить
Балакали-балакали, посідали, та й заплакали!
"Ставка", блін! "Верховний гівнокомандувач", блін!
Зелена мерзота грає у войнушку, поки професіонали роблять свою справу!
показать весь комментарий
30.12.2022 14:43 Ответить
Добре коли верховний головнокомандувач призначає професіоналів, котрі роблять свою роботу професійно. А то був би зараз Гелетей
показать весь комментарий
30.12.2022 16:38 Ответить
А Ермак професіонал? В якому напрямку, в який сфері?
показать весь комментарий
30.12.2022 16:55 Ответить
Розріджує гівно у дупі та могзах лідора вЗесвіту... не меше..
показать весь комментарий
30.12.2022 22:39 Ответить
Авжеж, Єрмак професіонал. Почтай його телеграм канал/ Він робіть дуже багато, навіть опозіція наша так звана писала статтю де казали що він лізе в усі сфери., і переговори про зброю і санкції і багато чого/ Ну ти сам знаєш, навіщо питати
показать весь комментарий
08.01.2023 14:52 Ответить
Ну если Вы считаете,что назначение посла ( креатура Ерамака) в Болгарию , сексолога без малейшего дипломатического опыта профессиональным решением, нам не о чем говорить. Что это вообще за должность глава ОП? Назовите мне без ГУГЛА глав ОП США и рашки? А у нас он везде

показать весь комментарий
08.01.2023 17:50 Ответить
Гелетей би тебе виїбав і висушив, чмо зєлёное Ти мало знаєш за його операції в 2014 році на Донбасі.
показать весь комментарий
31.12.2022 00:55 Ответить
Галетей чи не Гелетей , але козломорді з Криму не вийшли і далі даунецька з лугандоном не пролізли ! А цей вехоговнокомандувач зробив все , шо хотів куйло !!! Він зробив новососію ! Чи вам усім позасліпило!? І прогресує амнезія ?!!!
показать весь комментарий
31.12.2022 08:20 Ответить
Не кажи дурниць вони зупинялись після підпісання мінськів одразу після недолугих поразок всу в іловайську а потім дебальцево. Так і зараз можна зупинити легко, тобі підходіть? Bеликого розуму не треба
показать весь комментарий
08.01.2023 14:58 Ответить
Не пускайте цих клоунів в московських агентів в штаб, зрозуміло же що буде...
показать весь комментарий
30.12.2022 14:22 Ответить
Може ти і є агент, що намагається забити клин у суспільство чи то розколоти пряму вертикаль президента, яка прописана у Конституції. Чи ти думаєшь "клоун" би призначив професіонала?
показать весь комментарий
30.12.2022 16:43 Ответить
Клоуна американцы заставили поставить военного профессионала Залужного, обычно клоун любит назначать профессиональных жополизов но тогда не получил бы помощь от союзников
показать весь комментарий
30.12.2022 16:48 Ответить
А вона йому так треба та помощ от союзніков.
Багато він літаків зустрів з помощью союзніков? Чи може погодився на спрощену формулу контролю за переданим озброєнням щоб не бюрократизувати процес довготривалими нікому непотрібними формальностями та затягувати з наступними поставками? Чи можливо не позакривав власне виробництво озброєння щоб не було потреби у помощі союзнікав?
показать весь комментарий
30.12.2022 20:56 Ответить
Ми думаем что ты мил человек зелёный пидарок
показать весь комментарий
31.12.2022 00:56 Ответить
так, вгадав. я за залужного, кулебу і зеленського який їх призначив і за Україну шоб армія дороги інфраструктура робилася не на папері як лікарня майбутнього і дороги до 2019, а в реальності робилося
показать весь комментарий
08.01.2023 14:45 Ответить
Голімі зе-понти,а позвіздеть...
показать весь комментарий
30.12.2022 14:31 Ответить
Рейган-Черчіль-Сталін.
показать весь комментарий
30.12.2022 14:35 Ответить
Недо-Рейган, недо-Черчиль, недо-сралін!
показать весь комментарий
30.12.2022 14:46 Ответить
Нахріна Україні РНБО? У Буби, як у сраліна, своя цяця.
показать весь комментарий
30.12.2022 14:39 Ответить
Все как сериале с Головородько
показать весь комментарий
30.12.2022 14:43 Ответить
Не совсем всё! Расплата будет другой!
показать весь комментарий
30.12.2022 14:48 Ответить
Туфта всегда правда..., даже установили генераторы в...асфальт...так надёжнее...
показать весь комментарий
30.12.2022 15:02 Ответить
Я теж провiв ставку. Вирішив завтра жарити шашлики.
показать весь комментарий
30.12.2022 15:02 Ответить
Розмінуй та заасфальтуй підступи... та обріж пісюн... сарказм в підтримку,ти ж не зебіл , котрі ржуть.
показать весь комментарий
30.12.2022 22:47 Ответить
ні, тільки шашлики. Різати пісюна це визнати Бога невдосконалим творцем-невдахою.
показать весь комментарий
04.01.2023 08:28 Ответить
https://youtu.be/ompAEufvFjM ..

