9825 посетителей онлайн
12 813 66

Группа чеченцев готовила теракт в Бельгии. Думали атаковать здания НАТО

іділ

Бельгийская полиция задержала семь человек по подозрению в подготовке террористической атаки.

Об этом сообщила прокуратура Бельгии, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Известно, что подозреваемые обсуждали несколько сценариев атаки в Бельгии, но еще не определились с целью.

"Говорили о зданиях НАТО, но на данный момент эти планы не выглядят очень конкретными", – сказал представитель прокуратуры газете.

Почти все подозреваемые имеют чеченское происхождение. Трое являются гражданами Бельгии и принадлежат к группе ярых сторонников террористического "Исламского государства". Некоторые из них ранее были судимы за незначительные правонарушения.

Задержания произошли после того, как полиция провела рейды в нескольких местах в Западной Фландрии и Генте в рамках расследования терроризма.

Задержанных могут обвинить в покушении на убийство, участии в деятельности террористической группы и подготовке теракта.

Топ комментарии
+31
Впустили до себе вівцейобів-терористів, видали їм паспорти, годуєте їх за гроші корінних бельгійців-платників податків. Тепер страждайте.
показать весь комментарий
05.05.2023 08:57
+27
а на фуя ви їх впустили??? по своїй доброті?? тепер чмокайте
показать весь комментарий
05.05.2023 08:55
+25
надо депортировать всех кацапов с европы пока не поздно 24 часа на сборы чямодана и в теплушку к березкам
показать весь комментарий
05.05.2023 08:58
Комментировать
Сортировать:
Тік-токери проти НАТИ.
показать весь комментарий
05.05.2023 08:52 Ответить
Як показав у свій час теракт в редакції французького сатиричного журналу "Шарлі ****", ці іділо-чечени таки можуть вбити в Парижі з десяток людей
показать весь комментарий
05.05.2023 08:55 Ответить
Можуть вбити де завгодно і кого завгодно, а не тільки там. І до чого тут НАТА?
показать весь комментарий
05.05.2023 09:01 Ответить
Фанатики -- ці можуть .
показать весь комментарий
05.05.2023 08:54 Ответить
О, почалося.
показать весь комментарий
05.05.2023 08:54 Ответить
Всіх на пляшки.
показать весь комментарий
05.05.2023 08:54 Ответить
а на фуя ви їх впустили??? по своїй доброті?? тепер чмокайте
показать весь комментарий
05.05.2023 08:55 Ответить
Впустили до себе вівцейобів-терористів, видали їм паспорти, годуєте їх за гроші корінних бельгійців-платників податків. Тепер страждайте.
показать весь комментарий
05.05.2023 08:57 Ответить
При чому тут голосували?
Міграційна служба за гроші впускає тих найомів ще з часів Кравчука.
Менти - продажні були, є і будуть.
показать весь комментарий
05.05.2023 09:37 Ответить
ти-крітікан-- недоліки бачать всі -а ти не пропонуешь виходу, ніби самий розумний серед всіх ,, пророк з помийної ями
показать весь комментарий
05.05.2023 09:48 Ответить
Вихід зрозумілий навіть для розумово обмежених, типу тебе.
Заборонити міграцію муслімів в Україну від слова взагалі і пофіг!
показать весь комментарий
05.05.2023 09:53 Ответить
зніми маску-оголоси себе міністром і вперед
ти мій розумово необмежений,, небось слуга урода???
показать весь комментарий
05.05.2023 09:54 Ответить
Найом кадровий камуніст на службі в партії і кгб, як його було не впустити?
показать весь комментарий
05.05.2023 10:28 Ответить
Большинство чеченцев бежало от войны и руССкого беспредела…четверть населения уничтожили рашисты. А то так можно и об украинских беженцах сказать зачем впустили….(
показать весь комментарий
05.05.2023 09:33 Ответить
Ти чув десь у ЄС теракти за участі Українців?
показать весь комментарий
05.05.2023 09:36 Ответить
Ты за всех украинцев впрягаешься…..еще зуб дай,дитя неразумное.Все хуже даже . Таких террористов и мразей среди «украинцев» в самой Украине сотни тысяч….которые служат рашистам с удовольствием под власовскими триколорами и убивают украинцев тысячами.(
показать весь комментарий
05.05.2023 09:44 Ответить
КацапаГаварящій, нерозумне дитя побачиш на фото у своєму паспорті, як небудь. А зараз идин4х¥й.
показать весь комментарий
05.05.2023 19:58 Ответить
ты чего в блатные тапочки запрыгнул шилом бритый блатной в Ж заводной ? ( в обиженную ты съехала …Ты с него слезь для начала куда посылаешь….шлепала ты нетная…..ржунемогу))
показать весь комментарий
06.05.2023 00:02 Ответить
Те що кацапаГаварящіє словісним поносом страждають я й без твого коментаря знав.
P. S.
путин-*****.
Кацап- раб *********** на швабре.
Рфія - страна террорист.
*****&кацап&рфія - ПНХ.
показать весь комментарий
06.05.2023 00:30 Ответить
куйло понятно что куйло….но вот зачем 73% таких как ты нерабов дерзких диванных ОСОЗНАННО выбрали колени перед этим куйло…..леша ты с батонами…позорище….ату тебя ((
показать весь комментарий
06.05.2023 08:19 Ответить
Тепер ти себе ще й балоболкою виставив, що для кацапаГаварящєго теж нормально.
Я ніколи не голосував за Зе., Й НІХТО на коліна перед ****** не стає крім рабокацапів нашваберних.
