7865 посетителей онлайн
11 726 83

Лисовой отказался от степени кандидата наук

лісовий,оксен

Министр науки и образования Оксен Лисовой добровольно отказался от степени кандидата наук.

Об этом он сообщил в фейсбуке, передает Цензор.НЕТ.

Министр рассказал, что правительство утвердило механизм добровольного отказа от научной степени. Раньше сделать это в Украине было невозможно.

"На себе, собственно, первым и испытывал механизм отказа. Написал соответствующее заявление и со вчера уже не являюсь кандидатом наук. Держаться за формальные для себя статусы не собираюсь. Гораздо важнее реальные дела и действия", - написал Лисовой.

Он добавил, что следующим шагом в становлении новой культуры академической добродетели должен стать соответствующий закон. Его сейчас дорабатывает Минобразования.

"В академическом мире научная степень – это о ценности и доверии, а еще о добывании, а не получении. Постсоветская культура это несколько исказила, поэтому должны исправить и сформировать новую культуру академической добродетели, где будет место только для настоящей последовательной науки. Как военную форму имеют право носить только военные, так и иметь научные степени, по моему мнению, должны только ученые", - пишет Лесной.

Напомним, Оксен Лисовой был назначен на должность министра образования и науки 21 марта. Тогда же в СМИ появилась информация о возможном плагиате в кандидатской диссертации по философии, которую он защитил в 2012 году. Лисовой отрицал факт плагиата, подал диссертацию на проверку и пообещал отказаться от ученой степени, если плагиат найдут.

Лисовой отказался от степени кандидата наук 01

Топ комментарии
+15
Сожрите свои высеры сами! Человек воевал и не откосил , вы думаете что тот кто не боялся смотреть в глаза смерти боится лишиться какого то звания??? Дебилы !
показать весь комментарий
30.05.2023 11:07 Ответить
+14
Слушне та раціональне рішення, дуже вдале порівняння з військовою формою, лише для військових. Тому, що зараз цих кандидатів та докторів наук аля-Ківа, як собак не різаних.
показать весь комментарий
30.05.2023 10:58 Ответить
+14
Рішення відповідальнї людини
показать весь комментарий
30.05.2023 11:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Триматися за формальні для себе статуси не збираюся."

А выбивать их себе не ленился в своё время?
показать весь комментарий
30.05.2023 10:55 Ответить
Ти рядом був та бачив?
показать весь комментарий
30.05.2023 10:57 Ответить
повторю для тебе:
квартальні допускають до влади або ворогів України, або ідіотів.

Досягнення на посаді міністра науки та освіти перше досягнення:

закон, по якому отримавший освіту може написати заяву що у нього освіти немає і він нічого не отримував.

Пипець - ідіот.

Ну то поверни витрати на освіту, поверни компенсацію тим, чиє ти місто зайняв і які не змогли отримати освіту бо їхнє місце зайняв ідіот.

Це одне.
Виковиряй, дурень, з свого мозку інформацію, яку ти отримав ходячи до освітніх закладів.

тьхупля...
показать весь комментарий
30.05.2023 11:06 Ответить
Сенс цього закону може бути у тому, що ті, хто отримав незаконно, можуть відмовитись якщо під них почнуть копати і все шито-крито.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:13 Ответить
смысл - продолжение сериала, новый сюжет, а зрители "хавают"
показать весь комментарий
30.05.2023 12:13 Ответить
Якщо людина зізнається що вкрала і вбила, то її виправдають? Схоже ти трішки не розумієш сутності механізмів роботи кримінального права. Якщо отримав щось за неправомірно вигоду, то доведеться відповідати, але це якщо доведуть, а якщо сам зізнався(постфактум) то засудять, але можливо й звільнять від відбування покарання(умовне відбування покарання).
показать весь комментарий
30.05.2023 13:06 Ответить
Я не спеціаліст... Розмірковую оперуючи логічністю.

