11046 посетителей онлайн
23 788 100

Россия хочет сесть за стол переговоров на своих условиях, - Резников

путін,пєсков

Министр обороны Украины Алексей Резников утверждает, что Россия угрожает Украине эскалацией конфликта, потому что хочет сесть за стол переговоров на своих условиях.

Об этом он заявил в интервью японской телекомпании NHK, передает Цензор.НЕТ.

По словам Резникова, россияне уже знают, что их "специальная военная операция" провалилась.

Теперь у них есть только одна цель – сохранить собственный "режим", сказал министр.

Глава Минобороны заявил, что стратегической целью россиян является сесть за стол переговоров с Украиной на своих условиях, и это является причиной угроз эскалации. По его словам, россияне хотят сохранить лицо и представить себя победителями.

Министр обороны заявил, что россияне стремятся захватить Донецкую и Луганскую области, пытаясь представить свою "военную операцию" как успешную для своего электората. Он отметил, что российские военные стремятся взять под контроль Бахмут, украинский опорный пункт в Донецкой области.

Резников также подчеркнул, что Украина не отступит от своей позиции, что она начнет переговоры с Москвой только после того, как российские войска будут выведены с украинских территорий.

Топ комментарии
+40
Ніяких бл# переговорів з терористами.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:51 Ответить
+31
мона представить, яка баба і мама красава!!! ))
показать весь комментарий
17.01.2023 16:48 Ответить
+30
такий парєнь..був 😭
показать весь комментарий
17.01.2023 16:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
хоче - перескоче, через буй собачий
показать весь комментарий
17.01.2023 16:40 Ответить
Путин будет допущен-опущен за стол переговоров только при одном условии:

он сядет на Бутылку от "шампанского".
показать весь комментарий
21.01.2023 12:18 Ответить
Дуже змістовне і корисне повідомлення. Висловлене вже всоте.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:41 Ответить
Коли новин немає - треба ж хоч на щось траф лити. Хтось зайде - рекламку клацне. Хазяїну сайта дєнюшка капне. Будуть хоч в сотий раз одне й те саме писати. Бізнес - нічого особистого. Чую світить мені за це бан у черговий раз )))
показать весь комментарий
17.01.2023 17:32 Ответить
Не дочекаетесь бану....
показать весь комментарий
17.01.2023 18:29 Ответить
такий парєнь..був 😭
показать весь комментарий
17.01.2023 16:42 Ответить
мона представить, яка баба і мама красава!!! ))
показать весь комментарий
17.01.2023 16:48 Ответить
а які дітки в такого красеня - страшно уявити
показать весь комментарий
17.01.2023 16:51 Ответить
смєшеніє кровей дає невообразімую красоту )) а тут кровя та ще й смєшенієм пород добавлені )) там деткі - страшні до ужаса красені )))
показать весь комментарий
17.01.2023 17:00 Ответить
кобель и ярочка - сладкая парочка
до генеалогії орків

