5006 посетителей онлайн
9 969 98

СБУ предотвратила покушение на начальника Херсонщины Прокудина, - Малюк

прокудін

СБУ предотвратила покушение на начальника Херсонской ОВА Александра Прокудина

Об этом сообщил глава Службы безопасности Украины Василий Малюк во время заседания Конгресса местных и региональных властей, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.ua

"Местный житель Херсона был задержан 10 апреля. Он организовывал вместе с вражескими спецслужбами покушение на Прокудина", - заявил Малюк.

По его словам, с глубины 12 км был запущен новый образец вражеского fpv-дрона. Предатель непосредственно на месте осуществлял визуальное наблюдение и корректировал огонь по машине Прокудина.

"Все это удалось задокументировать. Он задержан на стадии завершенного покушения. Вражеский дрон, за счет наших РЭБов, посажен вовремя", - отметил глава СБУ.

Малюк также сообщил, что СБУ постоянно противодействует проникновению врага на объекты критической инфраструктуры, локации предприятий ОПК.

"Из последних реализаций — задержан агент ФСБ в Днепре, который снимал на телефон ТЭС и готовил соответствующие удары. Вместе с коллегами по внутренней безопасности Нацполиции задержали бывшего милиционера в Запорожье, который очень тесно работал по объектам ОПК. Задержаны несколько сотрудников "Укрзалізниці" которые предоставляли информацию врагу относительно логистических перемещений оружия и средств поражения", — перечислил чиновник.

В общей сложности, по его словам, за прошлый год выявлено и задокументировано 47 агентурных сетей. С начала года обнаружено 11 злоумышленников. Все они задержаны.

