6631 посетитель онлайн

Более 1,5 тысяч защитников из Житомирщины погибли за годы войны

військові,загиблі

Увеличивается и количество военнослужащих, получивших ранение, контузию, инвалидность или заболевание. Статус лица с инвалидностью в результате войны установлен 2,8 тысячи человек.

Об этом сообщили в пресс-службе Житомирской ОВА, передает Цензор.НЕТ.

"К сожалению, Житомирская область имеет печальную статистику – погибли более полутора тысяч человек, которые защищали независимость, суверенитет и территориальную целостность Украины. Увеличивается и количество военнослужащих, получивших ранение, контузию, увечье или заболевание. Статус лица с инвалидностью в результате войны установлен 2,8 тысячи человек. С 2014 года в области действует областной консультативный Центр помощи семьям ветеранов войны, который обеспечивает координацию деятельности территориальных громад области по сопровождению семей ветеранов войны", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+10
Навіщо ти таке гімно пишеш, ховаючись у безпечній Європі? Приїдь та побачиш, які тут "вечірки"..
показать весь комментарий
23.06.2023 08:06 Ответить
+9
Це - страшно, важко, боляче ...

Скільки горя і трагедій.

І так по всій Україні.

Світла пам'ять і вічна шана полеглим Героям.
Одужання пораненим.
Слава живим. І повернутися до рідних неушкодженими.

Я чекаю, коли оркостан з москальнею нарешті отримає за всі смерті, вбивства і руйнування, яких вони завдали українцям та іншим народам.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:20 Ответить
+5
Будете здивовані що з Київщини 2млн. та Києва 4 млн. пропорції протилежні. Бо воюють добровольці і "бідні" з маленьких містечок та сіл. На 1 киянина 2 з сільских районів
показать весь комментарий
23.06.2023 08:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цікаво було б взнати статистику з Києва та Київщини.
показать весь комментарий
23.06.2023 07:55 Ответить
там жертв гулянок кобеліруючих в нічних клубах новопіднявшихся на війні теж не менше, а може й більше.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:03 Ответить
Навіщо ти таке гімно пишеш, ховаючись у безпечній Європі? Приїдь та побачиш, які тут "вечірки"..
показать весь комментарий
23.06.2023 08:06 Ответить
гламурнєнькі вечірки кобелюючого новобидла.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:09 Ответить
передоз, несвіжі устриці, клешня краба застягла у горлянці.....
показать весь комментарий
23.06.2023 08:28 Ответить
та потім п'яні автодемогонки, щоб "простолюдини", які й підуть воювати, бачили ким стали ті "кто був нічєм" ще вчора (( "ах коли ж полетить самальот на любиму барсу, ах коли ж ми тепер на наше любиме море тепер виберемось,,....." (С)
показать весь комментарий
23.06.2023 08:42 Ответить
По кількості населення можна подивитися. Якщо Київщина (з Києвом) в 3 раза більше Житомирщини, то приходим до того, що близько 5 тис. загиблих і 8 тис. комісованих (внаслідок поранень і других причин)
показать весь комментарий
23.06.2023 08:11 Ответить
І так по країні(в середньому).
показать весь комментарий
23.06.2023 08:20 Ответить
Будете здивовані що з Київщини 2млн. та Києва 4 млн. пропорції протилежні. Бо воюють добровольці і "бідні" з маленьких містечок та сіл. На 1 киянина 2 з сільских районів
показать весь комментарий
23.06.2023 08:26 Ответить
Населення Житомирської обл складає 2.9% від населення України, десь тридцята частина. Виходить, втрати по Україні біля 45000 військових. Та й ще --- зниклі безвісти, мирне населення.... На жаль....
показать весь комментарий
23.06.2023 09:00 Ответить
Термін--"цікаво",-він тут якось,,не дуже доречний,вам так не здається?,(,
показать весь комментарий
23.06.2023 08:41 Ответить
Ви праві, мабуть не дуже доречний. В такому разі змінюю на "Важливо було б взнати.....
показать весь комментарий
23.06.2023 08:46 Ответить
Це - страшно, важко, боляче ...

Скільки горя і трагедій.

І так по всій Україні.

Світла пам'ять і вічна шана полеглим Героям.
Одужання пораненим.
Слава живим. І повернутися до рідних неушкодженими.

