9619 посетителей онлайн
39 363 60

Объявленный в розыск экс-прокурор Ильницкий и его теща-адвокат, которая занималась "схемами для уклонистов", задержаны во Львове, - СБУ. ФОТОрепортаж

Во Львове задержали адвоката и ее зятя - бывшего прокурора, который находился в розыске.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Офиса генпрокурора.

По данным следствия, подозреваемая за вознаграждение обещала повлиять на принятие решения военными должностными лицами ряда ТЦК и СП Львовской области об оформлении отсрочки от призыва по мобилизации для двух мужчин призывного возраста и без прохождения ими медицинского осмотра для определения пригодности к военной службе.

Во время получения 3,5 тысяч долларов США неправомерной выгоды адвоката задержали в порядке ст. 208 УПК Украины.

Кроме этого, как отмечается, во время обысков в квартире подозреваемой обнаружен ее зять, который длительное время находился в розыске по подозрению в подделке и использовании поддельных документов. Мужчину тоже задержали.

Сейчас ей избрана мера пресечения в виде содержания под стражей с правом внесения почти 2 миллионов гривен залога.

Проверяется причастность к преступлению других лиц.

затримано адвокатку
затримано адвокатку
затримано адвокатку
затримано адвокатку
затримано адвокатку

Что говорят в СБУ?

В свою очередь, в СБУ информируют, что СБУ задержала во Львове экс-прокурора, объявленного в розыск, а также его тещу-адвоката, которая занималась "схемами для уклонистов".

Сотрудники Службы безопасности Украины и прокуратуры ликвидировали еще одну схему уклонения от мобилизации, которая действовала в западных областях Украины.

"В результате комплексных мероприятий на Львовщине задержан организатор сделки - местный адвокат. Во время обысков в ее доме задержан также ее зать, бывший прокурор, который почти год находился в розыске по подозрению в подделке документов", - говорится в сообщении.

Как действовала преступная схема?

Как свидетельствуют материалы дела, адвокат действовала в составе преступной группы, к которой привлекла должностных лиц медицинских учреждений и МСЭК региона, а также служащих ТЦК и СП Львовщины.

По имеющимся данным, стоимость услуг злоумышленников составляла до 12 тыс. долларов США с человека, а в целом они успели "заработать" почти полмиллиона американских долларов.

"Схема" действовала на территории Львовской и Ивано-Франковской областей.

По данным СБУ, вместе с сообщниками адвокат способствовала уклонистам в обновлении военно-учетных данных в государственных реестрах, а также обеспечивала фиктивное оформление группы инвалидности.

Такая схема позволяла потенциальным призывникам незаконно пересекать границу Украины.

Правоохранители задержали организатора схемы во время получения первой части средств в размере 3500 долларов США.

Обыск у адвоката

Во время обысков у фигурантки в ручной сумочке было обнаружено почти 1,5 млн в гривневом эквиваленте. Кроме этого изъяты и черновые записи, подтверждающие ведение противоправной деятельности.

На основании собранных доказательств следователи Национальной полиции сообщили адвокату о подозрении по ч. 3 ст. 369-2 (принятие предложения, обещания или получения неправомерной выгоды для себя или третьего лица за влияние на принятие решения лицом, уполномоченным на выполнение функций государства) Уголовного кодекса Украины.

Фигурантке избрана мера пресечения в виде содержания под стражей.

По данным СМИ, речь идет о львовском адвокате Богдане Москве, а ее зятем является скандальный экс-прокурор Ростислав Ильницкий, который отгулял роскошную свадьбу во время войны. Как сообщалось, ГБР объявили Ильницкого в розыск из-за дела о подделке документов.

Напомним, 7-8 октября 2023 года во Львове экс-прокурор и бывшая сотрудница ГБР праздновали свою пышную свадьбу. Всего на свадьбе было более 1000 гостей, их развлекали артисты Александр Пономарев, Оля Полякова и Дзидзьо.

В конце октября в сети появилась информация о том, что Ильницкому вручили повестку. Впрочем, по словам журналиста Ференса, это не так: представители ТЦК не нашли Ильницкого ни по одному из адресов и оставили повестку в почтовом ящике.

Топ комментарии
+36
А кажуть, що Україні загрожує дефолт Треба всього навсього потрясти прокуратури і половину зовнішнього боргу буде закрито. На черзі судді, депутати, міністри то що
показать весь комментарий
06.07.2024 15:11 Ответить
+18
Не переймайтеся - класична спортивна риболовля.

Зловили сьогодні,завтра - відпустять.

