12471 посетитель онлайн
5 535 20

Грузинская оппозиция готова силой освободить Саакашвили, – новый лидер партии ЕНР Хабеишвили

саакашвілі

Первоочередной задачей крупнейшей оппозиционной партии Грузии "Единое национальное движение" является освобождение основателя партии, бывшего президента Грузии Михеила Саакашвили.

Об этом заявил новый лидер партии Леван Хабеишвили. Он победил на выборах главы ЕНР, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

Как заявил журналистам Хабеишвили, ЕНР требует коренного обновления для "радикальной борьбы с действующим режимом". Первостепенной задачей партии он считает увольнение из заключения основателя ЕНР, экспрезидента Грузии Михеила Саакашвили.

"Мы готовы к радикальным действиям для освобождения Михеила Саакашвили. Если потребуется, мы насильно освободим его из больничной палаты", - заявил Хабеишвили.

На должность главы партии претендовали четыре кандидата – уже бывший глава ЕНР Никанор Мелия, Хабеишвили, Нона Мамулашвили и Георгий Мумладзе. В голосовании приняли участие 41 100 членов и активистов ЕНР.

Топ комментарии
+18
якою би протиречивою не була постать Міхо, очевидно що зараз при владі в Сакартвело прокацапська влада, очевидно що Міхо враг путлєра і очевидно що його зживають зі світу...
показать весь комментарий
30.01.2023 11:32 Ответить
+15
Це карма-свого часу цей "діяч",на догоду кремлю,старанно "зживав" Пороха й сприяв переходу влади в Україні тим хто став нищити Армію,повертати Портнових,відводити війська й пускати "шатли" на Чонгар! На його руках достатньо крові українців!
показать весь комментарий
30.01.2023 11:48 Ответить
+12
Боротьба з проукраїнською владою за рашистські гроші курченків, організація атаки на один з основних атрибутів української державності - держкордон з його силовим проривом, а також масових заворушень в центрі Києва з активною протидією правоохоронним органам під час війни з рашистчькою пітьмою тощо - що це, як не дії ворога проти України?
показать весь комментарий
30.01.2023 11:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
якою би протиречивою не була постать Міхо, очевидно що зараз при владі в Сакартвело прокацапська влада, очевидно що Міхо враг путлєра і очевидно що його зживають зі світу...
показать весь комментарий
30.01.2023 11:32 Ответить
Це карма-свого часу цей "діяч",на догоду кремлю,старанно "зживав" Пороха й сприяв переходу влади в Україні тим хто став нищити Армію,повертати Портнових,відводити війська й пускати "шатли" на Чонгар! На його руках достатньо крові українців!
показать весь комментарий
30.01.2023 11:48 Ответить
Не накидай...не у всіх пам'ять однобока...це ти пишеш зараз "на догоду кремлю" і його посіпакам
показать весь комментарий
30.01.2023 12:01 Ответить
Якщо він ворог_путіна, це не звільняє його від відповідальности за законами Сакартвело. Бо блаЗЄнський тепер також "ворог_путіна", але злочинів до 24.02 вчинив немало.
показать весь комментарий
30.01.2023 14:31 Ответить
Підуть на приступ -- гаида - гаида .
показать весь комментарий
30.01.2023 11:32 Ответить
Пізно всрались.
показать весь комментарий
30.01.2023 11:33 Ответить
І визволять, і вшанують, і все у них теперка буде харашо!
(сякається розчулено)
показать весь комментарий
30.01.2023 11:35 Ответить
Разговаривать не мешки ворчать. Хотели уже бы что-то делали. А так только как в Белоруссии бла-бла-бла
показать весь комментарий
30.01.2023 11:35 Ответить
Кстати не забудьте шарики фонарики цветочки
показать весь комментарий
30.01.2023 11:37 Ответить
Ви для початку хоча б пару мітингів проти понаїхавшої кацапні організуйте - грузини незадоволені напливом свинособак! А потім на хвилі народного гніву можна і Саакашвілі визволити!
показать весь комментарий
30.01.2023 11:41 Ответить
визволяйте обережно, не по частинах а то потім не зліпите докупи...
показать весь комментарий
30.01.2023 11:42 Ответить
Боротьба з проукраїнською владою за рашистські гроші курченків, організація атаки на один з основних атрибутів української державності - держкордон з його силовим проривом, а також масових заворушень в центрі Києва з активною протидією правоохоронним органам під час війни з рашистчькою пітьмою тощо - що це, як не дії ворога проти України?
показать весь комментарий
30.01.2023 11:45 Ответить
..головне - аби порядні люди не постраждали, поки невідомо хто змагається за владу невідомо з ким
показать весь комментарий
30.01.2023 11:48 Ответить
зараз,коли в Грузії прорашистська влада ,силою визволяти Міхо це повторити білоруський сценарій фсб ,коли на допомогу грузинським мусорам будуть кинені рашистські собаки,так само як свого часу.це було в Білорусії.Це було зроблено для того.щоб сябри не протестували при майбутньому нападі рашиста на Україну з їхнього бульбостану,
показать весь комментарий
30.01.2023 11:56 Ответить
Если будут сидеть и молчать у них всегда будет пророшистская власть
показать весь комментарий
30.01.2023 11:58 Ответить
Зайвих рашистських собак НЕМАЄ, вони всі тут... Грузинська влада, якби мала яйці, під шумок могла б уже Абхазію і ПД. Осетію вернути!
показать весь комментарий
30.01.2023 12:07 Ответить
чоловіче, рашистських псів по цілому світі всюди повно не кажучи про Грузію , чи Україну,або бувші совкові республіки
показать весь комментарий
30.01.2023 15:54 Ответить
Пока они будут готовиться бедный Михо концы отдаст.
показать весь комментарий
30.01.2023 16:07 Ответить
хорошая новость!Саакашвили нужен всем людям доброй воли для борьбы с ****** и говнорашкой!
показать весь комментарий
30.01.2023 19:13 Ответить