14583 посетителя онлайн
6 803 65

Мы способны обеспечить безопасность этого объекта, – в Офисе президента выразили надежду об открытии аэропорта "Борисполь"

борисполь

Глава Офиса президента Андрей Ермак выразил убеждение, что вскоре аэропорт "Борисполь" снова будет отправлять и принимать воздушные суда, поскольку "теперь мы способны обеспечить безопасность этого объекта".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Офис президента.

В сообщении отмечается: "Мероприятие было посвящено реализации десятого пункта Формулы о подтверждении окончания войны. К обсуждению, которое состоялось на территории Международного аэропорта "Борисполь", присоединились 86 участников - представители 83 иностранных государств и трех международных организаций.

Обращаясь к собравшимся, руководитель Офиса Президента напомнил, что в 3 часа ночи 24 февраля 2022 г. из аэропорта "Борисполь" вылетел последний пассажирский самолет. Он убежден, что вскоре "Борисполь" снова будет отправлять и принимать воздушные суда.

"Это возвращение к элементам мира возможно потому, что Украина стала сильнее. Теперь мы способны обеспечить безопасность этого объекта. Благодаря нашим Силам обороны и нашим друзьям – вашим странам. И я уверен: символические посадочные талоны, которые вы получили на входе, скоро станут настоящими", – сказал он.

Андрей Ермак рассказал участникам встречи, что через год совместной работы всех причастных предложенная президентом Украины Формула мира стала целостной структурой, элементы которой плотно взаимосвязаны.

"Я рад констатировать прогресс по каждому из девяти пунктов, которые мы уже проработали", – отметил он.

Глава Офиса президента отметил, что справедливый, всеобъемлющий и длительный мир возможен только как результат коллективной воли и коллективных действий.

"Предотвратить повторение войны можно только одним способом - через надежные многосторонние гарантии безопасности для Украины и решительную демонстрацию единства и преданности ответственных государств, уважающих международное право", - подчеркнул Андрей Ермак.

Заместитель руководителя Офиса президента Андрей Сибига отметил, что аэропорт "Борисполь" стал первым объектом, который закрыли из-за начала войны, но в то же время он будет первым объектом, который откроют, как только разрешит ситуация с безопасностью.

"Девять пунктов Формулы отражают важнейшие элементы будущего, построенного на справедливом, крепком, устойчивом мире. Именно такой мир сейчас нужен не только Украине, но и всему миру. Никакого умиротворения. Конец войны – это единственное возможное решение. Об этом – заключительный пункт Формулы мира", – подчеркнул он.

Андрей Сибига рассказал, что в рабочую группу №10 на уровне послов, которую он возглавляет вместе с министром обороны Рустемом Умеровым, входят представители 20 государств и международных организаций.

По его словам, эксперты разрабатывают модальность того, как положить конец этой войне, и первый результат работы может быть представлен на следующей встрече советников по национальной безопасности".

