4980 посетителей онлайн
16 865 89

Уточнение данных через "Резерв+" достаточно для выполнения гражданином обязанности, предусмотренной законом, - Минобороны

Оновлення даних у застосунку Резерв+: відповідь Міноборони

Актуализация учетных данных не освобождает военнообязанных от соблюдения правил воинского учета.

Об этом говорится в ответе заместителя министра обороны Екатерины Черногоренко на обращение народного депутата от "Слуги народа" Александра Федиенко, информирует Цензор.НЕТ.

Нардеп напомнил, что со дня вступления в силу нового закона о мобилизации (от 18 мая 2024 года) все военнообязанные лица в течение 60 суток должны обновить свои учетные данные. Они должны были уточнить личную информацию до 16 июля.

Те, кто не обновил свои персональные данные, будут привлекаться к административной ответственности по ст. 210-1 КУоАП, в виде штрафа в размере 17 тысяч гривен, отметил Федиенко.

"Учитывая многочисленные обращения от граждан Украины, которых волнует вопрос, обновление личной информации с помощью мобильного приложения Резерв+ является достаточным шагом, чтобы в дальнейшем работники полиции или ТЦК и СП не применяли штрафы к таким гражданам? И обновление учетных данных с помощью мобильного приложения Резерв+ является достаточным для выполнения действующих требований Законов Украины?", - комментирует депутат.

Федиенко добавил предоставленный ему ответ от Минобороны по обновлению учетных данных с помощью мобильного приложения "Резерв+".

Оновлення даних у Резерв+: пояснення Міноборони

Как отметила Черногоренко, согласно Закону "О мобилизационной подготовке и мобилизации" военнообязанные обязаны уточнить свои учетные данные через Центры предоставления административных услуг или электронный кабинет призывника, военнообязанного, резервиста, или в территориальном центре комплектования и социальной поддержки по месту своего пребывания или нахождения.

Военнообязанные должны уточнить: адрес проживания, контактный номер телефона и адрес электронной почты (при наличии).

Уточнение учетных данных через мобильное приложение "Резерв+" является достаточным для выполнения обязанности, предусмотренной законом", - говорится в ответе Минобороны.

В ведомстве добавили, что уточнение учетных данных не освобождает военнообязанных от соблюдения правил воинского учета.

Топ комментарии
+11
Людина - цар природи (тіко звірі про те не знають, вони не писемні). Можна цю глибоку думку донести до рядових співробітників собаколовів?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:14 Ответить
+10
Надо уже признаться, что эта кампания с треском была провалена, ибо не была продумана и обречена с самого начала. Плохо когда в руководстве страны столько безграмотных идиотов!!!
показать весь комментарий
24.07.2024 14:26 Ответить
+9
бубсель обновив?
чи те падло непризиваєме?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Людина - цар природи (тіко звірі про те не знають, вони не писемні). Можна цю глибоку думку донести до рядових співробітників собаколовів?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:14 Ответить
Тобто є деякі царі природи, які насправді собаки?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:24 Ответить
а ти не будь собакою, та й усе
показать весь комментарий
24.07.2024 15:11 Ответить
Так ти і є свинособака кацапка петрОВА.
показать весь комментарий
24.07.2024 21:36 Ответить
бубсель обновив?
чи те падло непризиваєме?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:16 Ответить
Так Кулеба уже пішов цілувати китайцям дупи і казати що ми готові здатись - ой вибачте "переговори", нафіга померло 500 000 людей - хз
показать весь комментарий
24.07.2024 14:20 Ответить
Повинна працювати дипломатія. Мені от просто цікаво , а Ви що пропонуєте? На хвилинку відключіться від единого телемарафону і кордонів 91 року і реально подивяться на речі ,що зараз відбуваються на полі бою.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:09 Ответить
то нехай ще 500к помре?
показать весь комментарий
24.07.2024 16:19 Ответить
А звідки такі данні про 500 тис?? Це кацапів стільки помнрло а в нас Сир.й в 3 рази менше, а західні аналітики кажуть що в Кацапів максимум 150 к втрати по 200, так звідки 500???
показать весь комментарий
24.07.2024 18:59 Ответить
Просто. Йдеш до дзеркала, дивишся на себе критично і розумієш, що ти чмо.

Ти мене спіймав. Чмирями в Радянській армії в основному були як раз росіяни. Це треба було бачити.