показать весь комментарий
17.01.2023 17:07 Ответить
Мона! Мона! Мона лижет!
показать весь комментарий
17.01.2023 17:16 Ответить
що то за чорт на лапах? ...красівий плятьььь, вже й надворі стемніло...
показать весь комментарий
17.01.2023 16:50 Ответить
мабуть це його найвдаліше фото)))
показать весь комментарий
17.01.2023 17:14 Ответить
й те отфотошоплене до прєдєла. далі фотошоп оказався безсілєн )))
показать весь комментарий
17.01.2023 17:21 Ответить
пох что хочет питерский покойник пох"й
показать весь комментарий
17.01.2023 17:29 Ответить
а нє, красунечко, ніякі небеса! - в пекло, тільки в пекло!
показать весь комментарий
17.01.2023 21:22 Ответить
Зелебобік підмахнув би вже ***** і став би наполеончіком османськім. Но нарід підвів воювати бачте захотів.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:42 Ответить
Що ви мелете,зеленський який любит владу захоче щоб його коли захоплять орки повісили за яйца?,бо коли прийдуть орки він навіть гауляйтером не буде а буде публічно засуджен або страчен показово,разом зі всіма зеленими і він і всі це розуміють ,кінчайте постити свої методічки що зеленский сдав би Україну
показать весь комментарий
17.01.2023 16:49 Ответить
Так, кацапи навіть гауляйтера розкручують - Мертвечука. Для Зелі тепер - перемога, або смерть. ***** йому спротив не пробаче.
показать весь комментарий
17.01.2023 17:02 Ответить
Він її таки здав, але українці таки дали відсіч окупанту. Тепер зеленосяйний щодня читає патріотичні тексти, зміст яких тут же забуває.
показать весь комментарий
17.01.2023 17:03 Ответить
Ага, читає перед сном як молитву до українського народу щоб залишили у спокої його яйця після перемоги
показать весь комментарий
18.01.2023 02:26 Ответить
А чего кацапские символы войны так случайно совпали с его инициалами?
показать весь комментарий
17.01.2023 19:39 Ответить
В Омані йому інше обіцяли,але він не виконав завданя,навіть паризької зустрічі,тому клоуном на корпоратив візьмуть,а не повісять. Сальдо ж не повісили,тай багато слуг теж не обділили владою на окупованих.
показать весь комментарий
17.01.2023 19:54 Ответить
Резников завидует популярности Абдристовича!
показать весь комментарий
17.01.2023 16:43 Ответить
раіся на своїх умовах може сісти виключно на пляшку
показать весь комментарий
17.01.2023 16:44 Ответить
або в Гаагу
показать весь комментарий
17.01.2023 16:52 Ответить
Не піде Україна на кабальні умови Терористичної *********, а отже рашистські ракети й надалі вбиватимуть мирних українців у їхніх будинках. По-іншому вони просто не вміють.
Замкнуте коло.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:46 Ответить
До тих пір, поки в нас не будуть ракетів/дронів, якими можна буде знищувати ракетоносії, аеродроми та заводи з виготовлення ракет. Або це швидко знайдемо/виготуємо, або вони продовжать террор.
показать весь комментарий
17.01.2023 17:08 Ответить
Якщо ви не помітили, вже атакуємо аеродроми і знищуємо стратегичні ракетоносіі. Однієї наявності недостатньо, а по-друге: швидко тільки котики котяться, нажаль.
показать весь комментарий
17.01.2023 19:54 Ответить
Ви забули один нюанс: на відміну від кацапів, ми вбиваємо вбивць, а вбивці намагаються атакувати в рази більшу верству населення, розмиваючи свої зусилля. Тому коло насправді не замкнуте, а закінчиться нашою перемогою.
показать весь комментарий
17.01.2023 19:52 Ответить
Цікава у Вас математика) Ну нехай... я тільки За.
показать весь комментарий
17.01.2023 20:09 Ответить
Місце раССєї під столом.. від стульчика до стульчика,займатись своєю улюбленую справою - с0сать.. вибачте..
показать весь комментарий
17.01.2023 16:47 Ответить
Крч хотят получить всё то же самое, что силой, но на шару. Фантазеры
показать весь комментарий