Топ комментарии
+39
*****, що відбувається?
Яку безпеку, туди відразу прилетить ракета і не одна. І звинуватять нас, тому що не забезпечили безпеку. Яка країна під час постійних ракетних обстрілів відкриває аеропорти, стадіони...
Що відбувається?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:40 Ответить
+36
Створюють собі швидкий шлях втечі?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:38 Ответить
+23
Ну если офис президента со всей шоблой перенести в аэропорт... То да, "безопасность" гарантирована. Ведь по ним ничего не запустят, слишком ценные кадры)
показать весь комментарий
01.12.2023 22:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Створюють собі швидкий шлях втечі?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:38 Ответить
Або готують майданчик для прийому рашадесанту.
показать весь комментарий
01.12.2023 22:50 Ответить
ото гемор пану Генералу Кривоносу - знову оливи розливати на злітці
показать весь комментарий
01.12.2023 23:03 Ответить
гастамель-2
показать весь комментарий
01.12.2023 23:04 Ответить
Танки грязи не боятся. А у самолетов установят катапульту для каждого пассажира. На всякий случай
показать весь комментарий
01.12.2023 23:05 Ответить
*****, що відбувається?
Яку безпеку, туди відразу прилетить ракета і не одна. І звинуватять нас, тому що не забезпечили безпеку. Яка країна під час постійних ракетних обстрілів відкриває аеропорти, стадіони...
Що відбувається?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:40 Ответить
Технічна можливість прикрити його повністю від кацапських ракет є. Питання в сумнівної економічній доцільністі. З моральної точки зору, знаю декілька родин, які вже по 1.5-2 роки сидять в Європі (Румунія, Польша, Німеччина) і діточки ростуть не памʼятаючи батька - багато хто був би радий хоча б на декілька днів, але прилетіти побачитись з чоловіком з ЗСУ, а не теліпатись автобусом чи залізницею з чергами на кордоні і дітьми
показать весь комментарий
01.12.2023 22:51 Ответить
Франик ... Львів ?? Нє ?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:58 Ответить
Ну нафіг ))
показать весь комментарий
01.12.2023 23:32 Ответить
поясніть, пліз
показать весь комментарий
02.12.2023 13:09 Ответить
Їм відтіль складніше буде валити з України.
показать весь комментарий
02.12.2023 10:37 Ответить
Прикрити аеропорт на 100% не можливо і навіть, якщо припустити, що Бориспіль таки буде надійно захищений ППО, то яким чином захистити літаки протягом польоту над територією України?
показать весь комментарий
01.12.2023 23:41 Ответить
А забезпечити безпеку польоту літаків у повітряному просторі від Борисполя до західного кордону України також є технічна можливість?
показать весь комментарий
01.12.2023 23:51 Ответить
Яка на...уй ракета?Ви дитина чи шо?Просто нелюди,пристали потягом та джипами кататись.....Самальоти стоять.Плюс гостей-партнеров жирних приймати.......Ракети прилетять.....Я злидня на той самальот сяду?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:52 Ответить
Та тут питання, що робити коли просто тривогу оголошують. От уявимо ситуацію, що людина приїхала в аеропорт, чекає на свій рейс і тут злітає сраний міг-31к, тривога по всій Україні. Що робити? Не буде ж аеропорт просто ігнорувати тривогу!!! Або ще гірша ситуація, летить літак, через пів години має сідати в аеропорту, але злітає сраний міг, тривога. Що робити пілотам літака? Сідати не зважаючи на тривогу? Чи летіти на найближчий європейський аеродром? А якщо палива не вистачає туди летіти? Зверніть увагу, що русні при цьому не треба пускати жодної ракети чи навіть шахеда, а у нас уже купа нерозв'язних проблем.
показать весь комментарий
01.12.2023 23:36 Ответить
питання, почему работают их аэропорты. У нас уже есть пукалки, способные парализовать их работу. Но их никто не пускает. Вот этого я понять не могу
показать весь комментарий