Нова техніка для ЗСУ...
показать весь комментарий
30.12.2022 15:05 Ответить
керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, -кротовник в сборке
показать весь комментарий
30.12.2022 15:11 Ответить
Залужного пропустили
показать весь комментарий
30.12.2022 21:00 Ответить
как раз нет -он там ЯВНО лишний
показать весь комментарий
30.12.2022 21:14 Ответить
Але ж він там брав участь, як і закликав підвищити кримінальну відповідальність для рядових військових, натомість для офіцерського командного складу діє повний імунітет від "втрати" всього особового складу
показать весь комментарий
30.12.2022 22:12 Ответить
він там був але ж вів не фсбешная криса і єдиний на кого надія у цій суч-владі
показать весь комментарий
30.12.2022 22:33 Ответить
Наче та стара казочка про муху на волові.

Як вона ввечері розказувала "ми з волом цілий день орали".
показать весь комментарий
30.12.2022 15:48 Ответить
Спеціаліст у всьому... ставку він провів. Не лізь краще у військові справи. Пиши відосіки. А то вже наїлись шашликів.
показать весь комментарий
30.12.2022 16:35 Ответить
Йому не відосіки писати, а поки не пізно ! За власним бажанням !!! Тоді й Абрамси прийдуть і Ф - 16 прилетять !!!
показать весь комментарий
30.12.2022 19:36 Ответить
Залужный и Сырский , люди которые куют нашу победу ( прошу прощенья за пафос) идут в этом списке после Дерьмака, функции и сфера деятельности которого непонятна . В США эту должность занимает Рон Клейн . Кто-нибудь слышал это имя ? У нас же он как тень Зеленского.
показать весь комментарий
30.12.2022 16:52 Ответить
Бо в нормальних країнах Офісу Президента - це структура, прописана в Конституції, а його глава - це по суті секретутка, яка вирішує, о котрій годині Президент може сходити пообідати, домовляється про пресконференції, організовує робочі візити по регіонах. У нас же шавка дЄрьмак - особа з невизначеною Законом посадою в умовно законній структурі ОПа, що ходить на зустрічі, де обговорюється Державна таємниця, не саючи на це допуску, в ручному режимі усуває мерів міст з посади, призначає своїх суддів і прокурорів.
показать весь комментарий
30.12.2022 17:01 Ответить
Кто из тень - это еще тот вопрос
показать весь комментарий
30.12.2022 17:02 Ответить
Тінь чи прутень від котрого повертає .нус зезебіла?
показать весь комментарий
30.12.2022 22:51 Ответить
Hellis_13

·

https://twitter.com/13Hellis_13/status/1608788447967477760 3h

Офис президента активно распространяет ложь о том, что "закон о медиа" получил хорошую оценку Евросоюза, а те, кто против него - агенты России, потому что там Захарова что то сказала. И толпа же впитает и даже не проверит, что ЕС категорически против узурпаторского закона
показать весь комментарий
30.12.2022 17:01 Ответить
Шашлычки, шашлычки не забыли обсудить? Надо же готовиться к майским. Или сначала в Карпаты на лыжах кататься? Это ж надо сначала вертолет у МЧС отобрать как-то, это будет нелегко. Нужно хорошо спланировать операцию.
показать весь комментарий
30.12.2022 18:54 Ответить
Зєлєнскій і вдосконалення ППО...
показать весь комментарий
30.12.2022 19:37 Ответить
На серці було значно спокійніше коли Оманський Осел сидів в бункері та їв недоварену мівіну, а військові в цей час спокійно робили свою справу.
показать весь комментарий
30.12.2022 21:53 Ответить
4 жди уклоніст,Верховна Ставка,завхоз,довбой...б,ветеринар,Ворюга и т.п.Якийсь сюр.потрібно писати сходняк довбо..бів,3.14дорів,кротів під керівництвом найвеличнішого чурчхіля.
показать весь комментарий
31.12.2022 00:54 Ответить
вы не упомянули корабельные сосны мо, мзс и во всех ОПа-структурах)
показать весь комментарий
31.12.2022 07:52 Ответить