9150 посетителей онлайн
8 091 39

Зеленский внес изменения в персональный состав Ставки

Зеленський поговорив із Дудою про без пекову угоду та підсумки саміту миру

Президент Украины Владимир Зеленский своим указом внес изменения в персональный состав Ставки Верховного Главнокомандующего.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на официальный сайт президента.

В персональный состав Ставки введены следующие лица:

  • Трепак Александр Сергеевич - командующий Сил специальных операций Вооруженных Сил Украины
  • Морозов Алексей Владимирович - начальник Управления государственной охраны Украины

Из состава Ставки выведены экс-министр инфраструктуры А.Кубраков, экс-командующий ССО С.Лупанчук, экс-начальник УГО С.Рудя.

Топ комментарии
+12
Безглуздую он тоже ввёл? Или вывел?
показать весь комментарий
15.07.2024 18:43 Ответить
+10
Це вже не Ставка. Бо головуючий не дійсний. Так що це ? Намагання себе узурпатора легалізувати в очах суспільства. Я казав, що вітати такого ухилянта главкома у 2019 році не буду. А зараз так і плюнути не гріх. У запухлу мордяку від канабісу.
показать весь комментарий
15.07.2024 19:23 Ответить
+9
Сьогодні що, знову ''день ЗЄбака''?
Примелькався вже!
показать весь комментарий
15.07.2024 18:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сьогодні що, знову ''день ЗЄбака''?
Примелькався вже!
показать весь комментарий
15.07.2024 18:29 Ответить
З 21 травня тво ПУ як Укази підписує??
Термін його часу перебування на посаді, завершився!!
Рішення КСУ від 2014 року, усе поставило, у правові рамки!

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

у справі за конституційним поданням 101 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положень частин першої, п'ятої статті 103 Конституції України у системному зв'язку з пунктом 16 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України (справа про строк, на який обирається Президент України)

м. Київ
15 травня 2014 року
№ 5-рп/2014

Справа № 1-19/2014
показать весь комментарий
15.07.2024 18:31 Ответить
Не згоден. Зараз президента міняти не можна!

А отБити нижче спини та гнати у потрібному напрямку- це обовьязок кожного.
показать весь комментарий
15.07.2024 18:45 Ответить
Ну для чого, одразу бити! Дати йому, 3 метри вірьовки і посадити в камеру до шуфрича з каламойшою… Можливо, після цього, і в НАТО, якось переглянуть своєрішення??
показать весь комментарий
15.07.2024 19:01 Ответить
Він же казав, що без Ермака не піде
показать весь комментарий
15.07.2024 19:10 Ответить
Ось і бьють
показать весь комментарий
15.07.2024 19:11 Ответить
там інше там у артюнанівни конфлікт з начмедом 59 ї і пташка вписалсь за вдову базілона
показать весь комментарий
16.07.2024 01:53 Ответить
Я цій дівчині вірю. Вона пройшла ад
показать весь комментарий
16.07.2024 11:24 Ответить
і що це їй дае право монутизувати себе та лізти у розбірки фахового лікаря і санітарки ?
показать весь комментарий
16.07.2024 12:20 Ответить
Так багато народу лізе у різні розборки . Мабуть це демократія .

а якщо усі будуть мовчати , то Україна стане кацапією.