P. S. Більше відповіді тобі не буде, з балаболами як ти довго розмови не веду.
показать весь комментарий
06.05.2023 12:20 Ответить
Зачем ты мне тут жалуешься на судьбу свою ? Не ты выбрал так еще хуже тебе выбрали…..сиди как мышь под веником терпи и не дергайся..если ни на что не способен ….ЗЕермаки тебе укажут твое место. .. позорище (
показать весь комментарий
07.05.2023 15:16 Ответить
релігійні фанатики, там бог замість мозку. релігія - зло.
показать весь комментарий
05.05.2023 08:56 Ответить
Ну тоді наука таке ж зло як і релігія. Наука дала зброю масового враження, найсмертельнішу біологічну зброю і багато інших жахіть. Чи може зло все таки дурні люди, які релігію, як і науку використовують в своїх дурних діяннях?
показать весь комментарий
05.05.2023 09:30 Ответить
наука приносить користь та зло. релігія - виключно зло.
показать весь комментарий
05.05.2023 20:12 Ответить
Субєктивне, однобоке, травмоване сприйняття релігії як явища.
показать весь комментарий
06.05.2023 07:16 Ответить
я і не претендую на вселенську правду. це виключно моє ставлення до релігії: найгірше, що видумала людина. інструмент зомбування та контролю за стадом, інструмент знищення науки та стримування освіченості людей, притулок для слабких та недалеких. це і весь основний функціонал видуманого бога.
показать весь комментарий
06.05.2023 11:25 Ответить
Твоя ненависть до церква не обгрунтована і теж має прояв фанатизму, а тому якщо ти такий прихильник науки, то грунтовніше поцікався тим, що так тобі болить. Ти жертва псевдоісторичної концепції того, що релігія гальмувала науку. З древності і до недавнього часу наука і освіта ширилась через релігійні установи, при церквах, через монастирі, храми. Ти 100% вважаєш, що христианство і інкізиція це культ мракобєсів, але інквізиція була чи не єдиним дієвим інструментом бородьби з мракобєсним дрімучім суспільством та місцевими феодалами-царьками. Покопайся в церквній історії, справжній історії, а не научпопі і побачиш, що по вирокам інквізиції страчували в якихось особливих випадках, а от по вирокам феодалів таки сплювали неугодних "єретиків", "відьм" і т.д., але всі страти приписані демонізованій церкві.
показать весь комментарий
06.05.2023 16:29 Ответить
в мене немає ніякої ненависті. презирство, зневага та жалість. ненавидять ворогів, як кацапів наприклад. я знаю історію релігії, як давньої, так і ********, цікавлюся нею досі. тому зневажаю цей інститут вигаданих божеств, канонів, ритуалів та уявних святих. комусь і гундяй - свята людина, провідник та намісник бога на Землі...ну і їх вигаданий бог їм суддя, не я. про науку та церкву навіть сперечатися на маю бажання, бо то маячня повна. мало-мальські обізнана людина такого би не сказала. як би не релігія, тисячоліттями знищувавша науку, не тільки в часи інквізиції, бо це всього лиш маленька частка історії, ми би, вірогідніше за все, досягли б вже зірок, не тільки планет Сонячної системи. по суті наука почала нищити релігію лише в середині 19 та, місцями, на початку 20-го сторічь і научно-технічний прогрес почав іти шаленим темпом. за 100 років занепаду інституту вигаданих попами богів та святих людство досягло такого прогресу, який при домінуванні релігії був просто не можливий і за тисячу років.
показать весь комментарий
06.05.2023 20:16 Ответить
Ти трішки не читав, що я писав попереду? Після падіння Римської імперії величезну кількість інформації зберігали християнскі монастирі, а монахи виконували роль літописців та загалом ширили грамоту у суспільство. До того як рівень життя простого люду дозволив отримувати навчання в школах люди отримували знання в закладах при релігійних установах. Ти парадоксу не прослідковуєш? Як же тоді релігія тормозила науку, якщо вона закладала фундамент для загальної народної грамотності? В тебе проекція якоїсь психічної травми на церкву. Якщо дурна людина піддається впливу релігії, то це не робить релігію дурною, але дурість викривляє та коробить можливу користь та обертає її шкодою. Я сам агностик, але коли віруючих клеймують тупим стадом, то зрозуміло, що такий обвинувачувач сам на тому ж рівні що й жалюгідні фанатики, але просто на іншій стороні монети.
показать весь комментарий
07.05.2023 00:12 Ответить
За 10000 років з релігією людство набивало шишки, але вперто йшло вперед, а за 100 років з наукою людство стоїть на порозі знищення. Твоя софістика однобока, як і речення, що я написав попереду і на меті має тільки закріплення своєї вигаданої переваги над віруючими людьми. Твоє безрадісне потішання має приречений на розчарування кінець. Релігія як мінімум являється невідємною частиною культури та традицій, аналіз та усвідомлення яких необхідні для належного духовного наповнення людини. ******** псевдонаучний снобізм породив дизгармонійне суспільство направлене на матеріалізм та марне споживання. Наука дала тобі можливість ловити глибокі думки, але в тебе немає мудрості їх розуміти.
показать весь комментарий
07.05.2023 00:34 Ответить