Топ комментарии
+23
А шотам із Шилом?
Пильнуємо за руками...
Дружину буданги вже труїли, знайшли винуватця?
Шапітолій гр...ний
показать весь комментарий
13.04.2024 08:36 Ответить
+22
А чим таким цінний цей ставленник тупорилого ішака? Це із серії "замаху" на чефіра.
показать весь комментарий
13.04.2024 08:32 Ответить
+21
А люська абдрістовіч 45 разів ходила за лінію фронту. І взагалі вона -льотчік)
показать весь комментарий
13.04.2024 08:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
На Зелю було 13 замахів а иому як з гуся вода
показать весь комментарий
13.04.2024 08:20 Ответить
13?
тисячу сто тринадцять!
в одесі, взагалі, ракетами бомбили.
показать весь комментарий
13.04.2024 08:25 Ответить
, кому він всрався ? Твій зеля … Свого « буратінку» ***** береже , як зегицю ока ! В Одесі не поньому цілились , не в тому напрямку ідуже далеко від нього
показать весь комментарий
13.04.2024 08:47 Ответить
такотож....
показать весь комментарий
13.04.2024 08:51 Ответить
Одесити? І ні разу не влучили?
показать весь комментарий
13.04.2024 12:28 Ответить
А люська абдрістовіч 45 разів ходила за лінію фронту. І взагалі вона -льотчік)
показать весь комментарий
13.04.2024 08:26 Ответить
а потім він проснувся......
показать весь комментарий
13.04.2024 08:29 Ответить
показать весь комментарий
13.04.2024 13:34 Ответить
а потім дія наркоти скінчилась
показать весь комментарий
14.04.2024 10:09 Ответить
Взагалі 33 рази, про які не можна розповідати, бо держ.таємниця. нарассіі можуть медальку започаткувати "За покушеніє на піздабола" . Але нащо воно їм - абдристовічь же свій чувак серед зрадників і колаборантів. Екс-тріпло на службі дЄрьмака
показать весь комментарий
13.04.2024 08:38 Ответить
буба самого гитлера вже перевершив. Тільки тут блазень-шахрай-узурпатор-крадій-держзрадник, а той серьезна людина була, яка вирішила захопити світ. Навіть на ***** за 24 роки стільки замахів не було.
показать весь комментарий
13.04.2024 09:04 Ответить
Я коли про замахи на зеленського згадую, відразу згадую анекдот про афганського снайпера, винагороду за вбитих комуняк і про штраф за ліківдацію радянського прапоршика. У випадку с зеленським, про збереження життя зеленського ФСБ рф повинна пілуватися більше ніж за життя *****. зеленський стільки шкоди накоїв Україні, скільки досі не накоїла рифи.
показать весь комментарий
13.04.2024 09:09 Ответить
Ну, скажімо, не самостійно накоїв, а йому у цьому гарно допомагають гетманцеви/татарови/вовки/шмигалі тощо.
показать весь комментарий
13.04.2024 12:36 Ответить
ну да. А хто їх призначав і хто залишив їх на посадах після того, як амеріканці дали список здається із 50 агентів кремля на вищих ключових посадах?
показать весь комментарий
13.04.2024 14:06 Ответить
гранатометчік
показать весь комментарий
13.04.2024 08:52 Ответить
************ (в кінці з літерою Ъ, патамушто любітель "вєлікай" рюZZкє "культури").
показать весь комментарий
13.04.2024 12:32 Ответить
В оп не пробували шукати зловмисників?
показать весь комментарий
13.04.2024 08:22 Ответить
там в ОП сценарист сидить. Такий самий замах, як 52 замаха на зеленського або шефіра. Чого не зробиш для полшостого, щоб рейтинг підняти.
показать весь комментарий
13.04.2024 08:56 Ответить
Як не пробували? Вони вже знайшли! Червінський Роман Григорович його прізвище.
показать весь комментарий
13.04.2024 12:39 Ответить
Ще було задіяно 145 особливо обдарованих співробітників сбу за стеженням за бігусами, 34 суперкібервоїнів сбу для вручення повістки журналісту, одне супрешило- для розкрадання з дєрмаками державних коштів, 4 високопосадовців -для розкрадання коштів у самому сбу , а З початку року виявлено 11 зловмисників. Джерело:
показать весь комментарий
13.04.2024 08:29 Ответить
А чим таким цінний цей ставленник тупорилого ішака? Це із серії "замаху" на чефіра.
показать весь комментарий
13.04.2024 08:32 Ответить
кинул дружбанов по криминальному бизнесу
показать весь комментарий
13.04.2024 08:35 Ответить
А шотам із Шилом?
Пильнуємо за руками...
Дружину буданги вже труїли, знайшли винуватця?