17.01.2023 16:49 Ответить
Посадова інструкція Резнікова.
1). Не шкодити Збройним Силам Украіни.
2).Не давати коментарі по темам, які не розумієш.
3). Не підсижувати найвеличнішого.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:50 Ответить
На*уй-це туди, за кацапським крейсером!
показать весь комментарий
17.01.2023 16:50 Ответить
На своїх умовах хіба на велік без сідла сядуть )))
показать весь комментарий
17.01.2023 16:50 Ответить
Ніяких бл# переговорів з терористами.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:51 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2023 16:51 Ответить
Добре. А поки що - хай посидить на пляшці
показать весь комментарий
17.01.2023 16:52 Ответить
рашці поки не наваляти -- на переговори не піде . По путі ми ж недокраіна .
показать весь комментарий
17.01.2023 16:53 Ответить
сосія хоче за щічку
показать весь комментарий
17.01.2023 16:54 Ответить
На *** они сядут а не на переговоры. В любом случае. С zомбаками ниприкаких обстоятельствах за стол тем более переговоров не садятся. Вспомните Грузию и Молдову которые сели за стол переговоров с кацапоидами.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:56 Ответить
Для того кацапня і створила нам таку ситуацію, як з Молдовою і Грузією. І якщо погодимося на "переговори" не вибивши тварюк з нашої землі, то закінчимо, як і вони.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:59 Ответить
Нехай ті зелені тварі спочатку відправлять когось із своїх сімей на фронт в окопи Бахмута і Соледару, а потім сідають з вбивцями своїх дітей, батьків, друзів, родичів за стіл переговорів
показать весь комментарий
18.01.2023 02:33 Ответить
************ режиму взагалі нічого не загрожує, навіть коли він повністю просре війну. Стадо міцно сидить на пляшці, а усіляких особо активних гіркіних-срунових легко прибрати.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:56 Ответить
Загрожує-загрожує... інакше би не метушилися б так.
В Московії є практично традицією вбивства царів, перевороти чи великі повстання після значних військових поразок.
показать весь комментарий
17.01.2023 18:05 Ответить
Згоден, про переворот, а тим більше громадянську війну не вірю.
Ну не буває чудес у вигляді того, щоб якійсь полк чи дивізія залишив позиції на фронті і рушив би маршем на москву...
показать весь комментарий
17.01.2023 18:36 Ответить
чвк вагнер із радістю
показать весь комментарий
17.01.2023 19:57 Ответить
На мосвабад - ні,а от на Краснодар(і там проголосити незалежність) - легко!
показать весь комментарий
17.01.2023 20:00 Ответить
Боневтік бубочний готує мирну угоду з Кацапієй у кінці лютого
Жесть на обрії
Окрім Оманських домовленостей були ще домовленості Агрохімії в Стамбулі, як аванс там була здача Азовців в полон.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:57 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2023 18:32 Ответить
Чё тут смайлика с **** нету?
показать весь комментарий
17.01.2023 16:58 Ответить
Та це проблєма... ...дехвіцит
показать весь комментарий
17.01.2023 17:30 Ответить
ой, та що весь час: переговори, та переговори... війна ще буде 2-3 роки, тільки потім будуть переговори... Кацапстан ще не використав всі карти, от коли передохнуть мобікі, техніку розхреначать, з голоду буде дохнути плебс - тоді будуть переговори.
показать весь комментарий
17.01.2023 16:58 Ответить
Скільки буде тривати вирішується не у Мосві,а в Брюселі!
показать весь комментарий
17.01.2023 20:03 Ответить
кацапня хочет...
А я хочу, чтобы их членоголового фюрера ***** повесили в Азовстали, рядом с всей его бандой.
показать весь комментарий
17.01.2023 17:01 Ответить
Моя Україна забула
Сміятись. Вона гомонить.
Моя Україна не вщухла
Од прагнення жить.

