10362 посетителя онлайн

Реструктуризация долга Украины – один из элементов победы, - Яценюк в статье для Kyiv Independent

Арсеній Яценюк

Частные кредиторы должны согласиться на предложение Правительства нашей страны по реструктуризации долга Украины.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом глава КБФ, премьер-министр Украины 2014-2016 годов Арсений Яценюк написал в своей статье для Kyiv Independent.

Он напомнил, что в августе заканчивается соглашение с владельцами гособлигаций Украины о приостановлении выплат, и пока не удалось договориться о реструктуризации долга: "Кредиторы должны пойти на компромисс, учитывая чрезвычайно тяжелую ситуацию для Украины, разрушительные последствия войны".

В августе 2015-го, как напомнил глава КБФ, возглавляемое им правительство достигло соглашения с Комитетом кредиторов о реструктуризации части внешнего долга на 18 млрд. долл. (пятая его часть) - полное списание 3,6 млрд. долл. и отсрочка на четыре года платежей по долгам на 14,4 млрд долл.: "Это был первый опыт реструктуризации внешнего долга, которая не была идеальной. Впрочем, экономия оценочно составила почти 9 млрд долл. - списание долга и процентов, мораторий на выплату долга России и процентов по нему. По варрантам было уплачено 41 млн. долл. Профит для государства - 8,9 млрд. долл. Плюс косвенная выгода: 4,3 млрд. долл. - отсрочка процентов за четыре года - остались в бюджете и работали на экономику".

Сейчас же, подчеркнул он, ситуация намного тяжелее.

"Война крайне негативно влияет на состояние государственных финансов Украины. Стремительно растет госдолг, он превысил 90% ВВП и будет увеличиваться дальше. Почти 70% международной финансовой помощи предоставляется Украине в форме кредитов, по которым государству надо платить проценты. Высокие расходы на нацбезопасность и оборону, восстановление социально-экономической инфраструктуры, медицинское обслуживание, выплаты временно перемещенным лицам и многие другие расходы критически увеличивают дефицит госбюджета", - подчеркнул глава КБФ.

При таких условиях сверхважным становится экономическое выживание Украины. И оно в том числе зависит от решения вопроса с госдолгом", - подчеркнул он.

Яценюк также подчеркнул, что цивилизованный мир должен максимально финансово обезкровить агрессора - санкциями и конфискацией замороженных активов, - а также максимально помочь Украине: "Нужны долгосрочная финансовая помощь, содействие экспорту, спасение энергетики. Реструктуризация украинского внешнего долга является частью финансового оружия, без которого будет чрезвычайно сложно победить в этой войне".

Он также подчеркнул, что категорически не согласен с предложениями еще на два года отсрочить уплату по упомянутым в этой статье облигациям: "Больше нет пространства для промежуточных решений, для очередных отсрочек. Внешний госдолг - облигации и ВВП-варранты - должен быть реструктуризирован на условиях списания. Украину должны принять в НАТО и ЕС. Украина должна победить в войне".

"Я имею пакет гособлигаций Украины на 500 тыс. долл. Призываю частных кредиторов согласиться на предложение Правительства по реструктуризации долга Украины (в крайнем случае предел компромисса - списание 50% долга). Без колебаний готов на потери. Потому что списание украинского долга - помощь в победе Украины, которая является победой демократии и справедливого мирового порядка. При которых только и возможна стабильность мировой экономики, которые обеспечат безопасность инвестирования и доходы инвесторов во всем мире", - подчеркнул Арсений Яценюк.

