10934 посетителя онлайн
14 624 50

Минобороны запустило электронный кабинет военнообязанного "Резерв+"

Міноборони запустило додаток

Министерство обороны Украины запустило электронный кабинет военнообязанного "Резерв+". Приложение уже доступно для скачивания на смартфонах.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Скачать: для Android(https://play.google.com/store/apps/details...)

або IOS (https://apps.apple.com/.../%D1%80%D0%B5%D0.../id6499418319

Напоминаем, 18 мая, вступает в силу обновленный Закон о мобилизации.

Итак, с 18 мая все мужчины в возрасте 18-60 лет в течение 60 дней - до 16 июля включительно, должны обновить свои учетные данные.

"Во время обновления данных направление на ВВК выдаваться не будет. Такое направление может быть выписано в случае необходимости впоследствии", - отметили в Минобороны

Способы обновления учетных данных

В Минобороны объясняют, что обновить данные можно любым из следующих способов:

Онлайн - через приложение "Резерв+" (так называемый электронный кабинет - ред.). Оно будет доступно для загрузки на смартфонах через App Store и Google Play Market с 18 мая.

Минобороны объяснило, что Резерв+ предоставляет возможность оперативного обновления данных и доступа к информации в реестре "Оберіг". После обновления данных в приложении можно будет увидеть информацию из реестра "Оберіг" относительно себя.

Кроме этого, обновить данные можно офлайн в территориальных центрах комплектования или центрах предоставления административных услуг, которые действуют по всей стране.

В Резерве+ появится QR-код

В Минобороны объяснили, что если гражданин будет обновлять данные через ТЦК, кроме самой выписки из реестра, также получит соответствующую отметку в военный билет.

Также с 18 июня в приложении Резерв+ также заявится QR-код, отсканировав который соответствующие представители власти смогут мгновенно получить информацию о вашем статусе как военнообязанного, призывника или резервиста.

Топ комментарии
+12
показать весь комментарий
18.05.2024 01:31 Ответить
+11
От і дізнаються актуальну кількість дурників. Заразом протестують систему Концлагерь+ для кацапів
показать весь комментарий
18.05.2024 04:14 Ответить
+10
Чим збивати носії КАБів нема, зате є ригевр з плюсом. Для порівняння Южмаш зробив міжконтинентальну балістичну ракету за три роки від ескізу до постановки на озброєння. Це у 60-ті роки, без калькуляторів, технологій, розрахунки олівцем на папері.
показать весь комментарий
18.05.2024 06:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
18.05.2024 01:31 Ответить
Мобільний додаток до електронного кабінету військовозобов'язаного "Резерв+" вже доступний для завантаження на смартфонах

… та став доступний для усіх спожівачив, включаючи ФСБ РФ.

Про рівень кіберзахисту цего продукта можно тільки здогадуватися. Друга « Дія»…
показать весь комментарий
18.05.2024 06:58 Ответить
Слів не мае!

палкий привіт « діджеталізатору» Федорову
від Лабораторії Касперського ( Кацапстан).
показать весь комментарий
18.05.2024 07:01 Ответить
" з 18 травня всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів - до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. "

Навіть ті, хто оновлював їх напередодні? Що за маразм? Чи то вони за місяць змінилися?
показать весь комментарий
18.05.2024 01:43 Ответить
А все ж хтось та на ситі затримається. От наприклад в кого троє дітей, а одній через кілька місяців 18 років - спробуйте в ТЦК отримати відповідний папір для виїзду закордон. Так що кожен місяць приносить нові можливості)
показать весь комментарий
18.05.2024 02:19 Ответить
Цікавий факт - на гарячій лінії Міноборони не знають, якщо оновлювати дані в ЦНАП - то він код вклеять там же чи треба йти в ТЦК. Просто от відсутня в них ця інформація. Так що в цілому як завжди)
показать весь комментарий
18.05.2024 02:17 Ответить
З понеділка роз'яснення у них тільки будуть - покищо там ніхто нічого не знає.
показать весь комментарий
18.05.2024 03:54 Ответить
Тепер усі, у т.ч. у кого є VIN-коди, повинні отримати QR-коди!
Не дякуйте...

