7501 посетитель онлайн

Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Этой ночью враг в очередной раз атаковал Николаев, в результате чего в городе произошли пожары.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Главное управление ГСЧС Украины в Николаевской области.

Как отмечается, в результате попадания боеприпасов и их обломков произошло частичное разрушение автосалона, торгового центра, а также здания на объекте промышленной инфраструктуры.

Кроме того, в городе возникли пожары, оперативно ликвидированные подразделениями ГСЧС.

Как сообщалось ранее, вечером 16 мая российские оккупанты ударили по городу Николаев, пострадала женщина, враг попал в гражданский объект. Кроме того, после серии взрывов в городе вспыхнули пожары.

В Генштабе сообщили, что оккупанты нанесли удары по Николаеву двумя крылатыми ракетами "Калибр".

Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 01
Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 02
Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 03
Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 04
Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 05
Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 06
Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 07
Последствия удара по Николаеву: частично разрушены автосалон, ТЦ, объект промышленной инфраструктуры, - ГСЧС 08

Топ комментарии
+18
Нас накрило, та ми маєм крила, та ми маєм Волю..... Горіть в пеклі москалі. Україна понад усе.
показать весь комментарий
17.05.2023 07:53 Ответить
+13
Ні, у рашистів для виправлання доцільності цих обстрілів є своя, хоч і хвора, нелюдська логіка. Виснажити нашу ППО, відволікти і відтягнути на чималу площу. Паралельно вбиваючи якомога більше цивільних українців. А от просто так, бо їм треба вбивати, щоб для себе виправдати нікчемне існування такої ракової пухлини на планеті, як рашистська підєрация
показать весь комментарий
17.05.2023 08:14 Ответить
+12
Обстріли заради обстрілів. Хвора кацапня.
показать весь комментарий
17.05.2023 08:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нас накрило, та ми маєм крила, та ми маєм Волю..... Горіть в пеклі москалі. Україна понад усе.
показать весь комментарий
17.05.2023 07:53 Ответить
Вибачаюсь! Текст молитви написан мовою оккупанта для розміщення на російських пропагандистських ресурсах.

Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас! Господи Вседержитель! Доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь православным российским убийцам, насильникам и мародерам за кровь нашу?
Просим Тебя, не оставить без наказания российских пилотов стратегических бомбардировщиков «Ту-22М3», «Ту-160» и «Ту-95», которые в три часа ночи, когда люди отдыхают, обстреливают крылатыми аэробаллистическими ракетами Х-47 «Кинжал» спальные районы и городские кладбища украинских городов.
Господи! Не премолчи! Вспомни и о семьях пилотов-убийц, жены которых молятся, чтобы их мужья после бомбардировок родильных домов, школ и вокзалов с беженцами в Украине, благополучно вернулись домой с премией.
Да будут скитаться дети российских православных летчиков, и просить хлеба из развалин своих жилищ, уничтоженных наводнениями, землетрясениями и пожарами.
«Да не будет сострадающих им, да не будет милующих сирот их. Да будет потомство их на погибель, и да изгладится имя их в следующем роде». Аминь!
В молитве употребляются некоторые цитаты из 108-го Псалма.
показать весь комментарий
17.05.2023 12:27 Ответить
Обстріли заради обстрілів. Хвора кацапня.
показать весь комментарий
17.05.2023 08:01 Ответить
Ні, у рашистів для виправлання доцільності цих обстрілів є своя, хоч і хвора, нелюдська логіка. Виснажити нашу ППО, відволікти і відтягнути на чималу площу. Паралельно вбиваючи якомога більше цивільних українців. А от просто так, бо їм треба вбивати, щоб для себе виправдати нікчемне існування такої ракової пухлини на планеті, як рашистська підєрация
показать весь комментарий
17.05.2023 08:14 Ответить
З недофлотом потрібно щось робити
показать весь комментарий
17.05.2023 08:02 Ответить
Хай буде проклята вся кацапня до десятого коліна разом з лічінками, які ще в вигляді ембріонов у кацапських самок.
показать весь комментарий
17.05.2023 08:20 Ответить
Діло не в ППО діло в тому що

