8789 посетителей онлайн
5 717 45

Оккупанты бросают в бой только что мобилизованных без боевой подготовки, - Генштаб

рф,призов,окупанти,мобілізація

Российские оккупационные войска продолжают бросать в бой только что мобилизованных военнослужащих без предварительной боевой подготовки.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на прессцентр Генштаба.

"Так, в населенном пункте Роговое Луганской области, в тренировочный лагерь одного из подразделений российских оккупационных войск, с территории России прибыло около 110 мобилизованных военнослужащих. Когда им были выданы экипировка и оружие, российское командование проинформировало вновь прибывший личный состав, что их включат в состав подразделений и уже в ближайшее время отправят в район выполнения боевых задач на линии столкновения", - говорится в сообщении.

Ранее в Минобороны заявляли, что в рядах оккупантов панические настрои, есть подтвержденные факты увеличения дезертирства.

Топ комментарии
+20
Приперся в чужу країну ...взяв автомат...здох. "Засчіта родіни" по-кацапські.
показать весь комментарий
28.07.2023 07:39 Ответить
+8
Які помилки? Припертися в чужу країну?
показать весь комментарий
28.07.2023 07:45 Ответить
+6
Головне щоб ми не повторювали такі ж помилки, на жаль такі факти були.
показать весь комментарий
28.07.2023 07:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Приперся в чужу країну ...взяв автомат...здох. "Засчіта родіни" по-кацапські.
показать весь комментарий
28.07.2023 07:39 Ответить
Головне щоб ми не повторювали такі ж помилки, на жаль такі факти були.
показать весь комментарий
28.07.2023 07:44 Ответить
Які помилки? Припертися в чужу країну?
показать весь комментарий
28.07.2023 07:45 Ответить
В нас всі учбові центри забиті. Знайомі розповідали що підбухують вже від нудьги. Фігня це все про "без підготовки".
показать весь комментарий
28.07.2023 08:16 Ответить
Нарахунок підбухуют то тут я не скажу ні чого, моїм не дозволяють окрім якогось там типу енергетика чи я хрін його знає, центри забиті, але багато кто чикає відправки далі на навчання в ту же німеччину, польшу, британію та іспанію, і то, якшо буде там техніка ше щоб на нії вчитеся!
показать весь комментарий
28.07.2023 08:24 Ответить
Ким забиті ? Тими хто примазався на тилові посади або віддає командиру половину з/п щоб не їхати на передову ? Якщо центри підготовки забиті то навіщо тцк виловлюють чоловіків як собак на вулицях, витягують з громадського транспорту та пакують в свої автівки, навіщо на центральних дорогах понатикували блокпостів та спиняють всіх під ряд і виписують повістки ?
показать весь комментарий
28.07.2023 09:11 Ответить
Нашім також пхали ті путьовкі в тцк на блокпостах, але дали в Хмельницькому а вони у Ровно прибули, ні кого не шукають якшо не стоїш на в/у, а от ті шо пройшли влк і занесли ше десь в квітні, травні 2022 все зробили бо тоді просили всіх по можливості встати на облік, то зараз троха очкують, бо без влк ти їм непідходиш і повістку тобі не мають права вручати, друге діло як то влк зараз проходить то сюр якись, 5-6 хвилин і всі врачі пройдені і всі здорові як беки, навіть наркомани та дистрофіки, хто місцевий тому одразу бойова і добро пожаловать в ЗСУ.
показать весь комментарий
28.07.2023 10:03 Ответить
І як дістрофики і хворі проходить підготовку в учебках? Вони ж не бігати, не присідати не зможуть. Да і копають напевно дуже повільно. Які з них десантні-штурмові війська? А якщо лейтенанти після військової кафедри -дістрофики або жирні, або хворі, вони тобі накомандують, теж з в.о. місяць вчать?
показать весь комментарий
28.07.2023 10:19 Ответить
Тому списати можуть вже безпосередньо на учебке, наших горе алкашів якось в інжинерні відправили же, копають і то вже при справі, хоть не попьють троха, виветраться!
показать весь комментарий
28.07.2023 17:14 Ответить
Подзвони в Генштаб та спитай.
показать весь комментарий
28.07.2023 10:52 Ответить
То шо в цьому поганого -- та хоч зразу від пивнушки
показать весь комментарий
28.07.2023 07:44 Ответить
Так про вас й пишуть.
показать весь комментарий
28.07.2023 07:48 Ответить
Не зовсім так, лапати пробують і червень, липинь урожай в них вийшов добрий як по мені, але це про я про сві район та села можу казати, кто пішов перший то пока шо в учебках, далі кажуть вже кого на яку спеціальність, а це 5 тижнів! Поживемо побачимо! А стаття шо гласить шо призвали, вручили повістку, тут же посадили в бус і вперед, мом віїсковий квіток є значит автомат тримав в рука то годен в дшб, ошб та і в загалі в зоряний спецназ!
показать весь комментарий
28.07.2023 08:12 Ответить
Ну не 2, а 1, а якшо в.о то 9 місяців, тут все по різному йде, тра бігом навчити тебе основам зброї основної, автомат, кулемет, гранатомет, пістолеь, які види гронат, основам що з себе представляє з себе армія зсередини, субординацію тощо. На фізо сократили по мінімуму, а в арміі той що була до війни фізо та зубрилка устава, теорія парамедицини, розбор калаша на плакатах, далі практика або збору неоднаразова, і аж після присяги можеш постріляти трішки!
показать весь комментарий
28.07.2023 08:34 Ответить
Удачи вам, чмобики. Не мучьтесь долго, сразу лезьте в пакет. Но беда одна не ходит, у нас тут тоже свое...Безумная решила открыть канал на youtube. А это похуже пакета для чмобика будет.
показать весь комментарий
28.07.2023 07:46 Ответить
Чмобіки гарно зайдуть під касетні цукерки.
показать весь комментарий
28.07.2023 07:51 Ответить
Чмобіки теж бойова одиниця, можуть вести груповий вогонь з окопа, на підхваті в навчених професіоналів, в евакогрупах, в логістиці. Щоб повзком доставити ящик патронів на передовий сп не конче півроку вишколювати їх по учебках. В москалів у три рази, якби не більше, ресурсу чмобіків чим у нас.
показать весь комментарий
28.07.2023 08:10 Ответить
Що там наші воєнкоми? Мабуть святєйшиє люді.
показать весь комментарий
28.07.2023 08:10 Ответить
они спасают молодых людей от смерти, а деньги берут ведь тоже рискуют
показать весь комментарий
28.07.2023 08:25 Ответить
Воінкомат страна чудєс, зайшов на час, на рік ісчез!
показать весь комментарий
28.07.2023 08:48 Ответить
они идут за деньги. для них немыслимые 4-5 тысяч доларов. это стадо не жалеет никого.
показать весь комментарий
28.07.2023 08:22 Ответить
Ти хтів сказати 2000₴, 1 ужо 92, та і не побачать вони ті гроші!
показать весь комментарий
28.07.2023 08:39 Ответить
Чеговий доказ, що це НЕ ЛЮДИ. Навіть не тварини - якась біомаса з гівна та палиць (((
показать весь комментарий
28.07.2023 08:45 Ответить
тільки побільше 200-х та 300-х на раSSію, можуть промити мозги руSSкій біомасі....
а взагалі я знову ж переконуюсь яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
руZZкому міру повірити - себе обманути!
показать весь комментарий
28.07.2023 08:47 Ответить
А чего це так хвилює генштаб
показать весь комментарий
28.07.2023 09:00 Ответить
«Несправацираваннае и подлое нападение укронацистов на неабученных рассийских солдат пративаречит требаваниям Женевскай канвенции а ведении вайны!» («Амнести интернешнл»)



