5122 посетителя онлайн
23 582 84

Страны НАТО рассматривают предоставление Украине гарантий безопасности по "Израильской модели", - WSJ

нато

Альянс предварительно поддерживает идею предоставления Украине гарантий безопасности на основе Киевского договора о безопасности (Kyiv Security Compact), которые будут действовать до вступления Украины в НАТО.

Об этом пишет The Wall Street Journal, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Эта концепция основывается на основе Киевского договора по безопасности, разработанного в сентябре 2022 года рабочей группой во главе с руководителем Офиса президента Андреем Ермаком и бывшим генеральным секретарем Альянса Андерсом Фогом Расмуссеном.

Расмусен так описывал этот документ: "Лучшие гарантии безопасности, которые может получить Украина, это иметь сильные, мощные Вооруженные силы, чтобы выдержать любое нападение России, и это основа этого документа. Страны-гаранты обязуются предоставить все оружие, все оборудование , в котором нуждается Украина, все необходимое обучение, проводить совместные маневры или помочь Украине построить мощную систему обороны". Однако договор не предусматривает введение союзных войск на территорию Украины.

В интервью WSJ президент Польши Анджей Дуда рассказал, что западные союзники Украины поддерживают соглашение по безопасности "в израильском стиле", и "дискуссии по этому поводу продолжаются прямо сейчас" – в том числе и во время визита президента США Джо Байдена в Варшаву в феврале.

По словам западных чиновников, с которыми общался журналист WSJ, подобное соглашение могло бы помешать намерениям Владимира Путина затянуть ее в надежде подорвать политическую поддержку Украины в США и отдельных странах Европы.

Американский чиновник на условиях анонимности подтвердил изданию, что обсуждение "израильской модели" безопасности для Украины ведутся, но конкретики пока нет.

Но высокопоставленные чиновники в нескольких европейских столицах, в частности Париже и Берлине, рассказали, что они в целом согласны с планом, который предусматривает "ряд двусторонних гарантий в рамках многосторонней договоренности".

Кроме того, представители НАТО, Украины и других стран заявили изданию, что ожидают увидеть среди участников договора о гарантиях безопасности для Киева США, Великобританию, Германию и Францию.

Ранее канцлер Германии Олаф Шольц заявлял, что Украина не сможет вступить в НАТО "в обозримом будущем". В то же время, министр Обороны Украины Алексей Резников заявлял, что Украина ожидает от саммита НАТО в Вильнюсе летом "реального сигнала" о дальнейшем будущем партнерстве, а также назвал принятие Украины в Альянс вопросом политической воли.

Топ комментарии
+35
Гарантії безпеки від Дєрьмака..... Ну-ну....
показать весь комментарий
22.05.2023 17:29 Ответить
+31
Треба членство в НАТО, а не якесь не зрозуміло щось.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:41 Ответить
+30
Нуу якщо до тої безпеки доклався д'єрмак, то це вже дуже насторожує-воно всі міни познімає!
показать весь комментарий
22.05.2023 17:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гарантії безпеки від Дєрьмака..... Ну-ну....
показать весь комментарий
22.05.2023 17:29 Ответить
сьогодні вже сі може повторити за мао, тепер про дєрьмака - "еслі дєло в твоих руках - я спокоен!" (С) є робота жабєрам )))
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%81%D0%BB%D0%B8_%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BE_%D0%B2_%D1%82%D0%B2%D0%BE%D0%B8%D1%85_%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%85_%E2%80%94_%D1%8F_%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D0%BD https://ru.wikipedia.org/wiki/Если_дело_в_твоих_руках_-_я_спокоен
показать весь комментарий
22.05.2023 18:02 Ответить
прочитав, що там вуха дермака стирчать і далі вже не читав
показать весь комментарий
22.05.2023 18:09 Ответить
Тобто ця війна назавжди...
показать весь комментарий
22.05.2023 17:30 Ответить
А є передумови для протилежного?

- Росія далеко не ослабла (ні в економічному, ні у ресурсному плані). Нових санкцій не буде.

- Союзники обмежені можливостями: швидше і більшими об'ємами не буде допомоги;

- Підготовка до кожного контрнаступу - час (чекали зимою, але так і не почали, хоч вже майже літо). Тренування (піхоти, пілотів, танкістів) - час.