Якщо в дурня багато грошей (робити мільйонне весілля під час війни) - то хай хоть табличку ділення вивчить...
показать весь комментарий
06.07.2024 15:49 Ответить
+17
Основні схематозники для ухилянтів є 95 квартал. Квартал робе схеми для виїзду кварталівців
показать весь комментарий
06.07.2024 15:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ото як показують фото "гроші віялом", то знак, що радість для лохарів.
А тим бздунам-прокурорам хер що буде.
показать весь комментарий
06.07.2024 15:00 Ответить
ухилянти в погонах, які давали присягу цій державі задокументували правопорушення якогось зі свого табору експрокурора, за те що ті організовували виїзд чоловіків за кордон, який не обмежений жодним законом
показать весь комментарий
06.07.2024 15:21 Ответить
Основні схематозники для ухилянтів є 95 квартал. Квартал робе схеми для виїзду кварталівців
показать весь комментарий
06.07.2024 15:21 Ответить
Ви навіть не уявляєте як вони зараз обілечують всіх і вся ціни на білєти 10-20у є
показать весь комментарий
07.07.2024 06:31 Ответить
А як ти уявив? Тебе обілетили? Чи ти в долі?
показать весь комментарий
08.07.2024 01:26 Ответить
100% сучьонок їбав і москву і тещу і трубу , родича тещі москви !
показать весь комментарий
06.07.2024 15:02 Ответить
Як з гусака вода .
показать весь комментарий
06.07.2024 15:04 Ответить
А кажуть, що Україні загрожує дефолт Треба всього навсього потрясти прокуратури і половину зовнішнього боргу буде закрито. На черзі судді, депутати, міністри то що
показать весь комментарий
06.07.2024 15:11 Ответить
Ви жартуєте? За моїми скромними підрахунками, за роки незалежності працівники правоохоронних органів незаконно заволоділи не менше ніж трильйоном доларів.
показать весь комментарий
06.07.2024 16:44 Ответить
Значить, ще й у фонд для майбутніх поколінь буде що покласти. Експропріація награбованого піде на користь.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:25 Ответить
Ще за часів Януковича в Україні було продано за гроші громадянство України більше як 300 000 вихідцям з Турції та країн Азії та близького сходу. Більшість з них вже в Європі, але багато хто так і живе в Україні. Вважаєте, що хтось намагався провести розслідування?

при Порошенко та Зеленському київські адвокати разом з міграційними службами потрохи заробляли на такий продажі.
показать весь комментарий
07.07.2024 16:53 Ответить
а коля катлета сказав що йому жити нема за що !!!!!!!
показать весь комментарий
06.07.2024 19:37 Ответить
мене бентежить який статус отримає жінка-донька прокурора та адвокатки:

вдова прокурор
а чи сирота адвокатки

.
показать весь комментарий
06.07.2024 15:13 Ответить
мільйонерка при мамі і чоловіку
показать весь комментарий
06.07.2024 15:25 Ответить
Це той плакулол якому доблесне тицеке "вручило" повістку
показать весь комментарий
06.07.2024 15:24 Ответить
Это та жлобская семейка, которая во время войны отгуляла пышную свадьбу, об этом писали многие журналисты.
показать весь комментарий
06.07.2024 15:41 Ответить
та я памятаю, просто смішно було як на провладних телеграм помийках всюди просувалась новина що пракурору вручили повістку, і тільки на цензорі написали що "вручили" не йому а поштовій скриньці.
показать весь комментарий
06.07.2024 15:48 Ответить
Як затримали так і відпустять,такі зв*язки і *бабло*.
показать весь комментарий
06.07.2024 15:35 Ответить
Повністю з вами погоджуюсь. Тим паче згідно новини «прокурору» інкримінують лише використання завідомо підробленого документа», згідно статті 358 КК України таке діяння «карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років». Тобто позбавлення волі ця стаття взагалі не передбачає. Тому в новині ні слова про те що суд обрав йому хоч якийсь запобіжний захід..
показать весь комментарий
06.07.2024 17:38 Ответить
Зарахують час,проведений у тещі на горищі як покарання "позбавлення волі" і відпустять.А тещу нагородять золотим годинником за затримання корупціонера.
Колю котлету підселіть до нього,а то нудится у своїх хоромах,а там хоч Москву розважить.
показать весь комментарий
07.07.2024 14:41 Ответить
Внесуть заставу ( заробленими грошима), вийдуть, через деякий час про них "забудуть", можливо чухнуть за кордон. Ото й усе.
показать весь комментарий
06.07.2024 15:37 Ответить
Судя по фото, "прокурор" находится где-то на шестом месяце беременности.
показать весь комментарий
06.07.2024 15:39 Ответить
Здрастуйте теща Нюра, пише зятьок вам - Юра
Шлю листа із в"язниці, сльози біжать по пиці
Ще не старі ви мамо, пішки ходіть ногами
показать весь комментарий
06.07.2024 15:40 Ответить
Це, мабуть, брат отого катлєти! Там теж купи дол та гривень!