показать весь комментарий
28.07.2023 09:09 Ответить
В такому випадку треба запитати пункт конвенції ))
показать весь комментарий
28.07.2023 09:46 Ответить
А ти ще не впевнився що коли основній частині "тріпачів язиком" ставиш конкретні питання - вони "затягують язик у сраку"? Я саме так себе й веду тут! Тому деякі "витягують язик зі сраки" зараз лише з однією метою - "плюнуть в мене лайном" На конструктивну полеміку у них уже не має ні сил ні часу ні розуму
показать весь комментарий
28.07.2023 09:55 Ответить
у них выбора нет, с 18 лет призвали скажут одно, а на самом деле отправят не подготовленных.
показать весь комментарий
28.07.2023 09:16 Ответить
Не правда. Да, в военкомат они попали как мобилизованные, но дальше там они подписали контракт, хотя могли это не делать.
показать весь комментарий
28.07.2023 09:25 Ответить
20 лет сидеть
показать весь комментарий
28.07.2023 09:30 Ответить
Ну якшо по закону, то вони можуть підписати контракт тільки з в/ч, воінком до арміі якшо і шось має то навтчи, хіба в рф він має таке повноваження!
показать весь комментарий
28.07.2023 09:50 Ответить
Є в них вибір, міг би собі й кілька пальців відрубати. Із тисяч відео бачите що вони не проти війни, вони проти поганого спорядження, зброї, неадекватних командирів, малих виплат. Для когось з них це єдиний шанс вибратись із своєї дєрєвні та побачити цивілізацію. Тому свідомо їдуть за 7тисяч км. вбивати українців.
показать весь комментарий
28.07.2023 09:28 Ответить
Не надо называть их мобилизованными. Они все контрактники. Они все подписали контракты.
показать весь комментарий
28.07.2023 09:24 Ответить
А скоріше за все їм дали підписати бамажку де було написано явитись в такий то час, а всередині купа пустого папіра і аж внезу підпис, от то пусте місце і без них заповнят, і ксерокопію паспорта ше, зараз там таких дурачків наберуть огого