10257 посетителей онлайн
3 806 44

Республиканцы в США всегда были антироссийскими, почему они должны поддерживать аргументы Путина? - Кличко о возможном избрании Трампа

мер Києва Віталій Кличко

Республиканская партия всегда была антироссийской, поэтому не понятно, почему она должна сейчас поддерживать аргументы Путина.

Об этом заявил мэр Киева Виталий Кличко в интервью итальянскому изданию Corriere della Sera, комментируя возможное избрание Трампа, передает Цензор.НЕТ.

"Нам придется с ним (с Трампом. - Ред.) работать, если он будет избран. Но я бы не спешил, ведь мы сейчас в пыли избирательной кампании. То, что говорится перед голосованием и в отношении Украины, после выборов будет совсем другим. А Республиканская партия всегда была антироссийской, я не понимаю, почему она должна сейчас поддерживать аргументы Путина. Все в Вашингтоне хорошо знают, что российская диктатура представляет опасность для западных демократических обществ", - отметил Кличко.

По убеждению мэра Киева, до американских выборов ничего конкретного произойти не может, поскольку все хотят знать, кто будет следующим президентом в Вашингтоне.

"Путин говорит о путях для мира, но на самом деле он не спешит, чтобы оккупировать всю Украину, всегда изменяет своим обещаниям. Путин все еще надеется взять Киев. Однако до американских выборов ничего конкретного произойти не может. Соединенные Штаты являются фундаментальным партнером, который должен гарантировать договоренности с Москвой, и все хотят знать, кто будет следующим президентом в Вашингтоне, прежде чем делать какой-либо выбор", - сказал он.

В то же время Кличко считает, что для Украины выходом из критической ситуации было бы создание коалиции национального единства, поскольку идею выборов никто не поддерживает.

"Сейчас их никто не хочет (выборов. - Ред.), даже те, кто наиболее критически настроены в отношении президента. Внутриполитическая борьба может начаться только тогда, когда закончится война с Россией. Сегодняшние выборы только сыграли бы на руку Путину, они разделили бы Украину и ослабили бы нас перед лицом врага, который всячески пытается нас уничтожить. Решением является создание коалиции национального единства, которая помогает управлять коллегиально и разделяет важные выборы, такие как очень деликатное управление новым законом о мобилизации", - подчеркнул он.