01.12.2023 23:46 Ответить
Пукалки є. Тільки їх кількість недостатня. Для того щоб закрили аеропорту москви, потрібно щоб кожен день десь по 10 дронів туди летіло. А ми навіть раз на тиждень не можемо організувати
показать весь комментарий
02.12.2023 10:42 Ответить
ну невже ми не знайдемо 10 дронів? ні, тут політичне рішення
показать весь комментарий
02.12.2023 16:23 Ответить
Типу Мівіну жерти у бункері?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:41 Ответить
От же довбні... Може ту кількість ппо, яка потрібна для безпеки аеропорту такого рівня, використати для більш важливих напрямків...
показать весь комментарий
01.12.2023 22:43 Ответить
Аеропорт так чи інакше стратегичний обʼєкт і я думаю його захист це частина захисту Києва та Київщини
показать весь комментарий
01.12.2023 22:53 Ответить
Одеський напрямок вже 100 % ?? Чи там неважливо ??
показать весь комментарий
01.12.2023 22:59 Ответить
Ну схоже що десь місяць як близько до 99%
показать весь комментарий
01.12.2023 23:09 Ответить
ну добре поставиш 1 девізіон петріота на прикриття летовища, питання як гарантувати безпеку літаків якщо кацапи системами с-400 можуть ті літаки далеко від аеропорту збити на ешелоні 10км. І що робити в разі повітряної тривоги...
Короче це дурна затія, звісно якщо не плануєтсья грандіозний шухер зеленої підерасні.
показать весь комментарий
01.12.2023 23:49 Ответить
Затія - звичайний піар. Потім знов буде вереск "Закрийте небо над Украйною!".
показать весь комментарий
01.12.2023 23:54 Ответить
ніхто не полетить до борисполя, адже цивільні літаки кацапи можуть елементарно над києвом чи навіть далі збити. Он братушки кацапів мадяри один зі своїх літаків на запчастини розберають.
показать весь комментарий
01.12.2023 23:45 Ответить
угу, а шо робити з повітряним простором в якому шастають шахеди
показать весь комментарий
01.12.2023 22:44 Ответить
відкриють-не відкриють то таке. але вкладати новий бетон на злітні смуги саме час. поки зима.
показать весь комментарий
01.12.2023 22:44 Ответить
Зовсім головами вдарилися там... Навіть, хоча в це і складно повірити, ви забезпечите безпеку аеропорту. А безпеку літаків, яким ще потрібно туди долетіти і вилетіти? Дурня
показать весь комментарий
01.12.2023 22:44 Ответить
Тепер можна буде неугодних порохоботів,громадських активістів,ветеранів і генерала Залужного зачистити руками моск@лів,головне,щоб Єрмак вчасно встигав передати час вильоту бортів своїм господарям в кремль.
показать весь комментарий
01.12.2023 22:46 Ответить
Ну если офис президента со всей шоблой перенести в аэропорт... То да, "безопасность" гарантирована. Ведь по ним ничего не запустят, слишком ценные кадры)
показать весь комментарий
01.12.2023 22:47 Ответить
Чи "мівіни" об'ївся?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:50 Ответить
Мабуть Мiвiну курнув.....
показать весь комментарий
01.12.2023 23:18 Ответить
Тепер ві Щеневтік офіційно?
показать весь комментарий
01.12.2023 22:50 Ответить
Нічого ви не тямите, аеропорт прикриють міл'ярд дерев і тони новенького асфальту, а хто в це не віре - той порохобот, і ворог найвеличнішого лідора всесвіту
показать весь комментарий
01.12.2023 22:53 Ответить
Якусь маячню несе. Це теж саме, що прямо зараз Україні відбудовувати розвалені росіянами міста на окупованих територіях.
показать весь комментарий
01.12.2023 22:54 Ответить
Так они же уже собираются выплачивать какие то компенсации за это, на основе каких то данных то ли со спутников, то ли еще с чего то.
показать весь комментарий
01.12.2023 22:59 Ответить
Мабуть, тому і Порошенка не пустили через кордон, щоб він міг літаком полетіти, колись…
Толковий цей єрмак, микитить постійно про щось, розумний, аж страшно… Що то воно з Оману!
показать весь комментарий
01.12.2023 22:57 Ответить
А шо, "потихенечку в ліс" вже впадло? Треба літаками все вивозити? Ну і, звісно, не до Ростову ж!