Це вони, хотіли, МАБУТЬ, їх задонатити на підтримку Захисників України, а видно, проведення єрмаком, отого, мирового самміту у Швейцарії, збив їх з пантелику… Тому, гори банкнотів, і розійшлися по їх родичам!!
Самі то вони, ЗЛИДНІ! На держокладах, тількі, кінці з кінцями і зводять!!
Он, як поопухали, на розпаленій мівіні!!
Шоу, від зеленського під контролем єрмака, продовжується з кривавою піною на губах, у отих 73%, що прийшли у другому турі!!!
Це гроші з них, але не для них! Квартплату у Лондоні, за квартиру, треба вчасно сплачувати зеленському…
показать весь комментарий
06.07.2024 15:44 Ответить
як так,цеж наш в вишиванціу жовтні експрокурор Ростислав Ільницькій https://fakty.ua/427387-pir-vo-vremya-chumy-svadba-lvovskogo-eks-prokurora-na-kotoroj-500-gostej-gulyali-dva-dnya-vozmutila-set-foto-video відгуляв пишне весілля із колишньою працівницею ДБР Роксоланою Москвою . Одруження святкували у п'ятизірковому комплексі Emily Resort, а серед сотень гостей були прокурори, колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової та одіозні депутати. https://fakty.ua/427615-moya-rabota-tochno-ne-audit-i-ne-rassledovanie-polyakova-rezko-otvetila-na-hejt-za-vystuplenie-na-skandalnoj-svadbe-vo-lvove На заході виступали відомі українські зірки .
показать весь комментарий
06.07.2024 15:46 Ответить
Влада,поліція, це звичайні організовані злочинні угрупування, які самі себе кришують та відмазують, і весь цей цирк відбувається за народні коштти
показать весь комментарий
06.07.2024 15:52 Ответить
Це не весілля було, а шоу марнотратства дєньог під час 11 року війни, для показу зеленському і отій кодлі з ОПУ, чому Україна не в НАТІ …
Схематози Зеленського щодо ухиляння від Захисту України, значно вдосконалили оті, дивні особи, кого він назбирав до ВРУ!!!
Тому, братам шиферам-недостреленим, стало соромно і вони, теж утікли з України, як особи, що отримали каліцтво, на шоу приблуд95!!!
Сумна очевидність для Українців, під час московської війни, дивлячись на такі дії привладних!! Але 21 травня прийшло, Рішення КСУ зеленський з кодлом має виконати, бо тоді до них, виникають прості питання від ГПУ СБУ ДБР …. Власне, ви хто громадяни, за правовим статусом??
показать весь комментарий
06.07.2024 15:59 Ответить
Це весілля- лакмусовий папірець української корупційної системи.
Уявляю наскільки огидно цивілізованим країнам з нами мати справу.
показать весь комментарий
06.07.2024 16:48 Ответить
і хабарі святими іконками перекдадають.
показать весь комментарий
06.07.2024 16:52 Ответить
гребаные ..звезды.. зарабатывали тысячи долларов на свадьбе этого гандона где торт стоил 100 000 грн а масейчук-каламойская сшибает ..бедная.. в прямом эфире на дроны и мазур-каломойская пустив слезу тоже просит и здоровый красномордый плинский ..воюет.. не в часом яре а в ночном унитазе и ванька баканов друг вовика тоже ..воюет.. и сынок масейчучки сказал што ваевать он будет в евросаюзе . и генпрокурор тоже в основном ваюет в евросаюзе ну штобы не мататься туда-сюда
показать весь комментарий
06.07.2024 19:51 Ответить
Ну і на Х ти сюди вишиванку приплело, чмо кацапське? Ліпи там коників у скрєпі ***** і не вилазь на цивілізований сайт. Без тебе розберемося.
показать весь комментарий
07.07.2024 18:43 Ответить
з чим тим у Xранції розбереся, Сара Абрамовна?
показать весь комментарий
08.07.2024 01:31 Ответить
І з твоїм Х@йлом тако
показать весь комментарий
08.07.2024 08:20 Ответить
Не переймайтеся - класична спортивна риболовля.

Зловили сьогодні,завтра - відпустять.

