9750 посетителей онлайн

Зеленский поручил создать в ВСУ отдельный род Сил беспилотных систем

дрон,безпілотник,камікадзе,fpv

Президент Украины Владимир Зеленский издал указ, в котором поручает Кабмину и Генштабу разработать вопросы создания в структуре ВСУ Сил беспилотных систем.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в президентском указе №41/2024, опубликованном на официальном сайте главы государства.

В тексте указа отмечается: "С целью наращивания способностей Вооруженных сил Украины относительно использования беспилотных и роботизированных воздушных, морских и наземных систем, обеспечения готовности к применению таких систем по назначению постановляю:

1. Кабинету Министров Украины с привлечением Генерального штаба Вооруженных сил Украины проработать вопрос о создании в структуре Вооруженных сил Украины Сил беспилотных систем как отдельного рода сил и по результатам обработки внести соответствующие предложения для повторного рассмотрения Совета национальной безопасности и обороны Украины.

2. Настоящий Указ вступает в силу дня опубликования".

Топ комментарии
+21
І включити в штат 20 генералів з помічниками і помічницями.
показать весь комментарий
06.02.2024 19:21 Ответить
+19
Для Зе-біла поясню як солдат: "Нам потрібні не міфічні сили безпілотних систем, а самі реальні безпілотні системи хоч би на рівні роти. І антидронові засоби РЕБ. Але беЗемізким цього не збагнути.
показать весь комментарий
06.02.2024 19:25 Ответить
+13
Це як, рід Сил без безпілотників?
показать весь комментарий
06.02.2024 19:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Это как - клоун вдруг поверил в свадебные дроны?
показать весь комментарий
06.02.2024 19:53 Ответить
Це той хто свого часу розформував створену волонтерами аеророзвідку....
показать весь комментарий
06.02.2024 19:55 Ответить
тобто зараз в кожному взводі буде дроніст у якого буде окреме керівництво ?
замість того щоб ввести нову штатну одиницю зешмарклі знову займаються відвертою ******
показать весь комментарий
06.02.2024 19:57 Ответить
не буде тепер ніякого дроніста в підрозділі.. буде окремий рід військ, до якого треба буде офіційно звертатися через всі кола бюрократії і просити в оренду з такого-то числа по таке-то число прислати дроніста в кількості 1шт і потім повернути власнику у зазначений строк..
шапіто-95.
показать весь комментарий
07.02.2024 04:20 Ответить
Та так і є , зечмоня хоче на теплі місця пригріти пару лизоблюдів .Головне давай мільйон дронів , а зечмоня дивиться на волонтерів і небайдужих громадян .А сам піариться га пустих обіцянках .
показать весь комментарий
07.02.2024 10:09 Ответить
не стреляйте пианиста ,он играет чем умеет
показать весь комментарий
06.02.2024 19:59 Ответить
...імєєт.
показать весь комментарий
06.02.2024 20:52 Ответить
Розшматувати армію на "окремі роди військ", замінити військових генералів на підлизувачів, "просто перестати стреляти"…
Коли ж явного ворога України знешкодять?
показать весь комментарий
06.02.2024 20:04 Ответить
Йшов другий рік інтервенція.Мадяр без тебе давно створив.
показать весь комментарий
06.02.2024 20:15 Ответить
дайтє єму ешчьо нємного врємєні, он же ешчьо учітса...

Навіщо просто виконати все, що обіцяв, той же мільйон дронів?

Краще переливати з пустого в порожнє: пусті відосики, пусті обіцянки, пусті доручення ...
показать весь комментарий
06.02.2024 20:20 Ответить
не, дело нужное. Командование будет видеть на единой электронной карте, где у какого подразделения есть какие возможности по применению дронов разных моделей здесь и сейчас.
А у командования есть данные разведки, в том числе от союзников, на секундочку
А в этой войне часто решают секунды, а не минуты, чтобы уничтожить врага
показать весь комментарий
06.02.2024 23:57 Ответить
а хто у нас "командованіє"? правильно, шапіто-95, яким заправляє українофобський Чотирижди Ухилянт...
ото те "командованіє" нам як "накомандує", блд...
показать весь комментарий
07.02.2024 04:25 Ответить
Чого тільки вартий текст указу Його сенс - військові,створіть шось таке,вигадайте самі,а потім пропозиції принесіть на мою ставку і я іх подивлюсь.І ВСЕ! Мета - обломати нескорених.
показать весь комментарий
07.02.2024 00:33 Ответить
А к майским праздникам надо создать шашлычные войска
показать весь комментарий
07.02.2024 01:01 Ответить
Та ти шо, рід військ які підглядають в сауні уже створено (підглядайли), а тепер створіть рід військ, які давно вже існують, і б'ють кацапів. Сильно бляха, яке воно чмо, мені соромно, що я за нього голосував.
показать весь комментарий
07.02.2024 01:38 Ответить
На озброєнні нового командування будуть волонтерські дрони чи лопати?
показать весь комментарий
07.02.2024 02:04 Ответить
Лайна зеленого кусок , а де дрони ? Будуть дрони кожна рота , кожен підрозділ вже робить свою роботу непогано , а ти чмоня тільки ****@ш багато , а нічого неробиш .Напевне якихось безробітних військових хоче на теплі місця пригріти .Інакше навіщо придувути якусь х@йню .Давай зелена гнидо дрони військовим , якби не волонтери небуло би тих дронів і близько , твій яйцерєзнік казав що ті весільні дрони нах не потрібні а ти мекав барани і нічого незробив .
показать весь комментарий
07.02.2024 10:04 Ответить
Страница 2 из 2