це максимум, на що можуть розраховувати твої "глибокі філософські думки" та "розумні висновки".
показать весь комментарий
07.05.2023 12:25 Ответить
Ти злився, синок) Ну за твоя мамка вміє в глибину, мож в неї проконсультуватися.
показать весь комментарий
07.05.2023 12:54 Ответить
угу, а в тебе, "філософ", щось дуже часто проксі відвалюється, а "широта" міслі до мамок зводиться. і те, і інше кацапсячим духом тхне
і про всяк випадок я повторюсь: комусь і гундяй - свята людина. я їм співчуваю. можливо і до тебе колись дійде, що гундяй та старий педофіл папа римський уособлюють в собі релігію, не залежно від часу, вони і є релігія. дєрзай, "агностик".
показать весь комментарий
07.05.2023 13:08 Ответить
Почав говорити на доступному тобі рівні. Я звісно як оддерзаю твою мамку, скажу їй до психолога тебе показати, бо тобі мабуть старий папа педофіл все життя зпоганив.
показать весь комментарий
07.05.2023 13:17 Ответить
Не всі мусульмани терористи. Але всі терористи мусульмани
показать весь комментарий
05.05.2023 09:48 Ответить
А козломордые?
показать весь комментарий
05.05.2023 15:41 Ответить
Але ж не всі рускіє пагані!
Пустили до себе гнід - тепер матимете проблеми. Головне, не забувайте частіше висловлювати максимальну занепокоєність.
показать весь комментарий
05.05.2023 08:57 Ответить
надо депортировать всех кацапов с европы пока не поздно 24 часа на сборы чямодана и в теплушку к березкам
показать весь комментарий
05.05.2023 08:58 Ответить
чеченці зараз воюють, а то - пси кадирова...
показать весь комментарий
05.05.2023 09:01 Ответить
знову міфи... чеченці що сповідують радикальний іслам - ненавидять кадиркіна, він для них зрадник тому що звязався з руськими. Так що не треба про "хороших чеченців" - вони є, але їх не так багато.
показать весь комментарий
05.05.2023 09:54 Ответить
коханці овезь і кіз - кадирівці, показують своє звірине рило.... хто тварин пустив в Європу???
показать весь комментарий
05.05.2023 09:02 Ответить
Толерантність лукавої старої путани Європа.