Ти не такий. Свій. Але, ти відмовляєш мені в захисті моєї родини. Я твою захищаю. А ти? Чому?
показать весь комментарий
24.07.2024 18:44 Ответить
"Я вам ничего не должен"- десь таке чув ?
показать весь комментарий
24.07.2024 20:51 Ответить
блазні
показать весь комментарий
24.07.2024 14:24 Ответить
Ті,на кого накладуть штрафи,підуть в ЄСЛ і виграють суди.Де ви зелені дятли будете брати кошти,щоб компенсовувати моральні збитки?P.S. я не проти покарання і різного роду обмежень,але це має бути законно,а не гопнічиський,неконституційний закон.,який плодить корупцію.Такі штрафи може накладати виключно суд,в нас не має в країні ТЦКшної влади,а лише законодавча-виконавча-судова.І ще,не має в ККУ терміну "ухилянт".
показать весь комментарий
24.07.2024 14:25 Ответить
ви мали на увазі "попливуть в ЄСЛ"
показать весь комментарий
24.07.2024 15:14 Ответить
Ні,я мав на увазі звернуться в Європейський суд з Прав Людини і виграють справу 100%.Тому що не існує такого правопорушення,як "ухилянт" ні в Контституції,ні в адміністративному,ні в кримінальному кодексах і керівник ТЦК не може виконувати повноваження судді,а ТЦКшники повноваження судових виконавців-це незаконно,Не можна підміняти 65 статтю Конституції і 335 статтю ККУ неконституційними,популістичними,безглуздими і корупційними законами,бо це руйнує державу зсередини.ТЦК-це не поліція,не юстиція і не суд,ті дИбіли,які написали цей закон,щоб відмазати Зеленського від про@обів,навіть не розуміють,що вони підставили ТЦК,вони не розуміють,що натворили і які це буде мати наслідки в майбутньому.
показать весь комментарий
24.07.2024 16:41 Ответить
Закон, закон…. Закон как бы есть, но нет. Идешь в метро, нарываешься на облаву, и везут в военкомат на экспресс-медкомиссию. Возможно что с обновленными данными просто повестку выпишут, или отпустят. А тех кто не согласен, иногда больно пиз…т. У них потом эпилепсия и смерть.
показать весь комментарий
24.07.2024 21:54 Ответить
Надо уже признаться, что эта кампания с треском была провалена, ибо не была продумана и обречена с самого начала. Плохо когда в руководстве страны столько безграмотных идиотов!!!
показать весь комментарий
24.07.2024 14:26 Ответить
Ще гірше, коли в країні стільки різноманітних йолопів, що постійно обирають собі владу серед ідіотів за підказки розумних північних братів.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:35 Ответить
там ідіотизм вторинний,або навіть третийний, на першому місці у зе-влади дирибан, нажива та зрада України !!!



показать весь комментарий
24.07.2024 14:36 Ответить
Цю "свиню" підклали вже давно в Стародавньому Римі, коли дали виборчі права незаможним і безграмотним голодранцям і злидням, Гай Марій перший вбив цвях у труну РЕСПУБЛІКИ своєю військовою реформою, а Юлій Цезар її поховав у громадянській війні, ставши диктатором! У результаті Республіка вільних громадян перетворилася на імперію безправних рабів на чолі з УЗУРПАТОРАМИ! Досі ніяких істотних зрушень немає, були боязкі спроби відродити справжню республіку в Родезії, але "демократична світова спільнота" задушила всі починання. БІЛЬШЕВІЗМ досі - інструмент у руках вульгарних УЗУРПАТОРІВ в обмані дурного лохторату!
показать весь комментарий
24.07.2024 14:59 Ответить
я вам зараз прихриплю да - я вже призватий,
Верховний я...
це ж ви мене призвали, да....
показать весь комментарий
24.07.2024 14:30 Ответить
Коли допускають до використання нову зброю чи новий стандарт, потім вихваляються купою документів, що таке-то допущено до використання там-то. А де аналог техпаспорта на той додаток? Замовники, виконавці, тест на відповідність якимось стандартам?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:30 Ответить
вам одним словом і без матюків?
вори!
показать весь комментарий
24.07.2024 14:34 Ответить
Можливо замість "вори" краще злОдії - тобто ті які творять зло- кривду . Бо українська мова краща та змістовна ніж мокшанська.
показать весь комментарий
24.07.2024 16:28 Ответить
Якимось стандартам точно відповідає.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:15 Ответить
Теперь все кто честно пришли и обновили сови данные будут получать повестки и почте и если они их не смогут забрать из почтового ящика то сразу попадут в розыск.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:32 Ответить
те, кто не обновил. Тоже будут получать повестки.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:40 Ответить
Так мене вже не будуть на вулиці хапати тецекашники ,бо я оновив свої дані ,я якщо зачеплять ,то я буду подавати на них до суду !
показать весь комментарий
24.07.2024 14:38 Ответить
в суд подавати будеш з "Десни"
показать весь комментарий
24.07.2024 14:45 Ответить
А не пішли б вони на хрін.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:53 Ответить
Ще одне чмо. Ну, і як воно? Жив-жив, будеш при смерті. Онуки зберуться і скажуть - дід був чмо.

