9287 посетителей онлайн

Появление F-16 у Украины является ядерной угрозой России, - Лавров

f-16

Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров заявил, что Россия будет рассматривать передачу Украине истребителей F-16 как угрозу со стороны Запада в ядерной сфере.

Об этом сообщают российские СМИ, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду.

Российский министр заявил, что сам факт появления в Украине истребителей F-16 будет рассматриваться РФ как угроза в ядерной сфере.

По его словам, модификации истребителей F-16 имеют подставку, на которой может быть закреплено ядерное вооружение.

Лавров назвал планы США передать Украине F-16 примером "крайне опасного развития событий", добавив, что Вашингтон и его союзники по НАТО якобы создают риски прямого вооруженного столкновения с РФ.

Топ комментарии
+69
Коняка, ви, кацапи, зайві на цій планеті, і, повинні здохнути.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:33 Ответить
+52
Если НАТО вступит в войну, ты, Лошадь, в течении минуты будешь уже на бутылочке прыгать.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:32 Ответить
+50
Щось про Фінляндію і їх Ф-35 мовчить. І НАТО не загроза лошарі, Україна йому загроза
показать весь комментарий
13.07.2023 07:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Если НАТО вступит в войну, ты, Лошадь, в течении минуты будешь уже на бутылочке прыгать.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:32 Ответить
Щось про Фінляндію і їх Ф-35 мовчить. І НАТО не загроза лошарі, Україна йому загроза
показать весь комментарий
13.07.2023 07:58 Ответить
Нагадайте, в рашці вже немає ядерної зброї ?

То у чому проблема, якщо Україна буде її мати
показать весь комментарий
13.07.2023 08:06 Ответить
Нi якщо, а коли!
показать весь комментарий
13.07.2023 13:25 Ответить
Коняка, ви, кацапи, зайві на цій планеті, і, повинні здохнути.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:33 Ответить
Ваащета каняка это иудохачик, а не мардва.
показать весь комментарий
13.07.2023 10:08 Ответить
модифікації винищувачів F-16 мають підставку Джерело:
**************
Америка дасть Зеленському підставку, вилізши на яку він зможе трахнути унилую лошадь попід хвоста.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:34 Ответить
Цьому "політичному імпотенту" хоч три підставки давай - у нього все одно "не стоїть" Трахать будуть ЗСУ!
показать весь комментарий
13.07.2023 08:14 Ответить
Але ж є язик як помело.
показать весь комментарий
13.07.2023 09:29 Ответить
Та й той працює лише в режимі "ретранслятора" - відтворює лише те що напишуть "подоляки" з "литвинами"! Прибрать від нього його команду "спічрайтерів" - і він три слова докупи не стулить!
показать весь комментарий
13.07.2023 09:36 Ответить
Конечно ядерная угроза, лошадь. Но только для рашистских пердаков.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:34 Ответить
у стайні Кремля завезли сіно нового пококсу
показать весь комментарий
13.07.2023 07:35 Ответить
Макову соломку?
показать весь комментарий
13.07.2023 08:10 Ответить
Та всім чхати що росія і коні собі там думають що вони думають.Все буде.Тільки що повільно це все,це погано
показать весь комментарий
13.07.2023 07:35 Ответить
хто? що? розцінювати?-ти лошадь за порцію кокса будешь свій навоз оцінювати
показать весь комментарий
13.07.2023 07:36 Ответить
Наявність у лаврова голови Св'ята інкввзиція може повинна вважати доказом одержимості дияволом. Оскільки голова у лаврова може служити підставкою для рогів. Адже думати аона не здатна. Тому лавров підлягає здійсенню обряду аутодаффе - спаленню на багатті.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:37 Ответить
Та роги в нього є, тільки ростуть всередину...
показать весь комментарий
13.07.2023 08:11 Ответить
Рогата коняка - щось нове у зоології!
показать весь комментарий
13.07.2023 08:39 Ответить
Це не про коней. Це про полички. 😊Лавров же написав про поличку. І я теж про роличкк. Твльки у мене з лавровим поняття поличок різняться. 😊
показать весь комментарий
13.07.2023 08:42 Ответить
Хорошо полыхает, поскорее Ф-ки сюда, и подставочки не забудьте
показать весь комментарий
13.07.2023 07:37 Ответить
...горила, коли ти вже нарешті підеш до Кобзона зі своїми друзями....
показать весь комментарий
13.07.2023 07:38 Ответить
Давай їбаш коняка, подивимося скільки ти проживеш після цього
показать весь комментарий
13.07.2023 07:39 Ответить
Піднімають ставки .
показать весь комментарий
13.07.2023 07:40 Ответить
Ну є пдіставка - і що? Нам їх дають у комплекті з ядерною зброєю?