Хрестиянська Європа ігнорує Україну, але запопадливо надає притулок ісламістам - вирощує на влі крокодилів...
показать весь комментарий
05.05.2023 09:02 Ответить
Де Ви побачили "ігнорує Україну"? Глючить?
показать весь комментарий
05.05.2023 09:40 Ответить
Нагорняк не мели ху.....ні! Християнська Україна запопадливо вже 32 роки носиться,як ж...д з мацою,з УПЦ МП,а ці попи в сотні разів гірші за ісламістів...
показать весь комментарий
05.05.2023 09:54 Ответить
та ......на чеченців! я тобі,нерозумному,вказав на ідіотизм ісламофобії,при тім,що у нас УПЦ МП гірша і злочинніша за різних далеких від нас ісламістів! ісламісти не причетні до нападу на Україну і вбивств українців,а бородані причетні але тобі це чомусь байдуже, тобі ісламісти спокою не дають...ну й хто ти після цього?
показать весь комментарий
05.05.2023 10:26 Ответить
Вочевидь, виявили випадково, коли відпрацьовували антитерористичні заходи у зв'язку із візитом Зеленського в Нідерланди.
Виходить, що на цей раз замість стихійного лиха чи катастрофи візит нашого гаранта врятував штаб-квартиру НАТО від захоплення.
показать весь комментарий
05.05.2023 09:04 Ответить
Справжні чеченці воюють за Україну чи у горах Кавказу, то якійсь кафировці
показать весь комментарий
05.05.2023 09:08 Ответить
ИГИЛ = раасия. Усім давно зрозуміло що головним спонсором та керівником цієї організації була і є рф. Не на порожньому місці з"явилась пвк вагнер де половина складу із колишнього ІГІЛУ з тими ж "підходами" до війни (відрізання голів, катування). Справжні нохча воюють на боці України у батальоні шейха Мансура. А то-росіянські відсмоктувачі
показать весь комментарий
05.05.2023 09:12 Ответить
Ото навіщо пускати до себе в країну різний генетичний хлам. Нехай сидять там де народилися!
показать весь комментарий
05.05.2023 09:12 Ответить
Что делают в Бельгии запроданцы?
показать весь комментарий
05.05.2023 09:12 Ответить
дело не в чеченах,дело в исламе. китайцы правильно делают,что щемят муслимов.
показать весь комментарий
05.05.2023 09:13 Ответить
Московія пірнає в іслам: наступний «Гундяєв» буде імамом

Майбутнє мордору формується на очах, і воно носить хіджаб чи тюбетейку. Ніяких вам кокошників чи вушанок: доля мусульманського населення постійно зростає, а вплив цієї релігії посилюється.

10% населення, - рівно стільки складала доля мусульман у Московії згідно з переписом 2002 року. Та кількість вірних аллаху приростає.

20% громадян РФ вважали себе мусульманами на початок 2020-го року (тут і далі - дані радіо «Свобода»).

30% складатиме ісламське населення Московії у 2030-му.

понад 50% - до 2050 року. Тобто, згідно з нинішніми тенденціями, років через 30 мордор повернеться до своїх ординських витоків та статистично стане ісламською державою (якщо не розвалиться, звісно, до того часу).

Кадиров назвав російських православних посіпаками західних інтересів, а мер Москви будує мечеті, - як ісламізація Московії виглядає на конкретному кейсі.

