5902 посетителя онлайн
5 011 27

Нападения ХАМАС на Израиль: Еврокомиссия приостанавливает помощь Палестине

израиль,палестина

После кровавого нападения террористической группировки ХАМАС на Израиль Европейская комиссия приняла решение приостановить финансирование проектов развития для Палестины

Об этом заявил комиссар по вопросам соседства и расширению Евросоюза Оливер Варгеи, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Масштабы террора и жестокости против Израиля и его народа являются переломным моментом. Здесь не может быть бизнеса как обычно. Как самый большой донор палестинцев, Европейская комиссия пересматривает весь свой портфель проектов развития на общую сумму 691 млн евро", - написал он.

К тому же, Еврокомиссия немедленно приостанавливает выплаты по имеющимся проектам для Палестины. Она также просматривает все проекты и оценивает весь бюджетный портфель. Между тем, новые предложения по финансированию помощи палестинцам отложены до "дальнейшего сообщения".

"Основы мира, толерантности и сосуществования нуждаются в немедленном решении. Подстрекательство к ненависти, насилию и прославлению террора отравило сознание слишком большого количества людей. Мы нуждаемся в действиях, и мы нуждаемся в них сейчас", - добавил Варгеи.

Напомним, по центральных и южных районах Израиля в субботу утром, 7 октября, был нанесен массированный ракетный удар.

Министр обороны Израиля утвердил призыв резервистов в соответствии с потребностями ЦАХАЛа. Армия Израиля объявила о начале контртеррористической операции "Железные мечи" в ответ на атаку ХАМАС.

Премьер-министр Биньямин Нетаньягу заявил, что страна находится в состоянии войны.

Вечером 7 октября спикер ЦАХАЛа заявил, что армия возобновила контроль над большинством приграничных населенных пунктов Газы, в которые проникли боевики ХАМАСа и Исламского джихада.

По данным МИД Украины, среди погибших в Израиле 2 гражданки Украины.

Топ комментарии
+25
блін, я не розумію одного -- навіщо християнська цивілізація підтримує і фінансує іслам? Мало багатих ісламських країн (ОАЕ, Катар) які б могли фінансувати " своїх"? Вони їх не тільки не хочуть фінансувати, але навіть арабскіх біженців не хочуть до себе приймати -- усі пруть до Європи де качають свої права. Нехай пруть до ісламських країн, до своїх одновірців. Чомусь не хочуть.
показать весь комментарий
09.10.2023 17:03 Ответить
+12
Гарний початок....
показать весь комментарий
09.10.2023 16:57 Ответить
+12
Довийо6увалися....
показать весь комментарий
09.10.2023 16:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гарний початок....
показать весь комментарий
09.10.2023 16:57 Ответить
Довийо6увалися....
показать весь комментарий
09.10.2023 16:59 Ответить
То нічого... Іран з куйлом допоможуть... А Беня нехай на 9 травня приїздить на парад з 2х танків подивитися
показать весь комментарий
09.10.2023 18:00 Ответить
Воно як! Так ми віддали чверть України двом танкам?
показать весь комментарий
09.10.2023 18:16 Ответить
Голодомор устроил ХАМАС! Тут безвариантов.
показать весь комментарий
09.10.2023 18:55 Ответить
блін, я не розумію одного -- навіщо християнська цивілізація підтримує і фінансує іслам? Мало багатих ісламських країн (ОАЕ, Катар) які б могли фінансувати " своїх"? Вони їх не тільки не хочуть фінансувати, але навіть арабскіх біженців не хочуть до себе приймати -- усі пруть до Європи де качають свої права. Нехай пруть до ісламських країн, до своїх одновірців. Чомусь не хочуть.
показать весь комментарий
09.10.2023 17:03 Ответить
"Нехай пруть до ісламських країн, до своїх одновірців. Чомусь не хочуть".
Ось Вам відповідь на це питання.
https://www.uasouth.media/dumka/513 Осман Пашаєв: Ізраїль і арабський парадокс
Читайте третій пункт про мусульманську, чи арабську солідарність.
показать весь комментарий
09.10.2023 19:33 Ответить
там немеряний разпіл бабла чинушами з євросоюзу... все як у нас, тільки по-європейськи з поклонами та чаєм замість віскаря
показать весь комментарий
09.10.2023 19:34 Ответить
Призупиняє?
показать весь комментарий
09.10.2023 17:07 Ответить
Тепер палестинцi , будуть один в одного сосать ***
Получили те що хотiли.
показать весь комментарий
09.10.2023 17:16 Ответить
Алілуйя!
показать весь комментарий
09.10.2023 17:16 Ответить
Прохання ЄС посилити допомогу цивільним українцям під прихистом країн ЄС.
Таких мільйони в країнах ЄС.