Вони дійсно думають, що безсмертні? Чи може думають, що при закритих (для більшості чоловіків) кордонах і ракетно-щахедних обстрілах України зможуть збирати податки на туризмі?
На яких дурнів ця заява розрахована?
показать весь комментарий
01.12.2023 23:00 Ответить
А какой отношение этот зеленожопый ФСБшный урод имеет к проблемам безопасности? Почему зеленая сопля не скажет в своем видосике, что передала власть в стране этому ублюдку?
показать весь комментарий
01.12.2023 23:01 Ответить
..вскоре аэропорт "Борисполь" снова будет отправлять и принимать воздушные суда, поскольку "теперь мы способны обеспечить безопасность этого объекта".

Это какой-то лютый пи"дец..
показать весь комментарий
01.12.2023 23:02 Ответить
врни про свій комфорт думають а не про ракети і танки, гниди
показать весь комментарий
01.12.2023 23:12 Ответить
якась дичина....
показать весь комментарий
01.12.2023 23:17 Ответить
Це все тупий розводняк вумного наріду. Доручать Шмигалю вирішити а воно нічого не вирішує. На цьому все і закінчиться. Але залишиться насрана кучка лайна в головах зедібілів.
показать весь комментарий
01.12.2023 23:26 Ответить
что такое "офис президента"?
что это за организация?
показать весь комментарий
01.12.2023 23:28 Ответить
показать весь комментарий
02.12.2023 09:51 Ответить
Придурки.
показать весь комментарий
01.12.2023 23:41 Ответить
Вы не панімаете, эта другое! На насу зимние каникулы - депутатам нужно слетать в Куршавель, камута на шопинг в Милан...
показать весь комментарий
01.12.2023 23:52 Ответить
Кришталеві довбограї!!!
показать весь комментарий
01.12.2023 23:55 Ответить
Нащо цілий Бориспіль? Пасажиропотік зара малий. Достатньо буде Київ-Жуляни, який знаходиться майже в центрі міста і тому краще захищений.
показать весь комментарий
01.12.2023 23:56 Ответить
Я б ще зрозумів, щоб використовувати його для військових перельотів, а так 🤦🤦
показать весь комментарий
02.12.2023 02:35 Ответить
Х...с кацапський вже готов приймати новий кацапський десант у броварах.З гостомелем і жулянами провал.Недарма ций гнус щез у перші 2 тижні,а буратінку залишив отдуватися і писати свої тупі відосікі.Причина мабуть була в том що ця фсбшна шістка обісралась за свою тушку.Путінська банда таких провалів не прощає.
показать весь комментарий
02.12.2023 04:03 Ответить
провокатор
показать весь комментарий
02.12.2023 06:29 Ответить
Зовсім відірвані від реальності..
показать весь комментарий
02.12.2023 06:59 Ответить
А може таки Одесі, Хмельницькому, іншим містам гарантувати безпеку,бо захист не для цього донори надавали, але про що я. Люди хотять на курорти
показать весь комментарий
02.12.2023 07:26 Ответить
ОП у повному складі йде служити до ППО?
показать весь комментарий
02.12.2023 07:46 Ответить
В Донецке еще можно открыть.
показать весь комментарий
02.12.2023 07:56 Ответить
При всем уважении к комментаторам, мне кажется вы обсуждаете очевидные вещи.
Но сейчас нужно обратить более пристальное внимание на другое и дать больше огласки.
А именно - снова Ермак.
И это значит что презедент Зеленский в последнее время самоустранился от выполнения своих конституционных обязанностей. Власть перешла в руки постороннего человека. Это по факту государственный переворот.
показать весь комментарий
02.12.2023 08:08 Ответить
когда будет прилет по аэропорту и будет много жерт,посмотрим шо вы ******* потом будете петь ****..............................................................................................................................война не закончилась-откроем аэропорт..............
показать весь комментарий
02.12.2023 08:23 Ответить
Армію вже забезпечили всім необхідним тепер пішли далі. Засмучує реакція керівництва ЗСУ на такі забезпечення та фактичний держ. переворот в країні, а саме створення офісно-президентської республіки не передбаченої Конституцією.
показать весь комментарий
02.12.2023 08:25 Ответить
Очередной рейс в Оман из аэропорта "Борисполь". На фото посадка в самолет сопровождающих и обслуживающего персонала из зала ожидания для депутатов.
показать весь комментарий
02.12.2023 08:40 Ответить
бред. Кстати а Ермак это кто?
показать весь комментарий
02.12.2023 21:14 Ответить