4611 посетитель онлайн
8 634 39

Украинские консулы встретились с польскими протестующими, блокирующими пункты пропуска на границе

кордон,польща

Украинские консулы посетили пункты пропуска "Рава-Русская-Гребенное" и "Дорогуск - Ягодин", которые блокируют польские перевозчики.

Об этом сообщил посол Украины в Польше Василий Зварыч, передает Цензор.НЕТ.

"Во время визитов состоялись встречи с представителями местной полиции, украинскими перевозчиками, а также польскими протестующими. Консулы призвали польскую сторону как можно быстрее разблокировать движение грузового транспорта и обеспечить всем необходимым украинских водителей, вынужденных ждать в многокилометровых очередях", - отметил посол.

"К сожалению, по состоянию на сегодняшний день польские протестующие отвергли наработки делегаций Украины, Польши и ЕК по улучшению движения грузовых перевозок через украинско-польскую государственную границу, которая является также границей между Украиной и ЕС", - добавил он.

По словам Зварыча, протестующие дальше требуют возобновления разрешений на международные коммерческие грузовые перевозки между Украиной и Польшей, "что противоречит двустороннему соглашению между Украиной и ЕС, которое является юридически обязывающим для Украины и всех стран-членов Евросоюза".

Топ комментарии
+17
кацапскі фуєсоси, вони навіть вимог не могли сформулювати, декілька днів після початку блокування, поки методички з кацапіі не прислали!!
показать весь комментарий
17.11.2023 21:31 Ответить
+16
Консули здається мають спілкуватись з чинною владою, а не з бандами перекрившими дороги, в суверенній країні Польща?
показать весь комментарий
17.11.2023 21:31 Ответить
+12
Позор полякам, із сходу б'ють рашисти, у спину поляки, ті та й ті свого часу казали, що вони брати українцям.
показать весь комментарий
17.11.2023 21:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
розвернути фури і заблокувати в Польщі центральні траси .
показать весь комментарий
17.11.2023 21:22 Ответить
Клин клином вибивається, потрібно зробити страйк для польських перевізників на кордонах між Польщею та Німеччиною і з Чехією Словаччиною та Литвою.
показать весь комментарий
18.11.2023 11:03 Ответить
Знову двійка!

Навіщо українським консулам «убложати» польських провокаторів?!

Україні розмовляти треба тільки з владою ЕС , та владою Польщі!

Ніяких «кремлівських посередників/ «перевізників»!

ЕС сама повинна вирішити цю проблему. Тисніть на неі!

Та на владу Польщі
показать весь комментарий
18.11.2023 14:52 Ответить
пункти прокуску - на закуску - пора би редакторам поставити прогу укр мови...
показать весь комментарий
17.11.2023 21:27 Ответить
Консули здається мають спілкуватись з чинною владою, а не з бандами перекрившими дороги, в суверенній країні Польща?
показать весь комментарий
17.11.2023 21:31 Ответить
кацапскі фуєсоси, вони навіть вимог не могли сформулювати, декілька днів після початку блокування, поки методички з кацапіі не прислали!!
показать весь комментарий
17.11.2023 21:31 Ответить
Як і всі дальнобійники світу, польські теж не обтяжені інтелектом і високою свідомістю.
Напевне це приватні перевізники, купив дядько бу фуру і іздить собі помаленьку, точно не транспортні компаніі
показать весь комментарий
17.11.2023 22:08 Ответить
не так все просто
показать весь комментарий
17.11.2023 22:50 Ответить
«Не все так однозначно…»

» Давайте догоавариваться где то по середині»…

?!!!

Ні!
Все просто та зрозуміло. Руки геть від України !
показать весь комментарий
18.11.2023 14:58 Ответить
Позор полякам, із сходу б'ють рашисти, у спину поляки, ті та й ті свого часу казали, що вони брати українцям.
показать весь комментарий
17.11.2023 21:35 Ответить
ну, історично ніяких змін
показать весь комментарий
17.11.2023 22:18 Ответить
Рішення ЄС ПРО відновлення дозволів на міжнародні комерційні вантажні перевезення між ЄС І "пшеками" ,зразу б розблокувало ПОЛЬСЬКИХ БЛОКЕРАТОРІВ.
показать весь комментарий
17.11.2023 21:35 Ответить
Не в дозволах там справа, не за те їм кацапи платять...
показать весь комментарий
17.11.2023 21:37 Ответить
Попробувати можна тим самим способом по "польській морді" наіпнути,,,
показать весь комментарий
17.11.2023 21:39 Ответить
Ну так, соломонове рішення - повернути дозвільну систему польським перевізникам.
Раз їм ЄС не указ...
показать весь комментарий
17.11.2023 21:44 Ответить
Так вони план Б запустять - Цель не пускать фури в Україну
показать весь комментарий
17.11.2023 22:26 Ответить
Фактично у нас не кажуть що є при, иною блокування. Було що організували промосковські налаштовані. В іншому повідомленні мають збитки і не витримують конкуренції з українськими перевізниками. Ну ще й словацькі також страйк на годину влаштували... Є причина і треба шукати вирішення а не морочити.
показать весь комментарий
17.11.2023 21:36 Ответить
Причина в тому, що полякам увірвалось заробляти на українських перевізниках. Брюссель скасував для українських перевізників необхідність мати дозвіл на перевезення територією ЄС, тобто прирівняв українців з європейцями. Поляки від цього втратили, бо коли діяла дозвільна система, поляки видавали дозволи нашим перевізникам і використовували їх для перевезень на чому добре заробляли. Брюссель їх послав.
показать весь комментарий
17.11.2023 23:25 Ответить
Велика подяка братньому польському народу від російського народу за допомогу у економічному знищенні України.
показать весь комментарий
17.11.2023 21:44 Ответить
Про « подяку кацапам» Це жарт?!

