10085 відвідувачів онлайн
6 445 47

Україні потрібно починати підготовку для отримання F-16, - Волкер

f-16

Задля отримання сучасних винищувачів Україні потрібно почати розбудову відповідної логістичної складової та підготовку пілотів.

Про це під час брифінгу в Одесі повідомив колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Завжди будуть посилання на те, що необхідно навчити пілотів та розбудувати логістику. Ми мали зробити це ще минулого року, тож не можна більше зволікати та потрібно робити це вже зараз", - заявив Волкер.

Він також додав, що винищувачів МіГ-29, які передають Польща та Словаччина, для перемоги Україні недостатньо.

Топ коментарі
+12
Усегда готовi!
показати весь коментар
18.05.2023 01:12 Відповісти
+8
Нідерланди є однією з чотирьох європейських країн, які тихо дали зрозуміти, що готові відправити F-16 до Києва. Їх флот, поряд з флотом Данії та Бельгії, може надати щонайменше 125 боєздатних F-16, за даними Міжнародного інституту стратегічних досліджень, британського аналітичного центру, який оцінює військові запаси в усьому світі. Норвегія, яка минулого року відмовилася від невизначеної кількості F-16, перейшовши на більш досконалий спільний ударний винищувач F-35, також готова зробити свій внесок.
показати весь коментар
18.05.2023 01:17 Відповісти
+6
Sir Yes Sir!
показати весь коментар
18.05.2023 01:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Усегда готовi!
показати весь коментар
18.05.2023 01:12 Відповісти
Yes. Sir. Yes!
показати весь коментар
18.05.2023 01:14 Відповісти
Sir Yes Sir!
показати весь коментар
18.05.2023 01:15 Відповісти
Нідерланди є однією з чотирьох європейських країн, які тихо дали зрозуміти, що готові відправити F-16 до Києва. Їх флот, поряд з флотом Данії та Бельгії, може надати щонайменше 125 боєздатних F-16, за даними Міжнародного інституту стратегічних досліджень, британського аналітичного центру, який оцінює військові запаси в усьому світі. Норвегія, яка минулого року відмовилася від невизначеної кількості F-16, перейшовши на більш досконалий спільний ударний винищувач F-35, також готова зробити свій внесок.
показати весь коментар
18.05.2023 01:17 Відповісти
Не являюсь спеціалістом, але пару днів тому, читав статью в західній пресі, що Україні, щоб переломити ситуацію, та отримати перевагу в повітрі, потрібно 4 ескадрильї F-16 (близько 50 шт.) Те саме, говорив і Роман Світан.
показати весь коментар
18.05.2023 01:24 Відповісти
Свитан уже нарасказывал про 6 мая. Теперь злится. Американцы давно все подсчитали - оптимально минимальный комплект - 128 шт. Плюс заправщики и самолёты дальней разведки и наведения. Как-никак - самая большая в Европе по площади страна.
показати весь коментар
18.05.2023 01:34 Відповісти
Думаю, 127 штук буде достатньо, а Світан зараз працює арєстовічєм.
показати весь коментар
18.05.2023 09:11 Відповісти
Це пусті балачки.
Світан- героїчна людина, пройшов через полон в ордло. Але зараз у шерензі звіздоболів, що невилазіть із телевізорів і ЗМІ. Кількість озброєння літаків, чи іншого розраховується із переліку задач які повинні вирішувати ЗСУ. Повний перелік таких задач не знає навіть Генштаб. Це процес.
Не кажучи вже про то, що літак без озброєння нічого не вартий. Світан не розказував скільки і якого авіаційного озброєння нададуть Україні?
показати весь коментар
18.05.2023 01:47 Відповісти
Згоден. Краще 50 літаків і 2000 ракет до них, ніж 150 літаків і 200 ракет.
показати весь коментар
18.05.2023 01:59 Відповісти
А людський фактор, де взяти таку кількість пілотів, асів своєї справи. Я просто вражений тим що вони у нас ще є, хочаб для МІГів.
Єдине що втрачено багато часу, і життів наших пілотів, це все, союзникам варто було робити ще вчора.
Ще важче буде зберегти ці літаки, і їхні бази.
Без території Польщі як основної бази базування нам не обійтися.
показати весь коментар
18.05.2023 06:26 Відповісти
Треба свою базу мати згодом, Польша і так непогано себе чухає
показати весь коментар
18.05.2023 12:14 Відповісти
150 літаків і 2000 ракет ще краще
показати весь коментар
18.05.2023 07:30 Відповісти
2000 ракет на 150 літаків- це дуже мало Тоді вже 10000 ракет, а це вже казки
показати весь коментар
18.05.2023 12:16 Відповісти
Наші військові не раз чітко говорили що їм треба близько 200 f-16
показати весь коментар
18.05.2023 06:16 Відповісти
Скільки тобі років?
показати весь коментар
18.05.2023 10:45 Відповісти
Багато вже 26, до суті питання перейдемо ти не згоден з нашими військовими ?
показати весь коментар
18.05.2023 11:15 Відповісти
шо-то сегодня тихо..... а где зеля, кто знает? ушел в снега после французской взбучки?
эго найвеличнейвшивого не витримало таких навантаженнь.....
показати весь коментар
18.05.2023 01:19 Відповісти
плановый запой
показати весь коментар
18.05.2023 01:30 Відповісти
Ізраїльтяни кажуть, що пілотуванню F-16 перенавчитися з МіГ-29 можна значно швидше, ніж бойовому застосуванню F-16. Платформа дуже різноманітна за складом озброєння.
показати весь коментар
18.05.2023 01:27 Відповісти
Программа - 9 месяцев на полное переобучение.
показати весь коментар
18.05.2023 01:35 Відповісти
Можна і за пів року перевчити молодого пілота. А от на переобладнання аеродромів піде 1,5 року, а навчання для технічного персоналу обслуговування літаків, супутніх приладів, інструментів тощо, на це треба від пів року до трьох років часу.
показати весь коментар
18.05.2023 08:46 Відповісти
Які проблеми пригнати вже навчених спеціалістів?
Які проблеми взагалі використовувати вже готову інфраструктуру, наприклад, Польщі?
Немає політичної волі, а її немає, бо дєрьмаки обсіли. Поки дєрьмаки сидять в кріслі, а не сидять в тюрмі / лежать в труні, мабуть і не буде. Як варіант, можна було б віддати бєню-годувальника, але бєня ж важливіший за країну, особливо за не свою країну, на яку в принципі насрать, бо завжди можна з мамою римою злинять на історичну родіну...
показати весь коментар
18.05.2023 09:38 Відповісти
Багато проблем, від політичних до технічних і описувати їх у форматі комментів, марна справа
показати весь коментар
18.05.2023 09:44 Відповісти
Тільки одна - політична. Ніяких технічних проблем не бачу. Ви б відмовились поїхати працювати у відрядження за додаткові гроші робити свою звичну роботу, в екзотичну але дружню країну, де шикарні жінки, смачний алкоголь і чудова природа? Без жодних ризиків при чому? Та ще й з можливістю отримати реальний технічний досвід, якого ви не отримаєте більше ніде і ніколи? Отож, і більшість спеціалістів теж погодяться.
показати весь коментар
18.05.2023 09:52 Відповісти
Мы не можем для F16 использовать аэродромы НАТО.
показати весь коментар
18.05.2023 10:27 Відповісти
Тому що... Що?
показати весь коментар
18.05.2023 10:28 Відповісти
Потому что много. Хотя бы ТТХ
показати весь коментар
18.05.2023 11:07 Відповісти
Чого "много"? Які "ттх"? Аеродроми НАТО не годяться для використання на них літаків НАТО?
ШТО?
показати весь коментар
18.05.2023 11:08 Відповісти
Читайте больше. Это все давно уже разобрано по косточкам. А заодно узнайте размеры Украины от восточной границы до западной границы.
показати весь коментар
18.05.2023 11:15 Відповісти
По суті шось буде, чи просто пости набиваєте?
показати весь коментар
18.05.2023 11:18 Відповісти
Я вам и сказал по сути - ТТХ и размер Украины. Этого предостаточно.
показати весь коментар
18.05.2023 11:22 Відповісти
Намяківаєте на то шо ф-16 не долетить, чи що?)
показати весь коментар
18.05.2023 11:26 Відповісти
Очень сильно намекаю что вам не помешало бы что-то почитать про это.
показати весь коментар
18.05.2023 11:34 Відповісти
Не відмовився поїхати і навчання б пройшов хоч би і на заправники, десь місяців 6. Але бойовий радіус у ф16 550 км. От і всьо.
показати весь коментар
18.05.2023 12:31 Відповісти
Все, страшилка ображеного (тобто підара) путіна - Кинджал, більше не страшна для НАТО.