- Наша влада не може бути переобрана. поки військовий стан. Який владі зиск прискорюватись і щось робити?
показать весь комментарий
22.05.2023 19:23 Ответить
Шо, опять?
показать весь комментарий
22.05.2023 17:31 Ответить
Безпеку Ізраіля, гарантує Ізраіль.
Вже всі сусіди Ізраіля вкурсі, чим закінчується війна з Ізраілем.
І перевага в людях та техніці, не має великого значення.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:33 Ответить
> І перевага в людях та техніці, не має великого значення.

А за рахунок чого нас витіснили у Соледарі та Бахмуті?

показать весь комментарий
22.05.2023 19:24 Ответить
Спочатку прочитай мій пост, а потім подумай: до чого тут Соледар і Бахмут.
Під час Шестиденної війни, проти Ізраіля воювала коаліція Єгипет-Сирія-Ірак-Іорданія-Алжир при підтримці срср.
Ізраіль не підтримував ніхто: США заявили, що вони за мир в усьому світі, тому ввели обмеження на постачання Ізраілю озброєнь, Франція відмовилася постачати літаки, яки Ізраіль вже оплатив, але армія оборони Ізраіля, закінчила цю війну на східному березі Суецького каналу, Голанських висотах, східному березі Іордану і в Єрусалимі!
показать весь комментарий
22.05.2023 20:25 Ответить
Ізраіль підтримали ще до того, не офіційно. На початку 60-х Німеччина (з дозволу США) таємно передала Ізраїлю сотні одиниць важкої техніки та іншого озброєння (літаки, гвинтокрили, підводні човни, катери, танки, артилерія, протитанкові ракети...), які Ізраїль тоді ще не міг сам виробляти, але які були йому вкрай необхідні. Безкоштовно.
показать весь комментарий
22.05.2023 23:50 Ответить
Нуу якщо до тої безпеки доклався д'єрмак, то це вже дуже насторожує-воно всі міни познімає!
показать весь комментарий
22.05.2023 17:33 Ответить
А стосовно ''ізраїльського варіанту'' , так Ізраїль лупить у відповідь туди звідки ''прилетає'', а нам союзники руки й ноги зв'язали щоб часом не залетіло від нас на кацапію-бо *уйло нападе. Так що такий варіант нам не ''світить''.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:37 Ответить
Союзники і від Ізраїлю вимагають не відповідати на обстріли, мовляв араби "як діти", їм не можна відповідати.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:48 Ответить
Так ізраїль має свою повноцінну армію...а у нас? Одежу дай ,їсти дай,зброю дай,паливо дай,техніку дай, навчання проведи,розвіддані дай,ще нам за це заплатіть зарплату....
показать весь комментарий
22.05.2023 18:26 Ответить
а що ти дав?
показать весь комментарий
22.05.2023 18:31 Ответить
Я з 90× утримую армію,сплачую податки....Що ще я маю робити? Ти собака подоляківська хавло закрий...
показать весь комментарий
23.05.2023 08:44 Ответить
"iзраiльський варiант" маэ(по тихому)ядерну зброю! а в Украiнському варiантi вiд тiэi зброi вiдмовились,та передали ядерну зброю своэму головному ворогу...
показать весь комментарий
22.05.2023 18:31 Ответить
о, а я и забыл совсем, что в Израиле уже много лет мир царит.. с гарантиями безопасности
показать весь комментарий
22.05.2023 17:34 Ответить
Ізраільськии варіант -- тільки силу арабів не порівняти з рашкою -- один на один -- битися нам до нових віників .
показать весь комментарий
22.05.2023 17:36 Ответить
араби та орки = суть і сила одна. Совок озброював арабів до зубів і навіть хотів вдарити по Ізраїлю атомною бомбою, але США сказали - "краще не треба"
показать весь комментарий
22.05.2023 17:46 Ответить
Опять какой то шахер махер
показать весь комментарий
22.05.2023 17:38 Ответить
Не дарма ж зелений ішак роз'їжджав по союзним країнам, мабуть впарював всім погоджений з кремлядями аля Київський безпековий меморандум, щоб Україна не стала членом НАТО перед Вільнюським самітом НАТО у липні 2023р.
показать весь комментарий
23.05.2023 09:42 Ответить
перший пункт - єръмака на палю, а тодi розглядаємо "гарантiї безпеки". так буде безпечнiше.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:39 Ответить
А після виборів і бубу тудиж...
показать весь комментарий
23.05.2023 08:47 Ответить
Треба членство в НАТО, а не якесь не зрозуміло щось.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:41 Ответить
Точно так говорила Маркарова, та Зеля, коли США запропонували Україні позаблокове союзництво.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:08 Ответить
Може проблема в спікерах? Ну не дасть Байден такий козир Зе враховуючи минуле. Він може і старий, та пам'ять,впевнений, має добру. Згодом все буде.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:58 Ответить
Зеля вже біля року вже замість членства в НАТО за замовленням окупанта хоче нав'язати Україні якість сумнівні безпекові гарантії на кшталт Будапештського меморандуму
показать весь комментарий
23.05.2023 09:46 Ответить
Модель то, може, й ізраїльська, але в ній для нас є суттєві недоліки - єрмак і його шапіто зведуть все нанівець!
показать весь комментарий
22.05.2023 17:41 Ответить
зає ---али ви зі своїм єрмаком!
показать весь комментарий
22.05.2023 18:33 Ответить
ізраїльська модель базується на тому що ізраїль порушив міжнародне право і окупував території сусідів а захід закрив на це очі.

