10118 посетителей онлайн
3 046 25

Турция хотела привлечь РФ к саммиту в Джидде, - турецкие СМИ

туреччина

Представитель Турции Акиф Чагатай Килич на саммите в Джидде по поводу украинской формулы мира считает, что без участия РФ подобные переговоры не имеют смысла.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Hürriyet.

Аравии Акиф Чагатай Килич заявил, что "если РФ не будет включена в поиск решения, не будет ни результатов, ни решения".

Таким образом, как отмечает издание, Турция дала понять, что необходимо показать, что она предпримет шаги навстречу РФ по вопросу возобновления работы "зернового соглашения".

Однако, по мнению представителей Германии, сейчас включать РФ в переговорный процесс на этот счет некорректно.

Кроме того, по данным издания, третий раунд переговоров по украинской формуле мира может состояться в Турции.

Напомним, Bloomberg писал, что следующая встреча может состояться в Индии, во время саммита G20.

Напомним, как сообщали в ОП, всего в Джидде было представлено более 40 государств, состоялись продуктивные консультации по ключевым принципам. Присутствовали представители США, Китая, Германии, Бразилии и Индии.

Топ комментарии
+15
Якось під час 2-ї Світової віни країни які входили до антигітлеровської коаліції чомусь не залучали гітлера до перемовин-і нух вийшло його перемогти...
показать весь комментарий
11.08.2023 15:53 Ответить
+10
Ну так, під час 2 світової чого не залучали гітлера до перемовин? Та й зброю треба було надавати таку, щоб вона ні в якому разі не била по території райху, а то ж ескалація.
показать весь комментарий
11.08.2023 15:55 Ответить
+5
Очевидно, що турки як місток від НАТО до рашки. Але ви праві, які мости можуть бути з відвертим нацистом? Це така нова геополітика?
показать весь комментарий
11.08.2023 15:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якось під час 2-ї Світової віни країни які входили до антигітлеровської коаліції чомусь не залучали гітлера до перемовин-і нух вийшло його перемогти...
показать весь комментарий
11.08.2023 15:53 Ответить
Очевидно, що турки як місток від НАТО до рашки. Але ви праві, які мости можуть бути з відвертим нацистом? Це така нова геополітика?
показать весь комментарий
11.08.2023 15:55 Ответить
турки в НАТО.

то може нехай вони "хрестика" таки знімуть ? 😕
показать весь комментарий
11.08.2023 15:59 Ответить
Турки зняли шаровари, а хрестика лишили. На згадку про членство в НАТО.
показать весь комментарий
11.08.2023 16:03 Ответить
Ну так, під час 2 світової чого не залучали гітлера до перемовин? Та й зброю треба було надавати таку, щоб вона ні в якому разі не била по території райху, а то ж ескалація.
показать весь комментарий
11.08.2023 15:55 Ответить
Вах-вах!
Як негарно ! 😕
показать весь комментарий
11.08.2023 15:57 Ответить
Перемовини з кацапами можуть відбутися лише про порядок і суми виплат репарацій та контрибуцій після деокупації всієї України. Далі, до повної виплати репарацій ізоляція ********** - ніякого мирного договору бути не може. Буде стан "тимчасового припинення активних бойових дій". Японія, наприклад, в цьому стані з 1945 року.
показать весь комментарий
11.08.2023 16:02 Ответить
Якщо турки хочуть послухати брєд сивої кобили, то хай лаврушу визвуть...
А переговори без русні хоч переговорами можна назвати...
показать весь комментарий
11.08.2023 16:05 Ответить
********** миротворцы
показать весь комментарий
11.08.2023 16:07 Ответить
У новинах заначено, що на вказаних зустрічах у Джидді були присутні представники КНР.
Просте питання - а делегація України зустрічалася у Джидді із делегацією КНР? Якщо так, то із ким саме та які результати зустрічі? Чи є фото? Яке ставлення у КНР до української формули миру? Чи підтримує її КНР?
Ні, ну просто цікаво...
показать весь комментарий
11.08.2023 16:09 Ответить
Просто тут нічого немає з цього приводу

https://www.president.gov.ua/news/andrij-yermak-obgovoriv-aktualni-pitannya-dvostoronnih-vidno-84749
показать весь комментарий
11.08.2023 16:10 Ответить
Єрмак же був залучений, навіщо ще хтось?
показать весь комментарий
11.08.2023 16:11 Ответить
Турки для украинцев всегда были ненадежным союзником. Всегда сваливали когда победа уже была в кармане. Себе на уме.
показать весь комментарий
11.08.2023 16:37 Ответить
що ти маєш на увазі? який період історії? Твоя бабця не грішила?
показать весь комментарий
11.08.2023 18:31 Ответить
Период гетманщины.
показать весь комментарий
11.08.2023 19:39 Ответить
Гетманщини?! Ти навіть ризьку угоду 1921 року не згадав! Тай на останнє питання не відповів
показать весь комментарий
11.08.2023 20:19 Ответить
Отвали. И больше не приставай.
показать весь комментарий
11.08.2023 20:58 Ответить
уговорила, милая
показать весь комментарий
11.08.2023 21:08 Ответить
щоб був наш обіцяний наступ переговори пішли б зовсім по іншому ;якщо не буде наступу помаленьку від нас був відступати і европейці; в офісі президента також в міністра оборони і головнокомандуючого мій план звільненя криму лежить 4 місяці ніхто не розглядае а може вже викінули добровольчі батальони просяться виконати цей план не по сценарію нинішньому а по плану і веденя війни 2014 переможного року 2 тисячі добровольців а дадуть статус соберу 5 тисяч вже готові без заробітної плати військової безкоштовно звільнити крим а потім закінчеться війна бо крим це ключ до цього звертайтеся до президента і головнокомандуючого просіть щоб нас допустили до виконаня свого громадянського вчинку хто хоче щоб перестали вбивати имсячі українців гине цвіт нації наш полк імені Степана Бандери готовий до бою
показать весь комментарий
11.08.2023 16:38 Ответить
шось турки ******
показать весь комментарий
11.08.2023 16:48 Ответить
Ну треба ж Ердогану відробляти пільгові закупівлі дешевих вуглеводнів у кацапів.
Це напевно вже всі забули, як адміністрація Ердогана пиз діла, що Захід постачанням зброї лише заважає мирному врегулюванню
показать весь комментарий
11.08.2023 16:50 Ответить
цілує дупу х*йлу як може,
аби заробити грошей
показать весь комментарий
11.08.2023 17:02 Ответить
видатні геополітики з пропердолених диванів винесли вирок ганьби Ердогану! Ну все, нарешті він горою проти *****...
Особливо для мене найвидатнішою подію кацапсько-турецьких відносин є збиття кацапського літака в листопаді 2015...скільки на турків кацапи вилили лайна, а вони ж злопам'ятні....
показать весь комментарий
11.08.2023 18:34 Ответить
Барыги любят ***** а он их.
показать весь комментарий
11.08.2023 21:01 Ответить
Если рф будет включена в поиск решения, так уж точно не будет ни результатов, ни решения