Шапітолій гр...ний
показать весь комментарий
13.04.2024 08:36 Ответить
суші отруйні мабуть були
показать весь комментарий
13.04.2024 08:53 Ответить
В мене одного складається таке враження що як тільки в самому СБУ трапляється якийсь "зашквар" в даному випадку з Шилом воно це СБУ починає дуже активно "працювати"???
показать весь комментарий
13.04.2024 08:45 Ответить
І не тільки в СБУ так.
показать весь комментарий
13.04.2024 09:46 Ответить
МАлюк! "Конгресу місцевих та регіональних влад ....." - структура мутна із самого початку...., заточена під дЄрмака і ОПу!
показать весь комментарий
13.04.2024 08:46 Ответить
Ну до этого "покушения", многие даже и не знали кто там глава ОВА...
показать весь комментарий
13.04.2024 08:46 Ответить
В Херсоні знали і знають, що - кінчена прокацапська і прозеленська істота. Просто вже трохи потовклася на посаді після звільнення Херсону. Кого ж було ставити як не таку.
показать весь комментарий
13.04.2024 12:32 Ответить
хлопці, давайте будемо обьєктивними...
на кожну рибу своя сітка з ячейкою певного розміра...
поставиш велику ячейку? - мілка пропливе, крупна встяне....
поставиш малу? - крупна носом ткнеться відторкнеться, а маленька заплутається... - політика!
показать весь комментарий
13.04.2024 08:47 Ответить
Не потрыбно плутати риболовлю з асенізацією
показать весь комментарий
13.04.2024 09:40 Ответить
вам, як ыдыоту, - зразу два за "ы" 🤣
показать весь комментарий
13.04.2024 09:53 Ответить
Хоч десять - суть не поміняється ...
показать весь комментарий
13.04.2024 09:57 Ответить
Ти хоч іноді думаєш,що пишеш?
показать весь комментарий
13.04.2024 21:56 Ответить
а кому потрібна голова херсонської ова?
та й ще таким технологічним способом.
якась стрьомна байка від малюка.
хай щось страшніше придумає.
наприклад: в києві зловмисники планували вкрасти арку дружби народів. малюк запобіг цим зухвалим планам!
показать весь комментарий
13.04.2024 08:50 Ответить
То малючок собі діяльність малює.
показать весь комментарий
13.04.2024 12:41 Ответить
Ха,житель Херсона готував замах,але його затримали.
Та якби рускі захотіли реально,то послали би групу своїх призначенців,а не на місцевого жителя надіятись,якось так логічно виглядає.Щось виглядає,як 13 замахів на найвеличнішого.
показать весь комментарий
13.04.2024 08:52 Ответить
Звідки ви боти лізете?Чи на русню працюєте?
показать весь комментарий
14.04.2024 20:44 Ответить
Що зеботва,що руснява ботва-одне те саме.
показать весь комментарий
14.04.2024 21:04 Ответить
Хто сценарій писав? Подоляк чи Скумбрія-по-8?
показать весь комментарий
13.04.2024 08:54 Ответить
ні я теж за мир в Коті-де-вуарі,
але чому українського посла в Британії нема,
а в Коті-де-вуарі вже є?
показать весь комментарий
13.04.2024 08:55 Ответить
Зробили,значить,Залужного.
показать весь комментарий
13.04.2024 09:04 Ответить
не та тема, шо би жонглірувати слoвами і на поржать.
невже не розумієте, що на кону саме існування України?
показать весь комментарий
13.04.2024 09:08 Ответить
Поржали в 19-му.Тепер на кону "саме існування України",як наслідок.
І група ермака,як причина,в т.ч.і звільнення Залужного та непризначення послом.
показать весь комментарий
13.04.2024 09:28 Ответить
Не чіпляйтеся до буратінки; він діє виключно відповідно інструкціям кремля.
показать весь комментарий
13.04.2024 12:43 Ответить
та і в мене був свободний час
показать весь комментарий
13.04.2024 12:45 Ответить
Жалюгідна спроба Малюка відмитися від корупції в СБУ !!! Мені пох на всіх очильників, всі однакові, всі піздять гроші і всі герої.
показать весь комментарий
13.04.2024 08:59 Ответить
З відстані 12 км коригувати вогонь по авто?
Це все одно, що з гармати по горобцям гатити.
Логічніше було б скористатися дроном-камікадзе, або… менше брехати.
показать весь комментарий
13.04.2024 09:04 Ответить
ні, я розумію шо притомних завжди і всюди в рази менше ніж гребанутих, але відсоток гребанух в Україні просто поражає!
показать весь комментарий
13.04.2024 09:04 Ответить
А у США невже менше?
Судячи із популярності рудої макаки серед реднеків - вірних 73%
