5314 посетителей онлайн

Президент Евросовета Мишель призывает предоставить Украине танки

мишель,шарль

Президент Европейского совета Шарль Мишель заявил, что выступает за предоставление Украине танков, включая другие необходимые виды вооружения.

Об этом он сказал, выступая в Европарламенте, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

"Уже почти год Россия реализует стратегию разрушения и террора, пытаясь бомбами заставить украинцев подчиниться. Мы видим этот подход в Бахмуте, в Соледаре, из последнего - в Днепре. Но украинцы сопротивляются и продолжат борьбу. А мы, Евросоюз, продолжим поддерживать их столько, сколько будет необходимо. Мы продолжим военную поддержку благодаря расширению Европейского фонда по поддержанию мира. Сейчас время действовать. Украине срочно нужно больше вооружения, и лично я выступаю за то, чтобы предоставить Украине танки", - заявил он.

Напомним, ранее за предоставление Украине танков высказалась президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен.

Топ комментарии
+12
показать весь комментарий
18.01.2023 12:17 Ответить
+6
Шольц боится путина . Проблема .
показать весь комментарий
18.01.2023 12:17 Ответить
+5
У нас при народженні нараховуватимуть гроші дітям за використання надр. Зеля обіцяв, а заЯц тріпацца нібудіт.
показать весь комментарий
18.01.2023 12:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
багато хто виступає...І шо? на Рамштайні ,все одно все вирішать,давати чи ні... і Шольца будуть бити.
показать весь комментарий
18.01.2023 12:17 Ответить
Нехай виступають, так формується, в тому числі суспільна думка громадян ЄС.
показать весь комментарий
18.01.2023 13:01 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2023 12:17 Ответить
У нас при народженні нараховуватимуть гроші дітям за використання надр. Зеля обіцяв, а заЯц тріпацца нібудіт.
показать весь комментарий
18.01.2023 12:22 Ответить
ніколи такого не було щоб збрехав 🐃
показать весь комментарий
18.01.2023 12:48 Ответить
Для експерименту вони поки що все нараховують своїм дітям. Експеримент мала б закінчити прокуратура при наступній владі.
показать весь комментарий
18.01.2023 16:18 Ответить
Саме така маячня відлякує європейців. Не варто цього постити.
показать весь комментарий
18.01.2023 13:11 Ответить
Тобто, від росіян, історично перенасичених зброєю та завойовницькою ідеологією, європейці не лякаються. А від українців перелякаються?
показать весь комментарий
18.01.2023 14:49 Ответить
Шольц боится путина . Проблема .
показать весь комментарий
18.01.2023 12:17 Ответить
Чувствую в этом Рамштайне его заставят дать танки.
показать весь комментарий
18.01.2023 12:19 Ответить
Він вдавиться та не дасть. Це ж німці, вони усі жопошники, навіть на найвищому рівні, навіть під час війни під боком.
показать весь комментарий
18.01.2023 12:25 Ответить
Боїться, бо не бачить рішучості з боку США йти до кінця і розвалити парашну *********.
показать весь комментарий
18.01.2023 12:20 Ответить
Правда ваша.Було б щире бажання покінчити з цією страшною війною,давно б знищили бункерне пуйло.Бен Ладена за менше зло ліквідували,а тут на очах всього світу вбивають цілу країну,а "гаранти" все теляться
показать весь комментарий
18.01.2023 12:25 Ответить
Він не боїться Путіна, але в першу чергу він повинен дбати про інтереси Німеччини та свій власний гаманець.
США та Європейський Союз зараз перебувають в економічній "битві", і США мають більше шансів на перемогу, оскільки вони мають низькі ціни на енергоносії.
показать весь комментарий
18.01.2023 12:35 Ответить
Здесь не в боязни дело, это просто продолжение "восточной политики" товарищей брандта, кизингера, шмидта, коля, шредера, меркель и их пособников. Причем, правящая партия в германии может меняться, но "восточная политика" всегда оставалась неизменной. А это означает, что на нее подсели все, как промышленность, банки, партии так и само общество. Немцев как магнитом тянет к кацапстану. В нем они видят альтернативу и главного союзника в борьбе с США. Одновременно, как-бы невзначай, германия с францией являются центром всемирного левого интернационала, а какой у этих ребят главный враг, я думаю все понимают.
показать весь комментарий
18.01.2023 16:18 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2023 12:28 Ответить
Це Бен Аффлек так вважає?
показать весь комментарий
18.01.2023 12:29 Ответить
це те, що напевно тільки ті, хто в Німеччині жив зрозуміють 😂
показать весь комментарий
18.01.2023 12:45 Ответить
До чого тут Бен ?
показать весь комментарий
18.01.2023 13:40 Ответить
він актор і вміє передати емоцію, це щоб сарказм було зрозуміло навіть тим, хто не обтяжений інтелектом
показать весь комментарий
18.01.2023 18:33 Ответить
Аааа! Раніше для цього використовували Роберта Дауні Джуніора з його багатомовною мімікою. Аффлек не дотягує, і взагалі, він дуже поганий актор. Тут він просто з будуна та вийшов покурити.
показать весь комментарий
18.01.2023 18:39 Ответить
Це Шольц вважає, що танки - то сільсько-госп. техніка.
показать весь комментарий
18.01.2023 16:58 Ответить
харе там уже выступать и заявлять............требуйте и давите на ослошольца........................................................
показать весь комментарий
18.01.2023 12:30 Ответить
Не по темі, але ж Октябрський районний суд Полтави позбавили можливості розглянути справу Мамая у зв'язку з задоволенням самовідводів УСІХ суддів.

Зашибісь??? Забзділи щурі грьобані. А ви кажете рехворма
показать весь комментарий
18.01.2023 12:37 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2023 12:43 Ответить
в першу чергу треба далекобійні ракети
показать весь комментарий
18.01.2023 13:31 Ответить
Как же меня радуют "призывы" и "обеспокоиность" в связи в воеными действиями РоZZии против Украины, прям еле сдерживаю слёзы... (всхлипывает)
показать весь комментарий
18.01.2023 13:40 Ответить
Ті танки треба були Україні ще влітку, Захід прозріває що Україна і росія це не одна країна, щось починає доходити....
показать весь комментарий
18.01.2023 13:47 Ответить
Черепахи! Рік кацапські нелюди Рашисти ведуть війну, терор та геноцид Українського народу а вони ще й досі "рекомендують та обговорюють" !!! Слабка система, дуже повільна.
показать весь комментарий
18.01.2023 14:14 Ответить
Євробюрократія це коли після обговорення проходить півроку і танки вже в Україні....
показать весь комментарий
18.01.2023 14:41 Ответить
Одних танков уже не достаточно, теперь нужны и танки и ракеты!
показать весь комментарий
18.01.2023 16:25 Ответить
Если канцлер ФРГ не подгонит ближайшее время ВСУ танки,значит дело эксканцлерши живет и процветает..