10193 посетителя онлайн
10 064 69

РФ забрала из Калининграда системы ПВО, - британская разведка

с-400,ппо

В ноябре Россия, вероятно, перебросила стратегические системы ПВО из Калининградской области на замену потерянным в войне с Украиной.

Об этом пишет британская разведка, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Из исключительных передвижений российской транспортной авиации в течение ноября 2023 года разведка предполагает, что Россия могла переместить стратегические системы противовоздушной обороны из Калининградской области, чтобы заменить утраченные в войне с Украиной.

Эти перемещения были замечены после роста потерь российских систем ПВО С-400 (SA-21 по кодификации НАТО) на оккупированных территориях Украины в конце октября 2023 года.

"Поскольку Калининградская область является наиболее западным форпостом России и с трех сторон граничит со странами-членами НАТО, РФ рассматривает ее как один из наиболее стратегически уязвимых регионов. Тот факт, что МО РФ, похоже, готово идти там на дополнительные риски, подчеркивает трудности, которые создала война для некоторых самых современных возможностей России", – отмечает разведка.

Топ комментарии
+28
Просто московія впевнена на 100%, що тому анклаву нічого не загрожує з боку НАТО. А лемент стосовно бажання НАТО захопити територію московитів - то для внутрішнього споживання і підтримання градусу ненависті проти зовнішнього ворога. Тоді на внутрішнього ці андрофаги не будуть звертати увагу.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:35 Ответить
+13
Це байки для наївних, бо паРаша воює виключно проти тих, кого вважає слабкими. Вони б і в Україну не полізли, якби знали, що отримають такий спротив. Зариватися проти НАТО з потужною та ******** армією США та чималим ядерним арсеналом вони не ризикнуть, бо знають, що це самогубство.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:55 Ответить
+10
А те, це означає, що кацапам "баньдєравци" страшніші за все НАТО.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тю тричі тю,бо коли читаєш зведення тут від орків скільки ракет і дронів України вони збили,то висновок, що у них ппо, як блох у собак
показать весь комментарий
26.11.2023 13:31 Ответить
Якщо забрали то явно не вистачає машин.

Мене інше непокоїть. Вчора писали тут про 99 російських авіаударів по українських позиціях. А це близько сотні мінімум поранених і вбитих.

Де українське фронтове ППО?
показать весь комментарий
26.11.2023 13:36 Ответить
Свого часу було відео, як нашу систему ППО німецького виробництва знищили одразу, як її підвели ближче до лінії фронту, аби прикривала наступ. Потім схожим чином втратили ще "совкові", відтак, скоріше за все, крім мобільних систем там нічого немає.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:43 Ответить
Якщо ви про Іріс Т, то його ніби вдалося полагодити
показать весь комментарий
26.11.2023 13:46 Ответить
За 5 хвилин у Залужного закінчиться нарада і він скине локації. Будь ласка трохи почекайте.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:43 Ответить
Це риторичне питання, яке будь хто, що вміє читати і хоч трохи мислити поставить.