показать весь комментарий
13.04.2024 09:10 Ответить
а чим одне стадо баранів відрізняєтся від іншого?
в вас зелене, в нас руде...
показать весь комментарий
13.04.2024 09:16 Ответить
Руде? Стадо баранів у вас руде?
Це де, там де прапорець показує? Всі дома,чи не всі дома?
показать весь комментарий
13.04.2024 22:08 Ответить
може тільки тавро?
показать весь комментарий
13.04.2024 09:18 Ответить
Цей відсоток був 73 від тих,що прийшов голосувати у 19-му,а 46 від загального числа виборців.Зараз менше,але ще є.
показать весь комментарий
13.04.2024 10:12 Ответить
та лано - ви не схотіли прийти? - ви не прийшли...
а зелені прийшли... - ну і хто з вас ідіот?
думаю байден
показать весь комментарий
13.04.2024 10:24 Ответить
Надурили ви нарід через телевізор.Те саме вже було в росії.
Аналогія один в один.
Про Байдена:дотепер ще зелені тримають деякі справи на сина Байдена і рушій тих справ-ермак.Тому таке зневажливе ставлення до Байдена,при тому,що свого вирішення зелені ніякого не мають на рахунок війни,через що повинні піти 20 травня,згідно конституційного терміну і згідно власних запевнянь зе.
показать весь комментарий
13.04.2024 10:37 Ответить
скот слугі нарота.
показать весь комментарий
13.04.2024 10:44 Ответить
ти в 19му воздержався, тіпа я подивлюся?
бачив вас перебачив - **** на суці...
показать весь комментарий
13.04.2024 10:48 Ответить
Ок,а звідки походить "слуга народа"-бачив?
показать весь комментарий
13.04.2024 11:29 Ответить
а шо треба було вбачятися в ідіота?
з першого разу ідіоти ідіота не помітили?
завтра ради не буде - в вісім am слугі стрижуть мені ногті!
показать весь комментарий
13.04.2024 11:43 Ответить
І звідки пішов "слуга народу"-щось втямив?
показать весь комментарий
13.04.2024 11:45 Ответить
ти на повторюху сів?
показать весь комментарий
13.04.2024 11:47 Ответить
Або,ще краще, скажи мені,за кого голосував і я скажу,хти є.
показать весь комментарий
13.04.2024 11:47 Ответить
бачу зеленого провокатора але скажу...
за бушів і за маккейна,
але в якись момент прийшло руде, і все змінилося...
і перший раз aлоснув не за рудого...
показать весь комментарий
13.04.2024 12:03 Ответить
а ти за кого, коли з шахти виповз, морда в пиві?
показать весь комментарий
13.04.2024 12:07 Ответить
така вже ваша кацапнячя зрадницька доля,
і дітей ваших - тепер на навчяння тількі в тобольськ...
до речі в Европі тільки тобольські діпломи приймаються! 🤣
показать весь комментарий
13.04.2024 12:12 Ответить
А твоя яка, Мішо?
Ермаку служити?
Не переживай,зробить і тебе,згідно партійного гасла ЗРОБИМО ЇХ ЩЕ РАЗ
А ЇХ-означає СВОЇХ,бо вони в першу чергу своїх "роблять".
показать весь комментарий
13.04.2024 16:51 Ответить
дядьку, в вас глюкі?
показать весь комментарий
13.04.2024 16:56 Ответить
Ти хоч деколи думаєш,що пишеш?
Перечитай себе завтра на свіжу голову.
показать весь комментарий
13.04.2024 21:59 Ответить
ніколи не перечитую - ну нема в мене суток все те читати,
а ви не стійнятеся і не соромтеся - до модера,
як яка біда і слово гiрке з моєї сторони....
показать весь комментарий
13.04.2024 22:04 Ответить
Що таке "суток"? Дядьку,ти глючеш?
показать весь комментарий
13.04.2024 22:15 Ответить
дядько прикинувся йожиком? - знайома позиція
показать весь комментарий
13.04.2024 22:21 Ответить
Дядьку йожик,ваша позиція знайома-все розповідати через надмірне вжиття c2oh.
показать весь комментарий
13.04.2024 22:39 Ответить
Молодці! Це все мабуть завдяки прихованим камерам у душових кабінках!
показать весь комментарий
13.04.2024 09:07 Ответить
Шапіто...
показать весь комментарий
13.04.2024 09:10 Ответить
"зечкa" - спеціально облаштована поліціянська машина в яку порохоботів з 50 при бажанні можна набити...
показать весь комментарий
13.04.2024 09:12 Ответить
Від чого увагу відвертають?
показать весь комментарий
13.04.2024 09:28 Ответить
Просто від реалій на фронті.
показать весь комментарий
13.04.2024 12:48 Ответить
Минуло понад 2 роки, як бездарно і тупо був здан Херсон.
Єдині, хто намагався організувати оборону міста - Герої Бузкового парку.