Топ комментарии
+16
зеленые мрази! Это факт навеки.
А Сеня прав, нужно реструктуризировать и проценты, тем более рашка должна всем как земля колхозу и есть много активов.
Кроме того я считаю, что зеленый мародерский режим должен быть наказан !
показать весь комментарий
13.07.2024 13:17 Ответить
+14
Яценюк в основному проживає в Чернівцях. Чсто буває в Києві, працює, як і всі нормальні проукраїнські і проєвропейські політики на перемогу України. Краще було б запитати, де абдристович, портнов, шифір чи боголюбський і купа із батльону Монако.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:58 Ответить
+14
Один з елементів перемоги - посадка тих, хто мародерив і мародерить бюджет України - це Беня, боголюбов, рабінович, бойко, новінський, Сашко стоматолог, татаров, єрмак, шурма, гетьманцев, резніков, шмигаль, арахамія та інші слугориги.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кому я винен - я прощаю
показать весь комментарий
13.07.2024 13:16 Ответить
зеленые мрази! Это факт навеки.
А Сеня прав, нужно реструктуризировать и проценты, тем более рашка должна всем как земля колхозу и есть много активов.
Кроме того я считаю, что зеленый мародерский режим должен быть наказан !
показать весь комментарий
13.07.2024 13:17 Ответить
Якщо зелених розкуркулити, то ми не тільки борги погасимо, а й відновимо зруйноване.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:06 Ответить
Цікаво де він зараз.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:20 Ответить
Пане МБ, для того, щоб Ви отак про Яценюка казали, Онищенко заплатив журналістам 30 млн доларів.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:45 Ответить
Яценюк в основному проживає в Чернівцях. Чсто буває в Києві, працює, як і всі нормальні проукраїнські і проєвропейські політики на перемогу України. Краще було б запитати, де абдристович, портнов, шифір чи боголюбський і купа із батльону Монако.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:58 Ответить
чи звільняє "нормального проукраїнськогь політика" від обов'язку захищати Україну під час війни?
- тг чому воно не на війні?
показать весь комментарий
13.07.2024 16:03 Ответить
Бере приклад із Зеленського, татарова, єрмака, шмигаля, шурми, портнова, сина Бені,резнікова і купу слугориг.
показать весь комментарий
13.07.2024 20:33 Ответить
а ты чучело почему в польше?
показать весь комментарий
14.07.2024 07:38 Ответить
В Києві.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:47 Ответить
кулявлоба де ти?
показать весь комментарий
13.07.2024 13:23 Ответить
ТАМ ніхто ні від чого не бувзастрахований.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:27 Ответить
юляюля
показать весь комментарий
13.07.2024 13:27 Ответить
Не треба, Гриша!
показать весь комментарий
13.07.2024 15:00 Ответить
от, як, перед очами стоїть.
юляюля.....
не можу!
сльоза накатує.....
показать весь комментарий
13.07.2024 15:03 Ответить
Не утопіться!
показать весь комментарий
13.07.2024 15:11 Ответить
бо всрався
показать весь комментарий
13.07.2024 16:05 Ответить
один з елементів перемоги
посадити яценюка
показать весь комментарий
13.07.2024 13:25 Ответить
Нэт! Юлей , бойков, трузановых и прочих ждунов
показать весь комментарий
13.07.2024 13:34 Ответить
Один з елементів перемоги - посадка тих, хто мародерив і мародерить бюджет України - це Беня, боголюбов, рабінович, бойко, новінський, Сашко стоматолог, татаров, єрмак, шурма, гетьманцев, резніков, шмигаль, арахамія та інші слугориги.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:02 Ответить
всрав сєня свою політичну кар'єру, *********** на пороха.
порох всрав україну, *********** на коломойшу.
коломойша всрав свою імперію *********** на сша.
новітній старий завіт....
показать весь комментарий
13.07.2024 13:26 Ответить
Як ще називають Старий Заповіт?