Моя Україна не знає
Веселих світань.
Моя Україна палає
У мить догорянь.

Моя Україна тривожиться,
Бунтує, буя.
На чорнім рабованім торжищі
Вкраїна моя.

Її догоряє майбутнє
І тужить, ридає,
І в передвечірній сутіні
Лиш руки ламає.

І дивиться в небо - о, де вони
Надії і голуби?
Лиш демони, демони, демони
Старої ганьби.

Злітаються - ніби на здобич,
Злітаються спроквола
На роздоріжжя розтоптані,
Розіп'яті край села.

Василь Стус
показать весь комментарий
17.01.2023 17:03 Ответить
Сильно.👍
показать весь комментарий
18.01.2023 04:12 Ответить
Свої умови рабсєя має запхати якомога глибше у свою смердючу лапотну дупу...
показать весь комментарий
17.01.2023 17:03 Ответить
А навіщо нам ця інформація?
показать весь комментарий
17.01.2023 17:08 Ответить
На своїх умовах вона може сісти тільки на "резиновую попу"
показать весь комментарий
17.01.2023 17:10 Ответить
зе команда вже недождеться переговорів, відмінений наступ ,обстріли кораблів, котрі вже в чорному морі роблять що хочуть скоро в одесу зайдуть ,де наші підводні дрони флот збирали гроші всі громадяни ,обстрілу кримського мосту,обьектів в росії ,каховка вже без військ російських проситься щоб звільнили ,влада все на домовленостях живе ,страждають люди зсу постійні обстріли а наступу немае тільки наступ може відвернути обстріли,не можуть влада хай піде прийдуть комбати переможного 2014 року і тисячі добровольців котрих не беруть на фронт і ми звільнемо мелітополь і каховку за суткі
показать весь комментарий
17.01.2023 17:17 Ответить
"На своїх умовах" вона може сісти тільки на пляшку!
показать весь комментарий
17.01.2023 17:24 Ответить
Які нафіг переговори? У них буде громадянська війна мінімум 5 років, а потім їх не стане.
показать весь комментарий
17.01.2023 17:25 Ответить
Вони вже задовбали всіх своїми єдиноправильними висерами. Вірю тільки ЗСУ. нашим надійним братам з усього нормального світу і всім отут то рекомендую.
показать весь комментарий
17.01.2023 17:30 Ответить
Подмена понятий базовых. Любые переговоры ведут равные участники. И всегда стремятся договорится. При этом идя на уступки и условия друг друга. По возможности уступки равные бывает, либо с минимальным перевесом. Тогда возможен результат и подписание базовое заявленых условий. Мы ведь тоже стоим на своих условиях, по границе 1991г. Что для них невозможно. И нам не подходит категорически условия той стороны. Война продолжается. Но тоже два варианта---победа или капитуляция.
показать весь комментарий
17.01.2023 17:35 Ответить
В якості контрибуцій за агресію проти України, вбивства сотень тисяч українського народу, потрібно вимагати деокупації до кордонів 1918р. Лише на таких умовах завершення розпочатої агресором війни можна вважати справедливим.
показать весь комментарий
18.01.2023 02:50 Ответить
Со всех каналов аналов **********, каждый день и каждый час, идут фашистские наративы о захвате всей Украины и дальнешем перераспределении мира под *********, естественно не забывая о поддержке стоящего в тени Китая. Всё это пришествие кровавого фашистского руzzкого мира на демократические страны должно было успешно начаться с полного захвата Украины. Но что-то пошло не так...
показать весь комментарий
17.01.2023 17:41 Ответить
Тому Україна і не веде і не буде вести кабальні для себе переговори.
Бо якщо Україна буде зараз вести переговори -це все призведе до васальної залежності України від Росії
Тому мабуть в Росії хибні уявлення щодо України бо Україна не для того багато втрачала щоб піти на умови ПУТЛЕРА
показать весь комментарий
17.01.2023 18:02 Ответить
нормальні так
тільки де ви бачили нормальних на парашці?
показать весь комментарий
17.01.2023 18:32 Ответить
нормальні так
тільки де ви бачили нормальних на парашці?
показать весь комментарий
17.01.2023 18:36 Ответить
а ХУ-ХУ не Хо-Хо????
показать весь комментарий
17.01.2023 19:30 Ответить
Спочатку «худий мир», а потім - худий кінець.