З одного боку закон дає можливість покаятись - це добре.
З іншого боку закон дає можливість уникнути покарання - спи спокійно - як тільки почнуть копати під незаконно отримане - відмовишся і тебе не тронуть.
показать весь комментарий
30.05.2023 14:18 Ответить
Ваша логічність на рівні анекдоту - якщо у собаки є шерсть, то у неї є блохи. Ви хоч уявляєте скільки голів летить, якщо чиюсь дисертації визнають плагіатом? І я не про того, кому ступінь присудили, а про інших людей. А для Вас і захист, і дисертація це щось апріорі нечесне.
показать весь комментарий
31.05.2023 01:19 Ответить
Вам, не ідіоту, хочу повідомити, що ступінь кандидата не є освітою, а показує рівень науковця. Також до вашого відома - здобуття ступеню зараз відбувається за особисті кошти науковця, а не держави. Так що, все, що Ви написала, повна нісенітниця.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:17 Ответить
є кілька способів здобуття наукового ступеня. Наприклад, аспірантура. І якщо аспірант навчався на бюджетній основі - то держава тут "дуже до чого"
показать весь комментарий
30.05.2023 11:41 Ответить
навчання на бюджетній основі і набуття наукового ступеня не тотожні речі..не треба плутати м'яке і тепле
показать весь комментарий
30.05.2023 11:47 Ответить
не видно взаємозв'язку "теплого" з "м'яким" - на бюджетні кошти навчатися в аспірантурі, після закінчення якої захистити вчений ступінь?
показать весь комментарий
30.05.2023 12:08 Ответить
а якщо навчатись на спеціаліста на бюджеті? А якщо навчатись в аспірантурі на бюджеті і не захистити? А якщо навчатись в аспірантурі НЕ на бюджеті та купити "кандидатську"? Ваш так званий "взаємозв'язок" притягнутий за вуха. За такою логікою можна взаємозв'язок знайти будь зна між чим і чим. Але вже очевидно що у Вас "ступеня" нема
показать весь комментарий
30.05.2023 20:26 Ответить
Хамити обов'язково, якщо побачив просту помилку?... Щодо інших питань, читай нижче, чорнороте
показать весь комментарий
30.05.2023 21:08 Ответить
Синку, а в чому саме ти хамство побачив ? В тому що я на "Ви" до тебе звертався чи в тому що констатував відсутність в тебе "ступеня"? І при тому ти мене називаєш "чорноротим")))) Очевидно що аргументи в тебе скінчились, тому ти змінюєш акценти)))
показать весь комментарий
30.05.2023 22:19 Ответить
Не принижуйся, "тато" , такою манерою спілкування... Хоча, про що це я, це ж Mister , а не просто Степанов.
показать весь комментарий
30.05.2023 22:45 Ответить
Ви хибно уявляєте собі роль аспірантури. Аспірантура - це процес навчання людини бути науковцем, опанування науковими методами та аналізом. По закінченню аспірантури зовсім не вимагається захист дисертації. Можете не захищати. Але захист та набуття ступеню показує ваш рівень як науковця, що Ви можете ним працювати.
показать весь комментарий
30.05.2023 12:04 Ответить
Ще раз прошу уважно ознайомитися з моїм першим коментарем, де мав на увазі "якщо після аспірантури захистив науковий ступінь"
показать весь комментарий
30.05.2023 12:11 Ответить
А я Вам ще пояснюю, що навчання в аспірантурі та захист не є одним і тим же.
показать весь комментарий
30.05.2023 12:17 Ответить
Ще раз, якщо не зрозуміло - "якщо після аспірантури захистив науковий ступінь".

Невже так важко зрозуміти зміст саме цього взаємозв'язку?
показать весь комментарий
30.05.2023 12:31 Ответить
Немає ніякого взаємозв'язку. Захист дисертації після аспірантури не є обов'язком. Це тільки розмови, що якщо закінчуєш і не захищаєш дисертацію, то маєш повернути кошти за навчання. Взагалі, основним документом, які приймають після закінчення аспірантури, є наукові звіти. До речі, Лісовий захистив дисертацію без навчання в аспірантурі. Де тут взаємозв'язок?
показать весь комментарий
30.05.2023 12:48 Ответить
Не набридло флудом займатися? А ось мені вже набридло пояснювати зв'язок між навчанням в аспірантурі за бюджетні кошти та захистом наукового ступеня після її закінчення!... Щодо того, навчався там він чи ні - про це у мене жодного слова. А малося на увазі наступне, і схожий за змістом коментар був у цій темі. Якщо ти навчався в аспірантурі на бюджеті та захистив вчений ступінь обманним шляхом - тут і є той самий зв'язок з державою. І йшлося не про Лісового, а взагалі. Поверніться до мого першого коментаря-пояснення та припиніть флудити!
показать весь комментарий
30.05.2023 14:02 Ответить
та цей чувак явно клею перенюхав, ще й звинуватив мене в хамстві коли я констатував що в нього нема ученого ступеня, що явно випливає з його сентенцій! Дивний в нас нарід...розмірковує про речі в яких не те що поверхневого, а в загалі ніякого(!) розуміння немає. Щось пригадалась кухарка яка керує державою...
показать весь комментарий
30.05.2023 22:30 Ответить
Пан Степанов бакалавр, спеціаліст, магістр, кандидат наук, доктор чи все оптом?.. На форумі багато таких, як пан Степанов, фахівців широкого профілю, які вважають, що навколо одні "кухарки" , але тільки він - експерт у будь-якому питанні. Як тут не згадати Голохвастого... https://citaty.info/topic/net
показать весь комментарий
30.05.2023 23:09 Ответить
Синку, я КЕН ))) Всього навсього, тож не треба лестощів...я це не люблю
показать весь комментарий
30.05.2023 23:26 Ответить
"... а показує рівень науковця" - який можна спростувати написавши заяву?

