11405 посетителей онлайн
11 729 47

В ГУР назвали количество в России ракет "циркон", "оникс", "калибр" и Х-69

Пуск російської крилатої ракети Калібр

Главное управление разведки Министерства обороны Украины сообщило ориентировочные запасы в России ракет типа "циркон", "оникс", "калибр" и Х-69, а также динамику их производства.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на АрміяInform.

По состоянию на конец апреля 2024 года на вооружении ВС РФ находится:

  • гиперзвуковых противокорабельных ракет 3М22 "Циркон" - 40 единиц. Темпы производства этих ракет - до 10 единиц в месяц;
  • крылатых ракет 3M55/3М55М "Оникс"/"Оникс-М" - 400 единиц. Темпы производства - до 10 единиц в месяц;
  • крылатых ракет 3М-14 "Калибр" - 270 единиц. Темпы производства - 30-40 единиц в месяц;
  • управляемых авиационных ракет Х-69 - 45 единиц. Темпы производства - 1-3 единицы в месяц.
Топ комментарии
+7
показать весь комментарий
01.05.2024 18:26 Ответить
+6
Продовжують ''вангувати''
показать весь комментарий
01.05.2024 16:58 Ответить
+5
Якийсь боба ще у грудні 2022 року доводив мені, що у кацапів закінчуються ракети, бо так сказали Арєстовічъ зі Світаном і масові обстріли закінчаться, бо залишилось ракет лише на два залпи. А воно ось як. Пропая той боба. Хоча обіцяв продовжити спілкування через рік.
показать весь комментарий
01.05.2024 17:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ой чого тільки в ГУР не називали ! То іпсо все? чині? -та тільки проти кого?
показать весь комментарий
01.05.2024 16:58 Ответить
Продовжують ''вангувати''
показать весь комментарий
01.05.2024 16:58 Ответить
ГУР вірити - себе не поважати.....
показать весь комментарий
01.05.2024 19:42 Ответить
А шо по "кинжалам" та Х-69?
показать весь комментарий
01.05.2024 16:59 Ответить
Х-69 завтра всьо, а Кинжали вчора всьо. Буданов зуб дає.
показать весь комментарий
01.05.2024 18:20 Ответить
нам вже досить зубів аферистовича про вже "всьо".
показать весь комментарий
01.05.2024 18:26 Ответить
От-от. Реінкарнація губошльопа абдрестовича на маравоні прошла успішно.
показать весь комментарий
01.05.2024 18:37 Ответить
а вы языками можете только работать и куями по роялю с виздосиками
показать весь комментарий
01.05.2024 17:03 Ответить
А скільки в Україні на місяць 0,тільки пи₴дякають Зепліснява.
показать весь комментарий
01.05.2024 17:51 Ответить
А яка різниця скільки?
показать весь комментарий
01.05.2024 17:04 Ответить
Тема "Іскандерів" не розкрита.
І ЗКР теж.
показать весь комментарий
01.05.2024 17:04 Ответить
І теж гур разом з арєстовічем протеже дєрьмака казало що ракети закінчаться ще літом 22
показать весь комментарий
01.05.2024 17:08 Ответить
Головне в цій новині не кількість ракет, а те, що кацапи продовжують їх виробляти...
показать весь комментарий
01.05.2024 17:13 Ответить
більше того, німецька розвідка повідомляла, що раша вже має можливість Н кількість відкладати у запаси.
показать весь комментарий
01.05.2024 18:07 Ответить
Отож. А наша влада здатна лише на гучні заяви та щоденні хрипаті відосики
показать весь комментарий
01.05.2024 22:31 Ответить
Тобто виходить близько 60 ракет/місяць. А скільки робить "Захід"? Весь "Захід" - США, Європа, Англія і навіть Японія, Корея, Австралія?
показать весь комментарий
01.05.2024 17:30 Ответить
Україна...
показать весь комментарий
01.05.2024 17:56 Ответить