Я чекаю, коли оркостан з москальнею нарешті отримає за всі смерті, вбивства і руйнування, яких вони завдали українцям та іншим народам.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:20 Ответить
По цих даних з похибкою в +- 10% можна вирахувати втрати в масштабах країни.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:22 Ответить
є ще такий термін "зниклі безвісти ".
показать весь комментарий
23.06.2023 08:27 Ответить
+30%
показать весь комментарий
23.06.2023 08:35 Ответить
7 тисяч, але з них кілька сотень на щастя вже знайшлися живими і обміняні, тому надія є.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:37 Ответить
Набагато більше ніж 7 тисяч.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:40 Ответить
Похибка не працює. У 600тис. "ватному" Кривому Розі більше 1 тис.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:30 Ответить
В Житомирській області 1.2 млн населення, тому в принципі цифри корелюються.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:38 Ответить
Дані занижені, оскільки їх виставила Житомирська ОВА, представник влади. Ніхто реальні втрати називати не буде, це досить небезпечна інформація з точки зору моралі.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:39 Ответить
x20 Oblasts = 30 tsd dead,
x24 Oblasts = 36 tsd dead.

Reznikov told about little less than
Earthquake recently in Türnkey,
which had been around 45 tsd
in April i think.

The many invalids are also of some concern;
twice as many,
thus the overall number of injured may be
firth, as English Wikipedia tells about
Second World War in the East.
показать весь комментарий
23.06.2023 22:39 Ответить
Вірити цим цифрам - себе не поважати.
показать весь комментарий
23.06.2023 08:24 Ответить
Віріти цифрами - для пацієнтів спеціалізованих закладів. Проте статистику треба знати, а її без числових даних уявити важко.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:10 Ответить
Погоджуюсь, однак іноді переглядаєш окремі дані,
так автор взагалі з головою не дружить.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:27 Ответить
Героям Слава!,Вічна Память Загиблим!,,Та низький уклін Близьким,,
показать весь комментарий
23.06.2023 08:36 Ответить
А з цієї статистики вже знято гриф "таємно"?чи воно ляпає язиком а потім думає
показать весь комментарий
23.06.2023 08:46 Ответить
А сенс? В ЗМІ публікують де і коли похорони. Тому порахувати не велика проблема. Думаю від 60 до 100 тисяч.
А москалям реальні втрати не потрібні. Їх пропаганда вже давно вбили мільйон нацистів і рухається до другого мільйону.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:03 Ответить
Зведена статистика по Україні та по регіонам не розголошується
показать весь комментарий
23.06.2023 09:27 Ответить
Правильнно, щоб не було відомо всього масштабу "травневих шашликів"
показать весь комментарий
23.06.2023 09:37 Ответить
помножити на кількість областей...в середньому... і можна порахувати
показать весь комментарий
23.06.2023 09:06 Ответить
Й що це Вам зараз дасть?
показать весь комментарий
23.06.2023 09:12 Ответить
1.5 тисяч занижене число.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:55 Ответить
А вони не охрініли рахувати сотнями?!!! 2,8 ..... 1,5 !!! Сук4.... тобто 10 туди 10 !!!
показать весь комментарий
23.06.2023 09:11 Ответить
З міста військової слави Звягеля Житомирської обл. багато загиблих та поранених ( 30 та 47 бригади, 54 ОРБ і т.д. )
показать весь комментарий
23.06.2023 09:18 Ответить
Написано же, это с 2014го гогда погибшие и тяжелораненные.
Кто не в курсе, война в 2014 началась, а не в 2022.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:27 Ответить
Тобто Житомирська ОВА взяла і спростувала офіційні втрати ЗСУ (13 тисяч загиблих), бо якщо в одній лише області з населенням 1 млн загинуло як мінімум 1,5 тисяч, то менше ніж 40 тисяч по всій країні бути не може.

Дивно як їм взагалі дозволили це сказати, у нас жорстока цензура воєнного стану.
показать весь комментарий
23.06.2023 09:44 Ответить
Волонтери допоможіть сім'ям загиблих героїв та інвалідам війни, а не годуйте діючю армію, ви цим покриваєте мародерів при владі, нехай їдять яйця по 17.
показать весь комментарий
23.06.2023 11:24 Ответить
My calculations foragainst Ukraine
is
100 to 150 dead each day;
narrowed down reaches
110 to 130,
and as average
120.

Ruzzia 300 dead each day.

Now wounded getting some numbers,
with 2x heavily and severe wounded,
possibly 3x medium and lightly wounded
foragainst Ukraine.

For lack of medical infrastructure,
number of Ruzzian wounded could be
also just 300 the first 12 months,
but likely improved infrastructure may
have increased the overall number of
Ruzzian wounded of all severities to 750
a day since then.
показать весь комментарий
23.06.2023 22:54 Ответить