Назва ТаНаХ (івр. תנייך) - ініціальна абревіатура (акронім), утворена з перших літер назви трьох частин збірки: Тора (Закон), Невіїм (Пророки) та Ктувім (Писання).
показать весь комментарий
13.07.2024 13:30 Ответить
танунах...
показать весь комментарий
13.07.2024 13:33 Ответить
Це називають - дурний висрав.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:36 Ответить
А нука ответь, Свидетель Зубожиння. При ком поднялось ВПК - при Сене и Порохе или при Оманском ослике? Ответь, если есть аргументы?
показать весь комментарий
13.07.2024 13:36 Ответить
Там аргументація одна - БОНЕВТІК... А далі усяке блювотиння про вальцмана, порохоботів, бариг, тощо... Упоротих ніщо не вилікує.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:38 Ответить
на що, ще подрочимо?
до речі, україна мала розвиток, саме при кучмі!
поверніть кучму! воно, ще живий!
показать весь комментарий
13.07.2024 13:39 Ответить
Кучма, в 1993 році, на посаді премєрміністра дав найбільшу гіперінфляцію в світі (на той час) десять тисяч відсотків! Курс був 180 000 за долар - для порівняння у росії курс був 5000 за у. є... 😏
показать весь комментарий
13.07.2024 13:43 Ответить
10 січня 1992 року українські громадяни отримали на руки купони - українські платіжні чеки, що замінили рублі СССР. Надрукували перші 5 млрд банкнот у Франції та Сполученому Королівстві. Видавали на руки купони не відразу, а поступово збільшуючи їх частку у виплатах заробітної плати по віднощенню до рубля.

кучма "вирулив" україну. але ж, розпродавши дніпропетровським та донецьким.
з якими розібрався, в кращих традиціях 90х.
лазаренко, доречі, легко відпітляв.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:50 Ответить
Но це був не тривалий час.С 1997 по середину 1999р. І це не заслуга кучми,а тому що ввели гривню.Згадайте як і скільки змінювалися прим'ер міністри при кучмі.При ньому Україна стрімко щла до залежності від рф.А сам він став залежним від олігархів,яких сам і створив.При ньому пів України скупив ахметов.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:16 Ответить
А введення гривні це заслуга Українського державного банку.Очолював його Гетьман,за що його і вбили,а поміщником у нього був Ющенко за що його і відсторонили від посади прим'ер міністра.Гривня на короткий термін стала не зручною для збагащення олігархів.А у 2000 все повернулося на круги своя.Їх *бізнис* активно пішов до влади,що дало стрімко наращувати свій гаманець розподіляти бюджет Держави для своєї вигоди.Все це робилося при правлінні Державою кучмою.
показать весь комментарий
13.07.2024 16:20 Ответить
Не питай в козла молока )
показать весь комментарий
13.07.2024 14:15 Ответить
Запом'ятай!Це звертиюсь для ідіотів які тролять і серуть в коментарях(ботоферми подоляка/фьодорова ну рахуються).Цей долг не України,а алігархично-мафіозних кланів фірташа,коломоя,ахметова,медведчука та інших.І держава не повинна за них розраховуватись,на віть як що в презідентах сидить іхня лялька,а рада на 3/4 заповнена іхніми кишеньковими партіями і мавпами типу "слуги народу",опзж,"за майбутне","батківщина","довіра" залишками фарбованих націоналістів "свобода".
показать весь комментарий
13.07.2024 13:26 Ответить
і догадаемся із 3-х раз , а хто за все це і то , буде "розплачуватися"......
показать весь комментарий
13.07.2024 13:34 Ответить
Мы. Увы...
зачем нервничать, проще принять это как факт.
Репарации перечислят не на пенсии и выплаты за дома разрушенные а за долги, а остаток будет в жадных зубах каломойши/ завхоза.
Расчитывать только на себя. Ну для успокоения можно на "внешнее управление" мол Западные бояре хорошие, придут порядок наведут, вернут нам государственность и легитимную власть , и научать не красть, строить экономику на благо...
Ах да, еще и каждому - флаг в жёппу Золото Полуботка, целый мешок...
показать весь комментарий
13.07.2024 13:44 Ответить
Красиво то звучит))) можно сказать халва и во роте (рте) рту станет слаще)))
А на деле международное право такого не признает ))) любой режим это "законновыбраные Оманские представители, всенародно и легитимно выборы" а значить ответственность раскидывается на всех. И фраза "Конституция на паузе" никого не епет.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:39 Ответить
Цікаво інше. Мати моя зараз в окупації. Орки принудили взяти аусвайс, узяла. Отримує від них 12000 фублів пенсії. Але ж вона є пенсіонеркою громадянкою України. Куди йдуть її пенсійні нарахування тут? І як вона може їх зараз отримати. Я їй постійно щось передаю партизанськими тропами, але ж бо, як бути з офіційною пенсією. Бо її вже, судячи з усього, набігло під 70 000 грн.
P.S. Так, як вона слабка на ногу, Їй пенсію приносили і носять додому. Тобто, карток банківських немає.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:30 Ответить
Это хз , сложный момент. У нас там было у большинства карты , так приходит и сейчас, тем кто за границей выехал. А на ВОТ обналичивают через волонтеров или "барыг" .
В идеале оно все накопится и выплатят, нада теребить ПФ, узнавать как быть что б после освобождения не тянули резину.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:47 Ответить
Дякую, друже. Десь так і думаю.
Але коли то усе буде і як я зараз можу зарадити з пенсійним геть в іншій області і практично без документів... ХЗ, як воно буде. Чи доживемо ще до того.
показать весь комментарий
13.07.2024 13:52 Ответить
Напишіть до ПФУ офіційну заяву, пояснивші ситуацію й попросіть акумулювати її пенсію до - або вигнання рашистів, або її втечі від них..