руzгагаварячіє продовжують

руzгагаваріть, ось їх 8льєт👆удручоних

-асвабаждають...
показать весь комментарий
17.05.2023 08:25 Ответить
Тут без місцевого корегувальника не обійшлося. Потрібно виявляти "вату" і без правоохоронців проводити з ними роботу і це точно дасть свої результати, бо правоохоронці їх просто відпускають, накладаючи штрафи, чи якісь смішні терміни. А цю "вату" всі знають зі свого оточення. А кацапи, як кацапи, тільки в кіно вони душевні і добрі, виховані, а реально - дика потвора з ракетою і ядерною бомбою. Потвора, яка насищується кров'ю вбитих мирних громадян, жінок, дітей. Ну то, як вам миколаївці "русская культура"? Б'ють по мирних і брешуть, що по військових складах.
показать весь комментарий
17.05.2023 08:54 Ответить
да там треть всего города вата, это еще сдержанная оценка
показать весь комментарий
17.05.2023 09:03 Ответить
ти що не знаєш скільки у нас в Миколаєві вати? Кожен другий
показать весь комментарий
17.05.2023 10:24 Ответить
Ще забувся написати, коли місцева влада прибере із музею фроту міста Миколаєва пам'ятники кацапським адміралам? Чи то свої? Хто із депутатів не бажає про це голосувати?
показать весь комментарий
17.05.2023 08:55 Ответить
Видимо Сенкевичу из бывшей "Самопомощи" это не нужно. Видимо эта "Самопомощь" и считала их своими. Но мудрый народ привел же эту партию тогда и в ВР и на места.
показать весь комментарий
17.05.2023 09:03 Ответить
Мудрєйшій із мудрих нарідов Миколаєва вибрав "самонємощь" і "слуг" щоб мабуть поржати від їх брехні, а вимагає і чекає, щоб все було як в Німеччині.
показать весь комментарий
17.05.2023 09:21 Ответить
Теперь я разобрался какая самая патриотичная партия была и есть. Жаль, что когда были выборы в прошлую ВР никто не сказал, что "Самопомощь" это "самонємощь' Но лучше поздно, чем никогда.
показать весь комментарий
17.05.2023 09:37 Ответить
Леша ти пустозвон))) А разобраться ти можешь только в кучке своего кала
показать весь комментарий
17.05.2023 10:25 Ответить
Да ты что?. Я даже знаю изнутри какой и из-за чего рагзгорелся скандал на ремонте одного из спорткомплексов "Н.." в 2018. И знаю как ММР денюшки считала и видел даже каким образом.)
показать весь комментарий
17.05.2023 10:43 Ответить
Леша, русские не прийдут, не жди! И "чайки" никогда не будут мєрами, не надейся!
показать весь комментарий
17.05.2023 10:48 Ответить
Звісно, треба було ригів вибирати- Дятлова чи Чайку! Так ? Здали би Миколаїв, і обстрілів би не було? Так, Льоша Ляшенко?
показать весь комментарий
17.05.2023 12:29 Ответить
А рыги это и те, кто переобулся и внезапно покаялся? Им же полит. будущего в новой жизни не было. Или они не считаются, на камеру покаялся и все их простили?
показать весь комментарий
17.05.2023 12:41 Ответить
так цей Льоша і є представник того самого мудрого наріду, що хоче дива одразу и зараз. Посеред ватників вибрали більш-менш проукраїнського мера і ти диви - Льоші одразу Черчилля подавай.
показать весь комментарий
17.05.2023 09:42 Ответить
це смердюче кацапське лайно, основною метою якого є вкид лайна на вентилятор. Можна бути незадоволеним мером але притомні люди пам'ятають що він двічі(!) поспіль виграв вибори у представника "ригоаналів"
показать весь комментарий
17.05.2023 10:27 Ответить
то ти хотів влада чайку?
показать весь комментарий
17.05.2023 10:28 Ответить
Так, Сінкевич кроащий за чайку і дятлова, та інших ригів, від яких Миколаїв кишить. Вони тасуються від однієї партії(прапора) до іншої, а менталітет і погляди ті самі. І в якій би вони партії не були - назавжди залишаться ригами.То невже Сінкевич і "зелений слуга" Кім не бачать, що в Миколаєві, в дворі мезую флоту стоять пам'ятники кацапським адміралам? Діти, дивлячись на це будуть розуміти, що ті дяді добрі, раз їх не прибирають і десь щось всередині буде перевертатися, що можливо кацапи і створили місто Миколаїв і першими тут побудували флот? Чому там пропагується видумана історія кацапні і нуль реальної, правдивої, української історії?
показать весь комментарий
17.05.2023 14:32 Ответить
Леша, альтернативой Сенкевича был откровенно пророссийский ватник Чайка, лучше чтобы мудрый нарид выбрал его? Тогда бы в дополнение к адмиралам еще и памятник Сталину стоял. У нас и так за всю историю независимой Украины выборы в местный совет выигрывали либо коммуняки, либо ПР/ОПЗЖ. А ты сейчас г*вно набрасываешь на единственного боле-менее вменяемого кандидата.
показать весь комментарий
17.05.2023 09:39 Ответить
Условний Ваня десь в Саратові зараз до всрачки радіє перед телевізором "як нащі гарно вдарили по Миколаїві".
Довго щи цій нації треба буде виводити з себе кацапа болотяного.
показать весь комментарий
17.05.2023 09:45 Ответить
ссуки прокляті!
показать весь комментарий
17.05.2023 10:15 Ответить
Кацапських інженерів які розробляли ракети "Кінжал" заарештували, звинувачуючи в брехні держорганам про АНАЛОГВНЄТНОСТЬ цих ракет 🤣
Кацапи обісралися на увесь світ і зараз у своєму лайні смердять на увесь світ що нібито "Петріот" "проіграл воздушний бой над Кієвом" 😆



https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html 16.‎05.‎2023

Співробітники Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення Російської академії наук (РАН) Анатолій Маслов, Олександр Шиплюк і Валерій Звегінцев, які працювали над розробкою гіперзвукових ракет комплексу "Кинжал" заарештовані в РФ. Офіційне звинувачення - держзрада. Неофіційна - введення в оману керівництво державою, підробка даних випробовувань, розкрадання коштів виділених на проекти. Технічна комісія РФ РФ почала глобальну перевірку тематики.





https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html 17.‎05.‎2023

Вся розробка т.з. "гіперзвукових ракет нового покоління" в РФ є класичною технічною містифікацією, яка використовувалась виключно з політичними цілями. Уламки ракет "РК Кинжал" 1 шт. Х-55ОК (сер. № 127...89) і 2 шт. Х-55СМ (сер. № 548...77\568...77) - це технічно модифіковані ракети часів СРСР з заміною бойової частини ядерного типу, примітивними бойовими частинами (октоген) ударної дії, які не спрацювали в 2 випадках з 3.
показать весь комментарий
17.05.2023 10:33 Ответить
!!
показать весь комментарий
17.05.2023 11:18 Ответить
Ага, а ще прикол в тоу що кетай закупив кенжалів у мразійської *********... мабуть зараз підуть незручні запитання)))
показать весь комментарий
17.05.2023 11:28 Ответить