9474 посетителя онлайн
16 685 122

В Украине близки к нулю запасы ракет к системам ПВО, - Bild

patriot

Военный эксперт и журналист Bild Юлиан Репке заявил, что у Украины почти закончились ракеты к системам ПВО "Patriot" и "Iris-T".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УП.

"В Украине закончились ракеты "Patriot" и "Iris-T". Также исчерпано или уничтожено большинство других запасов средств противовоздушной обороны", - написал Репке.

Журналист добавил, что на складах западных стран сейчас сотни необходимых для Украины систем и тысячи ракет.

Позже Репке написал, что "не сказал бы, что Украина имеет ноль ракет к системам "Patriot". Он добавил, что "источник" сообщил ему текущее количество таких ракет две недели назад.

"Я, конечно, не буду ее раскрывать. Но это количество было настолько мало, что сейчас оно, пожалуй, близко к нулю", - написал он.

Топ комментарии
+24
Після знищенної Трипільської ТЕЦ, в це легко віриться.
показать весь комментарий
11.04.2024 19:12 Ответить
+24
за все в Україні відповідає президент, дермака - на палю
показать весь комментарий
11.04.2024 19:15 Ответить
+22
Я не знаю правда или нет насчет наличия ракет - но вряд ли военный эксперт из немецкого журнала в курсе какие у нас ракеты и сколько.
показать весь комментарий
11.04.2024 19:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Вони може й дадуть нам трохи ракет,але вже може бути пізно....
показать весь комментарий
11.04.2024 20:24 Ответить
«Президент робить після початку війни більше ніж хто небудь міг би зробити» … для поразки України
показать весь комментарий
11.04.2024 20:35 Ответить
Дійсно, приЗедент дуже старається...
одних тамбурних відосиків під сотню буде...
показать весь комментарий
11.04.2024 21:01 Ответить
"Президент робить після початку війни більше ніж хто небудь міг би зробити." Ну звичайно що більше - до нього Чернігівська , Сумська , Харківська , Херсонська , Миколаївська , Київська , Вінницька , Львівська , Рівненська , Волинська , Одеська, Хмельницька , Івано Франківська , Дніпропетровська , Кіровоградська, Полтавська , Черкаська , Чернівецька , Житомирська , Запорізька, Тернопільська , Закарпатська області про війну чули , але що це таке не знали. Завдяки найвеличнішому лідорові тепер усі на власній шкурі це випробували , багато хто не зміг навіть пережити ...........
показать весь комментарий
11.04.2024 21:17 Ответить


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація:11.04.2024

ЗЕбот.
показать весь комментарий
11.04.2024 21:52 Ответить
Рішення Європейського парламенту не голосувати за фінансування Ради Європейського Союзу доти, доки країни ЄС не виділять для України конче необхідні їй системи протиповітряної оборони Patriоt, має лише символічне значення і радше за все не вплине на ситуацію з наданням цих систем, повідомило DW джерело в Європарламенті.

"Це був прояв солідарності на підтримку України, озвучений керівництвом фракції лібералів, проте навряд чи він якимось чином вплине на рішення керівників країн ЄС надати українцям необхідні системи протиповітряного захисту", - сказав співрозмовник.
показать весь комментарий
11.04.2024 20:41 Ответить
******* як сивий мерин. Який ідіот міг розказувати журналісту таку інформацію яка є військовою таємницею.
показать весь комментарий
11.04.2024 21:02 Ответить
Такий самий як на львівському полігоні фотки свого часу робив , або з київського танкоремонтного репортажі вів ....вже забулося ? ((
показать весь комментарий
11.04.2024 21:19 Ответить
Юліан(Семенов) Рьопке(Рєпоїд). Я доповідь закінчив.
показать весь комментарий
11.04.2024 21:02 Ответить
Херня, що ракет не має, зато закон про мобілізацію прийняли. Тепер будемо камінням збивати.
показать весь комментарий
11.04.2024 21:39 Ответить
5-6 менеджерів клоуна
показать весь комментарий
11.04.2024 21:52 Ответить
В світлі цих подій я починаю думати що контрнаступ і подальші події у вигляді емоційних гойдалок з законом про мобілізацію це план кацапів бо деморалізації українців і завдання нам військової поразки. Навіть за умови що ми дійшли б до Криму за 2-3 тижні зараз ситуація була б та сама. 0 ТЕС, + близько нуля ракет до ППО. Не могли в НАТО планувати отак от
показать весь комментарий
11.04.2024 22:00 Ответить
На 3 й рік війни славний УкрОборонПром так нічого і не виробив?
показать весь комментарий
11.04.2024 23:45 Ответить
Свинарчуків нема. Прям біда. Зостався Розенблат, але тому "пориву вітру" не достає.
показать весь комментарий
12.04.2024 00:30 Ответить
Вони й не збиралися нічого виробляти. На що надіється зелена гоп компанія не зрозуміло.
показать весь комментарий
12.04.2024 01:47 Ответить
Як що по копійчаним дронам гатити з Петріотами з околиць Києва, то яких ракет вистачить?
показать весь комментарий
12.04.2024 00:29 Ответить
Немецкая Инфопомойка. Фрау Штази працюе...
показать весь комментарий
12.04.2024 00:34 Ответить
Все раптом за 1 день пішло по *****. І так співпало що в той день, коли слуги єрмака закрутили гайки
показать весь комментарий
12.04.2024 01:12 Ответить
Таке враження що Bild працює на кацапів.
показать весь комментарий
12.04.2024 02:03 Ответить
Взагалі то, Bild - це німецька "комсомольская правда" чи телемарафон зеленського
показать весь комментарий
12.04.2024 02:04 Ответить
Рецепт "гарячої новини" дуже простий: взяти найбрехливіше європейське видання, як от Bild, наприклад (зашкварений вже 100500 разів), а в ньому відшукати самого відчайдушного брехуна, як цей Юліан Рьопке.
І все, страва готова! Йдіть жерти, будь ласка
показать весь комментарий
12.04.2024 12:27 Ответить
Страница 2 из 2