6779 посетителей онлайн

10 модернизированных танков Leopard-2 Швеция передаст Украине, - Spiegel

leopard

Правительство Швеции решило присоединиться к танковой коалиции и передаст Украине 10 танков Leopard типа 2A6 и 2A5.

б этом пишет Spiegel, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По информации издания, правительство в Стокгольме хочет предоставить Украине всего десять танков Leopard типа 2A6 и 2A5 для планового оснащения двух украинских танковых батальонов.

Сообщается, что танки могут быть использованы в первую очередь в качестве дополнения к комплекту танков, которые Германия сейчас собирает для Украины. Так, Берлин пообещал поставить 14 моделей 2A6 со складов Бундесвера для батальона, который должен быть оснащен 31 танком Leopard 2.

Топ комментарии
+17
Дякуємо народу Швеції !!!
показать весь комментарий
24.02.2023 14:48 Ответить
+14
Сьогодні на болотах проблеми з фейсайді )))
показать весь комментарий
24.02.2023 14:46 Ответить
+12
Чудово!....
показать весь комментарий
24.02.2023 14:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сьогодні на болотах проблеми з фейсайді )))
показать весь комментарий
24.02.2023 14:46 Ответить
Чудово!....
показать весь комментарий
24.02.2023 14:47 Ответить
Дякуємо народу Швеції !!!
показать весь комментарий
24.02.2023 14:48 Ответить
Дякуємо.
показать весь комментарий
24.02.2023 14:53 Ответить
Спасибо Швеция!
показать весь комментарий
24.02.2023 15:00 Ответить
Батальйону новому присвоїти ім'я короля короля Карла 12го.
показать весь комментарий
24.02.2023 15:08 Ответить
Так там пердакі порвуться на болотах
показать весь комментарий
24.02.2023 17:29 Ответить
Свали, мокшань.
показать весь комментарий
24.02.2023 15:16 Ответить
І лізуть, і лізуть зайвохромосомні.
показать весь комментарий
24.02.2023 15:22 Ответить
чудово
показать весь комментарий
24.02.2023 15:17 Ответить
Саме цінне, що може передати Швеція, це самохідна гаубиця "Арчер". Фантастична зброя. Порівняйте буксирувану 155-мм гаубицю "три сокири" з розрахунком 7-9 чол. і "Арчер" того ж калібру з екіпажем 3 (а можна і 2-х) чол.. Не кажучи вже про інші характеристики.
показать весь комментарий
24.02.2023 15:20 Ответить
Уже передали і велику кількість, якщо врахувати, що їх не так багато і виготовили.
показать весь комментарий
24.02.2023 15:26 Ответить
Так, машина дуже складна, з ************* електронікою та гідравлікою, тому й виробляють їх шведи в невеликих кількостях.
показать весь комментарий
24.02.2023 15:32 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=nhJoTtj1Q_E
показать весь комментарий
24.02.2023 15:38 Ответить
Яка чудова новина. Вчора, коли мова йшла про Фінляндію, я теж надіявся на 10 танків, а вони дали 3 тай то для розмінування, але й на тому спасибі. Для прориву оборони орків на Приазов'ї саме те. І тоді я подумав про Швецію. Сьогодні шведи мене почули. Може й датчани ще передумають.
показать весь комментарий
24.02.2023 16:01 Ответить
хочу на полі бою побачити основні бойові танки Італії (модифікація Леопарда 2, Кореї (акивно їх продають в Польщу) і Японії, яка прийняла колись закон, що не дозволяє експортувати танки в будь яку країну світу)...
показать весь комментарий
24.02.2023 16:31 Ответить
К концу марта немецкие военные инструкторы, обучающие украинских военнослужащих обращению с танками и другим вооружением, будут усилены «30-50 военнослужащими из Норвегии и несколькими сотнями из Нидерландов».
https://www.usnews.com/news/world/articles/2023-02-22/hundreds-of-foreign-soldiers-to-help-train-ukrainian-troops-in-germany-general
показать весь комментарий
24.02.2023 16:48 Ответить