Мені не потрібні локації.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:45 Ответить
Закривають Київ,бо скоро новорічні свята, а зе захист і гумор обіцяв.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:55 Ответить
Нашу фронтову ПВО знищують FPVхами, ланцетами а тепер і нові іранські шахеди ще будуть...
Захистити наших воїнів від цього гівна може тільки лазерна зброя, яку Ізраїль, США та Китай вже мають на озброєні, бо це і є панацея від усіх типів дронів, мін, крилатих ракет. Все ще літає низько знищується за кілька секунд зі 100% точністю, що було доведено не одним випробуванням.
показать весь комментарий
26.11.2023 14:00 Ответить
"Фантазёр - ты меня называла!" Ти хоч поцікався принципом дії бойових лазерів І часом за який він може знищить об"єкт!
показать весь комментарий
26.11.2023 14:12 Ответить
Схоже ти з розряду спектиків які все ще вважають що "лазери тільки для цілевказання".
Хоч поцікався про нові розробки Raytheon та Ізраїльських компаній. Те що вони мають здате пропалити ланцет за кілька секунд, при чому одна мобільна установка здатна знищити 3 ланцети чи FPV які зроблені з легких матеріалів.
показать весь комментарий
26.11.2023 22:59 Ответить
А ці "кілька секунд" вони будуть стоять і чекать? Як ти той "Ланцет" "вести" будеш? І навіть не саме головне - скільки треба "лазерів" щоб закрить більше тисячі кілометрів лінії фронту? Найголовніше - де ти візьмеш "охєренну купу" генераторів - які будуть давать енергію для твоїх "бойових лазерів? А як ті лазери працюватимуть у снігопад і туман?
Продовжуй фантазувать, "Манілов"!
показать весь комментарий
26.11.2023 23:17 Ответить
То всьо тактика. А гражданін Трумпо-Фенікс стратих. Чи то сратег (дідько знає, як воно правильно).
показать весь комментарий
26.11.2023 23:29 Ответить
Та чесно кажучи - ці "стратиги" сьогодні вже трохи "підзатрахали" Колись вичитав крилатий вислів : "До винайдення Інтернет лише твої близькі знали який ти ідіот Тепер ти заявляєш про це на весь світ!" (інша версія - "Тепер про це знає весь світ!")
показать весь комментарий
26.11.2023 23:33 Ответить
Осінь закінчується, а їх, болєзних, накриває чим далі, тим дужче, хоча, по ідеї, має вже потроху попускати. І це непокоїть. Бо кінця-краю їхньому холівару зі здоровим глуздом не видно.
Одна Безвугла чого варта зі свіжою порцією епічної дічі!
показать весь комментарий
27.11.2023 00:39 Ответить
1. Ланцети дуже повільні, навіть на відео що знімає русня вони летять хвилину на низьких висотах до ураження цілі. Хвилина це більше ніж достатньо для знищення.
2. "Скільки треба лазерів ?" Та навіть якщо одна установка закриє надважливий простір аеродрому, складу чи штабу - це ще не результат ?
3. У нас предостатньо генераторів різного призначення. За рік закупились вдосталь. Є і такі що здатні генерувати велику напругу.
4. Туман то фігня, ******** лазер і його пропалить
показать весь комментарий
26.11.2023 23:43 Ответить
"Манілов"! "Старайся"! Далі продовжувать пояснення не буду - втомився сьогодні! Твій "брат по духу" мені сьогодні цілий день робив спроби "мозок винести" тільки стосовно танків На твої "лазери" у мене вже "моральна нестоячка" Трахай мізки комусь іншому
показать весь комментарий
26.11.2023 23:49 Ответить
По-перше - "удари по позиціях" - це, в основному, удари по окопах та бліндажах переднього краю Там люди у землю вкопані і "по-відкритому" майже не пересуваються І б"ють вони по позиціях, з своєї території , "навмання" - з кабрування "Авось попадёт!" По-друге, скидань КАБів у них не так багато Враховуючи те, що у нас ЗАБОРОНЕНО збирання особового складу значними групами - це теж "малозначно" (Недавно кацапи вдарили по одній військовій частині у нас в тилу Хлопці сміялися - там пусті казарми! Бо вони всі живуть у лісових масивах - у бліндажах Хоч і менше "зручностей" - зате всі живі! Мені про це вчора казав батько одного з них)
показать весь комментарий
26.11.2023 14:08 Ответить
Заборонено але буквально два тижні не пройшло було від попередньої трагедії і знову ті ж граблі бригада і щей недалеко від попередньої... Мосийчук оприлюднив...