До речі, їхні ночви літаючі деякі теж пристосовані для несення ракет з ядерними зарядами. І що?
показать весь комментарий
13.07.2023 07:41 Ответить
Мабуть коняка не знає, що точка-У теж може жахнути ядеркою...
Та й піон може бахнуть...
Я вже не говорю про піхотинця з ядерним гранатометом. Карочє, нам треба заборонити воювати і піхотою, бо це можна розцінювати як загрозу удару Деві Крокетт
показать весь комментарий
13.07.2023 14:25 Ответить
Таки так, ядерна загроза - найкраща із загроз, яка може загрожувати оркостану і тут з кінноголовим не посперечаєшся 🤔🧐😁
показать весь комментарий
13.07.2023 07:41 Ответить
Еге ж, в обіцяний буйлом рай не хочуть, курви ! 👿
показать весь комментарий
13.07.2023 08:08 Ответить
Ігого. Ігогооооо.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:42 Ответить
У меня подставка под ноутбук то же много чего нести может
показать весь комментарий
13.07.2023 07:44 Ответить
Ти там пальохше, бо скопитишся вопше.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:45 Ответить
Там вони Білорусі передають ядерну зброю, Пригожин чуть незахватив склад не зберігається ядерка, а тут F-16 мають підставку, на якій може бути закріплено ядерні озброєння.
Придурочний кінь-клоун.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:48 Ответить
Чого ти розходився, лавруха ? штати якраз і не передають ... ви ж все погодили ще в 2021.
Наші почали вимагати, то в Європі й балакають.

Ну, а після твоєї пред'яви-пригадки дорогому партнеру - він зараз заборонить Європі і навчання, і передачу літаків ген колись. Не переживай, то він забув, вік уже і голова зовсім не та ... Хто ж це бачив - ескалацію робити. Ніззя.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:54 Ответить
"І-і-і- го-го-го-го ! ! !"
показать весь комментарий
13.07.2023 07:55 Ответить
идят двое мужиков в кафе. один другому:
- Хрухт
- Трухт
- Нет, Прухт
Рядом сидящая женщина слышит это и решает им помочь и говорит:
- Наверное "Фрукт", так правильнее звучит!
Мужчина спрашивает:
- Ну а вы то откуда знаете как жираф пердит?
показать весь комментарий
13.07.2023 09:26 Ответить
Зеленський: Ми не проміняємо навіть село з одним дідом на жоден статус.
Ми не віддамо наших територій і ніколи не будемо міняти на заморожений конфлікт. Цього ніколи не буде. Мою позицію чітко знають наші партнери.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:55 Ответить
ага ,простознищить розвідку і на всі ключові позиції поставить кацапів.
А так ,да ,борцун за незалежність

показать весь комментарий
13.07.2023 09:26 Ответить
ага, з главою міжпланетної коаліції
показать весь комментарий
13.07.2023 09:42 Ответить
F-16 у Украины-ядерная угроза, F-35 у Финлядии-"это другое".
показать весь комментарий
13.07.2023 07:55 Ответить
То що Лавров є лошара, а Путін ху&до ввійшло у історію
показать весь комментарий
13.07.2023 07:58 Ответить
"додавши, що Вашингтон і його союзники по НАТО нібито створюють ризики прямого збройного зіткнення з РФ"
А істеричка-соловйов та боброїдка-симоньян давно розказують на своїх зомбошоу, шо вони воюють вже не з Україною, а з усім НАТО.
показать весь комментарий
13.07.2023 08:00 Ответить
Чується жалюгідне завивання…
Відчувається сморід з москальських болот….
чемоданчік оказиваєтся уже полон….
показать весь комментарий
13.07.2023 08:03 Ответить
Кобила с піськовим йде нахрін.
показать весь комментарий
13.07.2023 08:03 Ответить
Очередная линия коричневого цвета с характерным душком.
показать весь комментарий
13.07.2023 08:05 Ответить
показать весь комментарий
13.07.2023 08:09 Ответить
«Диктатор не буде диктувати». Захід знав, що буде повномасштабне вторгнення - Байден

Він запевнив, що підтримка України з боку Штатів не ослабне і залишатиметься непохитною, «і диктатор не буде нам диктувати».

Байден також переконаний, що військові злочини путіна не залишаться безкарними.

Він зазначив, що путін зробив ставку на розпад НАТО ще рік тому, коли розпочав повномасштабне вторгнення своїх військ в Украiну

«Він думав, що демократичні лідери виявляться слабкими… Він помилився», - наголосив президент США.

