7683 посетителя онлайн
3 524 15

Все освобожденные из плена, независимо от даты обмена, могут уволиться с военной службы, - МВД

Визволені військовополонені зможуть звільнитися зі служби незалежно віддати обміну

Все военнослужащие, которых освободили из плена, могут уволиться с военной службы, независимо от даты обмена.

Об этом сообщил глава МВД Игорь Клименко, передает Цензор.НЕТ.

"Позиция МВД относительно недоразумения с толкованием Нацгвардией нормы статьи 26 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе" о возможности увольнения с военной службы лиц, прошедших плен:

Соответствующая норма применяется ко всем военнослужащим, которые имеют статус освобожденных из плена. Независимо от даты обмена", - говорится в сообщении.

Напомним, ранее нардеп Алексей Гончаренко заявил, что Нацгвардия отменила возможность освобождения военных, прошедших плен, что противоречит закону о мобилизации.

Топ комментарии
+8
Стісняюсь спитать: а згідно якого закону Нацгвардія має право тлумачити Закон?
показать весь комментарий
05.06.2024 15:49 Ответить
+5
Ще почитай що таке репатріація.
Обмін полоненими між воюючими державами взагалі не передбачається до завершення бойових дій. Не кажучи що війна неоголошена. По суті це обмін заручників.
показать весь комментарий
05.06.2024 16:43 Ответить
+4
Уявляю таку картину. ТЦК ловить "клієнта", котрий по скороченій процедурі потрапляє на передок. В перший же день потрапляє спочатку в полон, а потім завдяки неймовірному везінню - на обмін.
Через тиждень тцк-шник зустрічає свого колишнього "клієнта" і що???
показать весь комментарий
05.06.2024 16:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Стісняюсь спитать: а згідно якого закону Нацгвардія має право тлумачити Закон?
показать весь комментарий
05.06.2024 15:49 Ответить
Закон і Нацгвардія - це несумісні поняття, хоча слово "закон" в її девізі.
показать весь комментарий
05.06.2024 16:37 Ответить
Стісняйся далі. А вони тлумачать))) тре їх далі п...ти . Ьо далі буде пізно....
показать весь комментарий
05.06.2024 20:40 Ответить
Це з якого дива? В полоні - не мед. Але звільняти потрібно виключно за рішенням ВЛК
показать весь комментарий
05.06.2024 15:57 Ответить
За міжнародним правом обміняні військовополонені можуть не воювати після обміну
показать весь комментарий
05.06.2024 16:09 Ответить
Нема такого ні в якому "міжнародному" праві.
показать весь комментарий
05.06.2024 16:15 Ответить
Стаття 117 Женевської конвенції "Жодна репатрійована особа не може бути використана на дійсній військовій службі"
показать весь комментарий
05.06.2024 16:34 Ответить
Ще почитай що таке репатріація.
Обмін полоненими між воюючими державами взагалі не передбачається до завершення бойових дій. Не кажучи що війна неоголошена. По суті це обмін заручників.
показать весь комментарий
05.06.2024 16:43 Ответить
Дуже зручно казати "це війна" або "вона не оголошена, тому закони війни не діють"в залежності від вигоди поточного моменту, так?
показать весь комментарий
05.06.2024 17:11 Ответить
Ну звільняться, а потім за ними тцкуни будуть гонитися.
показать весь комментарий
05.06.2024 16:05 Ответить
Уявляю таку картину. ТЦК ловить "клієнта", котрий по скороченій процедурі потрапляє на передок. В перший же день потрапляє спочатку в полон, а потім завдяки неймовірному везінню - на обмін.
Через тиждень тцк-шник зустрічає свого колишнього "клієнта" і що???
показать весь комментарий
05.06.2024 16:11 Ответить
Але спочатку обновти дані в ТЦК, де одразу випишуть новий військовий і знову на фронт. А якщо ні - то приступ епілепсії і в морг.
показать весь комментарий
05.06.2024 17:15 Ответить
Тобто, всім тим, хто не здався й загинув, медаль посмертно. А хто здався - демобілізація?
показать весь комментарий
05.06.2024 19:10 Ответить
Цікаво а це в їх юрисдикції? Чи це ми так, п..ти? Хто ви і що щоб таке вирішувати? Придуркиїйбо...