Я нещодавно на якомусь новосному порталі це бачила. Крім того - існує безкоштовна державна юридична допомога. Відгугліть - Вам відразу посилання на них видасть. Проконсультуйтесь телефоном, та й по всьому.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:14 Ответить
А, тим більш, у Вашої матусі мабудь ще й за інвалідністю пенсія..
показать весь комментарий
13.07.2024 14:16 Ответить
Інвалідність не офіційна. Саме після смерті батька (перевела його пенсію на себе) впала з лісапету. Підвернула ступню і вчасно не звернулась. Потім мали з сестрою спробу на вправку суглобу, відмовилась. Тепер тільки операція.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:25 Ответить
це вже фігово, й виїхати вона не може
показать весь комментарий
13.07.2024 14:45 Ответить
Та вона б і не поїхала. А мені за нею їхати - самогубство, та й не пропустять ніде. Тим більш, вони зараз там живуть в насолоду, як при СРСР. Чого довгі роки і бажали. А ось покійний батько терпіти того строю не міг, Царствіє тобі небесне, Сину України!!!!
показать весь комментарий
13.07.2024 15:00 Ответить
Співчуваю..
показать весь комментарий
13.07.2024 18:35 Ответить
На ВОТ работают волонтеры. Хорошо помогают, правда опасная это работа. Цапы не любят любую инициативу, любят рабов и одрбрямс, все строем.
Еще есть Вайбер-группы где с гривневых переводов пополняют рублевые карты на ВОТ и симки тоже. Это кому нада выручить финансово.
Например группа в Вайбере " На Связи " . Логотип кружок на желтом фоне кулак и надпись на связи .

Пользовался зимой, все дошло без обмана.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:37 Ответить
это 5500 пенсии на гривни, нормально
показать весь комментарий
13.07.2024 14:20 Ответить
Так отож, а дехто там і по 19 000 отримує. Орки зараз роблять усе, що б пенсіонери в них души не чаяли.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:26 Ответить
жизнь одна
показать весь комментарий
13.07.2024 14:28 Ответить
На 10 000 ₽у можно прожить неплохо там где гуманитарку дают. Продукты и сладости ГЭ на любителя, а вот рыбоконсервы очень норм. Пенсионерам полюбому дадут, нужно что б был ходячий ктото, помог записаться.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:40 Ответить
На 1 липня 2024 року середній розмір пенсії в Маріуполі становить 17 280 ₽. Пенсія по старості в Маріуполі-20 740 ₽, пенсія по інвалідності 16 420 ₽, пенсія по втраті годувальника становить 11 230 ₽, а соціальна пенсія 11 230 ₽.
показать весь комментарий
13.07.2024 17:55 Ответить
да у вас на кацапии просто рай))))))
показать весь комментарий
14.07.2024 07:41 Ответить
Я не знаю, рай чи ні