Дійсно - іноді краще жувати...
показать весь комментарий
30.05.2023 12:24 Ответить
Що??? Не пишіть дурниці і не вводьте в оману інших якщо не знаєт
показать весь комментарий
30.05.2023 13:47 Ответить
Що, що - щось через плече. Заочна аспірантура, очна докторантура та робота в науково-дослідній установі є аргументом, що я щось та знаю?
показать весь комментарий
30.05.2023 15:36 Ответить
"що,що...через плечо"... Приємно почути таке від освіченого інтелігента-науковця.

Майже як: "- Алло, это прачечная? - *********, это министерство культуры!"
показать весь комментарий
30.05.2023 16:14 Ответить
Ви призивали не флудити, а самі тільки цим займаєтесь. Заспокойтеся вже!
показать весь комментарий
30.05.2023 17:13 Ответить
З твого коментаря я вже знаю, що ти нічого не знаєш. Або платний коментатор, або просто дурень
показать весь комментарий
30.05.2023 18:06 Ответить
За такоі логіки 73 відсотки українців або вороги, або ідіоти, бо проголосували за Зеленського. А так все добре.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:34 Ответить
На жаль так і є...
показать весь комментарий
30.05.2023 11:41 Ответить
дійсно - мудрий нарід
показать весь комментарий
30.05.2023 12:28 Ответить
Что бачив?
показать весь комментарий
30.05.2023 11:08 Ответить
А ,що бачити - наукову робот зплагітив, це вже відомо з відкритих джерел - почитай , там "рядом" бути не обов`язково, так само , як і поруч.
А ,щодо "відмовився" - це черговий понтовик , як і всі з зеленої команди , відмовився, коли мордою в салат з плагітом тицьнули.
До речі, Роботу зрозуміло, що йому написали і впарили з плагіатом (який дурень буде за таких телепків наукою займатись, списали і впарили за лаве ).
А зарплату,яку отримував всі ці роки збирається повертати? Там передбачена доплата за науковий ступінь.

Досягнення?!?!!