якщо так то нам треба окуповувати брянщину.

а до цього ой як далеко бо ми не можемо крим деокупувати та донбас.

поки що не можемо.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:43 Ответить
Це дуже антисемітська позиція, що не так і дивно нажаль. Ізраїль зайняв Голани (на що погодилась Сирія) вигравши війну, коли з ГВ обстрілювали Ізраїль. Газа та Західний берег - це осередки Ісламського Джихаду, Хамасу і ще кой-какіх терористів, яких або створив Совок, або підтримує прямо або посередковано раша. І якщо по Україні випускають десяток ракет (а Україна - найбільша країна в Європі), то по Ізраїлю випустили 1500 ракет за пару днів. Купол збиває не все, будь-яке ППО збиває не все. І жодного дня за Ізраїль ніколи не вступались іноземні армії; тому немає уклоністов, взяток на кордоні і все інше.
показать весь комментарий
22.05.2023 22:48 Ответить
після того як євреї відмовили українцям у наданні зброї у момент коли доля нашої держави висіла на волосині всі розмови про антисемітизм це розмови дурнуватих людей, які ладні потішити будь-кого але не думати про своє плем'я.

наше плем'я це українці.

яких саме ракет випустили по ізраїлю за пару днів? кинжалів? іскандерів? чи саморобних пукалок?

