5771 посетитель онлайн
4 543 37

Нардепу от "Батькивщины" Николаенко, сбившему насмерть 18-летнюю девушку, изменили меру пресечения на личное обязательство

андрій,ніколаєнко

Нардепу от "Батькивщины" Андрею Николаенко изменили меру пресечения - с круглосуточного домашнего ареста на личное обязательство. Его подозревают в совершении смертельного дорожно-транспортного происшествия, в результате которого погибла 18-летняя девушка.

Соответствующее решение принял Печерский суд столицы, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

"29 декабря определение следственного судьи о том, что подозреваемому отказано в удовлетворении ходатайства о домашнем аресте и применена мера пресечения в виде личного обязательства. Это возложение на подозреваемого соответствующих обязательств, которые он должен выполнять. В частности, среди прочего было возложено обязательство не менять место жительства, место работы без уведомления следователя, прокурора или суда, сдать на хранение паспорт для выезда за границу, а также другие документы, дающие право выезда за границу", - говорится в сообщении.

Меру пресечения избрали до 6 февраля 2024 года.

Напомним, ранее сообщалось, что нардеп "Батькивщины" Андрей Николаенко сбил насмерть на своем автомобиле 18-летнюю девушку на Житомирской трассе.

Парламентарий заявил, что ПДД не нарушал и был трезвым.

СМИ стало известно, что за 40 минут до смертельного ДТП Николаенко превысил скорость на 52 км/ч, ему выписали штраф.

Впоследствии ГБР сообщило нардепу о подозрении. Суд направил его под домашний арест.

Топ комментарии
+20
дайте йому орден..
показать весь комментарий
04.01.2024 09:17 Ответить
+14
Все що треба знати про
Панів та Кріпаків...
показать весь комментарий
04.01.2024 09:18 Ответить
+10
А ну заперечте мені, скажіть або напишіть, що в України є майбутнє.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
дайте йому орден..
показать весь комментарий
04.01.2024 09:17 Ответить
з язика зняли: в мене було повидло і оселедець.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:57 Ответить
Все що треба знати про
Панів та Кріпаків...
показать весь комментарий
04.01.2024 09:18 Ответить
Трухін з лісу печєнєк заніс?
показать весь комментарий
04.01.2024 09:22 Ответить
Ага, і суддя Тандир передає привіт.
Чому проста справа, де всі подробиці давно відомі, вже восьмий місяць "розглядається"?
показать весь комментарий
04.01.2024 09:50 Ответить
Немає слів. Це лютий пздц! Ублюдки
показать весь комментарий
04.01.2024 09:23 Ответить
готують для безпечного виїзду за кордон... за невеличку суму..., не сидіти ж такий гарній людині у тюрмі...
показать весь комментарий
04.01.2024 09:25 Ответить
А ну заперечте мені, скажіть або напишіть, що в України є майбутнє.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:25 Ответить
У України є. У цих гандонів - немає.
показать весь комментарий
04.01.2024 10:43 Ответить
А що ви зробили, робите чи зробите з тими гандонами? Нічого. Бо існує 73%довбойобів, яких все влаштовує.
показать весь комментарий
04.01.2024 21:36 Ответить
у всього цього, є ім'я та прізвище!
прокурор, адвокат, суддя.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:28 Ответить
статя заради срача та коментів, збив справді,збив на трасі, дівчина переходила не там де треба, ось тут вже все пережували
https://censor.net/ua/news/3453346/*****************************************************************************************
показать весь комментарий
04.01.2024 09:28 Ответить
+лікуйся...і бажано скоріше...За даними сервісу МВС, о 9:03 камери зафіксували швидкість, з якою народний депутат Ніколаєнко на автівці Mercedes-Benz GLE 300D рухався трасою Київ-Чоп в районі села Новогородецьке під Житомиром - вона становила 165 км/год. При цьому радар системи МВС зафіксував дещо нижчу швидкість - 162 км/год. За даними сервісу, на цій ділянці траси допустима швидкість - 110 км/год. Таким чином, народний депутат перевищив швидкість на 52-55 км/год.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:30 Ответить
лікуйся сам, яким чином перевищєння за 40хв до трагедіїї вплинуло на те що дівчина вийшла на трасу там де нетреба?


ти якщо бредятину від себе пишеш, хоча б ссилався на щось.

