9876 посетителей онлайн
6 447 47

Украине нужно начинать подготовку для получения F-16, - Волкер

f-16

Для получения современных истребителей Украине нужно начать развитие соответствующей логистической составляющей и подготовку пилотов.

Об этом во время брифинга в Одессе сообщил бывший спецпредставитель Госдепа США по Украине Курт Волкер, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Всегда будут ссылки на то, что необходимо научить пилотов и построить логистику. Мы должны сделать это еще в прошлом году, так что нельзя больше медлить и нужно делать это уже сейчас", - заявил Волкер.

Он также добавил, что истребителей МиГ-29, переданных Польшей и Словакией, для победы Украине недостаточно.

Топ комментарии
+12
Усегда готовi!
показать весь комментарий
18.05.2023 01:12 Ответить
+8
Нідерланди є однією з чотирьох європейських країн, які тихо дали зрозуміти, що готові відправити F-16 до Києва. Їх флот, поряд з флотом Данії та Бельгії, може надати щонайменше 125 боєздатних F-16, за даними Міжнародного інституту стратегічних досліджень, британського аналітичного центру, який оцінює військові запаси в усьому світі. Норвегія, яка минулого року відмовилася від невизначеної кількості F-16, перейшовши на більш досконалий спільний ударний винищувач F-35, також готова зробити свій внесок.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:17 Ответить
+6
Sir Yes Sir!
показать весь комментарий
18.05.2023 01:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Усегда готовi!
показать весь комментарий
18.05.2023 01:12 Ответить
Yes. Sir. Yes!
показать весь комментарий
18.05.2023 01:14 Ответить
Sir Yes Sir!
показать весь комментарий
18.05.2023 01:15 Ответить
Нідерланди є однією з чотирьох європейських країн, які тихо дали зрозуміти, що готові відправити F-16 до Києва. Їх флот, поряд з флотом Данії та Бельгії, може надати щонайменше 125 боєздатних F-16, за даними Міжнародного інституту стратегічних досліджень, британського аналітичного центру, який оцінює військові запаси в усьому світі. Норвегія, яка минулого року відмовилася від невизначеної кількості F-16, перейшовши на більш досконалий спільний ударний винищувач F-35, також готова зробити свій внесок.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:17 Ответить
Не являюсь спеціалістом, але пару днів тому, читав статью в західній пресі, що Україні, щоб переломити ситуацію, та отримати перевагу в повітрі, потрібно 4 ескадрильї F-16 (близько 50 шт.) Те саме, говорив і Роман Світан.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:24 Ответить
Свитан уже нарасказывал про 6 мая. Теперь злится. Американцы давно все подсчитали - оптимально минимальный комплект - 128 шт. Плюс заправщики и самолёты дальней разведки и наведения. Как-никак - самая большая в Европе по площади страна.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:34 Ответить
Думаю, 127 штук буде достатньо, а Світан зараз працює арєстовічєм.
показать весь комментарий
18.05.2023 09:11 Ответить
Це пусті балачки.
Світан- героїчна людина, пройшов через полон в ордло. Але зараз у шерензі звіздоболів, що невилазіть із телевізорів і ЗМІ. Кількість озброєння літаків, чи іншого розраховується із переліку задач які повинні вирішувати ЗСУ. Повний перелік таких задач не знає навіть Генштаб. Це процес.
Не кажучи вже про то, що літак без озброєння нічого не вартий. Світан не розказував скільки і якого авіаційного озброєння нададуть Україні?
показать весь комментарий
18.05.2023 01:47 Ответить
Згоден. Краще 50 літаків і 2000 ракет до них, ніж 150 літаків і 200 ракет.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:59 Ответить
А людський фактор, де взяти таку кількість пілотів, асів своєї справи. Я просто вражений тим що вони у нас ще є, хочаб для МІГів.
Єдине що втрачено багато часу, і життів наших пілотів, це все, союзникам варто було робити ще вчора.
Ще важче буде зберегти ці літаки, і їхні бази.
Без території Польщі як основної бази базування нам не обійтися.
показать весь комментарий
18.05.2023 06:26 Ответить
Треба свою базу мати згодом, Польша і так непогано себе чухає
показать весь комментарий
18.05.2023 12:14 Ответить
150 літаків і 2000 ракет ще краще
показать весь комментарий
18.05.2023 07:30 Ответить
2000 ракет на 150 літаків- це дуже мало Тоді вже 10000 ракет, а це вже казки
показать весь комментарий
18.05.2023 12:16 Ответить
Наші військові не раз чітко говорили що їм треба близько 200 f-16
показать весь комментарий
18.05.2023 06:16 Ответить
Скільки тобі років?
показать весь комментарий
18.05.2023 10:45 Ответить
Багато вже 26, до суті питання перейдемо ти не згоден з нашими військовими ?
показать весь комментарий
18.05.2023 11:15 Ответить
шо-то сегодня тихо..... а где зеля, кто знает? ушел в снега после французской взбучки?
эго найвеличнейвшивого не витримало таких навантаженнь.....
показать весь комментарий
18.05.2023 01:19 Ответить
плановый запой
показать весь комментарий
18.05.2023 01:30 Ответить
Ізраїльтяни кажуть, що пілотуванню F-16 перенавчитися з МіГ-29 можна значно швидше, ніж бойовому застосуванню F-16. Платформа дуже різноманітна за складом озброєння.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:27 Ответить
Программа - 9 месяцев на полное переобучение.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:35 Ответить
Можна і за пів року перевчити молодого пілота. А от на переобладнання аеродромів піде 1,5 року, а навчання для технічного персоналу обслуговування літаків, супутніх приладів, інструментів тощо, на це треба від пів року до трьох років часу.
показать весь комментарий
18.05.2023 08:46 Ответить
Які проблеми пригнати вже навчених спеціалістів?
Які проблеми взагалі використовувати вже готову інфраструктуру, наприклад, Польщі?
Немає політичної волі, а її немає, бо дєрьмаки обсіли. Поки дєрьмаки сидять в кріслі, а не сидять в тюрмі / лежать в труні, мабуть і не буде. Як варіант, можна було б віддати бєню-годувальника, але бєня ж важливіший за країну, особливо за не свою країну, на яку в принципі насрать, бо завжди можна з мамою римою злинять на історичну родіну...
показать весь комментарий
18.05.2023 09:38 Ответить
Багато проблем, від політичних до технічних і описувати їх у форматі комментів, марна справа
показать весь комментарий
18.05.2023 09:44 Ответить
Тільки одна - політична. Ніяких технічних проблем не бачу. Ви б відмовились поїхати працювати у відрядження за додаткові гроші робити свою звичну роботу, в екзотичну але дружню країну, де шикарні жінки, смачний алкоголь і чудова природа? Без жодних ризиків при чому? Та ще й з можливістю отримати реальний технічний досвід, якого ви не отримаєте більше ніде і ніколи? Отож, і більшість спеціалістів теж погодяться.
показать весь комментарий
18.05.2023 09:52 Ответить
Мы не можем для F16 использовать аэродромы НАТО.
показать весь комментарий
18.05.2023 10:27 Ответить
Тому що... Що?
показать весь комментарий
18.05.2023 10:28 Ответить
Потому что много. Хотя бы ТТХ
показать весь комментарий
18.05.2023 11:07 Ответить
Чого "много"? Які "ттх"? Аеродроми НАТО не годяться для використання на них літаків НАТО?
ШТО?
показать весь комментарий
18.05.2023 11:08 Ответить
Читайте больше. Это все давно уже разобрано по косточкам. А заодно узнайте размеры Украины от восточной границы до западной границы.
показать весь комментарий
18.05.2023 11:15 Ответить
По суті шось буде, чи просто пости набиваєте?
показать весь комментарий
18.05.2023 11:18 Ответить
Я вам и сказал по сути - ТТХ и размер Украины. Этого предостаточно.
показать весь комментарий
18.05.2023 11:22 Ответить
Намяківаєте на то шо ф-16 не долетить, чи що?)
показать весь комментарий
18.05.2023 11:26 Ответить
Очень сильно намекаю что вам не помешало бы что-то почитать про это.
показать весь комментарий
18.05.2023 11:34 Ответить
Не відмовився поїхати і навчання б пройшов хоч би і на заправники, десь місяців 6. Але бойовий радіус у ф16 550 км. От і всьо.
показать весь комментарий
18.05.2023 12:31 Ответить
Все, страшилка ображеного (тобто підара) путіна - Кинджал, більше не страшна для НАТО.