(ЖАРТ, еле...)
показать весь комментарий
18.05.2024 21:36 Ответить
От і дізнаються актуальну кількість дурників. Заразом протестують систему Концлагерь+ для кацапів
показать весь комментарий
18.05.2024 04:14 Ответить
Вже лежить застосунок помилка за помилкою.
показать весь комментарий
18.05.2024 04:21 Ответить
Натискаєш - "оберіть свій банк" - пише - "сталося шось дивне"... Один раз доліз до банку, видало QR-код. Пише - натисніть на нього або відскануйте. Відсканувати невідомо як, коли натискаєш - скидує знов на банк і так по колу...
показать весь комментарий
18.05.2024 09:33 Ответить
Dostupny lyshe na terytorii Ukrainy
показать весь комментарий
18.05.2024 05:14 Ответить
Через пошук у GooglePlay не знаходиться ніяк (це точно не малварь ?)
Станом на зараз авторизація через Приват не працює (404 not found).
Вже стикався з розробкою інфосистем для держорганів, не дивуюсь.
показать весь комментарий
18.05.2024 05:47 Ответить
все одно всі мають прийти у ТЦК, бо проходження ВЛК за новими правилами це теж оновлення даних. І штртих-код вам теж ніхто без ВЛК не вклеїть.
показать весь комментарий
18.05.2024 06:15 Ответить
Я хоть и выключенный с учета но позавчера все равно заехал в ТЦК и взял этот VIN код что бы с сегодняшнего дня патрули на дорогах мозг не выносили.
показать весь комментарий
18.05.2024 06:49 Ответить
ще цікавий факт, VIN - це vehicle identification number, тобто номер транспортного засобу. чому до людей вирішили застосовувати таку абревіатуру - то загадка.
показать весь комментарий
18.05.2024 08:51 Ответить
ВІН-код це неофіційна назва. Тому що військові це військові. Вони побачили смужки та цифри... Такі цифри у своєму житті вони бачили де?
показать весь комментарий
18.05.2024 21:42 Ответить
Чим збивати носії КАБів нема, зате є ригевр з плюсом. Для порівняння Южмаш зробив міжконтинентальну балістичну ракету за три роки від ескізу до постановки на озброєння. Це у 60-ті роки, без калькуляторів, технологій, розрахунки олівцем на папері.
показать весь комментарий
18.05.2024 06:42 Ответить
Тут варто задатись питанням, про що цей блошиний цирк, коли їжаку зрозуміло, що електронна інформація опиняється у ворога через кілька годин, в крайньому випадку через кілька днів.
показать весь комментарий
18.05.2024 06:46 Ответить
А як через інтернет кліпсу на вухо будуть чіпляти?
показать весь комментарий
18.05.2024 06:53 Ответить
А чи буде доступний за 2 дні додаток "Гнусавий клоун мінус"?
показать весь комментарий
18.05.2024 07:03 Ответить
Ні, дякую.
показать весь комментарий
18.05.2024 07:03 Ответить
додаток відсутній у Google Play...взагалі..
показать весь комментарий
18.05.2024 07:28 Ответить
Навіть якщо і буде - він не працює поки що.
показать весь комментарий
18.05.2024 07:48 Ответить
Він там є, але через пошук дулю знайдеш. Тільки якщо хтось прме посилання дає
показать весь комментарий
18.05.2024 08:43 Ответить
Глобалісти зробили Україну полігоном методів загону у електронний концтабір під дурманом надзвичайних обставин.
показать весь комментарий
18.05.2024 07:53 Ответить
Нічого не працює
показать весь комментарий
18.05.2024 07:58 Ответить
Судячи з коментарів бачу, що багато хто не усвідомив, що у їх відносинах із державою, як військовозобов'язаних, починається новий етап.
показать весь комментарий
18.05.2024 08:06 Ответить
Збір інформації про громадян у електронній базі робить не держава, а транснаціональна мафія, у цілях передачі ворогу і зручності привласнення чужих життів і майна.
показать весь комментарий
18.05.2024 08:44 Ответить