все залежить від влади як вона організує так і буде, хоча унас є вже готові інженерні рішення на сотні модифікацій ракет,але навіть старе що робили за совка вже нездатні виробити, хоча подивіться той же Іран який все життя під санкціями живе взяв ті розробки, модифікував під ******* потреби експортує..тим же хусітам наприклад
показать весь комментарий
01.05.2024 18:16 Ответить
"народ якої дуже серйозно помилився у 2019 р" - а у 2010 у другому турі ти за кого голосував?
показать весь комментарий
02.05.2024 10:33 Ответить
2009 - 2012 працював за кордоном. Не голосував взагалі. А що?
показать весь комментарий
02.05.2024 10:44 Ответить
А якби був в Україні, то за кого голосував би у першому та другому турі?
показать весь комментарий
02.05.2024 10:59 Ответить
Т.к. не був в Україні, то не дуже заглиблювався у вивчення кандидатів. Начебто, у мене тоді було 2 варіанти. Або Тігіпко або Яценюк.
показать весь комментарий
02.05.2024 11:33 Ответить
Воно не бачить що під носом, підітріть свою сраку ГУ
показать весь комментарий
01.05.2024 17:31 Ответить
Якийсь боба ще у грудні 2022 року доводив мені, що у кацапів закінчуються ракети, бо так сказали Арєстовічъ зі Світаном і масові обстріли закінчаться, бо залишилось ракет лише на два залпи. А воно ось як. Пропая той боба. Хоча обіцяв продовжити спілкування через рік.
показать весь комментарий
01.05.2024 17:32 Ответить
Цього разу Буданов на кавовій гущі гадав чи на картах таро?
показать весь комментарий
01.05.2024 17:40 Ответить
На внутренностях чёрного козла в полнолуние!
показать весь комментарий
01.05.2024 18:05 Ответить
От якби zeльоного казла... Та не з нашим щастям...
показать весь комментарий
01.05.2024 19:11 Ответить
Буданга знов на ТАРО розкинув,чи з'явився ще якийсь,діджиталізований Федоровим,спосіб підрахунку російських ракет?
показать весь комментарий
01.05.2024 17:41 Ответить
Якщо в ГУР всі такі ж підрахуї як буданов, то яка цінність цих даних?
показать весь комментарий
01.05.2024 17:45 Ответить
Они ,зелёные считают чужие ракеты,а где же свои за два года войны,в 2019 Гром был разработан на 80 процентов, а зелёная гнида начала велика будивництво
показать весь комментарий
01.05.2024 18:20 Ответить
правильно писати 'велике крадівництво'
показать весь комментарий
01.05.2024 18:40 Ответить
показать весь комментарий
01.05.2024 18:26 Ответить
проходив курси в Абдристовича ))
показать весь комментарий
01.05.2024 18:39 Ответить
Яке джерело: стеля чи палець?
показать весь комментарий
01.05.2024 18:28 Ответить
кришталева куля
показать весь комментарий
01.05.2024 20:13 Ответить
На 2-3 рази
показать весь комментарий
01.05.2024 18:37 Ответить
Самое главное - шо они есть у РФ, а у нас нет. Все остальное - туфта и очковтирательство.
показать весь комментарий
01.05.2024 18:58 Ответить
ех хе хе ... чимало ...
показать весь комментарий
01.05.2024 19:36 Ответить
В ГУР назвали количество в России ракет "циркон", "оникс", "калибр" и Х-69 Источник:
===========
Ракет на 2-3 залпа. У путина рак. Кофе весной в Ялте. Война закончиться до 2023 года...
показать весь комментарий
01.05.2024 20:12 Ответить
Який президент лох такі ж лохи і в ГУР і всюди куди це чмо когось призначае
показать весь комментарий
01.05.2024 21:19 Ответить
Хто їх рахував?
показать весь комментарий
01.05.2024 20:30 Ответить
То ще на 1-2 пострілу ?
показать весь комментарий
01.05.2024 21:25 Ответить