Це як ,,бо не втік" !!
показать весь комментарий
30.05.2023 11:18 Ответить
На банкете обмывания присвоения кандидатской степени?
показать весь комментарий
31.05.2023 14:25 Ответить
Слушне та раціональне рішення, дуже вдале порівняння з військовою формою, лише для військових. Тому, що зараз цих кандидатів та докторів наук аля-Ківа, як собак не різаних.
показать весь комментарий
30.05.2023 10:58 Ответить
так - є такси від КТН до професора і академіка.....чим більше заплатив - тим ти розумніший)))
показать весь комментарий
30.05.2023 11:00 Ответить
ой ,даладно, лисовой умело ввернул тему военного и прям все поплыли, А ЕСЛИ Б НЕВСПЛЫЛ плагиат??? Так бы и имел тот же лисовой всех идиотами со своим купленой дисертацией.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:43 Ответить
ой, даладна... на как прикрасно плавал шкарлет со сваим плагиатом, имея всєх идиотами, так єто тибе нимишало
показать весь комментарий
30.05.2023 11:48 Ответить
Шкарлет изначальный полупокер был, и с момента вхождения в должность зашквара было немерянно, и все вообщето в а...е были от того что зелень его пихала . НО новый то, на волне военного хайпа идет, и даже в этой новости так или иначе ввертывает военную тематику дабы снизить градус.И что по факту - что шкарлет пи...ол плагиатный что лисовой, отличия - шкарлет военной тематикой не прикрывался, ибо нечем было.
Вопрос - будучи патриото, зная что у тебя за плечам есть зашквар который ОБЯЗАТЕЛЬНО всплывет в вех информ.технологий, нахрена пи...ть?
показать весь комментарий
30.05.2023 11:54 Ответить
оцінив, скільки бабла можна нагребти...
і вирішив, шо ну його... потім собі знову можна придбати. і навіть дохтора. головне, шо буде за шо...
показать весь комментарий
30.05.2023 11:01 Ответить
Все одно, тепер це вкладається у формулу "плоди отрйного дерева". Тобто, щоб не робив пан Лісовий, щоб не казав, але отруйне дерево дає отруйні плоди. Плагіат залишиться плагіатом, неетичні дії залишаться неетичними діями.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:01 Ответить
З нашим рівнем науки, при відсутності фінансування, є дуже мало наукових напрямків де можна обійтись без плагіату.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:04 Ответить
було б фінансування - то крали би як на будівництві доріг чи в міністерстві оборони. Красти то наша національна ідея, звучить огидно але це на жаль правда. Талановиті науковці давно на Заході чи в інших країнах
показать весь комментарий
30.05.2023 11:10 Ответить
було б фінансування - то крали би як на будівництві доріг чи в міністерстві оборони. Красти то наша національна ідея, звучить огидно але це на жаль правда. Талановиті науковці давно на Заході чи в інших країнахб

ви не повірете, наша Академія Наук - магічне джерело вічної благодаті. Для окремих персонажів.
показать весь комментарий
30.05.2023 12:08 Ответить
"З нашим рівнем науки, при відсутності фінансування, є дуже мало наукових напрямків де можна обійтись без плагіату."
тоді можна сказати ось так:
- з нашим рівнем життя дуже мало людей можуть забезпечити собі гідне проживання без крадіжок.
- враховуючи низький рівень ВВП України, дуже тяжко побудувати пристойний бізнес, окрім як присмоктатися до бюджетної годівниці.
- нас, депутатів, обирають лише на декілька років, а не на все життя, тому ми вимушені лобіювати інтереси окремих олігархів.
показать весь комментарий
30.05.2023 12:07 Ответить
І це реальність, наша реальність.
показать весь комментарий
30.05.2023 13:14 Ответить
От і добре. Головне бути людиною а не "проффесором".
показать весь комментарий
30.05.2023 11:02 Ответить
Рішення відповідальнї людини
показать весь комментарий
30.05.2023 11:03 Ответить
Таких, на жаль мало.
Але є досі співочий ректор, проффесор, та академік кива.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:24 Ответить
Рішення відповідальної людини за плагіат це відставка, як зробив недавно один із міністрів оборони Германії
показать весь комментарий
30.05.2023 11:25 Ответить
ор прям немогу, яка ,яка? відповідальна? а якби невплив плагіат? Так би і мав усіх за дурнів?
Хренотень какая то в сознании людей произошла, и это печаль.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:46 Ответить