в момент трагедії скорость була в нормі ,як і стан водія


яж кажу,новина для срачу та коментів .
показать весь комментарий
04.01.2024 09:35 Ответить
******* ви тварі! згідно ПДД водій повинен вибрати режим руху щоб встигнути відреагуваи на будь яку ситуацію! хоч з неба якщо хтось впаде! смертельне ДТП - це завжди тюрма! хоч ти 5 км/год рухався!
показать весь комментарий
04.01.2024 10:46 Ответить
дурко ,читай закони країни в котрій живеш, депутату нічого не буде, як і водію вантажівки котра бабцю на колеса намотала. Звідкіля ви такі тугі беретесь, ні,якби на пешохідсі, та перевищєння,або на підпитку, то можливо б й було обурення, а так на трасі,коли на тебе стрибанули думаючи що вспінуть.
Знаю місце де кожен рік на одному відрізку постійно збивають пару людин в рік - щє нікто не сів, бо наче мавпи під колеса лізуть .
показать весь комментарий
04.01.2024 11:05 Ответить
Там знак стоит перед заправкою 5.49...так что доказывать этим петухам что либо бесполезно..они даже имя своё боятся засветить..как собаки..с кличками..
показать весь комментарий
04.01.2024 19:59 Ответить
чепуха и тебе подобные..если есть права то выкинь и не позорься...12.4. В населенных пунктах движение транспортных средств разрешается со скоростью не более 50 км/ч. а поскольку перед этим населённым пунктом стоит знак на белом, а не на синем фоне ,то это чмо должно было ехать со скоростью не выше 70 ....какие же вы ущербные идиоты...
показать весь комментарий
04.01.2024 14:36 Ответить
чепуха тебя делала, по ВСЕМ данным от полиции ехал он в тот момент с разр.скоростью и трезвый, девченка перебегала трасу думая что успеет,не успела, такой херни в год десятки, почитай статистику сколько садится.Но у тебя диванного иКсперта видать есть прямые данные,делись тогда.Вас бегунов левой пяткой в подворотне видать клепают, все думаете успеете перебежать,спринтеры херовы.
показать весь комментарий
04.01.2024 15:21 Ответить
Лечись пожалуйста сам. Нарушении ПДД, которое произошло в другом месте и в другое время - никакого отношения к ДТП не имеет, хотя практически любой нардеп - плохой человек априори. И если пешеход грубейшим образом нарушил правила, перебегая дорогу в неположенном месте, перелезая через специальный отбойник, который специально сделан чтобы не допустить человека на проезжую часть - ну то Бог такому пешеходу судья. На месте этого Николаенко мог быть абсолютно любой водитель. И этот водитель легко мог бы из за этого пешехода, зная наши суды - присесть на несколько лет ни за что.
показать весь комментарий
04.01.2024 10:29 Ответить
Я знаю цю ділянку - сотні раз їздив сам. І, якщо нема завантаженості траси, їхав і під 180. Там загородження високе між напрямками потоків. Тільки самогубці прийде в голову перелазити....
Але....
Їхав якось з Борисполя (не памятаю - десь в 2000х) по проспекту Бажана. Восьма година вечора, осінь, темно. Потік авто по всіх полосах. По лівій, звичайно, йдуть 120-140. Так от. Дідусь років під 65, якимось чином перебіг зустрічний потік переліз через загородження (там бетонний відбійник, а до переходу з метро було не більшн 200м) і вискочив прямо на ліву смугу. Все - кінець трагічний.

З.І.
До речі, раніше там і там була ще висока сітка, для саме таких.... чомусь демонтували.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:24 Ответить
да ты шо...и знак 5.49 ,который там висит тебе не почём.......
показать весь комментарий
04.01.2024 14:40 Ответить
Та не я ж один - там сотні так їхали і, мабуть, їдуть.
показать весь комментарий
04.01.2024 14:45 Ответить
Ї ще одне. Погугли (я просто попамяті) у ФРН десь у 70х (якщо я не помиляюсь) провели експеримент - зняли всі знаки обмеження швидкості.....
Виявилось, що кількість ДТП через перевищення швидкості лишилась практично на тому ж рівні.
показать весь комментарий
04.01.2024 14:48 Ответить
якщо він рухався з 110км результат бив би той же
показать весь комментарий
04.01.2024 11:55 Ответить
він не мав там рухатися вище 70 км на годину..якось так...
показать весь комментарий
04.01.2024 14:41 Ответить
все, що вишче 40 (а може і 30) - це смерть
показать весь комментарий
04.01.2024 16:29 Ответить
А, ну да, раз переходила не там, де треба, то тоді рафік неуінауат.
Таких як ви треба саджати в коробки і відправляти на *** з Землі кудись в сторону Юпітера, може хоч якась з вас користь суспільству буде.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:32 Ответить
отакої!
а нафіга воно на юпітері?
чим, тобі, юпітер завинив?
показать весь комментарий
04.01.2024 09:34 Ответить
згідно закону країни - так і є
нещодавно бабцю на колеса намотало,коли хотіла перебігти перед фурою, благо камери зафіксували, а то водія б тягали по повній.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:38 Ответить
Пройде ще пів року і з'ясується, що то дівчина збила "Лексус".....
показать весь комментарий
04.01.2024 09:37 Ответить
ні, можуть знайти записку про самогубство.

Був такий випадок в 1980 році напередодні олімпіади-80. Водій автобуса збив насмерть чоловіка. При огляді трупа у піджакі була знайдена записка, що він не хоче жити і вчинить самогубство. Але слідак повернув це в інший бік і записку приховав, а водію автобуса запропонував, якщо той купить йому кольоровий телевізор (бо ж треба бути олімпіаду дивитись в кольорах), то записка "з'явиться" у справі і водій понесе не такий страшний вирок.
P.S. телевізор був куплений. Водій залишився на свободі.
показать весь комментарий
04.01.2024 09:52 Ответить
А він хіба договороздатний ?
Яка у нього мораль ?
Особисте зобов'язання..
показать весь комментарий
04.01.2024 09:43 Ответить
Ну ось і все... А ви що, іншого чекали?
показать весь комментарий
04.01.2024 10:39 Ответить
Ну ост, посидів вдома, а тепер гуляй далі, а там і строки спливуть.
Що робити? Автоматизувати суд.
А прокурорів позбавити зарплатні та премії, бо вони вже заробили собі
показать весь комментарий
04.01.2024 11:08 Ответить
баба Іуля сваіх нє брасаєт?
показать весь комментарий
04.01.2024 11:11 Ответить
кого тільки та тимошенко у свою партійку не набирала