Ні, краще ми вже зі своїм, товстим, повоюємо.
показать весь комментарий
18.01.2023 04:16 Ответить
На своїх умовах воно може сісти тільки на електричний стілець! І те, ці умови повинні торкатися тільки того, чи зав'язувати йому очи, чи ні!!!
показать весь комментарий
17.01.2023 18:19 Ответить
Зеублюдки,если бы вы не продали Украину ***** год назад,но народ не дал,то не пришлось бы сейчас *************. Надеюсь после войны увижу ваши тушки на столбах любимого Крещатика,предатели ***** с 95 квартала. Что бы вы сдохли раньше.
показать весь комментарий
17.01.2023 18:25 Ответить
Пан Зеленский ! Вы границу для желающих откройте уехать, а ты бери тварь (убийца ) и ***** если тебе надо со своими блеать рашиками! Вас политики не навижу
показать весь комментарий
17.01.2023 19:05 Ответить
То есть по твоему мужчины которые из-за границы вернулись с насиженных мест любят Зеленского?! А не вернулись чтоб помочь хоть как-то своей Родине?!
Ты с годовой вообще дружишь или просто перепуганная девушка, под мужским ником?
показать весь комментарий
17.01.2023 19:33 Ответить
Покажи хоть одного?????? А тёлочка наверно ты )))) которая любит кровь и бабки((((
показать весь комментарий
30.01.2023 20:31 Ответить
Недоразвитый та даже я мне 56лет приехал с Нидерландов, потому что здесь нужнее. И таких много которые из-за границы приехали Родину защищать и молодых кстати тоже. И вернулись не ради Зели, а потому что на Украину напала рашка, разницу вкуриваешь олень и никто не ноет что тяжело и плохо. Политиков оно ненавидит. На нас напал ху*ло, вот и их нужно уничтожать. Не берут в армию, есть куча других способов помочь, например волонтёрская помощь воинам на нуле и т.д. Так что не ной, возьми себя в руки и найди себя, а не за границу убегать, чтоб иностранцы ржали с тебя что за юбками прячется он....
показать весь комментарий
30.01.2023 20:45 Ответить
А за щеку путя и его любовник письков не хотят взять скрепненько...
показать весь комментарий
17.01.2023 19:28 Ответить
Так здохни за непонятые идеи,пока мажоры бабки считают ,или тебе война тоже выгодная?
показать весь комментарий
07.02.2023 20:41 Ответить
Ты это вообще кому написал???????
показать весь комментарий
07.02.2023 21:50 Ответить
Я так здесь как правило не выражаюсь. Пошел на х*й ***** недоразвитый. Какие непонятные идеи, ты вообще ********. На нас напали рашисты убивают наших детей, женщин, стариков, я уже не говорю за разрушения. А ты чмо говоришь непонятные идеи. Завали свое хлебало...
Понятно что есть мрази которые зарабатывают на войне. Ну так если ты знаешь кто подымай хотя бы резонанс в СМИ, собирайтесь волонтёрами, вообщем вариантов куча....
показать весь комментарий
07.02.2023 21:57 Ответить
Дивно якось(Слабо собі уявляю,що ***** збирає знову всіх в бальшом залі,і заявляє ,що він чи вони передумали і до складу рашки входять лиш два регіони,а інші два напів повертаються Україні((А репарації,а суд ?(((
показать весь комментарий
17.01.2023 19:32 Ответить
За стіл вона хоче сісти... а на бутилку, вона не хоче сісти !???
показать весь комментарий
17.01.2023 21:07 Ответить
Роіся хоче, пісюна посмокче.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:46 Ответить
приймайте мої умови, інакше семеро мене не втримають - царь лаптеногих мовить. На цьому світі і восьмеро не втримають царя.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:58 Ответить
Резніков не договорює що казав на це Зеля.
показать весь комментарий
17.01.2023 22:12 Ответить
Сесть может!,но только на бутылку от савиетьського шампанского!
показать весь комментарий
17.01.2023 22:24 Ответить
расея може сісти тільки на йух,а не за стіл переговорів.
показать весь комментарий
17.01.2023 22:34 Ответить
Потрібно самим ескалувати конфлікт і йти в наступ і звільняти окуповані землі, а не місяцями чекати коли в наступ піде агресор
показать весь комментарий
18.01.2023 02:17 Ответить
@

>Потрібно самим ескалувати конфлікт і йти в наступ і звільняти окуповані землі, а не місяцями чекати коли в наступ піде агресор

Я не думаю, що в ЗСУ цього не знають, чи не хочуть.
Вони воюють, як уміють, і не нам, цивільним, судити - а чи з наявними ресурсами можна зробити щось більше чи краще.

Ніхто спеціально не планує «місяцями сидіти в окопах». Так складається обстановка. І у 2-й світовій війні перелам наступив аж через два роки.

Війна - це завжди трагедія. Але надія перемогти робить її оптимістичною, бо лише при перемозі є хоч якісь, зі сльозами на очах, виправдання понесеним жертвам.
показать весь комментарий
18.01.2023 04:30 Ответить