Топ комментарии
+15
Мер Киличко вибраний у 2020 році - уже 4 роки - для політика це великий термін.
По-друге - а ти друже хто? Може боксер раз обговорюєш боксера?
А може ти політик, раз говориш про політику?
По-третє - якщо ти слідкуєш за Кличком - то у нього дуже багато впливових друзів в США - той же колишній мер Нью-Йорка республіканець Джуліані.
Саме Джуліані не дав зеленим "з'їсти" Кличка як мера.
Тому Кличко знає про що говорить.
Короче - сідай - не здав політику - неук.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:09 Ответить
+12
Ну він же політик - бо обраний мер.
В чому проблема коли політик говорить про політику?
показать весь комментарий
21.07.2024 18:57 Ответить
+9
Трамп, кажуть, не може прочитати 2-х сторінок і прослухати доповідь довше 1-ї хвилини. Так що Кличко ще й фори йому дасть.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В респів керманич дуже бідовии - ше и Венса підтягнув
показать весь комментарий
21.07.2024 18:48 Ответить
Віталька це той випадок коли краще промовчати. Експерт ти наш діамантовий.
показать весь комментарий
21.07.2024 18:49 Ответить
Віталій хоче залишитися поза партійністю майбутнього вибору американців- як може так й намагається
показать весь комментарий
21.07.2024 18:53 Ответить
А ти, чого тоді НЕ мовчиш, експерД дерев'яний?
показать весь комментарий
21.07.2024 19:11 Ответить
Завжди цікаво послухати думку професійного боксера про геополітику. Головне не вживати слів, які мають більше ніж 5 букв. )
показать весь комментарий
21.07.2024 18:50 Ответить
Ну він же політик - бо обраний мер.
В чому проблема коли політик говорить про політику?
показать весь комментарий
21.07.2024 18:57 Ответить
Він політиком працює бєз году нєдєля, до цього пів життя махав кулаками, але тим не менше береться з розумним виглядом обговорювати політичний устрій США. Просто смішно. Таки Ленін був правий, - кухарки можуть управляти країною.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:02 Ответить
Саме Джуліані не дав зеленим "з'їсти" Кличка як мера.
Тому Кличко знає про що говорить.
Короче - сідай - не здав політику - неук.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:09 Ответить
Ви маєте повне право на свою точку зору, якою б вона не була.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:43 Ответить
Ви видаєте своє бажане за дійсне.
Касапська пропаганда навіть "опосередковано" робить свою роботу.
Є два принципи:
1. Не святі горшки глиняні ліплять - а смертні, недосконалі люди.
2. Ножиці Окамма - не треба робити більше припущень, ніж мінімально потрібно.
показать весь комментарий
21.07.2024 20:15 Ответить
Дуже дивно, що Мухамед Алі чи Майк Тайсон не пішли в політику. Ото було б видовище. Ну а нашому Вітальці не помішав би якийсь універ чи хоча б училище. Може і словниковий запас слів збільшився б. Але це тільки припущення. А взагалі, про його крилаті фрази вже легенди ходять. Хоча, як я бачу, є люди, яких його рівень розвитку влаштовує. Це я про вас, щоб було зрозуміло. Раптом ви теж якийсь спортсмен.
показать весь комментарий
21.07.2024 22:09 Ответить
Трамп, кажуть, не може прочитати 2-х сторінок і прослухати доповідь довше 1-ї хвилини. Так що Кличко ще й фори йому дасть.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:02 Ответить
Трамп принаймі розуміє написане )
показать весь комментарий
21.07.2024 19:03 Ответить
На відміну від тебе
показать весь комментарий
21.07.2024 20:26 Ответить
Чому? А хіба трамп республіканець? Це прохвост-популіст, який вліз у цю партію, бо в демократичну його не пропустили.
показать весь комментарий
21.07.2024 18:59 Ответить
Ні - Трамп мільярдер як і путін що обіцяють плєбєям комунізм - справєдлівость, равенсво, братсво
... а також вирішити ВСІ проблеми людства за два-три дня одни дзвінком кудись-комусь
показать весь комментарий
21.07.2024 19:14 Ответить
Як все швидко відбувається і часом важко це зрозуміти. Або республіканці дійсно антиросійські і Трамп у тому числі, або Кличко швиденько вирішив перефарбуватися.)
показать весь комментарий
21.07.2024 19:00 Ответить
Такие антироссийские что пол года блокировали в сенате помощь Украине
показать весь комментарий
21.07.2024 19:02 Ответить
коаліція нац єдності- з ким- зе-щурами, мародерами, наркоманом ?
показать весь комментарий
21.07.2024 19:02 Ответить
Звісно = Кличко - боксер. Але він розумний, та спілкуеться з не простими перехожими. Тому варто його послухати іноді.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:04 Ответить
Так, як для боксера, то він досить розумний.)
показать весь комментарий
21.07.2024 19:07 Ответить