радий що за ізраїль ніхто не вступався але я кажу про зрозумілі кожному українцю прописні істини - ізраїль допоміг москалям зброєю(форпост), ізраїль допоміг азербайджану зброєю(гароп), ІЗРАЇЛЬ ВІДМОВИВСЯ ДОПОМАГАТИ УКРАЇНЦЯМ ЗБРОЄЮ(ДУЛЯ).
показать весь комментарий
22.05.2023 23:08 Ответить
и после этого эта дура вам напишет, а чего ж вы так израиль не любите? Ну прям явный антисемит
показать весь комментарий
23.05.2023 01:45 Ответить
краще, ніж нічого...
показать весь комментарий
22.05.2023 17:43 Ответить
Израилю дали эф35, так что ждём
показать весь комментарий
22.05.2023 17:43 Ответить
Не дали,а продали.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:48 Ответить
Как только завоняло Дерьмаком- ищи там аромат ФСБ-шных портянок.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:47 Ответить
Для Зелі важливо затрахати голову Дерьмаком усім українцям.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:04 Ответить
Гарантія безпеки - вступ України в НАТО,але до цього ще далеко.Умови членства в НАТО можна знайти на офіціїному сайтіф альянсу.
показать весь комментарий
22.05.2023 17:51 Ответить
хирня повна-БО ІЗРАЇЛЬ з цими-гарантіями-неперестає воювати з !!1947року ,а це свідчить ЩО ВІЙНА--це спосіб наживатися ЯКНАЙКРАЩИЙ,бо ось здається-РОЗГРОМ РОСІЇ принесе зменшення,а то і припинення тероратак від арабтерористів і ірану і МОЖЛИВІСТЬ МИРУ__а ні !! НЕХОЧУТЬ ТРАХНУТИ кремль навічно,а знову якусь ахінею придумали
показать весь комментарий
22.05.2023 17:52 Ответить
США дали "добро" Ізраїлю на атомну зброю. Отже, повернення до ядерного статусу! Такий варіант - доволі прийнятний! Або входимо в НАТО!
показать весь комментарий
22.05.2023 17:58 Ответить
І що, та зброя дуже їм допомогла?
показать весь комментарий
22.05.2023 18:32 Ответить
Допомогла і дуже! Жодної "повномаштабної" війни з цього часу не було!
показать весь комментарий
22.05.2023 18:49 Ответить
Ключове слово "Єрмак". Далі можна не читати
показать весь комментарий
22.05.2023 17:59 Ответить
Іудеї з одного коліна Ізраїля дають гарантії безпеки євреям іншого коліну Ізраїля.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:02 Ответить
дЄрмак не єврей, а кацап як і його батько, за маскву сраку собі порве.
Ізраїль туди втулили для звуку і розголосу, бо негоже називати це новим БУДАПЕШТСЬКИМ МЕМОРАНДУМОМ
показать весь комментарий
22.05.2023 18:36 Ответить
"Розробленого у вересні 2022 року робочою групою на чолі з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком і колишнім генеральним секретарем Альянсу Андерсом Фогом Расмуссеном"
-------
Нахіба піарити Єрмака?
Расмуссен зараз просто бізнесмен, навіщо розповідати про те що там десь реально щось розробляється?
показать весь комментарий
22.05.2023 18:02 Ответить
кращє так ніж ніяк, реально думаєте шо якісь Бельгійці та Португальці візьмуть воюючу країну у НАТО шо б потім відправляти свої громадян на війну? Якшо ******* підуть нахєр після війни і Україну будуть пакувати зброєю і будувати тут виробництва, то питання часу коли Україна вступить в НАТО
показать весь комментарий
22.05.2023 18:02 Ответить
Нам ніяк не можуть дати тактичні ракети ATACMS з дальністю враження до 300 км і вагою бойової частини 227 кг. І це на другому році війни! А тим що навідь нам і дали, ми не можемо вражати цілі на території рф. Навідь ракетами з дальністю враження 70 км. Тому що це за "гарантії" навідь страшно думати
показать весь комментарий
22.05.2023 18:03 Ответить
Не мала баба клопоту - купила порося (с).
показать весь комментарий
22.05.2023 18:03 Ответить
Хм, здається, у війні Судного дня "гаранти" морозилися до тих пір, поки Голда не пригрозила використати ЯЗ... Такі собі гарантії.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:09 Ответить
То для звучності угоди назвали ІЗРАЇЛЬСКИМИ, вони по суті є новим Будапештським меморандумом
показать весь комментарий
22.05.2023 18:34 Ответить
якщо не НАТО то "ядерна парасолька" + участь армії США, поки не приймуть в альянс
показать весь комментарий
22.05.2023 18:12 Ответить
Як що трамп знову стане президентом США то не яка "парасолька" вже не допоможе.А шанси у нього є.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:21 Ответить
на Трампа конгресс намордник натягне, на всяк випадок
показать весь комментарий
22.05.2023 18:37 Ответить
Те, що ці гарантії розроблені за участю Єрмака вже говорить багато про що - нічого хорошого для України там не буде.
Спочатку підпишуть гарантії, які реально нікого ні до чого не зобов'язуватимуть (в то числі і по кількості і по видам озброєння). При цьому по всіх ЗМІ буде масова істерія, що це найвеличніша перемога найвеличнішого зе-лідера **********. Потім почнеться тихий саботаж всього і вся (цим Єрмак і зараз небезуспішно займається). Коли кацапи оговтаються, а Україна ослабне - нове вторгнення, яке Україна навряд переживе (кацапи і їх агенти врахують усі свої помилки 2022 року).
показать весь комментарий
22.05.2023 18:19 Ответить
Так що залишаеться лише над1я на повне витеснення промосковських сил з пол1тичного життя Укра1ни ( а ще краще зовс1м з укр. територ11 - ус1х приб1чник1в "велико1 культури" ). Вибори у владу лише патр1от1в укра1нсько1 нац1ональност1 чи проживаючих на ц1й територ11 у 5 покол1ннях. А щодо об1цяно1 збро1, то кажуть же : об1цянка - цяцянка, а дурнев1 рад1сть ; свое треба продукувати в необх1дн1й к1лькост1, не спод1ваюч1сь на чуже милосердя - тод1 й поважатимуть.
показать весь комментарий
23.05.2023 00:50 Ответить
Саме так. Але проблема в тому, щоб замінити промосковську владу на дійсно українську необхідне зріле суспільство, яке її обере. А у нас з цим просто катастрофа, навіть після всього що трапилось - він молодець, вінневтік, кращої заміни йому не знайти. Як пороблено людям. Навіть серед моїх знайомих такі є (на перший погляд притомні люди) і ніякі доводи, факти, нічого на них не діє. Якщо хтось і знищить Україну, то це будуть самі ж місцеві ідіоти (на жаль на сьогодні їх більшість).
показать весь комментарий
23.05.2023 09:27 Ответить
Розшифровую: "до НАТО вас брати не будемо, а дамо лише зброю, щоб ви самі себе захищали".