Не соромно, ні?
показать весь комментарий
24.07.2024 14:46 Ответить
По-перше сам ти чмо ,а по-друге дітей і онуків немаю і воювати мені немає за кого. ,а якщо онуки в тебе є, от і за них і воюй . А соромляться нехай наші можновладці, що за 30 років довели Україну до ручки.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:51 Ответить
Капєц, чмо. Божечки, розумію, ти ще дитя. Але ж все життя попереду. Будуть і діти, і онуки. Що ти їм скажеш?

Йди хоч на курси БПЛА. Хоч щось корисне роби.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:58 Ответить
Закрий рота ,шмаркачу мені вже 54 роки і більша частина життя вже позаду і казати немає кому. А скільки тобі років ,от і роби щось корисне ,а не промивай людям мізки.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:17 Ответить
Мені теж 54, шмаркачу. Мені було 45, коли був в АТО. Мені було 52, коли 24.02.22 з помповою рушницею на Житомирській трасі херачився насмерть. І мені зараз 54. 20 місяців на нулі. Зараз цивільний.

А ти?
показать весь комментарий
24.07.2024 18:51 Ответить
А в мене хворий 84 річний батько ,у якого крім мене нікого немає.
показать весь комментарий
24.07.2024 20:08 Ответить
Олексій, тримайтеся. Ви десь мій ровесник. Та хто нас троне?

Слухайте, я 20 місяців був на війні. Майже усі мої максимально близькі друзі загинули. Я витягував їх тіла. Сиджу зараз на терасі, п'ю. пиво і і мені стабільно погано. Тієї хвилини мовчання мені мало. Треба півгодини щоранку - пригадати усіх. З кожним поговорити.
показать весь комментарий
24.07.2024 22:02 Ответить
Чуєш, "шмаркач", (ти мене образив, але сам не ображайся). Скажи мені - хто, окрім нас?
Вчора їздив в Білу Церкву, до побратима, командира взводу снайперів. Так він взагалі 66-го року народження. Тяжке поранення, звільнили за станом. Але ми все одно - воїни.
показать весь комментарий
24.07.2024 19:01 Ответить
От на таких як ти, ідеалістах весь час і виїзджають (без образ ) а багатії або відкупились ,або забронювались ,або втікли за кордон ,але по совісті саме вони перші повинні були стати на захист України і своїх багатомільйонних статків ( треба прямо про це казати) ,бо саме вони понад 30 років заробляли ( а дехто ,як Ахмєтов заробляють до цих пір ,незважаючи на війну )на Україні і грабували Україну і українців ,а коли закінчиться війна ,то ця мерзота швидко повернеться (на вашій крові ) в Україну і продовжить займатись своєю улюбленою справою -заробляти і дерибанити Україну, ось така вона гірка правда і нічогоїї приховувати ,а зупинити цю мерзоту ,яка не краща за кацапів зможуть тільки колишні фронтовики .
показать весь комментарий
24.07.2024 19:58 Ответить
От і докажіть після війни що ви воїни ,поставщи на місце внутрішніх ворогів-олігархів та іншу мерзоту , бо як казали наші провідники "Не так страшні московські воші ,як українські гниди "
показать весь комментарий
24.07.2024 20:06 Ответить
ну тобто ти ніхто для України.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:19 Ответить
Шановна пані ,а ви хто для України і до речі ,скільки вам років.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:30 Ответить
Як хто? Одна з тих "патріотів", які захищають свою країну за рахунок чужого життя, життя чужіх дітей. Скільки я їх уже бачив - лайно, а не люди.
показать весь комментарий
24.07.2024 17:49 Ответить
Ок, а що робити тим онукам, які зараз малими лишилися сиротами без батька і кинуті самі на себе без житла? Хто тоді чмо? хто забрав батька, хто послав батька на штурм проти КАБів? а діти лишилися як є. Хоч одного м'ясника притягли до відповідальності за великі втрати? За марне витрачання і без того меншої по чисельності людей України? нікого не притягли. Ізраїль це все також бачить і в шоці від такого совкового підходу.