Якщо в дурня багато грошей (робити мільйонне весілля під час війни) - то хай хоть табличку ділення вивчить...
показать весь комментарий
06.07.2024 15:49 Ответить
рухались у напрямку Тиси?
показать весь комментарий
06.07.2024 16:08 Ответить
Хоча такі солдати в ЗСУ будуть потрібні - в нього є досвід "взятія" Москви))))
показать весь комментарий
06.07.2024 16:13 Ответить
Чи пережене Львів Одесу?)
показать весь комментарий
06.07.2024 16:17 Ответить
А що ж вона зятя свого за кордон, по схемі не відправила?
показать весь комментарий
06.07.2024 16:39 Ответить
Бо ті усі схеми робляться не для того ,аби когось переправляти за кордон, а за для збирання грошей. Усі робочі варіанти спрацьовують тільки коли ніхто не в курсі, крім самого перебіжчика.
показать весь комментарий
06.07.2024 16:50 Ответить
в тебе ніколи не було тещі, мабуть
показать весь комментарий
06.07.2024 16:51 Ответить
...зачьот
показать весь комментарий
06.07.2024 17:48 Ответить
А лікарів та працівників ТЦК теж затримали?
показать весь комментарий
06.07.2024 16:59 Ответить
І знову Львів, це то місто де найгучніше кричали ,,хто не скаче той маскаль', це то місто де сьогодні найбільше крадуть, де дерли три шкури за аренду квартир з переселенців, це то місто де найбільше ухилянтів сидять по закордоном і кричать " хто не скаче, той маскаль'".
показать весь комментарий
06.07.2024 17:11 Ответить
Яка гидота! Зате в дорогих вишиванках і розмовляють на українській мові, ходять мабуть в церкву. Гадаю це результат безкарністі. Хабарники роблять Україну під себе. То за що віддали і віддають своє життя захисники України? Чи закони в нашій країні тільки для кріпаків? Чому мовчать громадяни?
показать весь комментарий
06.07.2024 19:04 Ответить
"на українській мові" - громадяни зайняті, насаджують тєбя на бутилку, чмо лішнєxромосомноє
показать весь комментарий
08.07.2024 01:33 Ответить
А как Ильницкого разыскивали, если не проверили элементарное - квартиры самых близких родственников? Тещи, например.
Или объявление в розыск - это формальность или разновидность "бизнеса", типа я плачу а вы дальше делаете вид, что меня разыскиваете.
показать весь комментарий
06.07.2024 17:38 Ответить
Тобто пройшло ло більше року з того весілля і оце все чмо і далі «працювало»??
показать весь комментарий
06.07.2024 18:24 Ответить
Про фотки: "Зульфія, открой лічіко!"
показать весь комментарий
06.07.2024 18:28 Ответить
А чого в нас підараси-прокурори у всіх новинах відразу стають "ексами". Як і мєнти.
Їх на роботу відразу оформляють "ексами", чи цей підарасізм набувається у ході виконання службових обов'язків?
показать весь комментарий
06.07.2024 18:32 Ответить
Яка гидота! Зате в дорогих вишиванках і розмовляють на українській мові, ходять мабуть в церкву. Гадаю це результат безкарністі. Хабарники роблять Україну під себе. То за що віддали і віддають своє життя захисники України? Чи закони в нашій країні тільки для кріпаків? Чому мовчать громадяни?
показать весь комментарий
06.07.2024 19:03 Ответить
В тому то і питання. За що і кого захищати? Цих покидьків? Дякую...
показать весь комментарий
07.07.2024 21:54 Ответить
Когда их уже расстреливать начнут, по законам военного времени, может тогда у них поменяется что-то в голове.
показать весь комментарий
06.07.2024 19:37 Ответить
хтось гне спину в полі , в шахті горбатиться, горить біля домни обо мартена,воюють люди, а тут процвітає малина!Ніхто не дасть хабаря селянину,шахтарю, сталевару чи ВОЇНУ...у цій категорії тільки все відбирають.....цьому,цій малині, повинен бути край.
показать весь комментарий
06.07.2024 19:46 Ответить
Коли вже таких експрокурорів будуть мобілізовувати? Чи не дочекаємось при нинішній владі?
показать весь комментарий
07.07.2024 00:47 Ответить
Цю гниду зловили у його тещі на горищі, ця сволота там ховалася в старих меблях. Поки корупціонерам дають виходити під заставу нічого не зміниться в Україні, а потім дехто зухвалим голосом запитує: - "Байден, чому ми ще не в НАТО?"
показать весь комментарий
07.07.2024 05:07 Ответить
Нету веры полицейским, судебной системам в Украине!
показать весь комментарий
07.07.2024 10:38 Ответить
Повний список злочинів Зеленського - https://www.youtube.com/watch?v=kcSTI8CLcvw&t=54s
показать весь комментарий
07.07.2024 15:06 Ответить
Не поділились просто.
показать весь комментарий
07.07.2024 21:53 Ответить