Простєнько і со вкусом...
показать весь комментарий
22.05.2023 18:20 Ответить
Трішки не так. Щоб воювали, поки нікого не залишиться.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:36 Ответить
Розшифровка: До останього кацапа!Гойда!
показать весь комментарий
22.05.2023 23:01 Ответить
Все ясно. До України не повернуся.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:22 Ответить
розробленого у вересні 2022 року робочою групою на чолі з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком і колишнім генеральним секретарем Альянсу Андерсом Фогом Расмуссеном Джерело:
ІДІТЬ НА ХІ-Й ЗІ СВОЇМИ "ГАРАНТІЯМИ БЕЗПЕКИ"

Ізраїлю ті гарантіє по фігу - він сам воював проти всіх своїх ворогів І ВИГРАВАВ, а не волав про допомогу як корова недоєна

зеленський хитро хоче за порадами дЄрмака заморозити конфлікт, і хай НАТО виганяє кацапів з Криму чи до посиніння закликає кремль вивести свої війська з України. Тому Зе блазень і подався в тур по ЄС - хоче закінчити війну за допомогою європейської бюрократії і паперів на кщталт Будапештського меморандуму.

РАСМУНСЕН ЦЕ ЛЮДИНА НА ПЕНСІЇ ЯКА ЗА ФІНАНСОВІ ВНЕСКИ ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ В ЗУСТРІЧАХ ПО СВОМУ ПРОФІЛЮ
показать весь комментарий
22.05.2023 18:32 Ответить
агент кремля дЄрьмак розробив для України "гарантії безпеки"... Серйозно??? і цей треш нам будуть впарювати під виглядом договору про безпеку??? та це такий самий туалетний папір, як і Будапештський меморандум, тільки поданий під другим соусом... Поки "слуги кремля" при владі, вони будуть робити все, щоб Україна ніколи не опинилась в НАТО, будуть фейкові документи, буде брехня про те, що нас не хочуть там бачити, але причина в тому, що в НАТО прекрасно бачать що за промоскальська лукава мерзота рулить країною і з такими "очільниками" нас ні в ЄС ні в НАТО не візьмуть ніколи... Тож українцям треба визначитися хто країні важливіше - європейське майбутнє наших дітей чи офіс дЄрьмака.
показать весь комментарий
22.05.2023 18:49 Ответить
100%
показать весь комментарий
22.05.2023 22:24 Ответить
Українці вже один раз повірили в предситавників Ізраїлю рабіновичів-коломойських про кінець епохи бідності. А сьогодні хочуть повірити в рабіновичів-єрмаків про безпеку для українців? Це якийсь жарт?
показать весь комментарий
22.05.2023 18:53 Ответить
А як круто загорнувчекає на Франццію,Британію,США. Вочевидь, ніхто з Козирем звязуватись не бажає,все таки репатуція там цінується.
показать весь комментарий
22.05.2023 19:15 Ответить
Вот еще один деятель, устал...

Поехал за границу - отдохнуть

Вроде не инвалид, детей до 18 лет меньше 3х, уже не госслужащий, брони нет, коммандировки нет

Похоже закона нет, просто остальным рассказывают что есть какойто запрет на выезд