Каб б'ють по складах, пунктах керування... досить велика проблема, гинуть командири в тому числі і толкові... нові версії до 70 КМ як і ланцети....
показать весь комментарий
26.11.2023 14:23 Ответить
Я що - заперечую втрати взагалі? Я кажу про те, що вони не на "сотні" нараховуються від авіаударів А те, що б"ють по складах і пунктах управління - так для цього режим "обмеженого доступу" та "маскування" є! Самі ж командири хай і думають та вибирають, що вигідніше - комфорт чи безпека?
показать весь комментарий
26.11.2023 14:40 Ответить
Річ про самі установки. Іх не так багато, і виробляти сотнями як шахеди їх не вийде.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:53 Ответить
А я про що? Скільки сьогодні орки "збили" і ракети і дрони та ще на усіх напрямках
показать весь комментарий
26.11.2023 13:58 Ответить
це як що саме так рахувати
а теально, весь схід у орків голий, вивезли все
китайцям можна летіти не винищувачами а цивільними літаками через кордон
а зараз і поляки з прибалтами можуть літати над калінінградом як руст над кремлем колись
здорова росія а не велика
показать весь комментарий
26.11.2023 15:56 Ответить
Й після цього якийсь експерд на радіо НВ розповідає ,що росія готова до війни з нато?((Очевидно ,він уявляє війну з нато як війну з хамасом((
показать весь комментарий
26.11.2023 13:32 Ответить
Це байки для наївних, бо паРаша воює виключно проти тих, кого вважає слабкими. Вони б і в Україну не полізли, якби знали, що отримають такий спротив. Зариватися проти НАТО з потужною та ******** армією США та чималим ядерним арсеналом вони не ризикнуть, бо знають, що це самогубство.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:55 Ответить
Радіо "НВ" все більше починає нагадувати радіо "Ера" ублюдка Андрія Деркача.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:56 Ответить
еру давно не слухав, але автомобільний приймач дуже якісно приймає радіо нв, на якому значно менше музики, але багато аналітики. ну напрям аналітики видно неозброєним оком. точно по гебельсу.
показать весь комментарий
26.11.2023 15:07 Ответить
РФ забрала з Калінінграда системи ППО

І що з того?
показать весь комментарий
26.11.2023 13:34 Ответить
А те, це означає, що кацапам "баньдєравци" страшніші за все НАТО.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:42 Ответить
Як що з того?Саме час у*бати по Кьонігсбергу.Кацапня ж із натою воює.
показать весь комментарий
26.11.2023 14:09 Ответить
З того витікає, що рф отримала "залізобетонні" гарантії "ненападу".
показать весь комментарий
26.11.2023 16:44 Ответить
Просто московія впевнена на 100%, що тому анклаву нічого не загрожує з боку НАТО. А лемент стосовно бажання НАТО захопити територію московитів - то для внутрішнього споживання і підтримання градусу ненависті проти зовнішнього ворога. Тоді на внутрішнього ці андрофаги не будуть звертати увагу.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:35 Ответить
Самий ра туди відправити десант СБУ, по та територія не кацапська а арендовани ними.
показать весь комментарий
26.11.2023 14:08 Ответить
Прочитай про рішеняя Потсдамської конференції та не мели дурниць Південну частину Східної Прусії передали Польщі Вона там у післявоєнні роки повністю змінила населення (німці були депортовані до Німеччини) Що зараз робить полякам? Теж повертать "орендовану" територію?
показать весь комментарий
26.11.2023 14:52 Ответить
Аякже і депортувати москалів к ібєням?
показать весь комментарий
26.11.2023 15:09 Ответить
З приводу Калінінграду поки що і мову вести не будемо! Це - ТЕРИТОРІЯ РФ! Згідно з рішенням Потсдамської кнференції та Верховної Ради СРСР Що буде після розвалу Росії - "будем пасматреть"
показать весь комментарий
26.11.2023 15:34 Ответить
Кацапи забрали бо у них нестача ППО, теж вони знають, що навколо калінінграда цивілізовані країни і обстрілювати не будуть.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:37 Ответить
Якщо ще і іскандери вивезли, то поляки легко можуть забрати
Кенінггсберг взад!
показать весь комментарий
26.11.2023 13:42 Ответить
А вони тут до чого?
показать весь комментарий
26.11.2023 17:10 Ответить
Може на калінінград щось запустити??
показать весь комментарий
26.11.2023 13:45 Ответить
Звідки? З моря? Бо нас розділяє територія кількох країн І проліт БПЛА чи ракет над ними - порушення їх повітряного простору!
показать весь комментарий
26.11.2023 14:54 Ответить
З тої сторони, з якої дупопровод злетів..
показать весь комментарий
26.11.2023 14:58 Ответить
Тоді діставай з комірчини ракетний фрегат чи крейсер і готуй для удару
показать весь комментарий
26.11.2023 15:08 Ответить
але напрямок думки і ідея гарні)
показать весь комментарий
26.11.2023 17:04 Ответить
3,14тераси рашистські можуть забратися накуй з України з територіїї котрої, їхню територію теж ніхто ніколи не буде обстрілювати "куйлостан"
показать весь комментарий
26.11.2023 13:45 Ответить
Воно і правильно. Адже злобна НАТА швидше буде той Калінінград (Кеніґсберг) зазишати аласним ППО, ніж перекине її в Україну.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:45 Ответить
і НАТО не бояться
показать весь комментарий
26.11.2023 13:47 Ответить
Ну так вищих чини добре розуміють що ніякої загрози війни з НАТО нема. І що НАТО не планує захоплювати рассею. Це казочка для лохів.
показать весь комментарий
26.11.2023 13:55 Ответить
А навіщо НАТО захоплювати сміття?
показать весь комментарий
26.11.2023 13:57 Ответить
Поки жоден кацап не зміг пояснити, чому НАТО мріє захопити ядерну рф, і не захоплює слабких Швейцарію, Венесуелу, ОАЕ...
показать весь комментарий
26.11.2023 14:25 Ответить
Там теперь солдаты НАТы?
показать весь комментарий
26.11.2023 13:56 Ответить
Ето разрушает миф что кремлевский режим напал на Украину якобы чтобы она не вступила в НАТО. Оказывается ***** больше боится что не сможет уничтожить Украину чем то что НАТО нападет на рашку
показать весь комментарий
26.11.2023 13:59 Ответить
Кацапи воюють за "збереження обличчя" Окурка.
Наразі це реальна причина війни, якщо відкинути пропагандонські байки.
показать весь комментарий
26.11.2023 14:27 Ответить
Може, Польщі саме час пригадати росії 1939 рік?..
показать весь комментарий
26.11.2023 14:18 Ответить
А як НАТА нападе???
показать весь комментарий
26.11.2023 14:21 Ответить
Загроза НАТО - це казка для кацапського бидла,
якому десятиріччями внушають, яке воно "цінне".