За прихист мирних палестинців з Сектору Газа нехай подбають арабські та інші країни Близького Сходу, які вважають себе друзями палестинців. Цих нещасних жінок, дітей, хворих та людей похилого віку - мешканців Сектору Газа , яких терористи Хамас поставили під загрозу опинитися в епіцентрі бойових дій, тепер зобов'язані прихистити заможні спонсори ворогів Ізраїлю.

Цих мирних палестинців набагато менше, ніж жінок, дітей, хворих та людей похилого віку, які змушені були покинути Україну, в якій терористи Путіна вже вбили сотні тисяч людей.
Місця в країнах близького сходу та грошей нафтових шейхів цілком вистачить.
показать весь комментарий
09.10.2023 17:18 Ответить
"За прихист мирних палестинців з Сектору Газа нехай подбають арабські та інші країни Близького Сходу".

А їх туди не пускають. Вся арабська солідарність починається і закінчується в соцмережах або на контрольованих мітингах недорозвинутих суспільств із спаленням прапору Ізраїлю.
показать весь комментарий
09.10.2023 19:39 Ответить
Нехай збирають РБ ООН з цього питання. ООН виплачує десятки мільйонів доларів палестинським "біженцям" вже у третьому коліні. Хай організує країни Ближнього Востоку на прихист біженців з Сектору Газа.
показать весь комментарий
09.10.2023 21:26 Ответить
"Нехай збирають РБ ООН з цього питання".

Знайшли кого просити, імпотентну організацію.
Вони в кращому разі висловлюватимуть лише "глубокую озабоченность" та "серьёзную обеспокоенность".
І то тільки в тому випадку, якщо ніхто на це рішення не накладе вето, або не покладе на них з їх занепокоєнням.
показать весь комментарий
09.10.2023 22:27 Ответить
ХАМАС запустив ракети по Єрусалиму

Також ЗМІ пишуть, що прильот був в мечеть кадирова в Абу Гош в Ізраїлі
показать весь комментарий
09.10.2023 17:53 Ответить
Кадыров открыл в Израиле мечеть имени своего отца
показать весь комментарий
09.10.2023 17:56 Ответить
Хамас закрыл
показать весь комментарий
09.10.2023 17:57 Ответить
Колись, ще в середині 90-х один сирійський араб-студент Запоріжського фармінституту (не знаю, чи є зараз такий) пояснив мені, чому всі інші араби (крім саудитів на той час), м*ягко кажучи, не ******* палестинців. Як він мені сказав, ще до 1948 р. палеси ПРОДАЛИ переселенцям-євреям свою землю за якісь гроші - це і була територія, яку позначила ООН при створенні єврейської держави, а тепер плачуться, які вони нещасні та бідні. Потім цей арабський народець чомусь вирішив, що продавати було не варто і, залучивши інші арабські народи (вірніше режими), напав на євреїв (тобто проявив агресію), за що поплатився новою втратою земель. І так кожного разу при черговій агресії втрачав черговий шматок території.
показать весь комментарий
09.10.2023 18:07 Ответить
https://t.me/voynareal/74384 Ударні вертольоти AH-64 Apache ВПС Ізраїлю працюють по бойовикамм ХАМАС із 30-мм автоматичної гармати та ракетами AGM-114 Hellfire
показать весь комментарий
09.10.2023 18:08 Ответить
https://t.me/voynareal/74385 Така «атмосфера» на кордоні з Ливаном
показать весь комментарий
09.10.2023 18:18 Ответить
вони, оливки, перекидають через паркан?
показать весь комментарий
09.10.2023 18:22 Ответить
ххммм....
а нафту і газ, у каzапів, продовжують купувати. і все інше.
справедливість!
показать весь комментарий
09.10.2023 18:18 Ответить
...хамас,хесболла иран и болота мацковии,как источник интифады сжечь....
показать весь комментарий
09.10.2023 19:39 Ответить
Пробачте, яка така Палестина? Вперше чую.
показать весь комментарий
09.10.2023 21:45 Ответить