треба дивитися на ціни комуналки і споживчий кошик.
показать весь комментарий
14.07.2024 07:48 Ответить
нужно работать ане халяву искать)) хотя какой кац работает? только побухать и украсть что нибудь
показать весь комментарий
14.07.2024 08:39 Ответить
Це пенсії, вони своє вже відпрацювали...
показать весь комментарий
14.07.2024 09:58 Ответить
Скільки в Українців може бути громадянств?
показать весь комментарий
13.07.2024 15:53 Ответить
А дехто ту двуголову погань так і не приймає. І це не обов'язково люди молоді (ну, відносно молоді), люди похилого віку. Правда там і пенсія українська прилітає і онуки з дітьми допомагають. Н у і місцеві в "обналі" вносять своє коригування.
показать весь комментарий
13.07.2024 20:49 Ответить
оце так називаеться "кинути в торбу" одну із найбагатших країн Европи - /по -перше "людським потенціалом"./ ...- і коли , і за скільки 10- ків років Україна вийде на рівень ... / який- нехай кожен допише собі сам.../ ...
показать весь комментарий
13.07.2024 13:31 Ответить
Можливість брати в борг і платити захмарні зарплати чиновникам - це елемент перемоги України(бо буде існувати клас населення, який сможе і надалі жирувати, тобто він перемагає).
показать весь комментарий
13.07.2024 13:35 Ответить
куля влоб де твій забор знов ти виліз
показать весь комментарий
13.07.2024 13:39 Ответить
падла чует выборы и хочет достроить забор
показать весь комментарий
13.07.2024 14:17 Ответить
Воістину - береш чужі і на час, і віддаєш свої і назавжди...
показать весь комментарий
13.07.2024 13:40 Ответить
О, воно знову вилізло. Де стіна, падлюко?
показать весь комментарий
13.07.2024 13:43 Ответить
А хто був кращим Прем'єром - Яценюк, чи Шмигаль?
показать весь комментарий
13.07.2024 13:49 Ответить
Обидва з якогось коліна їзраїлєва.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:40 Ответить
А що про Гонтареву скажеш?
показать весь комментарий
13.07.2024 14:03 Ответить
Порожнє місце.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:02 Ответить
Яценюк зараз в США. Яким чином його випустили з України ?
Виступає і розказує американцям, що Україна буде воювати. Цікаво що він призовного віку і сам не йде воювати, а тільки язиком воює.
показать весь комментарий
13.07.2024 14:09 Ответить
сссс
показать весь комментарий
13.07.2024 14:11 Ответить
Тут кацапів плющить від нашого моджахеда..))
Це вже добре!
показать весь комментарий
13.07.2024 14:20 Ответить
Какое небо голубое!
Мы не сторонники разбоя.
На дурака не нужен нож:
ему с три короба наврешь --
и делай с ним что хошь.

А ящо тверезо, то хто іяк наробив ці довги, куди пішли ці гроші, хто їх розікрав, провести ревізію і знайти винних, з них і витребувати ті суми.

показать весь комментарий
13.07.2024 15:14 Ответить
Знову ЧМО вилізло. Навіть щось образливе не хочеться писати - а цього покидька від влади - НЕ ПРИЗВАТИ, НЕ забанити і НЕ забаранити((
показать весь комментарий
13.07.2024 15:45 Ответить
Корупционнер ,Вор, Брыхло
показать весь комментарий
13.07.2024 16:28 Ответить
шо то вы кацапские ублюдки сегодня раскудахкались)))
показать весь комментарий
14.07.2024 07:44 Ответить