Байден наголосив, що Північноатлантичний альянс сильніший, ніж будь-коли.
показать весь комментарий
13.07.2023 09:09 Ответить
З Піона, між іншим, теж стріляють...ядерними снарядами
показать весь комментарий
13.07.2023 08:10 Ответить
лошадь не отбирай у алкогнома димки айфончика хлеб про ядерку
показать весь комментарий
13.07.2023 08:20 Ответить
Висловлюсь словами "великого" класика **********: 1. Опа, опа резиновая попа. 2. Нравится, не нравится, терпи моя красавица. А що ти коняка заспіваєш коли в нас будуть F-15, F-18, A-10, Apache, Black Hawk або наві F-35 і не буде F-16 то ми ще не перетнемо червоні лінії?
показать весь комментарий
13.07.2023 08:22 Ответить
ДО чого ж мерзенні ,цинічні,брехливі ці дикі варвари. Московія "побудована" на цих засадах і потрібно тільки силою їх заставити жити як живе більшість людей в світі.
показать весь комментарий
13.07.2023 08:25 Ответить
Загроза для москові--не F-16, а нинішня влада кацапні.
показать весь комментарий
13.07.2023 08:34 Ответить
Це вже не загроза. Це піздєц.
показать весь комментарий
13.07.2023 10:38 Ответить
Ірану значить можна Су-35 , і це не буде ніякою ядерною загрозою. А Україні F-16 ні.
З логікою як то поганенько.
показать весь комментарий
13.07.2023 08:36 Ответить
Логика мардовского людоеда елементарна как у амебы: прикинуться нормальным, ******* и сажрать.
показать весь комментарий
13.07.2023 10:16 Ответить
Бояться підари
показать весь комментарий
13.07.2023 08:36 Ответить
Та й я про те, але тільки в одному випадку, якщо замість ядерної зброї нестиме черепушку Лаврова, бо те що в ній що гірше, чим ядерна зброя, але в цьому немає потреби, нехай вибухає там, де знаходиться, бо БОГ вже до місця вибуху доставив. АРХ М
показать весь комментарий
13.07.2023 08:43 Ответить
И шо кацапы по этому поводу сделают? Медведев опять уничтожит Финляндию? В этот раз две и по 0,7?
показать весь комментарий
13.07.2023 08:55 Ответить
Любой современный боевой реактивный истребитель или бомбардировщик имеет возможность нести ядерные бомбы, в т.ч. стоящий на вооружении Украины МиГ-29. Лаврову лишь бы что-то ляпнуть
показать весь комментарий
13.07.2023 08:56 Ответить
Долго выдумывали, что брякнуть - выдумали. Пока США разрешит Ф-16 они еще навыдумывают кучу всего.
показать весь комментарий
13.07.2023 08:56 Ответить
русня може розглядати це хоч як напад прибульців, нам на це настільки байдуже, що аж незручно)))
показать весь комментарий
13.07.2023 08:58 Ответить
" рашистський д,,**** плять" ,а поява ядерної рашистської зброї в "бульборусії" є рашистськи " голуб миру" для України і ЄС із рашистського пекла???
показать весь комментарий
13.07.2023 09:01 Ответить
козломорді самі є загрозою і військовими злочинцями, а що вони мелють у своє виправдання це більше ніхто не слухає.
показать весь комментарий
13.07.2023 09:09 Ответить
А знаєте чому ядерна війна між парашиєю і країнами НАТО неможлива? Бо в країнах НАТО живуть діти і онуки всієї кремлівської бидлоеліти. Не будуть же вони епашити стратегічними ядерними ракетами по Нью Йорку де живе донька лаврова, чи по сан Франциско, де живе синок дімона медведєва, чи по Парижу, де живе синок пєскова і тд.
показать весь комментарий
13.07.2023 09:10 Ответить
Що він вживає?
показать весь комментарий
13.07.2023 09:20 Ответить
Ну й добре. Сріть по ногам
показать весь комментарий
13.07.2023 09:21 Ответить
показать весь комментарий
13.07.2023 09:25 Ответить
На сьогоднішній день загроза йде від Росії
І путлер стане перешкодою щодо передачі Україні літаків?
Думка Кремля цікавить тільки проросійсько налаштованих політиків іншим це не цікаво
Теж кацапи погрожували щодо танків леопард
І що з того ?
Україна отримали і буде отримувати зброю і потихеньку відбиває території
А погрози Кремля свідчать про новий теракт як з ГЕС
показать весь комментарий
13.07.2023 09:27 Ответить
Тут проснувся сивий мерин...
показать весь комментарий
13.07.2023 09:36 Ответить
Та не хвилюйтесь, ми поки не будемо скидувати на лаптєрейх ядерні бомби.
показать весь комментарий
13.07.2023 10:49 Ответить
Цитируется по журналу Коневодство и конный спорт
показать весь комментарий
13.07.2023 09:58 Ответить
лавруха, а ще про бонбу забув!
ту що з бойовими комарами.
та нову їх модіфікацією, яка кусає виключно вірмен-рососіян.

це ж на тую підставку скільки бойових комарів влізе!
показать весь комментарий
13.07.2023 10:23 Ответить
...перед поставкой самолетов нанести удары по всем стратегическим целям болот мацковии...И будет мокшам счастье....
показать весь комментарий
13.07.2023 10:42 Ответить
Старый ***** решил напомнить о себе.
показать весь комментарий
13.07.2023 11:16 Ответить
Комменты 👍
показать весь комментарий
13.07.2023 12:02 Ответить
Каждое появление коняки Калантаряки нужно сопровождать музыкой "Советский цирк" 🐴
показать весь комментарий
13.07.2023 13:27 Ответить
Всім вже начхати на твої червоні лінії, лаврошадь!
показать весь комментарий
13.07.2023 14:56 Ответить
ядерні ракети в білорусі це значить не ядерна загроза,

а якісь звичайні літаки це якогось хера загроза