Чи кацапська пропаганда?

Якщо сарказм - треба писати четкіше.
показать весь комментарий
18.11.2023 18:17 Ответить
Мені соромно за поляків і за їх тупі вчинки 😠
Схаменіться , польський нарід , бо добром це не скінчиться ,
я відчуваю все своїм серцем 😕
показать весь комментарий
17.11.2023 21:52 Ответить
"Дальнобійники усіх краін єднайтеся" (с).
На рахе до війни дальнобійники теж бикували, вимагали щоб уряд встановив твердий високий тариф. Конкуренція розставляє вс е і всіх на своі місця. Не виходить баранку крутити йди на іншу роботу. Але ні - відчуття "незалежності", ніякого керівника, хочу іду, хочу неіду, тиждень в рейсі і заробив як місяць на заводі
показать весь комментарий
17.11.2023 22:01 Ответить
Весь автопарк України 59.000 фур, Польщі 1,2 мільйона.
Про яку конкуренцію може йти мова, та ще й таку що прям позбавила поляків куска хліба?
показать весь комментарий
17.11.2023 22:26 Ответить
Поляки мають відшкодування ПДВ з пального та дешевше обслуговування/вартість запчастин для іх вантажних а/м, тому говорити про "недобросовісну конкуренцію" з боку Україна,якось зовсім на голову не налазить. З 200 а/м на дорозі у напрямку Берліну 155 польських, а в тих 45 решта українці,прибалти, німці, словаки. Тому це схоже на конкретну маніпуляцію і ультиматимуми групи осіб. Не може в ЄС національне законодавство стати вищим за законодавство ЄС.
показать весь комментарий
19.11.2023 19:00 Ответить
Дивне мовчання на це монозелені разом з Стефанчуком!
Можливо, вони усі і не в курсі!!
показать весь комментарий
17.11.2023 22:38 Ответить
Дивне мовчання керівництва польщі! добру зарплату отримали від кацапських кураторів мабуть
показать весь комментарий
17.11.2023 22:53 Ответить
Там зараз іде дільож портфелів нової влади, їм не до цього.
показать весь комментарий
17.11.2023 23:18 Ответить
Хтось компенсує "протестувальникам" простой,ні за х.й собачий не стояли б.
показать весь комментарий
17.11.2023 23:04 Ответить
У Польщі п'ять перевізників, у блокаді бере участь тільки один, який займається перевезеннями також в білорусію і в кацапстан. ЄС скасував дозволи на перевезення в країнах ЄС для українських перевізників. Тобто, українські перевізники можуть вільно перевозити вантажі Європою. Протестувальники вимагають відновити ці дозволи, тобто обмежити доступ українцям. Раніше, коли існувала дозвільна система, поляки видавали їх українцям і використовували українських перевізників для перевезення вантажів, тобто заробляли на українцях. Брюссель цю лавочку прикрив, тому поляки казяться.
показать весь комментарий
17.11.2023 23:17 Ответить
Не розумію. В нас же є розвідки, контррозвідки, просто приватні детективі. За цей час можна було поназбирати на декілька керівних страйкарів всякого бруду, який стовідсотково є. Той сестройоб, той наркоман, той живе з тещею поки дружину їбе сусід, той знущається над тваринами. Та мало що можна накопати на живих людей. І ось цю байду вивалити на загал, заплативши гроші за статті у декількох виданнях. Висміяти цих придурків. А якщо глибше покопати, то скоріше за все й кацапські вуха там знайти можна разом з виконавцями.
показать весь комментарий
17.11.2023 23:33 Ответить
Чого ще, чекати від пшеків? Гімнисті. Пацаваті. Зазнані. На роботі раз на раз не приходиться. Знаю, я їхню гостинність, сьорбнув сповна. Як по мені, то ******* треба пшеків кірзовим чоботом в пику. Вибаченні їм за волинську різню подавай. А шиш в маслі і копен в дупен.
показать весь комментарий
18.11.2023 02:51 Ответить
С кем Украина вела переговоры ? , для транзита через дороги ЕЕС . С теми кто мешает проехать или чиновниками из Брюселя . И обращайтесь в Брюсель а не к дорожному "стачкому",которые выступают против ЕЕС законов.
показать весь комментарий
18.11.2023 06:08 Ответить
Я утром походил по росе. Это могу позволить себе я, Пенс! А вы на зарплате( если до пенсии еще не дожили!) Вы должны деньги отрабатывать! Результат вашей встречи!???
показать весь комментарий
18.11.2023 12:24 Ответить