ЯЗ у кацапів може і є, але стратегічно її використати вже не можуть, бо НАТО вже давно по всій Землі поставили Patriot-и.

Пам'ятаю, як путін срав цеглою, через те що НАТО свої ППО ставить в Європі. Ну тепер зрозуміло, пазл склався. Потім він придумав казку про гіперзвукові ракети та й заспокоївся. А тут он воно як.

Страшно подумати, що було б, аби у нього дійсно була невразлива зброя...
показати весь коментар
18.05.2023 01:35 Відповісти
Ну, гиперзвуковое оружие не такое же и плохое. У русни много достаточно хорошего оружия. Но нам повезло, что американцы резонно считали его направленным именно на себя и, поэтому, изобрели средства его поражения. А теперь передали эти средства нам. И тут *****, действительно, совсем не до смеха.
показати весь коментар
18.05.2023 01:42 Відповісти
так хутин и ращитывол проверить свои гиперзвуковые лапти против пво нато. теперь прошивкой поправят.
показати весь коментар
18.05.2023 01:47 Відповісти
Сравнивать потенциал 50 самых развитых стран мира во главе с США и раши - даже нет смысла. На каждую гайку московитов обязательно найдут болт с левой резьбой
показати весь коментар
18.05.2023 01:50 Відповісти
Прошивкой одной не обойтись, надо улучшать ТТХ.

В гипотетической войне Московии против НАТО, у первой нет ни малейшнго шанса.
показати весь коментар
18.05.2023 02:16 Відповісти
Що в балістичній гіперзвуковій ракеті можна підправити прошивкою?
Задовбали дошколярики.
показати весь коментар
18.05.2023 06:13 Відповісти
Без наших спеціалістів, і їхнього досвіду,
НАТО буде мати польський варіант, навіть зі своїми супер системами. Сподіваюся Ви зрозуміли, що мова про ракети які залетіли в Польщу.
показати весь коментар
18.05.2023 06:31 Відповісти
Рішення прийняте. М'яч на стороні України
показати весь коментар
18.05.2023 01:40 Відповісти
Волкер, ти для кого повітря струшуєш ?

дебілу вашому лівацькому спічик штовхни і шісткам, які йому таблеточки намагаються вчасно давати, щоб воно шамкотіло там щось під ніс.
показати весь коментар
18.05.2023 04:02 Відповісти
Нарешті розумні слова!
Якщо почнемо зараз, то за найоптімистично-турбо-фантастичнім сценаріем за рік зможемо прийняти перше крило еФок.
показати весь коментар
18.05.2023 08:35 Відповісти
Идею с иностранными-пилотами добровольцами, которых НЕ НАДО обучать вообще уже похоронили?! ) Как-то быстро...