Я не знаю вже людей у кого нема знайомих військових, і людям роти не зашити, вони все бачать і все говорять.

Зате у катєти і подібних тюки грошей, а людям треба підняти податки і все інше. І таким як катлєта плювати з високої гори на людей, на дітей сиріт і т.д., йому дельта треба з колцентрів і т.д.
показать весь комментарий
24.07.2024 14:58 Ответить
1. Ти навіть приблизно не уявляєш, скільки я загубив своїх максимально близьких бойових побратимів. Це не цивільні друзі. Не якісь там собутильники.

Бойові побратими - навіть не друзі. Набагато більше. На гражданці ти усім пофіг, вірно?

На війні - ти сьорбаєш носом - 100 чоловік тобі принесуть всякі каплі та пігулки. Будеш сидіти на горі медикаментів.

Це так, образно.

Зрозумій - на нулі у людей зовсім інші відносини.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:09 Ответить
Щодо Колі-котлети. Він в мене на горизонті ще не з'являвся разом зі своїми бодігардами.

Наїде на мене - пісєц прийде усім. І йому, і усім його охоронникам.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:12 Ответить
Ааа, ще один, "якщо на мене", то я дам. Він вже іншим зробив і всі схавали. Отак по одному і придушать. Да йому наплювати, на тебе, на мене, на всіх. І нічого ви не зробите, нічого йому не зробили, взагалі. Такі як коля показують хто люди в тилу і як вони ставляться до людей. Так вони ще і приймають закони ...

Я працював до війни в енергетиці, і тоді кожен тиждень хоронили енергетиків, не було тижня, щоб не вбило когось. Але знаєте в чому прикол, що тоді війни не було і тоді було плювати всім, всі жили собі. І головне, що багато гинули не через те, що вони щось порушили, а що старе гниле обладнання, яке ламається в руках при виконанні роботи і вбиває.

Якби всім було пофіг, то люди не донатили б величезні суми коштів на ЗСУ, а такі як катлєта плювати і обкрадають у війну. І що роблять для присікання? нічого, просто все затихло і все.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:23 Ответить
Вова, а Ви хочете, щоб я взяв карабін чи помпу 12-го та пішов шукати Колю-котлету? Слухайте, я ж ще не зовсім психопат)) Кажете - по одному придушать? Ні.
Кожен, хто довго був на нулі - це вже така бойова одиниця, з якою, не думаю, що швидко справиться ціла рота кордівських спецпризначенців. А ми ще й об'єднаємося.
Ми старі, побиті, з пораненнями, з контузіями.
Я не знаю, як Вам, цивільному пояснити наш рівень. Ми вміємо все.
показать весь комментарий
24.07.2024 18:37 Ответить
Я не образити, бо допомагаю військовим часто і багато знаю. У перші дні опинився в оточенні в Ірпені, дивом не загинув, горіло все.

Я про те, що ви пишете простим людям, які часто віддають останнє, при цьому тюки грошей знаходять у чиновників, якім плювати з високої гори.

Дружній вогонь, не на тих напали. Якби не прості люди в перші дні, то питання де б воно все було. Я бачив багато також.