нехай усі негаразди КЕРИВНИЦТВО фіксує і вислуховує

А ГЕТТМАНЦЕВА і Найема на елку
показать весь комментарий
16.07.2024 13:19 Ответить
Безглуздую он тоже ввёл? Или вывел?
показать весь комментарий
15.07.2024 18:43 Ответить
а гундоса хвойда оновили двні в резерв + чи і досі 4-ди ухилянт?
показать весь комментарий
15.07.2024 18:51 Ответить
Ставка Верховного п@дераса-це 5-ть "найефективніших" менеджерів і помічниця Маша,а все інше-це профанація.
показать весь комментарий
15.07.2024 18:59 Ответить
Та коли ж ти вже бур"яну введеш? Саме бур"яну,а не бур"яні,бо там без варіантів. По перше- зайнято,а по друге,у наркоманів із потенцією якось не дуже. Да,********?
показать весь комментарий
15.07.2024 19:06 Ответить
Зегниди ви своїми неадекватними та зрадницькими діями розбурхуєте полумя народної ненависті до вас,а вогонь не зупинеш у "пік спеки"
показать весь комментарий
15.07.2024 19:12 Ответить
показать весь комментарий
15.07.2024 19:16 Ответить
Це вже не Ставка. Бо головуючий не дійсний. Так що це ? Намагання себе узурпатора легалізувати в очах суспільства. Я казав, що вітати такого ухилянта главкома у 2019 році не буду. А зараз так і плюнути не гріх. У запухлу мордяку від канабісу.
показать весь комментарий
15.07.2024 19:23 Ответить
Закрий сьорбало, бо ***** репетує , що не легітимний, і ти підгавкуїш. На кого працюїш, москалику ?👺
показать весь комментарий
15.07.2024 20:19 Ответить
А ти на кого, зелене чмо?
показать весь комментарий
15.07.2024 21:14 Ответить
- Что вы знаете, Боря поимел такой гроб с музыкой, за который ему вряд ли мечталось. А как плакали соседи? Скажу честно, так плакать можно только от большой зависти. Я себе думаю. Такой гроб с музыкой! Если бы Боря мог этого видеть...
- Так хорошо, что Боря этого таки не видел. Или вы не знаете Борю? Лежал бы в гробу и торговался с музыкантами
показать весь комментарий
15.07.2024 21:20 Ответить
Це ти дебіл, на кого працюєш?
показать весь комментарий
16.07.2024 08:41 Ответить
Ставка це що за орган, якій діє згідно Конституції чи хателок не гаранта?
показать весь комментарий
15.07.2024 19:26 Ответить
300 єврейців
показать весь комментарий
15.07.2024 20:06 Ответить
Зеленський найкращий презедент, з усіх , які були. Все таки народ зробив правильний вибір. Слава Україні! 👍
показать весь комментарий
15.07.2024 20:16 Ответить
Одеська, народна
"Дамы, дамы, помогите Боре!
Помогите Боре, вам говорят
Он наделал лужу прямо в коридоре
Шаг вперед и две назад"
показать весь комментарий
15.07.2024 20:55 Ответить
Страшно стало після рудого трампа! Вже і Кубракова боїться...
показать весь комментарий
16.07.2024 08:39 Ответить
З якої ботярні зелейоб?
показать весь комментарий
16.07.2024 08:40 Ответить
Потужно, чи так собі?)
показать весь комментарий
15.07.2024 20:28 Ответить
Лудший із лудших, так правильніше бора
показать весь комментарий
15.07.2024 20:29 Ответить
Воно забуло себе вивести зі складу - 20 травня воно уже стало історією, але ще не зрозуміло із яким кінцем....
показать весь комментарий
15.07.2024 20:42 Ответить
НАТО завжди було не в змозі забезпечити достатньо зброї, і наразі немає ефективної зброї для захисту від авіаційних бомб. Надто мало українців готові йти в армію.
https://us.yahoo.com/news/ukraines-mobilisation-campaign-picks-despite-062603622.html https://www.yahoo.com/news/ukraines-mobilisation-campaign-picks-despite-062603622.html

https://www.yahoo.com/news/russia-bragged-dropped-3-ton-112602099.html
показать весь комментарий
15.07.2024 22:04 Ответить
а Машу Гогілашвілі ввьол в склад ставки? чи вона там і так пожиттєво?
показать весь комментарий
15.07.2024 22:30 Ответить
Браво вован!!!
показать весь комментарий
15.07.2024 23:26 Ответить
невже понятіє "ставка" не можна було поміняти на щось не таке тіранське, напр. як "адміністрацію президента" змінив на "охфіс"
якісь двойниє стандарти
показать весь комментарий
16.07.2024 00:11 Ответить
бубік навіть не розуміє, шо коли він буде тікати з України?
а він буде - ті самі 25 Петріотів і закінчять його нікчемне життя...
показать весь комментарий
16.07.2024 06:17 Ответить