Так, так... А ще світова закуліса, рептилоїди...
показать весь комментарий
18.05.2024 08:49 Ответить
Для держави особовий склад армії і статус потенціного складу армії є державною таємницею. А тут прямо перед очима Епл і Гугль, а поза очима інтернет трафік, що проходить через сервери ворожої розвідки і програмно-апаратне забезпечення бази даних, що створювалось інженерами ніякого стосунку не маючими до держави.
показать весь комментарий
18.05.2024 08:58 Ответить
І що? Ці тиради щось змінюють? Хочете "похитати" ситуацію? Ну і прапор вам в руки. Це нічого не змінить. Облік буде організовано так, як встановлено.
показать весь комментарий
18.05.2024 09:07 Ответить
А потім кацапи розстріляють рідню мобілізованих. А потім рідня рідні повісить вас на осиці. І це нічого не змінить у житті біомаси на планеті.
показать весь комментарий
18.05.2024 10:10 Ответить
Якщо я не правий, виправте мене. Може застосунок а не додаток?
показать весь комментарий
18.05.2024 08:06 Ответить
Так, але додаток теж можна. Бо прилипло вже від самих носіїв мови.
показать весь комментарий
18.05.2024 08:29 Ответить
"Аплікейшн" можна?
показать весь комментарий
18.05.2024 10:46 Ответить
Але вірно саме застосунок.
показать весь комментарий
18.05.2024 08:32 Ответить
Я так понял по коментам, что никто не собирается "оновлювати свої дані" взагали?))
показать весь комментарий
18.05.2024 09:11 Ответить
Кожен сам вирішує хоче він собі цю Дію+, але особисто я, вірогідно оновлю дані через оцей Резерв, але.... По перше, не відразу, а через днів 30, адже як це звично для держпрограм, за цей час воно 40 разів зламається, 30 разів забуде що дані вже оновлено і т.п. От днів через 20+, буде більш-менш працювати.
По друге, встановлю за посиланням з Міноборони, або через днів 10, коли стане зрозуміло що це не якась імітація від рашистів. При всій моїй повазі до Цензора і т.п. ЗМІ, вносити свої дані в програму, яку навіть не знаходить пошук.... не дуже розумно. Це точно воно?
Та і взагалі, може через 30 днів зроблять щось нове, або передумають, або.... Одним словом, попереду 60 днів, не варто ні поспішати, ані тягти до останнього дня, коли все рухне від перевантаження.
показать весь комментарий
18.05.2024 09:35 Ответить
В 6 ранку встановив, зайшов, все спрацювало. Остання ВЛК не відображається, тільки та, яку проходив ще в 2020 році. ВОС не та, що в військовому квитку.
А критикам: караван все одно йде.
показать весь комментарий
18.05.2024 09:45 Ответить
Ну зайди раз ЗЕ-боь
показать весь комментарий
18.05.2024 10:01 Ответить
Нічо не поняв. Так зє-бох, чи я зє-бот? :
показать весь комментарий
18.05.2024 10:10 Ответить
І зараз і о 9-й ранку вже не працює, не отримує даних від НБУ додаток, ні через моно, ні через приват
показать весь комментарий
18.05.2024 10:38 Ответить
почалося бета-тестування та перевірка на масштабуємість 😁
показать весь комментарий
18.05.2024 10:31 Ответить
В Польщі не працює, неможливо завантажити
показать весь комментарий
18.05.2024 10:31 Ответить
Щось, крім переліку українських банків, застосунок ніфіга не робить…
показать весь комментарий
18.05.2024 10:44 Ответить
Крім - Сталося щось дивне нічого не видає . Не входить ні через приват ні через моно.
показать весь комментарий
18.05.2024 10:45 Ответить
Може подалі від лінії фронту відійти щоб не фоніло?
показать весь комментарий
18.05.2024 10:49 Ответить
Не працює!!!
До кого звертатись?
показать весь комментарий
18.05.2024 11:04 Ответить
В мене позначка додатку стоїть - соціальний, я по ходу соціопат...