Ото що ви пишете тут простим, то воно НІ НА ЩО НЕ ВПЛИНЕ, не той рівень. Ну образите, далі що? нічого. Бо в мене особисто багато питань до всього ... Ми самі готувалися і будували загородження, коли влада по всіх каналах 23 кричали, що війни не буде. Це було просто знищення простих людей, які повірили.
показать весь комментарий
24.07.2024 19:03 Ответить
Можливо, візуально бачилися. Вас як раз виводили, познайомився з бійцями Карпатської Січі. І це зробило весь мій майбутній бойовий досвід ))))
показать весь комментарий
24.07.2024 19:10 Ответить
Мені вистачає 31 і 81.
показать весь комментарий
24.07.2024 19:17 Ответить
31 і 81 - що це таке?
показать весь комментарий
24.07.2024 19:21 Ответить
Ви точно військовий? кожна бригада має номер.
показать весь комментарий
24.07.2024 19:23 Ответить
В нашій рідній країні ,пісєц буде не йому ,а тобі ,а наша рідна прокуратура пришиє тобі справу про напад на народного депутата ,чи може тобі ще раз нагадати в якій країні ми живемо ,де гроші вирішують ВСЕ ! Ось такі от реалії на гражданці . Хлопці ви хоч і фронтовики ,а наївні ,як малі діти.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:28 Ответить
Наїде на мене - пісєц прийде усім.

Хочу бачити. Та та наїдь вже на весь батальйон Монако з 95 кварталом. Побіг за поп-корном
показать весь комментарий
24.07.2024 17:53 Ответить
Береш свій порп-корн і їдеш в ТЦК. Все просто.
показать весь комментарий
24.07.2024 19:03 Ответить
Так хоч онуки зберуться. А так сгинуть под кабом или от фпв дрона?
показать весь комментарий
24.07.2024 22:34 Ответить
і скільки разів тебе хапнули вже?
показать весь комментарий
24.07.2024 15:16 Ответить
Так в нашій рідній країні це не проблема ,навіть якщо тобі вже 50+ ,для них закон не писаний.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:19 Ответить
Алгоритм: задержали, отпиз…ли, забрали телефон, заставили пройти медкомиссию, отправили служить. В суд можно, скажем из части. Сидишь и орешь «сууууд, я требую суууд!!»
показать весь комментарий
24.07.2024 22:00 Ответить
Кому як повезе ,закоси під бомжа і ніхто не чіплятиметься
показать весь комментарий
24.07.2024 22:03 Ответить
Обов'язок держави - повернути ядерну зброю.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:03 Ответить
Обязательно вернут, потом, когда-нибудь, может быть.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:07 Ответить
Кацапороте не хрюкай.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:46 Ответить
Головне, щоб росіяни нам її не повернули .. своїм ходом
Все інше - вологі фантазії
показать весь комментарий
24.07.2024 16:04 Ответить
Дякуемо, але розраховуйте на себе (с)

Коли до мене в мicто зайдуть славнозвicнi буряти, дировцi, та iншi пугали котрими нас лякають з методичок - ось тодi й будемо оборонятися власною зброею.

Поки скрiзь хабарництво, но чолi краiни прострочений узурпатор, а екс-голова генштабу виявився непридатним та зараз робить свiтлинки з жiнкою в Лондонi (розповiдаючи що потрiбно видмовитися вiд свобод заради перемоги) - то я буду нейтральним але проти супротивника.

Щойно ця держава спробуе мене ограбити - вона перестане для мене вiдрiзнятися вiд загарбника i стане стовiдсотковим ворогом i я буду робити все, щоб вона припинила свое iснування.

Це ж якими недоумками треба бути, щоб об'явити вiйну власному народовi...
показать весь комментарий
24.07.2024 15:17 Ответить
Розділяй і володарюй - давній принцип.
Вас буряти гарантовано вб'ють, якщо спробуєте оборонятися.
Їх буде більше, у них буде важка зброя.
Краще вже тікайте, просто зараз.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:19 Ответить
Може бути й таке, хтозна.

Проте я кажу про хитродупу парадигму в якiй живе держава - коли потрiбна допомога, то зразу ж вмикаеться мантра про конституцiйнi обов'язки та iншi зобов'язання, пiд час яких пузатий або хрипатий дядя вирiшать де тобi вмерти. А коли настае час взаемин - розраховуйте на себе, в нас лапки.

Чесно кажучи таку державу не захищати хочеться, а вмертвити, чи як воно там на украiнськiй буде.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:27 Ответить
вмертвити, чи як воно там на украiнськiй буде
Так почему же вы себя насилуете мовой мёртвого государства?
Пишите уже на русском. Чтоб по форме и по сути, так сказать.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:32 Ответить
Це непристойно, в украiномовному суспiльствi розмовляти на iншiй мовi.

