11618 посетителей онлайн

Нам нужно еще 5-6 Patriot для Украины, - премьер Дании Фредериксен

patriot

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Tagesschau.

Фредериксен призвала другие европейские страны последовать примеру Германии и предоставить Украине больше систем ПВО Patriot.

"Нам нужно еще пять-шесть систем Patriot", - отметила она.

По ее словам, эти системы находятся в Европе.

"Лучше иметь системы противовоздушной обороны в Украине, чем в странах НАТО", - добавила она.

Фредериксен также отметила потребность Украины в боеприпасах: "Украинцам нужно больше".

Patriot для Украины

Напомним, ранее генсек НАТО Столтенберг заявил, что приоритет Альянса - передача Patriot Украине.

В Белом доме заявили, что США сотрудничают с союзниками относительно дополнительных ЗРК Patriot для Украины.

Топ комментарии
+3
показать весь комментарий
14.05.2024 10:33 Ответить
+2
Потрібно! - то хто ж іх дасть - держаться за них як воша кожуха
показать весь комментарий
14.05.2024 10:24 Ответить
+2
Рейтеон заявляет что они могут выпускать один комплекс в месяц при наличии финансирования. Если пусковые будут даны со складов в США, где они с очень большим запасом - а делать только радар и будку управления - то делать можно быстрее. С выделением этих комплексов уже столько времени жуются сопли что их банально можно было бы успеть произвести
показать весь комментарий
14.05.2024 10:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Для початку розробити дорожню карту, план дій, заходи, резолюцію, меморандум, слухання, дебати, голосування і т.д. ))) ну як з F16))
показать весь комментарий
14.05.2024 10:24 Ответить
Потрібно! - то хто ж іх дасть - держаться за них як воша кожуха
показать весь комментарий
14.05.2024 10:24 Ответить
Рейтеон заявляет что они могут выпускать один комплекс в месяц при наличии финансирования. Если пусковые будут даны со складов в США, где они с очень большим запасом - а делать только радар и будку управления - то делать можно быстрее. С выделением этих комплексов уже столько времени жуются сопли что их банально можно было бы успеть произвести
показать весь комментарий
14.05.2024 10:29 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2024 10:33 Ответить
Всі притомні лідери західних країн збирають по нитці на рубішку для України, а херпідовці з тієї рубашки за місяць зроблять ганчірки. Що їм ці 5-6 Patriot, їм потрібні живі гроші, бажано в доларах. Кур'єри, наприклад шефір, вже перемістився в Німеччину і готовий приймати нал, а абдристович налагоджує сейфи для зберігання цінностей і мільярдів баксів в США. В кожну державу призначені посли від мародерів, які також вирішуюють питання про надходження із ледь живої України грошей. Невже хтось повірив в благородні наміри Бені і його Буратіни, що вони бажають добра країнцям? За офшори забулися?
показать весь комментарий
14.05.2024 10:30 Ответить
класика.
в мутній воді, краще ловиться золота рибка.
накрасти якомога більше, і звалити в країну, що не видає злочинців.
а враховуючи, наші правоохоронні органи, то їх ніхто не буде шукати.
показать весь комментарий
14.05.2024 10:36 Ответить
А шо там шукати? Всі вони народ кошерний, а Ізраіль своїх не видає.
показать весь комментарий
14.05.2024 10:48 Ответить
не забагато "патріотів" для захисту дупи Зеленського??? Покидьок срати хотів на Одесу, Львів та ін. міста України
показать весь комментарий
14.05.2024 10:42 Ответить
багатостраждальний Львів! ви це серйозно?
показать весь комментарий
14.05.2024 11:52 Ответить
черговий кацапський довбень. Де сказано "багатостраждальний"? Учень ********** - до руцьких кораблів та літаків
показать весь комментарий
14.05.2024 12:02 Ответить
Фрол ФедерОFF))))) з якого мухосранська пишеш?
показать весь комментарий
14.05.2024 12:13 Ответить
тільки кацапи ******* ставити ff наприкінці прізвища)))
показать весь комментарий
14.05.2024 12:15 Ответить
я пишу тобі з Харкова! а ти де страждаєш без ППО?
показать весь комментарий
14.05.2024 12:17 Ответить
3-ю систему Patriot очікуємо від Німеччини, - Шольц пообіцяв передати найближчим часом