ЯЗ у кацапів може і є, але стратегічно її використати вже не можуть, бо НАТО вже давно по всій Землі поставили Patriot-и.

Пам'ятаю, як путін срав цеглою, через те що НАТО свої ППО ставить в Європі. Ну тепер зрозуміло, пазл склався. Потім він придумав казку про гіперзвукові ракети та й заспокоївся. А тут он воно як.

Страшно подумати, що було б, аби у нього дійсно була невразлива зброя...
показать весь комментарий
18.05.2023 01:35 Ответить
Ну, гиперзвуковое оружие не такое же и плохое. У русни много достаточно хорошего оружия. Но нам повезло, что американцы резонно считали его направленным именно на себя и, поэтому, изобрели средства его поражения. А теперь передали эти средства нам. И тут *****, действительно, совсем не до смеха.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:42 Ответить
так хутин и ращитывол проверить свои гиперзвуковые лапти против пво нато. теперь прошивкой поправят.
показать весь комментарий
18.05.2023 01:47 Ответить
Сравнивать потенциал 50 самых развитых стран мира во главе с США и раши - даже нет смысла. На каждую гайку московитов обязательно найдут болт с левой резьбой
показать весь комментарий
18.05.2023 01:50 Ответить
Прошивкой одной не обойтись, надо улучшать ТТХ.

В гипотетической войне Московии против НАТО, у первой нет ни малейшнго шанса.
показать весь комментарий
18.05.2023 02:16 Ответить
Що в балістичній гіперзвуковій ракеті можна підправити прошивкою?
Задовбали дошколярики.
показать весь комментарий
18.05.2023 06:13 Ответить
Без наших спеціалістів, і їхнього досвіду,
НАТО буде мати польський варіант, навіть зі своїми супер системами. Сподіваюся Ви зрозуміли, що мова про ракети які залетіли в Польщу.
показать весь комментарий
18.05.2023 06:31 Ответить
Рішення прийняте. М'яч на стороні України
показать весь комментарий
18.05.2023 01:40 Ответить
Волкер, ти для кого повітря струшуєш ?

дебілу вашому лівацькому спічик штовхни і шісткам, які йому таблеточки намагаються вчасно давати, щоб воно шамкотіло там щось під ніс.
показать весь комментарий
18.05.2023 04:02 Ответить
Нарешті розумні слова!
Якщо почнемо зараз, то за найоптімистично-турбо-фантастичнім сценаріем за рік зможемо прийняти перше крило еФок.
показать весь комментарий
18.05.2023 08:35 Ответить
Идею с иностранными-пилотами добровольцами, которых НЕ НАДО обучать вообще уже похоронили?! ) Как-то быстро...