https://tsn.ua/politika/vigrivav-puzo-arestovicha-zastukali-na-plyazhi-v-izrayili-foto-2334337.html
показать весь комментарий
22.05.2023 19:19 Ответить
Іншими словами союзнички разом з ФСБшником дЄрьмаком готують нам новий будапештський меморандум. А хто з них подумав що скоро нам воювати буде нікому бо людський ресурс у нас не такий вже й великий і, здається, вже дуже суттєво вичерпався. Не просто ж так зелена сволота вже готує закон з пониженням призовного віку та про призов до ВСУ частково придатних до несення військової служби.
показать весь комментарий
22.05.2023 19:24 Ответить
За гарантії, коли Україна виконала свої обовязки - відмовившись від третього ядерного потенціалу в Світі, надавши послугу з беспеки не тільки НАТО, а всьому світу ще не розрахувалися, а вони (гарантії) повинні були бути навіть кращі чим членство в НАТО, або членство в НАТО як мінімум, щоб ні яка держава (Угорщина, Швейцарія,Франція, Німеччина та інші) , які торгували з РФ технологіями подвійного призначення не могли блокувати чи шантажувати Україну тому що Україна вже заплатила за свою територіальну цілосность та не отримала ні чого, як наслідок Україна в крові (багато загиблих серед мирного населення, дітей та військовослужбовців) ,територія окупована Мордером - РФ . Тому грош ціна новим "гарантіям" коли не виконаані старі. Україні повинні були запропонувати членство в НАТО ще в 1996 р тоді коли була зруйнована ядерна зброя націлена на НАТО, раніше чим Угорщині та іншим, тому питання до тих хто блокував і блокує Україну не коли Україна буде в НАТО , а коли вони розрахуються з Україною за агресивну війну РФ , а потім самостійно будуть вирішувати свої проблеми з бувшим чи не бувшим портнером - РФ.
показать весь комментарий
22.05.2023 20:51 Ответить
Проблема в тому, що Україні пропонували членство в НАТО в обмін на знищення стратегічного ЯЗ, однак комуняки, які тоді стояли на чолі України, відмовились від такої пропозиції і натомість передали всю ЯЗ ворогу московії і підсунули Будапештський меморандум.
Щось подібне відбувається і зараз.
показать весь комментарий
23.05.2023 10:17 Ответить
Так дійсно ЯЗ була виведена з України до РФ - 2 тис. зарядів, але вона була знищена під контролем США і їх союзників , крім того в Україні були знищені шахти і інша іфраструктуру для запуску ракет на мільярди $. Після цього Україна отримамала від РФ "гарантії", ядерне паливо, а потім війну, від СЩА та Заходу 4 мільярди долл. і теж "гарантії" Україна отримала 4 мільярди..Я. паливо,яке і самі могли виробляти і збитки від війни на трильони $ ,- Европа отримала дешевий газ зі знижкою за 20 років не меньш ніж на 500 мільярдів $ , отака арифметика, не враховуючи загиблих, але як порахувати життя дітей? - це в грошовому вимірі для батьків не рахується.
показать весь комментарий
23.05.2023 17:31 Ответить
Українї потрібний тільки вступ до НАТО. Ніякі ізраільсько-боснійсько-афгансько-будапештські моделі. Це окозамилювання!

Якщо не швидкий вступ до НАТО то гарантії безпеки, такі самі як надали фінам та шведам поки вони не вступили. І так ми можемо вступати до альянсу хоч 10 років.
показать весь комментарий
22.05.2023 21:42 Ответить
Воно то так, але ж тоді НАТО доведется воювати на пряму з РФ, можливо і ядерною зброєю, хто зна.
показать весь комментарий
22.05.2023 23:05 Ответить
Що це дасть? Зомбаки рашистські не будуть бомбами кидатись?
показать весь комментарий
22.05.2023 23:15 Ответить
Країни-гаранти зобов'язуються надати всю зброю, все обладнання, якого потребує Україна

серьезно?

и все бомбы ракеты чтобы мы могли уничтожить их заводы и самолеты даже во владивостоке??! давайте
показать весь комментарий
23.05.2023 01:48 Ответить
весь Израиль размером с одну Сумскую область: для Запада и для Израиля защитить крошечную израильскую территорию намного проще и намного дешевле, чем Украину, которая в 30 раз больше.

Украине будут поставлять самые современные виды вооружений, но ни одного натовского солдата на войну не пришлют.

Европейцы настолько привыкли к миру и комфорту, настолько ослабели духом, что для них даже гибель двух-трёх сотен натовских солдат - это какой-то апокалипсис и конец света.

Увы, нынешняя Европа - это вовсе Европа 1914 года, когда 90 % мобилизованных на первую мировую войну, были просто счастливы от того, что они едут на фронт.
показать весь комментарий
23.05.2023 07:09 Ответить
Саме интересное, что никакой израильской модели безопасности нет. Но чтоби замахать мозги народу, слугам чужого народа подойдет и такая.
показать весь комментарий
23.05.2023 07:09 Ответить
І в цей же час що ма ізраєль? Араби куячать по ним самопальними ракетами, коли захочуть. І буде це продовжуватись доки? А ЧОМУ? А тому, що території, які займає іудея - території ЧИЇ? ОТОТ! Ми ж не віддама своє? НІ! А чому араби повинні?
показать весь комментарий
12.07.2023 17:15 Ответить