Коли ми почуємо від СБУ, хто винен у здачі Херсона кацапам навесні 2022?
Чому не був пвдірваний Антонівсткій міст, чому не була масово озброєна місцева самооборона?

А оця клоунада із замахом на цього діяча нікому не цікава. Таких діячів в Україні тисячі - знайдеться новий...
показать весь комментарий
13.04.2024 09:38 Ответить
Знищення ворожих агентів різного калібру це ХОРОШО,а що робить СБУ коли зрадників і варогів України в вищих ешелонах влади десятки? Саботажи,некомпетентні дії. ---це ТАКОЖ ВОРОГИ ЯКІ ПРИНОСЯТЬ ВЕЛИКУ ШКОДУ,
показать весь комментарий
13.04.2024 09:45 Ответить
А тому,що вони над службою стоять: захочуть-поміняють все керівництво,захочуть-посадять за решітку,як Червінського,Дудіна та ін.
показать весь комментарий
13.04.2024 10:22 Ответить
Баканов казав войны не будет, готовим шашлыки на 9 мая...день победы 8 мая...спалился Совок...👺
показать весь комментарий
13.04.2024 10:33 Ответить
Кожний день є повідомлення про затримання зрадників, коригувальників...., які беруть безпосередню участь в організованому вбивстві українських громадян, воїнів. А наша судова система за вбивства присуджує їм доволі смішні терміни. Як правило 8, 12 років за вбивства! Владо, прокинся а то державу проспиш. За такі діяння таких осіб треба знищувати в умовах війни. Безжально і негайно.
показать весь комментарий
13.04.2024 10:45 Ответить
Невже в це хтось може повірити?
показать весь комментарий
13.04.2024 10:46 Ответить
Краще б вони запобігли знищенню Трипільської ТЕС, а в «слуги народу», то таке…, не тільки ж народу гинути…
показать весь комментарий
13.04.2024 10:51 Ответить
Знову СБУ піариться? Га Малюк? Ну зробили і зробили, чи по тихому не можна??? В кінці кінців це не подвиг, це обовʼязок контррозвідки. Чи перед зеленою командою треба зарісуватися?
показать весь комментарий
13.04.2024 10:52 Ответить
Владні рейтинги катастрофічно падають; тре ж чимось намагатися підтримувати. Тільки заявами про чергову маленьку "пабєду".
показать весь комментарий
13.04.2024 12:51 Ответить
Одна брехня... Причому скрізь.
показать весь комментарий
13.04.2024 11:50 Ответить
а, мо', дарма запобігли?
показать весь комментарий
13.04.2024 12:35 Ответить
Даже такое инфогiмно жрут?
Ну....
Жаль тему с затмением пропустили...
показать весь комментарий
13.04.2024 12:48 Ответить
Несподівано. Це, напевно, батько Махно, з Гуляй Поля, зненацька, на тачанках, попутав еру - заскочив. Гроші шалені на сбу йдуть - он тіки нещодавно панночка якогось члена сбу за 20 лімонів щось купила - а те шо журналюги не знайшли - там всіх, в сбу, вчать як обходити всіляки детектори та пристрої - ако сльза - хоч до ранки прикладай.
показать весь комментарий
13.04.2024 17:42 Ответить
Вірю. Я повірив.
показать весь комментарий
13.04.2024 19:44 Ответить
ЛИшь агент Козырь неуловим..Никто не знает где его искать
показать весь комментарий
14.04.2024 10:00 Ответить
У зелених одні брехливі клоуни, їх треба усіх заграти із цім малюком.
показать весь комментарий
14.04.2024 13:13 Ответить