Мова - це не про державу. Не iснуе американськоi, канадськоi, австралiйськоi, iндийськоi, iранськоi чи швейцарськоi мови, проте у цих держав е спiльна риса - до них Украiнi як до Луни пiшки. Тобто мова це як раз один з iнструментiв вашого цього divide et imperum, тому краще вже на мовi
показать весь комментарий
24.07.2024 15:41 Ответить
Кому будет нужна украинская мова - без Украины?
Будет как цыганский язык. Интересен только своим среди своих.
Если сюда зайдут буряты, мова тут исчезнет вместе с Украиной гарантированно.
Так что если желаете смерти государству "Украина", начните с мовы.
показать весь комментарий
24.07.2024 15:49 Ответить
Вона не потрiбна чи нi, вона просто icнуе, i це треба прийняти як данiсть.

Всi казки про знищення держави пiсля знищення мови - це лише казки. Сто, або навiть тисярiчний приклад icнування людства вже остаточно дав вiдповiдь на питання кореляцii мови та держави. Ii просто не мае. Тому що iснують як держави, що не мають своеi мови, а користуються мовою ворога (як та ж сама США\Канада\Iндiя), так i народи не маючi держави сотнi рокiв, проте зберегшi автентичну мову. А були держави що мали свою мову i розпадалися при цьому.

Мова - це як колiр шпалер. Безумовно вiн мае значення в комфортному життi. Але нiхто не клеiть шпалери, коли немае пiдлоги, або тече стеля.
показать весь комментарий
24.07.2024 16:00 Ответить
Говорю же, будем как цыгане. Между собою кто-то ещё будет на мове, а на людях - на языке того государства, в котором обретаются.
Ну чисто вторые цыгане выйдут. Вам хочется, чтобы на вас как на цыгана в мире смотрели? Опять, мол, припёрлись эти лузеры, которые свою родину просрали, подачки просить.
показать весь комментарий
24.07.2024 16:04 Ответить
"Коли до мене в мicто зайдуть славнозвicнi буряти, дировцi, та iншi пугали котрими нас лякають з методичок - ось тодi й будемо оборонятися власною зброею."
Ні, не будете. Твій мисливській карабін-ніщо проти купи ак, чи рпг, чи ргд, чи ф1 у твої вікна. Якщо цього не вистачить-то буряти можуть і на т80 чи бетері у твоє подвір'я в'їхати. А далі, якщо вцілієш-дадуть калаш, та підеш на країни Балтії, Польщу та інших. Лднр-івці не дадуть збрехати. Ось тоді згадаєш про методички та навіщо була та мобілізація за Україну.
показать весь комментарий
25.07.2024 00:10 Ответить
Это ещё ничего....
Вспомните " Драконовские законы Януковича "
Теперь этого нет, и народ просто выдохнул... Понятно что всё же многое многим не нравится... Но главное что прогнали яника
показать весь комментарий
24.07.2024 16:43 Ответить
А потом вообще ничего не произошло. Убежал Овощ и сразу Украина в тартарары. Да? Сама?
показать весь комментарий
24.07.2024 22:38 Ответить
А так у меня чувство что на сайте много ботов...
Если Яник не нравился то народ его выгнал
.
Если б Зеля не нравился его б то же выгнали...
Но этого нет? Нет. Значит всё устраивает.
Иначе бы народ собрался и выгнал...
показать весь комментарий
24.07.2024 16:48 Ответить
"24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави Законом України № 2105-IX затверджено Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 69 "Про загальну мобілізацію", відповідно до якого: 1. Оголошується та проводиться загальна мобілізація"
показать весь комментарий
24.07.2024 19:41 Ответить
Ми давно вже звикли до постійної брехні чинуш в погонах і без, от знову бреше чинуша. Ментам спущена норма вилову на вулицях і ніякі додатки нікого не цікавлять.
показать весь комментарий
24.07.2024 21:31 Ответить
Черговий найоб.

Як заїбали ці брехуни і здирники. Вся зелена ******* заброньована знизу до верху, або в шабулянтах "служить", отримає медалі і виплати замість Героїв, особливо замість загиблих.

Ще й мучають народ і знущаються з "лошків, які в усе це вірять". Сучі антимайданівці.
показать весь комментарий
25.07.2024 01:29 Ответить