Насправді, НАТО не напало би, навіть якби кацапи повністю прибрали ППО.
показать весь комментарий
26.11.2023 14:21 Ответить
Ну взагалі-то Окурок вже поховав сотні мільярдів (якщо не трільйони) доларів в обмін на імперські понти, це факт.
показать весь комментарий
26.11.2023 14:32 Ответить
Ізраїль завершив процедуру продажу Німеччини позаатмосферної системи протиракетної оборони Arrow 3.

Про це повідомляє https://www.rbc.ua/rus/news РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Ізраїлю у https://twitter.com/MoDIsrael/status/1727682755096350904 Twitter . Як зазначили у відомстві, сьогодні, 23 листопада, підписаний контракт на продаж Німеччини системи ППО Arrow 3, вартістю близько 3,6 мільярда доларів.

Arrow 3 - найвищий елемент ешелонованої протиракетної оборони Ізраїлю, призначена для знищення балістичних ракет на висоті понад 100 км. 3 1 жовтня стало відомо, що Ізраїль вперше в світі застосував Arrow 3 щоб збити ракету, запущену з відстані понад 1500 км. з території Ємену.
показать весь комментарий
26.11.2023 14:35 Ответить
Герр Шольц, лови момент!
показать весь комментарий
26.11.2023 14:57 Ответить
то можна там влупити якісь електропідстанції
показать весь комментарий
26.11.2023 16:04 Ответить
Неделю назад российские Ил-76 заведали в Калининградскую обл. и носились туда сюда ,наверно грузили "искандеры и с-400 , посколько ВСУ - ликвидировали много аналогов-нету на Украинской територий. А менят нечем ,пришлось забирать с Калининградской обл.
показать весь комментарий
26.11.2023 16:34 Ответить
відомо яким маршрутом вони літали ??
показать весь комментарий
26.11.2023 17:34 Ответить
Тож тепер, Україні потрібно атакувати Калінінградську область.
показать весь комментарий
26.11.2023 17:39 Ответить
***** росісрашній підерації.
показать весь комментарий
26.11.2023 20:10 Ответить
так що, кацапо-дєбілам не потрібно більше казато ти що НАТО нападе ))))
показать весь комментарий
26.11.2023 21:31 Ответить