З початку березня мешканці одного зі східних мікрорайонів столиці вимагають припинити будівництво мечеті поруч із Храмом Ікони Божої Матері. Храм розташований на Святому озері, що є місцем прочанства православних християн. З початком будівництва озеро міліє. Під гаслом "Ми - росіяни і з нами Бог!" «богатирі» місцевого розливу протестують проти нескрепного закладу.

Та, як виявилося, в межах московської кільцевої дороги зараз юрисдикція аллаха. З меседжем "Ми - мігранти з мусульманських республік і з нами Собянін! (Мер Москви)", нові мешканці столиці без особливих погоджень забудовують 10 га землі, де буде мечеть на 60 тис. парафіян, медресе (школа), готель і торговий центр. Іншими словами, закритий ісламський квартал для відпочинку і роботи мігрантів із мусульманських республік.

«Боягузи та провокатори». Кадиров спокійно заявив, що всі протестанти діють на догоду західним інтересам, і порадив мобілізовувати підбурювачів на фронт. Ось в такий нехитрий спосіб, захищаючи святині, можна перетворитися на гарматне мʼясо. «В своїй хаті - своя правда», - це точно не про ватне православʼя Московії.

За останніх 10 років число мечетей в мордорі мало не подвоїлося, і в усіх великих містах вони зводилися з конфліктами. Мусульмани в підсумку перемагали.

Торік бункерний ідеологічно почав відхрещуватися від Київської Русі на користь ординського минулого. Тепер це треба робити антропологічно, оскільки титульна нація не лише змінить кепку та тюбетейку, але генетичний код, релігію, мову, спосіб життя та ментальність.

Глибинному ватному народу варто знати, що кожен немусульманим для них - невірний, тобто кафір. У кращому випадку, його треба ігнорувати… Мусульмани погано асимілюються, зберігаючи свої традиції, в тому числі - в освіті.

Словʼянським народностям Московії, котрі понаїхали на «ісконную» території Золотої Орди, важкувато буде виживати, як і зберегти «велікую русскую культуру», бо отим всім бурятам, таджикам і чеченцям оті всі «чернишевські» з «толстими» от нафіг не впали.

Вишенька на торті: ісламізація Московії відбувається не лише через надмірну плодовитість степових та гірських народів, але й водночас є свідомою політикою кремля. Більше про це тут:

- «Стало відомо, від кого «русскіє баби єсчьо наражают», це - таджики.»

- У Росії очікують навали узбеків, киргизів, таджиків.

Роман Бочкала
показать весь комментарий
05.05.2023 09:22 Ответить
Цікаво, яким чином ці терористи отримали бельгійське громадянство?

Там взагалі є фільтр?
показать весь комментарий
05.05.2023 09:25 Ответить
Стуконув хтось з середини, заклав ,як алкаш стєклотару, аби перекрити якийсь дрібний грішок перед законом. Більший злочин в цьому разі погашає менший. Звична практика в системах західного судочинства.
показать весь комментарий
05.05.2023 09:27 Ответить
..это были помесь мокши и чеченца,други ******* академика
показать весь комментарий
05.05.2023 09:34 Ответить
Кацапы с ИГИЛ объединились, все как обычно
показать весь комментарий
05.05.2023 09:38 Ответить
Ти з ними стикався?
Отож.
У мене вкрали та пошкодили майна на 50000 грн і дриснули в невідомому напрямку, типу на фронт.
Хай би воювали собі десь в Московії і подальше від нас.
показать весь комментарий
05.05.2023 09:50 Ответить
складне питання.

бо має багато складових.

1. нам потрібні вояки, що підуть в інтернаціональний батальон чи батальон шейха мансура.

2. нам не потрібні фундаменталісти бо фундаментальний іслам то деструктивна та агресивна релігійна течія

3. нам потрібна спільна европейська візія в тому числі з бельгійцями позаяк ми европейці

4. нам не потрібно влізати в конфлікти від яких зиску нуль а геморою повний океан

це лише головні тези, неголовних теж вистачає
показать весь комментарий
05.05.2023 10:18 Ответить