Побільше розвішуйте вуха, перед виборами він вам ще не такого накаже
показать весь комментарий
21.07.2024 19:17 Ответить
трампіздм - як полова інфекція, легко підхопити і довго лікувати
показать весь комментарий
21.07.2024 19:06 Ответить
Гігант мислі висловився...
Особливо мені сподпбалось: "Але я б не поспішав, адже ми зараз у пилу виборчої кампанії. Те, що говориться перед голосуванням і щодо України, після виборів буде зовсім іншим." - Знає що каже... - писд*н!
показать весь комментарий
21.07.2024 19:13 Ответить
Гигант мысли у тебя президент.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:28 Ответить
Віталя, ти і справді не розумієш і не слідкуєш за подіями. В Штатах, що демократи, що республіканці вони однаково не ******* кацапів. Проте зараз республіканська партія стає все більше трампівською. Нема вже тієї класичної респуліканської партії часів Рейгана. Якзо Рудий виграє вибори і разом з ними і Сенат, де призначаються ключові посади у Білий дім, то на всі ключові пости сенатор Венс розставить упоротих трампістів.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:32 Ответить
Проблема не в том что респы не любят кацапов, а в том что они видят в тебе вот кацапа. Так как ты отсталый бывший советский империалист.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:38 Ответить
ти шо куриш?
показать весь комментарий
21.07.2024 19:42 Ответить
Для США мы такие же русские, которых они ненавидели до 91 года. Вот в Америке был популярен Чернобыль сериал и где там события происходят?
показать весь комментарий
21.07.2024 19:46 Ответить
та ніт. не такі. кидай курити... Штати визнали Голодомор геноцидом українського народу.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:51 Ответить
Признали его правительства. А для людей мы просто бывшая советская колония. И ничего большего. И в чем они не правы? Они буквально видят как две странные чуждые им народы, которые выглядят одинаково дикарями радостно режут друг друга.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:54 Ответить
а правітєльства що, з неба падають? чи їх народ призначає, обираючи на посади у правітєльства вихідців із цього народу... тож не неси тут дичину. а ще краще, сходи трохи пролікуйся. а може і не трохи..
показать весь комментарий
21.07.2024 20:22 Ответить
Я тебе написал отчего они не видят в нас кого-то еще. Мы для них все тот же советский союз, которого они ненавидели до 91 года.
показать весь комментарий
21.07.2024 22:07 Ответить
ти написав просто свій тупий висєр, який до реальності не має абсолютно ніякого відношення.
показать весь комментарий
21.07.2024 22:56 Ответить
Я читал комментарии американцев. Они видят в нас таких же русских, которых они ненавидели со времен Холодной войны. И наши не смогли обосновать чем же мы отличаемся.
показать весь комментарий
21.07.2024 22:57 Ответить
та мені пох шо ти там чітав...
показать весь комментарий
21.07.2024 22:59 Ответить
Ріпоїд, вернись на пляшку, аналітик з тебе як з гівна куля
показать весь комментарий
21.07.2024 20:28 Ответить
ну довбойобам до кличка рости й дужать....а для довбойобі відомо що і Макейн був республіканцем.а демократи - то холуї кацапів вонючих гнилих.
показать весь комментарий
21.07.2024 19:39 Ответить
Кличко має рацію !
показать весь комментарий
21.07.2024 19:42 Ответить
Навіщо згадувати те що було? Хтось, колись був боксером, а зараз «інші часи», як казав один видатний піА.ніст-віртуоз.
показать весь комментарий
21.07.2024 20:20 Ответить
Виталик , а что с мостами, что с переправой на Труханов что со строительством метро, что со сном исторических зданий? специалист международник ты наш.
показать весь комментарий
21.07.2024 20:31 Ответить
Подауйте Кличку календар. Схоже він не помітив, що на дворі 2024 рік, а не 1980, чи наприклад 2004, чи....
Пане Віталію, вже де-факто, немає Республіканської партії США. Залишились лише її уламки, що концентруються біля партії ім. Трампа. І так, колись республіканці були антиросійські, войовничі, та несли демократію усім навкруги. А тепер це миші, що прагнуть лише сподобатись рудому кумиру, та мріють про Make America Great again, не розуміючи що саме вкладено в цих словах.
Можливо колись це зміниться, але зараз ця партія недієздатна, і працює лише як платформа для самозакоханості Трампа та осередком для фанатичних противників демократів.
показать весь комментарий
21.07.2024 20:54 Ответить
Байден заявил, что снимется с предвыборной гонки, «только если Господь Всемогущий спустится с неба и скажет это сделать»

Это произошло https://t.me/c/1873261407/5154624