тьхупля...
показать весь комментарий
30.05.2023 11:05 Ответить
Сожрите свои высеры сами! Человек воевал и не откосил , вы думаете что тот кто не боялся смотреть в глаза смерти боится лишиться какого то звания??? Дебилы !
показать весь комментарий
30.05.2023 11:07 Ответить
Слюни подбери,истеричка )
показать весь комментарий
30.05.2023 11:13 Ответить
Свои прибери!
показать весь комментарий
30.05.2023 11:14 Ответить
Ты,что,обиделась?) Ну,п.здлом и фуфлом оказался твой Лисовой-подумаешь,делов то.Так вся зешобла-одно большое фуфло,не нервничай так,девочка
показать весь комментарий
30.05.2023 11:17 Ответить
Послушай , недоумок , девочкой ты меня мог назвать лет 50 назад , а сейчас закрой ***ло !Если бы ты мне это сказал в лицо , то я быпросто размозжил т**е харю о колено , а так просто не буду отвечать!Насчет зелешоблы согласен полностью и даже поставил бы лайк,если бы ты не был мудаком.А насчет страха всякой херни, то могу по с**е сказать , что даже на второй линии гораздо страшнее чем сейчас с дронами и ракетами в тылу.И после того как ты понимаешь, что по т**е может прилететь в любой момент ,ценности в жизни смещаются и всякие звания и регалии отходят на второй план! Так что ,девочка ,сьездь поближе к фронту , потом может ума наберешься !Хотя я подозреваю,что ты вообще говнобот! Пока , сестричка !
показать весь комментарий
30.05.2023 12:35 Ответить
Не плачь,моя хорошая,все хорошо ,Педовачка
показать весь комментарий
30.05.2023 13:34 Ответить
Я-не я,та корова не моя.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:10 Ответить
Якийсь дикий чоловік!
Не дарма ж - Лісовий!
показать весь комментарий
30.05.2023 11:11 Ответить
Ну він все вірно написав. Наукові ступені повинні мати науковці.
показать весь комментарий
30.05.2023 11:13 Ответить
А куда Шкарпет пропал? прибарахлился штоли?
показать весь комментарий
30.05.2023 11:15 Ответить
ЗеРотация)
показать весь комментарий
30.05.2023 11:19 Ответить
Який ти кандидат...плагіатом зляканий за посаду
показать весь комментарий
30.05.2023 11:21 Ответить
Так і бачу; кандидат Всіх наук ківа вже швиденьхо,хоч і з помилками ,грамузькає відмову від кандидата наук!
показать весь комментарий
30.05.2023 11:24 Ответить
Прошу,пане,не звертайте уваги! Проводьте реформи! Профільна освіта необхідна ,як повітря.Зменшіть кількість предметів в 9- 11 класах і зробіть якіснішу модель здобуття середньої і вищої освіти!
показать весь комментарий
30.05.2023 11:24 Ответить
Тобто дисертацію не він писав )))
показать весь комментарий
30.05.2023 11:29 Ответить
він її підписував
показать весь комментарий
30.05.2023 12:09 Ответить
Треба бути послідовним - відмовитися від міністерської посади.
показать весь комментарий
30.05.2023 12:46 Ответить
В міністерстві вже чекають Вас з заявою щодо прийому на посаду міністра!
показать весь комментарий
31.05.2023 01:26 Ответить
Все просто,взяв і відмовився.Країна простих рішень.
показать весь комментарий
30.05.2023 12:48 Ответить
"отказался от степени кандидата наук." (С) А я то думаю-гадаю почему это мой чёрный кот отказывается лопать паштет з куркою. Правда он нашего производства и картинка на нём красивая...
показать весь комментарий
30.05.2023 13:16 Ответить
Добрий вчинок , та приклад іншим , які купили або сплагіатили свої діпломи , та наукови ступені . А таких "проффессорів" у нас чимало.
показать весь комментарий
30.05.2023 15:13 Ответить
отже, таки скопіпастив скомунізджену дисертацію.

це відкриває широкі можливости обсирання людини противниками зеленського.

широкі можливости.

при чому всі забувають що прізвище президента неважливе, важливі лише принципи а вони у нас збочені - СВОЇМ УСЕ А ВОРОГАМ ЗАКОН.
показать весь комментарий
30.05.2023 17:28 Ответить
зачем? может знает как именно писалась, защищалась диссертация и чего она стоит на самом деле?
показать весь комментарий
31.05.2023 03:36 Ответить
Чєловєк вкрав дисертацію. Займав чуже місце - тобто вкрав і посаду.
Що воно меле? Виявляється - науковий ступінь - це про довіру, про кругову поруку - щоб усі крали й ніхто нікого не здав - та воно дурне як пробка. Що це за дуркан з бородою? Як на фронті був - то там йому й місце, дайте йому полковника чи генерала - хай воює, може в нього талант там є.

Ще один приклад того, що в НАНУ жодного науковця не залишилось. Одні крадуни, місце яким на зоні.
показать весь комментарий
15.06.2023 02:10 Ответить
Єдине, що похвально - це відмова. Може перевиховався, як на фронті побув. Щось зрозумів.. Але все одно. Та вже розформуйте те НАНУ. Це ж позорище. Армія поповниться чистими мізками, як то кажуть - не тронутими наукою - без звилин.
показать весь комментарий
15.06.2023 02:16 Ответить